پوریانی گفت: در حال حاضر 6 کیفرخواست برای استانداران و بعضی از فرمانداران استان تهران صادر شده و پرونده در مجتمع قضایی کارکنان دولت مطرح رسیدگی است. به گزارش جهان نيوز به نقل از میزان، عباس پوریانی رئیس کل دادگا‎ه‌های عمومی و انقلاب تهران با اشاره به آخرین وضعیت پرونده تخلفات انتخاباتی اظهار کرد: در حال حاضر 6 کیفرخواست برای استانداران و بعضی از فرمانداران استان تهران صادر شده و پرونده در مجتمع قضایی کارکنان دولت مطرح رسیدگی است.وی ادامه داد: برای این پرونده تعیین وقت شده و قطعا این استانداران به عنوان متهم احضار و دفاعیات آنها استماع خواهد شد و در نهایت رای مقتضی براساس نظر قاضی صادر خواهد شد.

پوریانی به برخی شکایت‏‌های واصله در رابطه با تخلفات انتخاباتی اشاره کرد و گفت: بعضی از گزارش‌های مربوط به مجازات های درجه 7 و 8 قانون مجازات اسلامی بوده که در صلاحیت دادگاه میباشد که در این رابطه بیش از 15 شکایت علیه استانداران و فرمانداران در سراسر کشور مطرح شده و درمرحله تحقیقات است.

رئیس کل محاکم تهران در پایان خاطرنشان کرد: با بررسی پرونده‌های مطرح شده چنانچه اتهامی متوجه این افراد باشد طبق قانون برخورد خواهد شد.

منبع: جهان نيوز

منبع این خبر، وبسایت jahannews.com است و سایت «رویداد ۲۴» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۴۷۳۹۵۲۹ را همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «رویداد ۲۴» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

مزاحمت‌هایی که نصیب آیت الله هاشمی می شد الان نصیب ما شده/پنج نفر از اعضای خانواده ما مممنوع الخروج هستند/فکر می کنند اسناد سری داریم که می خواهیم منتشر کنیم/حجاب را به صورت سنتی و بدون هیچ تحقیقی انتخاب کردم/ازدواج موقت همان دوست دختر پسری است

بررسی وحشتناک ترین جملات ترامپ در سخنرانی مجمع عمومی سازمان ملل متحد

جوانی که یک دختر را در خیابان ربود و در خودرو به او تجاوز کرد،به10سال حبس و99ضربه شلاق محکوم شد

در همین زمینه

 • آخرین وضعیت ۵۰ پرونده مهم قضایی/پرونده های جاسوسی باز هم در صدر
 • در شش ماه نخست تعدادی از چهره های مطرح سیاسی به دادسرا احضار و برخی از پرونده های مهم امنیتی با صدور حکم مختومه شد. در این گزارش به بررسی این پرونده ها می پردازیم. خبرگزاری مهر، گروه جامعه - مهدیه محمدی:«وقتی در یک شعبه در دادگاه ماهانه ۱۱۰پرونده وارد می‌شود، نمی‌توان از قاضی توقع زیادی داشت در حالی کهاگر قاضی وقت بیشتری داشته باشد، دقت بیشتری هم خواهد داشت. در گزارشی که به من داده‌اند در برخی کشورهای اروپایی در هر روز یک پرونده کیفری و برای ۲ روز یک پرونده حقوقی به دادگاه ارسال می‌شود و این در حالی است که آمار ورودی پرونده‌ها به دستگاه قضایی کشور بسیار زیاد است» این جملات تنها بخشی از سخنان آملی لاریجانی در مصاحبه تلویزیونی خود با مردم در تیرماه امسال بود. بنابراین می توان گفتآمار ورودی پرونده ها به دستگاه قضایی طبق گفته مسئولان قضایی در این چند سال اخیر نه تنها کاهش نداشته بلکه با افزایش هم مواجه بوده است. در این میان در شش ماه نخست سال جاری هم پرونده های بسیار مهمی به دستگاه قضایی آمد و با صدور حکم، چند پرونده جنجالی نیز مختومه شد با این حال ذکر این نکته ضروری است که تعداد این پرونده های مختومه کم است و بسیاری از پرونده های مهم یک سالی هست که همچنان مفتوح است. در دسته بندی کلی در مورد وضعیت پرونده های مهم قضایی در شش ماه نخست سال جاری که تغییرات قضایی در آنها رخ داد، می توان پرونده های امنیتی با محوریت پرونده های جاسوسی را در صدر مهم ترین پرونده های کلانی دانست که قوه قضائیه به آنها ورود کرد. از جمله این پرونده ها می توان به صدور کیفرخواست برای ۸پرونده امنیتی اشاره کرد که تنها یکی از آنها مربوط به یکی از مدیران مرکز مطالعات ایران و عرب است، علاوه...
 • آخرین وضعیت پرونده ستایش قریشی
 • عسگر قاسمی آقباش وکیل مدافع اولیای دمستایشقریشیدر خصوص آخرین وضعیت پرونده موکلش اظهار داشت: 17 فروردین امسال به دنبال دادخواستی کهاولیایدمستایشداده بودند، جلسه دادگاه به منظور تعیین مهر‌المثل و ارش‌البکاره در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد. وی افزود: دادگاه برای تعیین میزان ارش‌البکاره و مهرالمثل، پرونده را به کارشناس ارجاع کرده تا کارشناس رسمی دادگستری در این خصوص تصمیم گیری کند. وکیل مدافع اولیای دم ستایش قریشی تصریح کرد: امروز نظر کارشناس رسمی دادگستری در خصوص تعیین میزان ارش البکاره و مهر المثل به دادگاه ارسال شد که براساس نظر کارشناس 60 میلیون تومان بابت ارش البکاره و 60 میلیون تومان بابت مهر المثل باید از سوی قاتل به خانواده ستایش پرداخت شود.
 • آخرین وضعیت پرونده محمد علی طاهری
 • رئیس کل دادگستری استان تهران در توضیح آخرین جزئیات پرونده محمد علی طاهری سرکرده گروه موسوم به عرفان حلقه گفت: وکیل محکوم علیه اعتراض خود را نسبت به رای صادره به شعبه ارائه کرده است.به گزارش میزان، غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران در تشریح آخرین جزئیات پرونده محمد علی طاهری سرکرده گروه موسوم به عرفان حلقه گفت: وکیل محکوم علیه اعتراض خود را نسبت به رای صادره به شعبه ارائه کرده است.وی افزود: پرونده در شرف ارسال به دیوان عالی کشور است.چندی قبل غلامحسین اسماعیلی گفت: رای محمد علی طاهری سرکرده گروه موسوم به عرفان حلقه توسط دادگاه انقلاب صادر و به احدی از وکلای محکوم علیه ابلاغ شده است.وی افزود: رای صادره قطعی نبوده و قابل تجدید نظر در دیوان عالی کشور است.
 • آخرین وضعیت پرونده سرکرده عرفان حلقه
 • رئیس کل دادگستری استان تهران در توضیح آخرین جزئیات پرونده محمد علی طاهری سرکرده گروه موسوم به عرفان حلقه گفت: وکیل محکوم علیه اعتراض خود را نسبت به رای صادره به شعبه ارائه کرده است. خبرگزاری میزان: غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران در تشریح آخرین جزئیات پرونده محمد علی طاهری سرکرده گروه موسوم به عرفان حلقه گفت: وکیل محکوم علیه اعتراض خود را نسبت به رای صادره به شعبه ارائه کرده است.وی افزود: پرونده در شرف ارسال به دیوان عالی کشور است.به گزارش خبرگزاری میزان، چندی قبل غلامحسین اسماعیلی اعلام کرده بود: رای محمد علی طاهری سرکرده گروه موسوم به عرفان حلقه توسط دادگاه انقلاب صادر و به احدی از وکلای محکوم علیه ابلاغ شده است.وی افزود: رای صادره قطعی نبوده و قابل تجدید نظر در دیوان عالی کشور است.
 • آخرین وضعیت ۵۰ پرونده مهم قضایی از بابک زنجانی تا ستایش
 • صراط: «وقتی در یک شعبه در دادگاه ماهانه ۱۱۰پرونده وارد می‌شود، نمی‌توان از قاضی توقع زیادی داشت در حالی کهاگر قاضی وقت بیشتری داشته باشد، دقت بیشتری هم خواهد داشت. در گزارشی که به من داده‌اند در برخی کشورهای اروپایی در هر روز یک پرونده کیفری و برای ۲ روز یک پرونده حقوقی به دادگاه ارسال می‌شود و این در حالی است که آمار ورودی پرونده‌ها به دستگاه قضایی کشور بسیار زیاد است» این جملات تنها بخشی از سخنان آیت اللهآملی لاریجانی در مصاحبه تلویزیونی خود با مردم در تیرماه امسال بود. بنابراین می توان گفتآمار ورودی پرونده ها به دستگاه قضایی طبق گفته مسئولان قضایی در این چند سال اخیر نه تنها کاهش نداشته بلکه با افزایش هم مواجه بوده است. به گزارش مهر در این میان در شش ماه نخست سال جاری هم پرونده های بسیار مهمی به دستگاه قضایی آمد و با صدور حکم، چند پرونده جنجالی نیز مختومه شد با این حال ذکر این نکته ضروری است که تعداد این پرونده های مختومه کم است و بسیاری از پرونده های مهم یک سالی هست که همچنان مفتوح است. در دسته بندی کلی در مورد وضعیت پرونده های مهم قضایی در شش ماه نخست سال جاری که تغییرات قضایی در آنها رخ داد، می توان پرونده های امنیتی با محوریت پرونده های جاسوسی را در صدر مهم ترین پرونده های کلانی دانست که قوه قضائیه به آنها ورود کرد. از جمله این پرونده ها می توان به صدور کیفرخواست برای ۸پرونده امنیتی اشاره کرد که تنها یکی از آنها مربوط به یکی از مدیران مرکز مطالعات ایران و عرب است، علاوه بر این پرونده جاسوس آمریکایی که به بهانه ادامه تحصیل به ایران آمده بود از مهم ترین پرونده هایی بود که با ورود دستگاه قضا حکم مقتضی صادر و در نهایت مختومه شد. در کنار احکام...
 • آخرین وضعیت پرونده سرکرده گروه عرفان حلقه
 • جامعه>قضایی - میزان نوشت: رئیس کل دادگستری استان تهران در توضیح آخرین جزئیات پرونده محمد علی طاهری سرکرده گروه موسوم به عرفان حلقه گفت: وکیل محکوم علیه اعتراض خود را نسبت به رای صادره به شعبه ارائه کرده است. غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران در تشریح آخرین جزئیات پرونده محمد علی طاهری سرکرده گروه موسوم به عرفان حلقه گفت: وکیل محکوم علیه اعتراض خود را نسبت به رای صادره به شعبه ارائه کرده است. وی افزود: پرونده در شرف ارسال به دیوان عالی کشور است. چندی قبل غلامحسین اسماعیلی گفت: رای محمد علی طاهری سرکرده گروه موسوم به عرفان حلقه توسط دادگاه انقلاب صادر و به احدی از وکلای محکوم علیه ابلاغ شده است. وی افزود: رای صادره قطعی نبوده و قابل تجدید نظر در دیوان عالی کشور است. 47238 کلید واژه‌ها : عرفان اسلامی - عرفان کاذب - قوه قضاییه -
 • آخرین وضعیت پرونده سرکرده گروه موسوم به عرفان حلقه
 • خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان تهران در توضیح آخرین جزئیات پرونده محمد علی طاهری سرکرده گروه موسوم به عرفان حلقه گفت: وکیل محکوم علیه اعتراض خود را نسبت به رای صادره به شعبه ارائه کرده است. غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان در تشریح آخرین جزئیات پرونده محمد علی طاهری سرکرده گروه موسوم به عرفان حلقه گفت: وکیل محکوم علیه اعتراض خود را نسبت به رای صادره به شعبه ارائه کرده است.وی افزود: پرونده در شرف ارسال به دیوان عالی کشور است.به گزارش خبرگزاری میزان، چندی قبل غلامحسین اسماعیلی اعلام کرده بود: رای محمد علی طاهری سرکرده گروه موسوم به عرفان حلقه توسط دادگاه انقلاب صادر و به احدی از وکلای محکوم علیه ابلاغ شده است. وی افزود: رای صادره قطعی نبوده و قابل تجدید نظر در دیوان عالی کشور است.انتهای پیام /
 • رئیس کل دادگستری استان تهران مطرح کرد آخرین وضعیت پرونده سرکرده گروه موسوم به عرفان حلقه
 • غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران در گفت‌وگو با میزان در تشریح آخرین جزئیات پرونده محمد علی طاهری سرکرده گروه موسوم به عرفان حلقه گفت: وکیل محکوم علیه اعتراض خود را نسبت به رای صادره به شعبه ارائه کرده است. وی افزود: پرونده در شرف ارسال به دیوان عالی کشور است. چندی قبل غلامحسین اسماعیلی اعلام کرده بود: رای محمد علی طاهری سرکرده گروه موسوم به عرفان حلقه توسط دادگاه انقلاب صادر و به احدی از وکلای محکوم علیه ابلاغ شده است. وی افزود: رای صادره قطعی نبوده و قابل تجدید نظر در دیوان عالی کشور است.
 • آخرین وضعیت راه ها در آخرین روز تعطیلات تابستانی جاده چالوس یک طرفه شد
 • جامعه>پلیس - ایسنا نوشت: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا ضمن اشاره به آخرین وضعیت راه های کشور از یک طرفه شدن جاده چالوس خبر داد. سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به اینکه مداخلات جوی به‌صورت باران در بوکان (استان آذربایجان غربی) گزارش شده است، اظهار کرد: ترافیک در محور چالوس به سمت کرج، آمل به تهران و قم به تهران پرحجم است. سایر محورهای مواصلاتی کشور نیز ترافیکی روان دارند. وی ادامه داد: محدودیت تردد وسایل نقلیه از ساعت 15:45 دقیقه امروز از سمت میدان امیر کبیر و محور کرج به چالوس ممنوع شد و در حال حاضر تردد از شمال به جنوب این محور به صورت یک‌طرفه انجام می‌شود. 47235 کلید واژه‌ها : ترافیک - جاده - پلیس راهور -
 • آخرین وضعیت پرسپولیس بعد از حکم طارمی
 • پرسپولیس با توجه به حکمی که فیفا اعلام کرده از حضور در دو پنجره نقل و انتقالاتی آینده محروم خواهد بود و این مساله اتفاقی ویژه و دردسرساز برای آنها خواهد بود. به گزارش "ورزش سه"، فیفا طی حکمی با توجه به بازگرداندن مهدی طارمی بعد از عقد قرارداد با ریزه اسپور توسط پرسپولیس، این باشگاه را با محرومیت از حضور در دو پنجره نقل و انتقالاتی مواجه کرده است. مساله‌ای که با توجه به عامل "تحریک" توسط باشگاه پرسپولیس برای بازگرداندن مهدی طارمی باعث محرومیت آنها شده است. اکنون پرسپولیس چه راهی برای ادامه فصل با توجه به قطعیت یافتن این حکم خواهد داشت. آنها که طی فصول اخیر با حفظ بازیکنان اصلی و ساختار اصلی تیم و جذب حداقلی بازیکن توانسته بودند به شرایط فوق العاده‌ای از حیث پتانسیل انسانی دست یابند باید دو نقل و انتقال آتی را بدون جذب بازیکن جدید پشت سر بگذارند. آخرین وضعیت قرارداد بازیکنان یکی از اصول مدیریتی که در طول فصول اخیر در باشگاه برقرار شده تمدید قرارداد بازیکنان و انعقاد قراردادهای بلند مدت بوده است. اتفاقی که باعث شده آنها اکنون دغدغه کمی برای این مساله داشته باشند و در صورتی که بازیکنان با پیشنهادات بالاتر اغوا نشوند و بند آزادسازی خود را نخواهند پرداخت کنند قادر به سود بردن از آنها خواهند بود. درحال حاضر فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، کمال کامیابی نیا، مهدی طارمی، وحید امیری و بوژیدار رادوشوویچ بازیکنانی هستند که در پایان لیگ هفدهم قراردادشان به پایان خواهد رسید و بر این اساس تنها با تمدید قرارداد با باشگاه قادر به ادامه همکاری خواهند بود. بازیکنِ فروشی نداریم این اتفاق شرایط کار برای بازیکنانی که در وسوسه حضور در تیم دیگری باشند نیز با دشواری بزرگی مواجه خواهند شد و در صورتی که با تیم قرارداد داشته باشند از جدایی‌شان...
 • آخرین وضعیت واگذاری کارخانه ارج
 • بنابر گفته مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت، واگذاری کارخانه ارج قطعی است و درصورت مهیا شدن شرایط طی کم‌تر از یک‌ماه‌ به سرانجام می‌رسد. به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، این درحالی است که در مورد کارخانه آزمایش شرایط امیدوار کننده‌ای وجود ندارد و به دلیل مشکلات موجود واگذاری این کارخانه منتفی به نظر می‌رسد. پرونده واگذاری دو کارخانه ارج و آزمایش از مدت‌ها قبل کلید خورده است و در حالی که به نظر می‌رسید کارخانه ارج تا اوایل اردیبهشت ماه سال جاری واگذار شود، اما این اتفاق رخ نداد و سرنوشت این کارخانه دستخوش اتفاقات دیگری شد تا در نهایت دو متقاضی جدید برای آن پیدا شود تا در صورت مهیا بودن شرایط واگذاری به یکی از این دو مشتری در دستور کار قرار گیرد. در مورد واگذاری کارخانه آزمایش اما مسائل عدیده‌ای وجود دارد که با توجه به این مشکلات تنها راهکار موجود واگذاری برند این کارخانه است و آن‌گونه که مسئولان اعلام کرده‌اند واگذاری کلی این کارخانه منتفی به نظر می‌رسد. مدیرکل صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت اوایل اردیبهشت ماه سال جاری بود اعلام کرد: بر حسب پیش‌بینی‌ها قرار بر این بود که کارخانه ارج تا ابتدای خردادماه سال جاری واگذار شود اما سرنوشت کارخانه ارج در وضعیت مبهمی قرار گرفت و با توجه به محدودیت‌های موجود در سیستم بانکی سرمایه گذار ایرانی که اعتباراتش خارج از کشور قرار داشت با مشکل انتقال وجه مواجه شد و اعلام کرد که این جابه‌جایی پولی زمان‌بر است. وی در ادامه از درخواست جدی دو متقاضی جدید برای خرید کارخانه ارج خبر داد و اظهار کرد: با دو بخش خصوصی متقاضی مذاکرات جدی جهت واگذاری ارج صورت گرفته و وزارت صنعت، معدن و تجارت مطمئن است که این دو متقاضی خواستار تولید پس از خرید کارخانه ارج هستند. هاشمی در جدیدترین...
 • آخرین وضعیت ترافیکی جاده ها عکس
 • بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در اکثر مسیرهای اصلی استان تهران حرکت خودروها به صورت روان ادامه دارد و تنها در برخی از محدوده‌ها ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است. در مسیر پرتردد هراز تنها در محدود گزنک تا پلور در جهت برگشت حرکت خودروها به کندی صورت می گیرد. لواسان تا فشم نیز محدود پرتراکم خودرها اعلام شده است.
 • آخرین وضعیت تی ام اس باشگاه پرسپولیس عکس
 • در شرایطی که گفته می‌شود نامه مربوط به محرومیت مهدی طارمی و باشگاه پرسپولیس به ایران ارسال شده، نگاهی به تی ام اس این باشگاه نشان می‌دهد آنها در شرایط فعلی مشکلی ندارند. به گزارش "ورزش سه"، در همان زمانی که صحبت‌هایی مبنی بر بازگشت مهدی طارمی از ریزه اسپور به پرسپولیس منتشر می‌شد و مدیران باشگاه از اقدام فاتحانه خود صحبت می‌کردند، هشدارهایی مبنی بر اینکه این تیم قادر به جذب طارمی نخواهد بود و با توجه به انتشار عکس‌های تست پزشکی، عقد قرارداد و همچنین حضور در تمرینات ریزه اسپور از سوی این مهاجم منتشر شده، حضورش در ترکیب آنها قطعی و رسمی به نظر میرسد و امکان بازگشت در این مقطع وجود ندارد. با این حال اکنون شایعات نزدیک به واقعیت از محرومیت این باشگاه بابت حضور در نقل و انتقالات و همچنین دوری 4 ماهه مهدی طارمی منتشر شده است. در این ارتباط اما گفته می‌شود مسئولان باشگاه پرسپولیس در بررسی تی ام اس مربوط به این باشگاه پیامی مربوط به محرومیت دریافت نکرده‌اند و این مساله در سمت مقابل با توجه به تایید فدارسیون فوتبال شرایط عجیبی را رقم زده و باید دید در نهایت چه اتفاقی رخ خواهد داد. در شرایط فعلی اما با تایید فدراسیون فوتبال به نظر می‌رسد پرسپولیس با اتفاق شوک آوری مواجه شده و به زودی این حکم ابلاغ خواهد شد. پرسپولیس تهران
 • آخرین وضعیت ترافیک تهران
 • سرهنگ محمد رزاقی درباره آخرین وضعیت ترافیکی تهران در روز نخست مهر ماه، اظهار کرد: همان طور که پیش‌بینی می‌شد در این روز شاهد افزایش حجم ترافیک در معابر و شبکه بزرگراهی پایتخت بودیم. در حال‌ حاضر برابر آخرین گزارش‌های دریافتی حجم ترافیک در بزرگراه‌های همت، حکیم، جنوب به شمال نواب، امام علی (ع)، شیخ فضل الله نوری، آیت الله هاشمی رفسنجانی و مدرس سنگین و نیمه سنگین گزارش شده است. وی با بیان این که در بزرگراه‌های، آیت الله سعیدی، صدر، آزادگان ، شرق به غرب بابایی، اشرفی اصفهانی، جناح و ... ترافیک سنگین و پر حجم گزارش شده است، گفت‌: همچنین در خیابان‌های انقلاب و ولیعصر (عج)، کارگر، شریعتی، میرداماد، آزادی، سعادت آباد و ... نیز ترافیک پر حجم است که پیش‌بینی این وضعیت تا حوالی ساعت 10 صبح امروز (شنبه) ادامه‌ داشته باشد. رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران با بیان اینکه تمهیدات لازم برای ترافیک عصر امروز نیز پیش‌بینی شده است، خاطر نشان کرد: مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی در آماده باش کامل هستند و لازم است که شهروندان نیز با پلیس همکاری داشته و تا حد امکان زمان سفر خود را مدیریت کنند. همچنین در خواست دیگر ما این است که از ناوگان حمل و نقل عمومی برای تردد در سطح شهر استفاده کنند و تا حد امکان حداقل در دو هفته‌ ابتدایی مهر ماه از رانندگی با وسایط نقلیه شهری خودداری کنند.
 • آخرین وضعیت ترافیکی تهران در اول مهر
 • رئیس پلیس راهور تهران گفت: گره ترافیکی صبح امروز در تهران نداشتیم و افزایش بار در برخی بزرگراه ها طبیعی بود. به گزارش مشرق، سردار محمد رضا مهماندار در حاشیه نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی در مدرسه شاهد فیروزکوهی در منطقه 11 تهران، در مورد ترافیک اول مهر اظهار داشت: خوشبختانه پلیس راهور از روزها قبل اقدامات خود را برای تسهیل عبور و مرور در روز اول مهر انجام داده و برنامه ریزی مفصلی برای دو هفته ابتدایی مهر انجام شد. وی ادامه داد: از صبح امروز ماموران پلیس راهور به صورت آماده باش 100 درصد در معابر شهر مستقر شدند تا شاهد افزایش بار و گره ترافیکی نباشیم. خوشبختانه در خیابان های شهر مشکل ترافیکی به وجود نیامد و تنها در برخی بزرگراه ها مانند صدر، رسالت و بخش هایی از همت شاهد افزایش بار ترافیکی بودیم که این موضوع با توجه به افزایش سفرهای آموزشی طبیعی بود. پلیس راهور آخرین وضعیت ترافیکی شهر تهران را به شرح زیر اعلام کرد. بزرگراه رسالت به سمت غرب از بزرگراه امام علی (ع) تا پل سیدخندان بزرگراه زین الدین به سمت غرب از شیان تا خیابان پاسداران بزرگراه همت به سمت غرب از پل‌های فجر تا خیابان گاندی منبع: میزان ارسال به تلگرام
 • آخرین وضعیت از آمار فروش های روی پرده
 • به گزارش پارس نیوز، غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری در گفت‌وگویی با ایسنا آ مار فروش فیلم سینمایی 21 روز بعد ساخته محمدرضا خردمندان را با دراختیار داشتن 8 سالن سینمایی در تهران و 25 سالن سینمایی در شهرستان‌ها و بعد از گذشت 8 هفته اکران 1میلیارد و 300 میلیون تومان اعلام کرد. فیلم سینمایی فصل نرگس به کارگردانی نگار آذربایجانی نیز با اکران در 12 سالن و در 6 هفته در مجموع 300 میلیون تومان فروش داشته است. همچنین فیلم سینمایی زیر سقف دودی ساخته پوران درخشنده تاکنون نزدیک به 3 میلیارد تومان فروش داشته است، این فیلم سینمایی این روزها فقط در 3 سالن و در سانس‌های فوق العاده در شهر تهران و در 10 سالن سینمایی در شهرستان‌ها اکران می‌شود. غلامرضا فرجی، سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به شروع ایام محرم،گفت: از روز شنبه اول مهرماه فیلم سینمایی اکسیدان و نهنگ عنبر2 در سینماهای کشور اکران نخواهند شد و همچنین طرح نیم‌بها بودن بلیت‌ها هم تا آخر هفته‌ی دفاع مقدس ادامه خواهد داشت. مدیرعامل فیلمیران آمار فروش فیلم سینمایی تابستان داغ ساخته ابراهیم ایرج زاد را با 4 هفته اکران و در اختیار داشتن 52 سالن سینمایی در مجموع 1میلیاردو110 میلیون تومان و به تفکیک 760 میلیون تومان در تهران و 350 میلیون تومان در شهرستان‌ها اعلام کرد. همچنین فیلم سینمایی سارا و آیدا به کارگردانی مازیار میری با در اختیار داشتن 58سالن سینمایی در 7 هفته اکران در مجموع 2میلیارد و780 میلیون تومان فروش داشته و از این مقدار 1میلیاردو670 میلیون تومان در تهران و 1میلیارد و110 میلیون تومان حاصل فروش در شهرستانها بوده است. او ادامه داد: فیلم سینمایی رگ‌ خواب ساخته حمید نعمت الله با اکران در 16 سالن سینمایی و بعد از گذشت 14 هفته در مجموع 5میلیارد و510میلیون تومان فروش داشته و به تفکیک 3میلیارد و 450 میلیون تومان در...
 • آخرین وضعیت مصدومیت دو ستاره استقلال
 • استقلال در حالی روز سه‌شنبه 4 مهر به مصاف سپیدرود خواهد رفت که داریوش شجاعیان بعد از دو بازی ‌غیبت در ترکیب آبی‌پوشان، می‌تواند تیمش را همراهی کند. سجاد شهباززاده هم بعد از رفع آسیب‌دیدگی از روز گذشته (پنجشنبه) در تمرینات آبی‌پوشان شرکت کرد اما با توجه به عدم آمادگی بدنی لازم شانس کمی برای حضور در ترکیب اصلی آبی‌پوشان در دیدار آینده این تیم دارد.
 • آخرین وضعیت ترافیک تهران در روز نخست مهر ماه
 • رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ آخرین وضعیت ترافیکی تهران در روز نخست مهر ماه و بازگشایی مدارس را تشریح کرد. سرهنگ محمد رزاقی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت ترافیکی تهران در روز نخست مهر ماه، اظهار کرد: همان طور که پیش‌بینی می‌شد در این روز شاهد افزایش حجم ترافیک در معابر و شبکه بزرگراهی پایتخت بودیم. در حال‌ حاضر برابر آخرین گزارش‌های دریافتی حجم ترافیک در بزرگراه‌های همت، حکیم، جنوب به شمال نواب، امام علی (ع)، شیخ فضل الله نوری، آیت الله هاشمی رفسنجانی و مدرس سنگین و نیمه سنگین گزارش شده است. وی با بیان این که در بزرگراه‌های، آیت الله سعیدی، صدر، آزادگان ، شرق به غرب بابایی، اشرفی اصفهانی، جناح و ... ترافیک سنگین و پر حجم گزارش شده است، گفت‌: همچنین در خیابان‌های انقلاب و ولیعصر (عج)، کارگر، شریعتی، میرداماد، آزادی، سعادت آباد و ... نیز ترافیک پر حجم است که پیش‌بینی این وضعیت تا حوالی ساعت 10 صبح امروز (شنبه) ادامه‌ داشته باشد. رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران با بیان اینکه تمهیدات لازم برای ترافیک عصر امروز نیز پیش‌بینی شده است، خاطر نشان کرد: مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی در آماده باش کامل هستند و لازم است که شهروندان نیز با پلیس همکاری داشته و تا حد امکان زمان سفر خود را مدیریت کنند. همچنین در خواست دیگر ما این است که از ناوگان حمل و نقل عمومی برای تردد در سطح شهر استفاده کنند و تا حد امکان حداقل در دو هفته‌ ابتدایی مهر ماه از رانندگی با وسایط نقلیه شهری خودداری کنند. انتهای پیام
 • آخرین وضعیت انتخاب جانشین منصوریان
 • ایران اکونومیست - به گزارش ایران اکونومیست؛ چند روز پس از آنکه علیرضا منصوریان از مسئولیتش در باشگاه استقلال کناره گیری کرد و گزینه های زیادی برای جانشینی وی مطرح شد، قرار است امروز نشستی در وزارت ورزش برگزار شود تا تکلیف سرمربی آبی پوشان مشخص شود. در این چند روز نام های زیادی همچون والتر زنگا، دالیچ، اسکوچیچ و ... مطرح شده است که با سیاست های باشگاه استقلال بیشترین تمرکز روی فاتح تریم بوده است. مردی که هنوز مشکلش با فدراسیون ترکیه حل نشده و حاضر هم نشده با نماینده باشگاه استقلال مذاکره کند. با این حال مطرح کردن این اسم بزرگ صرفا برای کم کردن فشارهای ناشی از کنار گذاشتن منصوریان است و بعید به نظر می رسد که این مربی ترکیه ای با وضعیت مالی که باشگاه استقلال دارد و پیشنهادی که از تیم ترابوزان دارد به استقلالی ها چراغ سبز نشان دهد. مسئولان باشگاه استقلال که همچنان اصرار دارند فاتح تریم گزینه اصلی آنها برای جانشینی منصوریان است اعلام کرده اند امروز با نماینده وی در تهران مذاکراتی خواهند داشت تا شرایط را بررسی کنند. این درحالی است که مسئولان باشگاه در موازت تلاش برای مذاکره با گزینه های خارجی با چند مربی ایرانی از جمله پرویز مظلومی هم تماس گرفته اند و به او برای حضور در این تیم آماده باش داده اند. از بین مربیان ایرانی که مد نظر مسئولان باشگاه استقلال هستند، پرویز مظلومی بیشتری شانس را دارد و در صورتیکه نتوانند با گزینه های خارجی به توافق برسند، با پرویز مظلومی به طور جدی تر وارد مذاکره خواهند شد. هر چند ظاهرا مظلومی برای حضور در استقلال یک شرط بزرگ گذاشته است.
 • آخرین وضعیت بزرگترین میدان نفتی کشور
 • فاز اول توسعه میدان نفتی آزادگان جنوبی که به عنوان بزرگترین میدان نفتی کشور شناخته می‌شود به صورت بیع متقابل در حال انجام است و فازهای توسعه‌ای بعدی، به‌ صورت یکپارچه با میدان آزادگان شمالی در قالب مدل جدید قراردادهای نفتی درحال پیگیری است و در این راستا تفاهمنامه‌هایی با شرکت‌های INPEX ،TOTAL ،TENCO ،PETRONAS و SHELL منعقد شده است. به گزارش ایسنا، میدان نفتی آزادگان جنوبی در ۸۰ کیلومتری غرب اهواز و در مجاورت مرز عراق واقع شده است. فاز اول توسعه این میدان به صورت بیع متقابل در حال انجام است و فازهای توسعه‌ای بعدی به صورت یکپارچه با میدان آزادگان شمالی در قالب مدل جدید قراردادهای نفتی تحت پیگیری است. در این راستا تفاهمنامه‌هایی با شرکت‌های ایپکس، توتال، تنکو، پتروناس و شل امضاء شده است. نفت درجای میدان آزادگان جنوبی ۲۷ میلیارد بشکه و ضریب برداشت از این میدان ۶.۶ درصد (در سازندهای فهلیان سروک، گدوان و کژدمی) است. تاکنون ۶۲ حلقه چاه در میدان نفتی آزادگان جنوبی حفر شده و تولید زودهنگام روزانه ۴۵ هزار بشکه نفت خام در حال حاضر صورت گرفته است که این میزان تا پایان سال جاری به روزانه ۱۱۰ هزار بشکه افزایش خواهد یافت. مجموع چاه‌های مورد نیاز فاز یک طرح توسعه میدان آزادگان جنوبی ۱۸۵ حلقه چاه به منظور تحقق تولید روزانه ۳۲۰ هزار بشکه نفت خام است. همچنین احداث کارخانه فرآورش به ظرفیت ۳۲۰ هزار بشکه نفت خام در روز در مرحله‌ی مناقصه قرار دارد. مبلغ این پروژه ۶۶۵۰ میلیون دلار است. نوع قرارداد توسعه این میدان بیع متقابل بوده و طرف قرارداد گروهی از پیمانکاران و سازندگان/ مشاوران داخلی با مدیریت مستقیم شرکت متن هستند. درآمد ۷۷۰ میلیون دلاری آزادگان شمالی برای کشور بر اساس این گزارش، میدان نفتی آزادگان شمالی نیز با مساحتی حدود ۴۶۰ کیلومتر مربع بخشی از میدان نفتی آزادگان است که در حدود...
 • آخرین وضعیت مذاکره با سه گزینه سرمربیگری استقلال
 • در حالی که دو روز از استعفای علیرضا منصوریان می گذرد، همگان در انتظار هستند تا سرمربی جدید این باشگاه معرفی شود. از این رو مسئولان باشگاه استقلال در حال مذاکره با گزینه های مختلف هستند و نکته مهم شایعاتی است که در این خصوص ایجاد شده است. پندار توفیقی، معاون ورزشی باشگاه استقلال در گفت و گو با برنامه شب های فوتبالی توضیحاتی را پیرامون انتخاب سرمربی جدید ارائه کرد. وی درباره شایعات مطرح شده و اینکه گفته می شود یکی از اعضای هیات مدیره با حسین فرکی مذاکره کرده، بیان کرد: گزینه های متعددی که برای سرمربیگری استقلال مطرح شده، هیچ کدام شکل رسمی به خود نگرفته اند. ما به غیر از آقای فاتح تریم که نامش را رسما از طریق باشگاه اعلام کردیم، با هیچ گزینه دیگری مذاکره نکردیم. این را هم بگویم که سرمربی بعدی تیم استقلال، قطعا یک مربی خارجی درجه یک بین المللی است. معاون باشگاه استقلال درباره رقم نجومی که گفته می شود فاتح تریم از استقلالی ها خواسته است، گفت: ما مربی را باید بیاوریم که شرایط باشگاه های ایرانی را هم درک کند. اعداد و ارقامی که درباره درخواست فاتح تریم از استقلال مطرح می شود، درست نیست و من خواهشم این است که هواداران به این رقم ها توجه نکنند. توفیقی ادامه داد: قرار شد تا صحبت اولیه ای با فاتح تریم شود. اگر شرایط طوری بود که امکان حضورش در ایران وجود داشت، افتخاری به همراه یکی از اعضای هیات مدیره سریعا به ترکیه سفر می‌کنند. با این حال هنوز به جمع بندی نهایی نرسیدیم. ممکن است تا فردا قبل از پایان وقت اداری برای باشگاه و کمیته فنی و هیات مدیره همه چیز مشخص شود. اینکه چه گزینه هایی اصلح هستند و آیا فاتح تریم به ایران می آید یا خیر. وی همچنین گفت: اینکه ما می گوییم...
 • آخرین وضعیت بازیکن سپاهان که دچار فراموشی شد
 • عباس ربیعی در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین وضعیت میلاد سرلک پس از آسیب دیدگی این بازیکن در جریان دیدار سپاهان و پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به ضربه ای که در جریان بازی به سر میلاد سرلک برخورد کرد، این بازیکن دچار فراموشی لحظه ای شد که البته این امر تنها به دقایقی قبل و پس از اصابت ضربه اختصاص دارد. فراموشی لحظه ای هم برای آسیب دیدگی های این چنینی طبیعی است. او ادامه داد: مشابه این اتفاق در بازی سپاهان و پارس جنوبی جم برای رسول نویدکیا افتاد و او تا دقایقی پس از پایان بازی نتیجه بازی را به یاد نمی آورد. در کل سرلک مشکل خاصی ندارد. امروز هم به منزل او رفتم و آخرین وضعیتش را پیگیری کردم. اهمیت این موضوع برای رسانه ها عجیب بود. ربیعی درمورد وضعیت عزت اله پورقاز تصریح کرد: پورقاز از ناحیه مهره های کمر و همچنین ستون فقرات دچار کوفتگی شدید شده است و خوشبختانه به نخاع او آسیب نرسیده است. هرچند خطر از بیخ گوش پورقاز گذاشت اما دست کم باید بین یک هفته تا 10 روز استراحت کامل کند. پزشک تیم فوتبال سپاهان اصفهان درباره احتمال حضور علی کریمی در دیدار این تیم مقابل نفت طلائیه گفت: مچ پای کریمی در بازی با فولاد پیچید و به همین دلیل دیدار مقابل پرسپولیس را از دست داد. درمورد به میدان رفتن او در بازی با نفت هم باید تا 2 روز دیگر صبر کنیم. انتهای پیام/ تشریح وضعیت مصدومان سپاهان
 • آخرین وضعیت ترافیک تهران نقشه ترافیکی
 • به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، راهنمایی و رانندگی برای پایتخت پیش بینی افزایش 30 درصدی ترافیک و معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران پیش بینی افزایش 50 درصدی ترافیک را داشتند. در تصاویر زیر که نقشه ترافیک تهران را در ساعت 6:50 الی 7:00 نشان می دهد، از آخرین وضعیت ترافیکی تهران مطلع می شوید. انتهای پیام/ تهران قفل شد + عکس
 • آخرین وضعیت راننده کامیون گیر افتاده زیر آوار کیک
 • راننده کامیون گیر افتاده زیر آوار کیک، پس از تلاش یک روزه نیروهای امدادی هنوز پیدا نشده است. خبرگزاری فارس: ساعت 11 امروز دو راننده شامل راننده بیل مکانیکی و راننده کامیون کارخانه فرآوری دندی در حال تخلیه کیک که در 2.5 کیلومتری معدن که در اطراف روستاهای منطقه بودند.در نتیجه ریزش اطراف محل تخلیه در میان فوج عظیمی از آوار گیر کردند، که راننده بیل مکانیکی موفق به فرار از حادثه شده و متاسفانه راننده کامیون گیر می‌افتد که هنوز راننده کامیون از زیرآوار بیرون کشیده نشده است.بر اساس آخرین گزارش‌های واصله هنوز اثری از راننده کامیون نیست و با وجود فعالیت چندین دستگاه بیل مکانیکی و کامیون هنوز شخص گمشده پیدا نشده است.بر اساس گفته مسؤولان به علت لیزی که در منطقه وجود دارد، پیش‌بینی می‌شود که امروز راننده گمشده پیدا شود.مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان نیز با اشاره به اینکه از روز گذشته نیروهای امدادی در محل حاضر هستند و مشغول فعالیت‌های بیرون کشیدن راننده کامیون از محل هستند، گفت: تجهیزات لازم در منطقه برای پیدا کردن راننده کامیون موجود است و امیدواریم هرچه زودتر او را پیدا کنیم.صفی‌الله کرامتی با اشاره به استفاده از بیل مکانیکی و تجهیزات در این محل تصریح کرد: مشکلی از نظر امکانات وجود ندارد.عصر دیروز به علت زیاد بودن آوار کیک در منطقه عملیات آنست از سوی هلال احمر متوقف شد.
 • آخرین وضعیت پرسپولیس بعد از محرومیت طارمی از نوراللهى تا آکادمى
 • به گزارش ایلنا، فیفا طی حکمی با توجه به بازگرداندن مهدی طارمی بعد از عقد قرارداد با ریزه اسپور توسط پرسپولیس، این باشگاه را با محرومیت از حضور در دو پنجره نقل و انتقالاتی مواجه کرده است. مساله‌ای که با توجه به عامل تحریک توسط باشگاه پرسپولیس برای بازگرداندن مهدی طارمی باعث محرومیت آنها شده است. اکنون پرسپولیس چه راهی برای ادامه فصل با توجه به قطعیت یافتن این حکم خواهد داشت. آنها که طی فصول اخیر با حفظ بازیکنان اصلی و ساختار اصلی تیم و جذب حداقلی بازیکن توانسته بودند به شرایط فوق العاده‌ای از حیث پتانسیل انسانی دست یابند باید دو نقل و انتقال آتی را بدون جذب بازیکن جدید پشت سر بگذارند. *آخرین وضعیت قرارداد بازیکنان یکی از اصول مدیریتی که در طول فصول اخیر در باشگاه برقرار شده تمدید قرارداد بازیکنان و انعقاد قراردادهای بلند مدت بوده است. اتفاقی که باعث شده آنها اکنون دغدغه کمی برای این مساله داشته باشند و در صورتی که بازیکنان با پیشنهادات بالاتر اغوا نشوند و بند آزادسازی خود را نخواهند پرداخت کنند قادر به سود بردن از آنها خواهند بود. درحال حاضر فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، کمال کامیابی نیا، مهدی طارمی، وحید امیری و بوژیدار رادوشوویچ بازیکنانی هستند که در پایان لیگ هفدهم قراردادشان به پایان خواهد رسید و بر این اساس تنها با تمدید قرارداد با باشگاه قادر به ادامه همکاری خواهند بود. بازیکنانی که بارها وفاداری خود را به باشگاه اعلام کرده‌اند و باید دید چه تصمیمی در این خصوص در پایان لیگ هفدهم خواهند گرفت. *بازیکنِ فروشی نداریم این اتفاق شرایط کار برای بازیکنانی که در وسوسه حضور در تیم دیگری باشند نیز با دشواری بزرگی مواجه خواهند شد و در صورتی که با تیم قرارداد داشته باشند از جدایی‌شان ممانعت به عمل خواهد آمد. بازیکنانی مثل مهدی طارمی و علیرضا بیرانوند پیش از این...
 • بررسی آخرین وضعیت امدادرسانی به آوارگان روهینگیا در بنگلادش
 • به گزارش ایلنا؛اولین جلسه هماهنگی تیم ارزیابی و هماهنگی فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر با حضور حسن اسفندیار؛ نماینده جمعیت هلال احمر ایران و نمایندگان جمعیت های ملی فنلاند، بنگلادش، آمریکا، ژاپن، نیوزیلند، قطر، آلمان، هلند و نمایندگان فدراسیون و کمیته بین المللی صلیب سرخ در محل دفتر فدراسیون در کاکس بازار برگزار شد. در این جلسه که همزمان با ورود دومین محموله امدادی و دارویی بشردوستانه جمعیت هلال احمر ایران به بنگلادش برگزار شد، مقرر شد با توجه به نیاز گسترده مسلمانان روهینگیایی به چادر و زیرانداز، محموله ارسال شده از ایران به سرعت، میان آوارگان توزیع شود. لازم به ذکر است در این نشست، آخرین وضعیت امدادرسانی به آوارگان روهینگیا مورد بررسی قرار گرفت که یا توجه به حضور گسترده سازمان های بین المللی به نظر می رسد امدادرسانی به آوارگان با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند، همچنین بر اساس این گزارش، بسته های غذایی میان خانواده های آواره توزیع شده و به زودی نیز توزیع کمک های نقدی آغاز می شود.