به گزارش «رویداد ۲۴» و به نقل از مشرق
2017-09-14@00:18:06 GMT

روزهای پایانی هفته با پخش و نمایش چندین فیلم سینمایی و تلویزیونی از شبکه‌های مختلف سیما همراه است.

به گزارش مشرق، فیلم‌های سینمایی وتلویزیونی و انیمیشن «شاتر آیلند»، «دکل»، «حوض نقاشی»، «نقش دل»،«همه خوب هستند»، «قصه داوود و قمری»، «پیکو»، «سرقت از یک سارق»، «تحفه هند»، «هلیوس»، «دهکده»، «حس ششم»، «شهر پرندگان»، «ریو 2»، «دوربین»، «پاییز در ایوان خانه نشسته است»، «خان ننه»، «پرندگان عصبانی»، «با تو آموختم 1و2»، «حقیقت»، «ماهی سیاه کوچولو»، «هنوز نرسیدیم»، «پایان ناخوشایند»، «ما آب رفتیم»، «مادرم و دیوان خانواده»،«بچه­ها را کوچک کردم»، «پدر عروس»، «تفریح با دیک و جین» و «راننده بدلکار» پنج‌شنبه و جمعه 23 و 24 شهریورماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

*************************************

شبکه یک سیما

فیلم سینمایی «شاتر آیلند» به کارگردانی مارتین اسکورسیزی، پنج‌شنبه 23 شهریورماه ساعت 23 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی لئوناردو دی کاپریو و مارک رافالو خواهید دید: در سال 1952 اندرو، که یک افسر ارشد در پلیس فدرال است پس از مدت‌ها دوری از خانه نزد همسر و سه فرزند کوچکش باز می‌گردد ولی در کمال ناباوری متوجه می‌شود که همسرش دلورس، به­خاطر سابقه روان پریشی، سه فرزندشان را کشته است! اندرو، از شدت ناراحتی دلورس را می‌کشد و سپس خود نیز از شدت تالمات روحی دچار پریشانی حواس و توهمات شدید می‌شود. او به مدت دو سال در آسایشگاهی به­نام اَشکیف، بستری و تحت درمان قرار می‌گیرد. آسایشگاهی که ویژه جنایتکاران روانی است. اندرو در توهماتش خود را همان مارشال پلیس می‌پندارد که برای پرده برداشتن از راز آسایشگاه اَشکیف به آنجا آمده است. . . .

*************************************

فیلم سینمایی «دکل» به کارگردانی پیتر برگ، جمعه 24 شهریورماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: مایک ویلیامز، که بر روی دکل نفتی دیپواترهورایزون در خلیج مکزیک کار می کند عازم ماموریت می‌شود. این دکل بزرگ ترین دکل اکتشاف نفت شناور آمریکاست که در سواحل مکزیک مشغول به کار است. شرکت نفت و چند شرکت سرمایه گذار تصمیم می‌گیرند دکل را که از قطعات سرهم ساخته شده جمع آوری کرده و به جای دیگری منتقل نمایند. مایک مهندس ارشد برق در این دکل است و به مافوق خود آقای جیمی خبر می دهد که دکل به لحاظ فنی مشکلات زیادی دارد و آنها باید قبل از جمع کردن دکل نقایص فنی را رفع نمایند که مستلزم صرف پول و وقت است. اما دونالد به آنها می‌گوید که از برنامه چند هفته عقب هستند و باید دکل را بلافاصله جمع و به مکان جدید منتقل کنند. مایک و جیمی چاره‌ای جز اطاعت از فرمان ندارند. آنها در ابتدا مته اصلی دکل را از عمق دریا بیرون می‌کشند اما به­دلیل نقص فنی، گازی که در زیر حفره جمع شده باعث فوران و آتش سوزی گسترده دکل می‌شود. عده زیادی از خدمه کشته شده و تلاش برای حفظ دکل هم به­جایی نمی‌رسد. . . .

در این فیلم، مارک والبرگ، کیت هادسن، کرت راسل وذجان مالکویچ هنرنمایی کرده‌اند.

*************************************

شبکه دو سیما

فیلم سینمایی «حوض نقاشی» به کارگردانی مازیار میری، پنج‌شنبه 23 شهریورماه ساعت 23 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

خلاصه داستان فیلم از این قرار است که: مریم و رضا که عقب­مانده جسمی و حرکتی هستند در بهزیستی با هم آشنا شده و ازدواج می­کنند. آنها خیلی زود صاحب پسری می­شوند که در سنین دبستان از حرکات عجیب و غریب مادر و پدرش عذاب می­کشد. . . .

در این فیلم سینمایی، شهاب حسینی و نگار جواهریان نقش‌آفرینی کرده‌اند.

*************************************

فیلم تلویزیونی «نقش دل» به کارگردانی جهان­دخت خادم­المله، جمعه 24 شهریورماه ساعت 17:30 ازشبکه دو سیما پخش خواهد شد.

نقش دل روایت­گر قصه­ای فانتزی از سفر یک زوج جوان به زمان­های گذشته و ارتباط با برخی فرهنگ­ها و رسوم ایرانی در آن دوره است. شهرزاد و فرید زوج جوانی هستند که هر دو در حوزه صنایع دستی و هنرهای ایران زمین یعنی نقوش قالی و کاشی­کاری فعالیت دارند. آنها در اثر یک اتفاق و ورد به یک عمارت قدیمی هر دو به چندین سال گذشته رفته و در قالب یک زوج در آستانه ازدواج به نام­های رعنا و محمدعلی قرار می­گیرند. . . .

بیتا سحرخیز و کاوه خداشناس بازیگران این فیلم هستند.

*************************************

فیلم سینمایی «همه خوب هستند» به کارگردانی کرگ جونز، جمعه 24 شهریورماه ساعت 23 ازشبکه دو سیما پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی روبرت دنیرو و کیتبکینسالدر مورد مرد میانسالی است به­نام فرانک. او که بعد از مرگ همسرش با چهار فرزند خود که هر کدام در شهری زندگی می­کنند فقط از طریق نامه و تلفن در ارتباط است. پس تصمیم می­گیرد میهمانی ترتیب داده و همه را دور خود جمع کند. اما هر کدام از آنها به بهانه­ای از آمدن سرباز می­زنند. فرانک ناامید و دل­شکسته آماده سفر می­شود. . . .

*************************************

شبکه سه سیما

فیلم سینمایی «قصه داوود و قمری» به کارگردانی آیدا پناهنده، پنج‌شنبه23 شهریورماهساعت 10 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با نقش‌آفرینی هومن سیدی و حدیث میر امینی خواهید دید: جوانی هنرمند به­نام داوود به­عنوان صدابردار سینما و تلویزیون مشغول به­کار است و در زندگی به لحاظ اقتصادی مشکلات زیادی، پیش رو دارد. او یک روز صبح به استودیو مراجعه می‌کند، آقای نعمتی که استاد تدوین و مونتاژ برنامه‌هاست از او می‌خواهد که صدایی از یک نوع پرنده بنام قمری (یاکریم) جهت افکت صدا برای استفاده در فیلم سینمایی برای او بیاورد. داوود طفره می‌رود و می‌خواهد از صداهای آرشیوی استفاده کند، آقای نعمتی که فردی مجرب و استاد است اصرار دارد که این صدا باید توسط داوود به­طور طبیعی ضبط و استفاده شود و در غیر این صورت دستمزد داوود را نخواهد داد. . . .

*************************************

فیلم سینمایی «پیکو» به کارگردانی شوجیت شیرکار، پنج‌شنبه 23 شهریورماه ساعت 15 ازشبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: پیکو نام دختری است که هنوز ازدواج نکرده و به تنهایی با پدر پیرش زندگی می‌کند. پدر همواره از بیماری معده و دل درد رنج می‌برد و وابستگی شدیدی هم به دخترش دارد. به همین دلیل هر خواستگاری که می‌آید از دخترش و اخلاق او بد می‌گوید تا خواستگارها را فراری دهد. پدر همیشه می‌گوید که ازدواج باید از سر عقل باشد و هدف داشته باشد. دختر از شرایطی که در آن گیر کرده راضی نیست اما پدرش را دوست دارد و نمی‌خواهد او را تنها بگذارد. . . .

آمیتا باچان، دپیکا پادوکونه و ایرفان خان در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.

*************************************

فیلم سینمایی «سرقت از یک سارق» به کارگردانیدانیل کالپارسورو، پنج‌شنبه23 شهریورماهساعت 24 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: یک سارق سابقه دار توسط یک مامور امنیتی وابسته به حزب رییس جمهور اسپانیا استخداممی‌شود تا به یک بانک و صندوق‌های امانت آن دستبرد بزند. یکی از افرادی که قبلا با این حزب کارمی‌کرده به­نام سوریانو یک هارد دیسک حاوی اطلاعات محرمانه از فساد اعضای حزب و رییس جمهور اسپانیا را در یک صندوق امانت در این بانک پنهان کرده تا به وقتش همه را افشا کند. اما سارقین از محتوای این هارد اطلاعی ندارند و قرار است از تونل فاضلاب از بانک خارج شوند و هارد را تحویل داده و پول خود را بگیرند.

لوییس توسار و رودریگو دلاسرنا بازیگران فیلم هستند.

*************************************

فیلم سینمایی «تحفه هند» به کارگردانیمحمدرضا زهتابی،جمعه 24 شهریورماهساعت 10 به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است:حسن به­خاطر بیکاری به هر کاری حتی دزدی دست می‌زند تا اینکه دایی او برایش چند محل مختلف کار پیدا می‌کند اما حسن سر هیچ کاری دوام نمی‌آورد تا اینکه بالاخره حسن به عنوان شاگرد حجره حاجی به کار مشغول می‌شود و در همین هنگام به فرنگیس دختر آقای زمانی که از همسایگان حاجی است علاقمند می شود. حاجی به علت زرنگی حسن به او پیشنهاد وارد کردن 10 تن چای از هند را می‌دهد که چای‌هابه نام حسن وارد شود اما سود آن نصف شود. . . .

در این فیلم حمیده خیرآبادی، شهلا ریاحی و اکبر عبدی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

*************************************

فیلم سینمایی «هلیوس» به کارگردانی لوک من لانگ، جمعه 24 شهریورماه ساعت 14:30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی چن چانگ و سی وون چیو خواهید دید: هلیوس تروریست قدرتمندی است که قصد دارد یکی از سلاح‌های میکروبی کره را دزدیده و آن را در هنگ­کنگ منفجر کند. سازمان امنیت ملی کره با همکاری پلیس کره، تصمیممی‎گیرند یکی از دانشمندان مطرح هنگ­کنگ را به­نام پروفسور سیو به کره دعوت نمایند تا با کمک او بتوانند، قبل از ربودن، سلاح را در جای امنی حفظ کنند.

*************************************

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «دهکده» به کارگردانی ام نایت شیامالان، پنج‌شنبه 23 شهریورماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: در یک دهکده دور افتاده افرادی زندگی می‌کنند که از شهر به اینجا کوچ کرده اند و تلاش می‌کنند به دور از مناسبات شهری و مدرن زندگی کنند آنها از پول استفاده نمی‌کنند و به جوانان خود هم اجازه نمی‌دهند که از جنگل عبور کنند و به شهر بروند زیرا موجودات عجیب و وحشتناکی در جنگل زندگی می‌کنند. بالاخره دختر نابینایی قصد می‌کند برای خرید دارو برای نامزد خود از جنگل عبور کند و در انتها مشخص می‌شود این موجودات ساختگی بوده تا بگونه ای جوانان را در دهکده نگهدارند.

در این فیلم سینمایی رایس دالاس هاوارد، ژواکین پونیکس و آدرین برودی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

*************************************

فیلم سینمایی «حس ششم» به کارگردانی ام نایت شیامالان، جمعه 24 شهریورماه ساعت 21:30 از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی بروس ویلیس، الیویا ویلیامز و تونی کولت، آمده است: فیلادلفیا مالکوم کرو، دکتر روانشناس، در شبی که آخرین تقدیرنامه‌اش را دریافت کرده، در خانه‌اش مورد تهدید یکی از بیمارانش قرار می‌گیرد که از شیوه مداوایش شکایت دارد. بیمار کرو را هدف گلوله قرار می‌دهد. چند ماه بعد کرو مداوای پسر بچه ای به نام کول سیر را به عهده می‌گیرد که با مادرش زندگی می‌کند. کول به هیچ عنوان راضی به همکاری با روانشناس یعنی کرو نیست. او در همین حین متوجهمی‎شود از وقتی که روی بیماری کول کارمی‎کند، رفتار همسرش و اتفاقات زندگی­اش به طرز عجیبی تغییر کرده است. اما کرو دست از تلاش برنمی‌دارد و با تلاش بسیار به مشکل کول پی برد؛ او متوجه می‌شود که ارواح با این پسر بچه در تماس هستند. . . .

*************************************

شبکه پنج سیما

انیمیشن سینمایی «شهر پرندگان» به کارگردانی وینی تورنلی،پنج‌شنبه 23 شهریورماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در اینانیمیشنخواهیم دید: پرنده جوانی به­نام کای به شهر پرندگان سفرمی‌کند ومی‌خواهد دیگران را تحت تاثیر قرار داه و متحول سازد.

*************************************

انیمیشن سینمایی «ریو 2» به کارگردانی کارلوس سالدانا، جمعه 24 شهریورماه ساعت 10:45 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در خلاصه داستان آمده است: بلو و ژول و سه فرزندش دلشان می‌خواهد که از محیط شهر دور شده و به آمازون بروند. در بدو ورود ژول متوجه می‌شود که پدرش ادوارد نمرده است. زندگی در جنگل برای بلو سخت است ولی سعی می‌کند خودش را با محیط وفق دهد اما نمی‌تواند. بلو تصمیممی‌گیرد آمازون را ترک کند که متوجه حضور آدم‌ها در جنگل و قطع درختانمی‌شود. . . .

*************************************

فیلم تلویزیونی «دوربین» به کارگردانیمحسن توکلی، جمعه 24 شهریورماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی پوریا پورسرخ و بهنوش بختیاری خواهیم دید: حامد یک آتلیه قدیمی که از پدرش به یادگار مانده دارد که نامزدش رعنا اصرار دارد که آن را بفروشد و به­دلیل مخالفت حامد نامزدی­اش را با او به­هممی‌زند. مجید دوست حامد یک دوربین قدیمی پیدا می‌کند و به حامد هدیهمی‌دهد که بعدا متوجه می‌شوند که دوربین از آینده عکس می‌گیرد آنها با گرفتن عکس از تابلوی اعلام قیمت دلار متوجه گران شدن دلار در چند روز آتی می‌شوند و با فروش خانه و ماشین مجید و آتلیه حامد پول خوبی به جیب می‌زنند. . . .

*************************************

شبکه شما

فیلم تلویزیونی «پاییز در ایوان خانه نشسته است» به کارگردانی اکبرشهبازی، پنج‌شنبه 23 شهریورماه ساعت 24 از شبکه شما پخش خواهد شد.

داستان فیلمداستان مردی شکارچی است که به شکار علاقه زیادی دارد و روزانه پرندگان زندگی را در دام گرفتار و در قفس حبس می‎کند. مرد دختری معلول دارد که اهالی روستا علت معلولیت این دختر را در اعمال پدر می‎دانند، سرانجام مرد تحت تأثیر گفته آنها پرندگان را آزاد می‎کند.

در اینفیلم تلویزیونی،مهدی حکیمی، رقیه اصلانی، صفر روحی و داوود سعیدی هنرنمایی کرده‌اند.

*************************************

فیلم تلویزیونی «خان ننه» به کارگردانی حامد خیری مطلق، جمعه 24 شهریورماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش خواهد شد.

این اثر برگرفته شده از شعر (خان ننه) شاعر معاصر آذربایجان، استاد محمدحسین شهریار به زبان فارسی است که با الگوپذیری از اشعار این شاعر در قالب بازسازی فضای گذشته به تصویر کشیده شده است.

در این فیلم سعی شده رابطه عاطفی نوه با مادر بزرگ و تاثیرات تربیتی آن در زندگی و همچنین مقایسه آن با زمان حال پرداخته و به آداب و رسوم اخلاقی گذشته و سنن و فرهنگ آیندگان وفادار بماند.

از بازیگران این تله فیلم می‌توان به شمسی فضل‌الهی، خسرو پایاب، بیژن لطفی و عباس سرودی اشاره کرد.

*************************************

شبکهکودک

انیمیشن سینمایی «پرندگان عصبانی» به کارگردانی فرگل ریلی وکلی کایتیس، پنج‌شنبه 23 شهریورماه ساعت 14 از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید:در جزیره­ی پرندگان همه شاد و خوشحال هستند و در کنار هم با آرامش زندگی می‌کنند. اما قرمز، از وضعیت خودش راضی نیست و همیشه خشمگین است. او که از کودکی تنها بوده و همیشه توسط دیگر پرنده‌ها مسخره می‌شد، هر روز بیشتر از قبل عصبانی می‌شود. تا اینکه پرنده‌ها تصمیم می‌گیرند او را به گروهی بفرستند که دست از رفتار خشنش بردارد. . . .

*************************************

شبکهامید

فیلم سینمایی «با تو آموختم 1و2» به کارگردانیجیان لوکاماریا تاوارلی، پنج‌شنبه و جمعه 23 و 24 شهریورماه ساعت 18 از شبکه امید پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: ماریا دختری است که پس از اتمام تحصیلات دبیرستان تصمیم دارد وارد دانشکده پزشکی و جراحی شود. او اولین زنی است که در ایتالیا وارد این دانشکده می‌شود. نمره آزمون ورودی او خوب است لذا رییس دانشکده نمی‌تواند از پذیرش او سرباز زند. ورود به دانشکده همان طورکه پدر ماریا پیش بینی می‌کرد مشکلاتی به همراه دارد؛ چرا که کسی به او به عنوان یک دانشجو توجهی نمی‌کند اما همچنان مصمم و استوار است. . . .
جیان مارکو توتری، ماسیو یاجیو و پائولا گارتکسی بازیگران فیلم هستند.

*************************************

شبکه افق

فیلم سینمایی «حقیقت» به کارگردانیجیمز وندربیلت، جمعه 24 شهریورماه ساعت 10 از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی رابرت ردفورد و توفرگریس خواهید دید: دَن رَدِر، گوینده باسابقه شبکه سی بی اس و ماری میپس، تهیه­کننده او در برنامه به­شدت مورد انتقاد۶۰ دقیقه را روایت می‌کند. داستانی که به جستجو درباره وضعیت خدمت سربازی جرج دبلیو بوش، رییس جمهور سابق ایالات متحده در زمان جنگ ویتنام می‌پردازد.

*************************************

فیلم سینمایی «ماهی سیاه کوچولو» به کارگردانی مجید اسماعیلی پارسا، جمعه 24 شهریورماه ساعت 18:30 از شبکه افق پخش خواهد شد.

این فیلم در بستر تاریخی دهه شصت و مبارزات چریکی نیروهای چپ در شمال کشور و در قیام آمل روایت می‌شود و درباره­ی یک زن به­نام شهرزاد است که معروف به ماهی سیاه کوچولو است و برای انتقام مرگ شوهرش وارد مبارزه شده و حالا با دو شخصیت دیگر آشنا می‌شود و مباحث ایدئولوژیک درباره­ی مبارزه و نقد تفکر چپ میان آنها درمی‌گیرد.

در فیلم سینمایی «ماهی سیاه کوچولو»، مریلا زارعی ومصطفی زمانی ایفای نقش کرده‌اند.

*************************************

شبکه نمایش

فیلم‌هایسینمایی و تلویزیونی «بچه ها را کوچک کردم»، «پدر عروس»، «تفریح با دیک و جین» و «راننده بدلکار» پنج‌شنبه 23 شهریورماه ساعت 11، 16:30، 21 و 23 از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

*************************************

فیلم‌هایسینمایی ‌و تلویزیونی«هنوز نرسیدیم»، «پایان نا خوشایند»، «ما آب رفتیم» و «مادرم و دیوان خانواده» جمعه 24 شهریورماه ساعت 11، 15 ، 19 و 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

منبع: فارس ارسال به تلگرام

کلیدواژه: خلاصه داستان فیلم آمده | پنج شنبه 23 شهریورماه ساعت | جمعه 24 شهریورماه ساعت | فیلم با بازی | سیما فیلم سینمایی | سیما پخش خواهد شد | ماهی سیاه کوچولو | شبکه سه سیما پخش | روی آنتن می رود | سیما پخش می شود | فیلم تلویزیونی | زندگی می کنند | شبکه دو سیما | خواهید دید | نقش آفرینی | شبکه پنج | ساعت 10

منبع: مشرق

منبع این خبر، وبسایت www.mashreghnews.ir است و سایت «رویداد ۲۴» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۴۷۳۵۶۴۲ را همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «رویداد ۲۴» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

سه جشن عجیب که به تازگی در ایران باب شده‌اند+عکس

هشدار سردار سلیمانی در دیدار با مقام های کرد چه بود؟

خنده رهبر کره شمالی در حین آزمایش موشکی/تصاویر

در همین زمینه

 • هفته دفاع مقدس متعلق به همه کشور است فیلم
 • جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس در کنگره سرداران و شهدای کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، جانشین فرمانده سپاه فتح استان در این جلسه بر تعامل و همکاری همه دستگاه های متولی تاکید کرد و گفت: هفته دفاع مقدس متعلق به نظام ، ملت و کشور است و هر کدام باید به عنوان سرباز این انقلاب و کشور به وظیفه خود در قبال برگزاری باشکوه برنامه های این هفته عمل کنیم تا برنامه های هفته دفاع مقدس در شان شهیدان ، مردم و استان برگزار شود. سرهنگ انصاری افزود: رزمایش بزرگ نیروهای مسلح و بسیج در روز نخست هفته دفاع مقدس نمایش اقتدار این نیروها و ایران اسلامی است . این رزمایش در مناطق سردسیری بویراحمد و دنا ساعت 8 صبح و در مناطق گرمسیری ساعت 17 عصر برگزار خواهد شد. دانلود دانلود
 • مسافران در آخرین تعطیلات شهریور بخوانند/محدودیت های ترافیکی جاده های مازندران
 • محسن هاشمی رییس اداره مدیریت راه های مازندران با بیان این که به صورت 24 ساعته وضعیت ترافیکی و جوی توسط سامانه های هوشمند حمل و نقلی زیر نظر و پایش قرار دارد ،از روز محدودیت های ترافیکی چهارشنبه29شهریورالی یکشنبه 2 مهرماه 96 در گفت و گو با خبرنگار ایسکانیوز، اظهار داشت: تردد موتور سیکلت از ساعت12:00ظهر روز چهارشنبه مورخ96/06/29 الی ساعت 06:00 روز یکشنبه مورخ96/07/02 از محورهای کرج – چالوس ، هراز، فیروزکوه و محورتهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است. وی ادامه داد: تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود. رییس اداره مدیریت راه های مازندران پیرامون تردد سواری در محور کندوان گفت:تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:00 روز جمعه الی 02:00بامداد روز شنبه مورخ96/07/01 از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17:00 روز جمعه مورخ 96/06/31 الی 02:00بامداد روز شنبه مورخ 96/07/01از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود. وی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15:00 الی 24:00 روز شنبه مورخ96/07/01 از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18:00 الی 24:00 روز شنبه مورخ 96/07/01 ازمرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود. محور هراز وی در توضیح محدودیت های ترافیکی در محور هراز گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:00روز جمعه مورخ 96/06/31 الی 01:00 بامداد روز شنبه مورخ 96/07/01 از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت16:00 روز جمعه مورخ 96/06/31 الی 01:00 بامداد روز شنبه مورخ 96/07/01 با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از آب اسک به سمت رودهن(محدوده مشاء) بصورت یک طرفه خواهد بود....
 • رضایی به تلویزیون می رود
 • محسن رضایی امشب (چهارشنبه) با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما از راهبرد و برنامه کشورمان در قبال سیاست های ضد ایرانی و ضد برجامی امریکا سخن خواهد گفت. به گزارش مشرق، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، چهارشنبه شب در گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما، به بررسی سناریوهای مختلف موجود در قبال برجام خواهد پرداخت. گفتگوی ویژه خبری، امشب با حضور دکتر محسن رضایی، ساعت ۲۲:۴۰ از شبکه دوم سیما به طور زنده پخش خواهد شد. منبع: مهر ارسال به تلگرام
 • حضور امیر پوردستان در تلویزیون
 • اولین ویژه برنامه «دست خط» به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس، فردا شب با حضور جانشین فرمانده کل ارتش روی آنتن می رود. به گزارش مشرق، ویژه برنامه دستخط در هفته دفاع مقدس از پنجشنبه ۳۰ شهریور، هرشب ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه پنج سیما با حضور فرماندهان ارشد نظامی و با اجرای محمد حسین رنجبران بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود. اولین ویژه‌برنامه «دست خط» با حضور امیر پوردستان جانشین فرمانده کل ارتشفرداساعت ۲۱:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می شود. سردار سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، امیر سرلشگر حسین حسنی سعدی جانشین قرارگاه خاتم الانبیاء (ص)، سردار محمدحسین نجات جانشین رئیس سازمان اطلاعات سپاه، دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش، سردار حسین دهقان مشاور فرماندهی معظم کل قوا و سردار اسمائیل کوثری جالنشین قرارگاه ثارالله (ع)، دیگر مهمانان ویژه برنامه دستخط خواهند بود. منبع: مهر ارسال به تلگرام
 • پوشش سخنان ترامپ به سبک تلویزیون
 • عملکرد صداوسیما در پوشش صحبت‌های ترامپ درباره ایران با واکنش‌ها و انتقادهایی در فضای مجازی روبه‌رو شده است. دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا در بخشی از سخنرانی روز گذشته خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد با حضور بسیاری از رهبران کشورهای جهان درباره ایران صحبت کرد که این سخنان او در پخش و ترجمه همزمان شبکه خبر با تغییراتی همراه بود؛ تغییراتی که از روز گذشته صداوسیما را بار دیگر نقل شبکه‌های اجتماعی کرده است. به همین منظور علی گرانمایه‌پور، استاد ارتباطات در گفت‌وگو با ایسنا، درباره این رویکرد صداوسیما در پوشش همزمان اخبار، اظهار کرد: بارها گفته‌ام که صداوسیما در رویکردهای خبری خود نیاز به بازبینی دارد. اتفاقات زیادی در کشور و دنیا در حال وقوع است و تا زمانی که رویکرد صداوسیما این باشد که این اتفاقات را سانسور کند، مردم به شبکه‌های فارسی زبان خارج از کشور رو می‌آورند که آن اتفاقات را همیشه پوشش می‌دهند. او ادامه داد: تبعات ثانویه این اتفاق چه سهوی و چه عمدی بی‌اعتمادی روز افزون مردم خواهد بود. نظریه‌ای در علم ارتباطات به نام نظریه برچسب‌زنی وجود دارد که اگر به رسانه‌ای برچسب سانسور یا اشتباه بخورد، این برچسب به راحتی برداشته نمی‌شود. بنابراین اگر در آینده صداوسیما در انعکاس اخبار آمریکا صادقانه هم عمل کند، افکار عمومی باور نمی‌کند. به هر حال اگر این اتفاق از عمد یا سهو رخ داده یا حتی به این خاطر بوده که صداوسیما مهارت سانسور کردن را ندارد، بهتر است که اصلاٌ به صورت زنده این اتفاقات را پوشش ندهد. این استاد ارتباطات با بیان اینکه «اگر اتفاق روز گذشته بیست سال پیش رخ می‌داد که تکثر رسانه‌ای نبود، مشکل چندانی ایجاد نمی‌شد»، افزود: امروز سخنرانی ترامپ در سازمان ملل توسط هزاران شبکه در سراسر دنیا پوشش داده می‌شود که هر کدام از منظر خودشان به آن می‌پردازند. اتفاق دیشب تنها باعث بی‌اعتمادتر...
 • کنایه تند و تیز همسر خانم بازیگر به کمدین تلویزیون
 • به گزارش خبرگزاری برنا، به دنبال اظهار نظر یوسف تیموری در خصوص اجرای استندآپ ها در برنامه های مختلف که آن را نوعی دلقک بازی خوانده بود، مهراب قاسم خانی با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرام خود به اظهارات بازیگر کمدین سینما و تلویزیون پاسخ داد.
 • حضور مجری تلویزیون در مراسم تولد علی پروین
 • به گزارش جام نیوز، با توجه به نزدیکی ماه محرم و به همت کانون پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس شب گذشته با حضور جمع کثیری از پیشکسوتان و اصحاب رسانه، جشن تولد باشکوهی برای تعدادی از قدیمی های این باشگاه برگزار شد که علی پروین اسطوره‌ پرسپولیس نیز یکی از آنها بود. پروین متولد 3 مهر ۱۳۲۵ است و امسال هفتاد و یکمین سال زندگی اش را جشن می گیرد. به همین منظور المیرا شریفی مقدم، مجری و گوینده نام‌ آشنای خبر صدا و سیما که از چهره‌های فعال در فضای مجازی است در صفحه اینستاگرامش تصویری از خود،همسر و فرزندانش در این مراسم را منتشر کرد. المیرا شریفی مقدم در صفحه اینستاگرام خود نوشت: جشن تولد چهره محبوب فوتبال ایران 2024
 • پخش زنده سخنرانی روحانی در سازمان ملل زنده از رادیو و تلویزیون
 • ایران>سیاست داخلی - همشهری آنلاین:سخنرانی حجت‌الاسلام حسن روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک چهارشنبه ۲۹ شهریور ماه از شبکه یک سیما به صورت زنده پخش می‌شود. به گزارش ايسنا، حجت‌الاسلام حسن روحانی که برای شرکت در هفتاد و دومین مجمع عمومی سازمان ملل به نیویورک رفته، قرار است امشب در خصوص برجام، مبارزه با تروریسم و برخی تحولات جهانی در این مجمع سخنرانی کند. سخنرانی رییس جمهور ۲۹ شهریور بین ساعت ۱۹ تا ۲۰ به وقت ایران ایراد می‌شود که مشروح آن بطور زنده و مستقیم از شبکه یک سیما روی آنتن خواهد رفت. رادیو ایران هم سخنرانی رییس جمهور در هفتاد و دومین مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک را به صورت زنده پخش می‌کند.
 • فیلم/گل اول استقلال به ذوب آهن توسط روزبه چشمی
 • گل اول استقلال به ذوب آهن توسط روزبه چشمی دریافت 6 MB ارسال به تلگرام
 • برگزاری راهپیمایی امر به معروف و نهی از منکر فیلم
 • معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری راهپیمایی امر به معروف و نهی از منکر سوم مهر ماه خبرداد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، معاون سیاسی امنیتی استاندار در نشست امر به معروف و نهی از منکر از برگزاری راهپیمایی «امر به معروف و نهی از منکر» در تاریخ سوم مهرماه امسال از ساعت۱۰ تا 11 و 30 دقیقه از میدان شهدای نیروی انتظامی تا میدان هفت تیر خبر داد. فتاح محمدی افزود: در عمل به فریض امر به معروف و نهی از منکر همه دستگاه های اجرایی از هم دیگر سبقت بگیرند چون اجرای این فرضه الهی مختص به گروه خاصی نیست. وی با بیان اینکه باید فریضه امر به معروف و نهی از منکر در ایام محرم پررنگ تر شود گفت: بسیاری از آسیب های جامعه در نتیجه بی توجهی و فراموش کردن همین فریضه الهی است. معاون سیاسی امنیتی استاندار در این نشست با اشاره به اینکه رسانه ها باید در این جلسات حضور پررنگ داشته باشند و به مردم اطلاع رسانی کنند افزود: اساس کار دستگاه های اجرایی کارمیدانی باشد و هر مسئول این فریضه الهی را در دستگاه های خود اجرا کنند. برگزاری همایش و نشست های علمی در دانشگاه ها ،بزرگداشت شهدای اصناف و غبار روبی مزار مطهر شهدا و تجلیل از طلایه داران امران به معروف و ناهیان از منکر از جمله برنامه های هفته امر به معروف و نهی ازمنکر در استان است. از 31 شهریور ماه تا 6 مهر ماه بنام هفته امر به معروف و نهی از منکر نامگذاری شده است. دانلود دانلود
 • مسافران در هواپیمای ماهان محبوس شدند فیلم
 • فیلم زیر روایتی از سه ساعت محبوس شدن مسافران در هواپیما را نشان می دهد. سرویس اجتماعی فردا: شب گذشته در پرواز تهران - سیرجان هواپیمای ماهان، یک مسافر به اشتباه وارد هواپیما شد و به همین دلیل تاخیر یک ساعته برای مسافران هواپیما رقم خورد.این در حالی است که بیست دقیقه پس از پرواز، این هواپیما به فرودگاه برگشت و این بار مردم یک ساعت و نیم در هواپیما محبوس شدند. تعداد بازدید : 18 کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کیفیت 360
 • معرفی برترین های جشنواره های استانی پلاک فیلم
 • نخستین جشنواره استانی تئاتر دفاع مقدس شاهین شهر «پلاک» با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما،ابراهیمی مسوول برگزاری جشنواره گفت: 48 متن نمایشی به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که 18 گروه نمایشی در سه بخش تئاتر صحنه ای ،خیابانی ونمایش خوانی به مدت دو روز در سالن شیخ بهایی شاهین شهر با هم رقابت کردند.در آیین پایانی جشنواره به احمد نخودیان ومصطفی جعفری برای کسب مقام اول کارگردانی وخانم نازیلا گلابیان واحمد رضایی به ترتیب مقام اول بازیگری زن ومرد دیپلم افتخار ولوح تقدیر اهدا شد. دانلود دانلود
 • توسعه روابط تجاری اصفهان و فرانسه فیلم
 • در نشست مشترک هیات تجاری فرانسه و اتاق بازرگانی اصفهان بر توسعه روابط تجاری این شهر و فرانسه تاکید شد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما،نایب رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: در این نشست در زمینه توسعه روابط تجاری در زمینه های انرژی، نفت، راه آهن، فرودگاه و تجهیزات انرژی صلح آمیز هسته ای گفتگو شد. مصطفی روناسی افزود: قرارداد همکاری ایران و فرانسه برای توسعه فرودگاه اصفهان وارد مرحله مذاکرات جدی شده است. نایب رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: این هیات برای دور دوم مذاکرات وارد ایران شده و موضوعات به طور جدی تر بررسی می شود. به گفته وی در دور اول مذاکرت، هیات های تجاری سعی در شناسایی فرصت های اقتصادی داشتند اما در این دوره زمینه های همکاری مشخص شده است. روناسی افزود: فرانسوی ها در گام نخست سعی داشتند محصولاتشان را به ایران بفروشند اما در این دوره با توجه به شناختی که از بازار ایران پیدا کرده اند می خواهند با انتقال فناوری به کشورمان در زمینه های مختلف در ایران سرمایه گذاری کنند. دوسیلگی رییس هیات تجاری فرانسه هم از همکاری کشورش درایجاد توسعه بخش فرودگاهی و ریلی ایران خبر داد ولی گفت فعلا نمی تواند جزییات آن را منتشر کند. دانلود دانلود
 • آغاز به کار نخستین همایش ملی آرتروز مفاصل در اصفهان فیلم
 • نخستین همایش ملی استئوآرتریت(آرتروز مفاصل) از تحقیق تا عمل در اصفهان امروز آغاز به کار کرد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما،دبیر علمی این همایش گفت: از 150 مقاله علمی ارسالی به دبیرخانه همایش ،108مقاله پذیرفته شده به صورت سخنرانی و پوستر ارایه می شود. زهرا سادات رضائیان هدف از برگزاری این همایش را ارتقای دانش متخصصان و پزشکی این حوزه و ایجاد حساسیت بین مسئولان عنوان کرد و افزود: ایجاد ارتباط علمی و اجرایی با انجمن جهانی تحقیقات استئوآرتریت هم مهم ترین هدف بلند مدت برگزاری این همایش در اصفهان است. به گفته وی اقتصاد سلامت در استئوآرتریت،مهندسی شهری و رفاهی،سیاست گذاری کلان در استئوآرتریت،تشخیص آستئوآرتریت،ژنتیک آستئوآرتریت،تصویر برداری پزشکی و مداخلات درمانی غیر تهاجمی و درمانی تهاجمی از محورهای این همایش ملی است. نخستین همایش ملی استئوآرتریت(آرتروز مفاصل) از تحقیق تا عمل تا 31شهریور ادامه دارد . در سند ملی بیماری استئوآرتریت به عنوان یکی از بیماری های غیرواگیر پرهزینه در سال 2010در ایران معرفی شده است. استئوآرتریت شایع‌ترین بیماری مزمن مفصلی بوده که استفاده بیش از حد از مفاصل باعث بروز این بیماری می‌شود. این بیماری در مفاصلی همچون مفصل زانو، مفصل بالای ران، مچ پا و ستون فقرات که سنگینی بدن روی آن‌ها قرار دارد، شایع‌تر است. دانلود دانلود
 • اجرای برنامه بصیرت عاشورایی در ۳۰ بقعه متبرکه فیلم
 • برنامه بصیرت عاشورایی در 30 بقعه متبرکه کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد گفت : در این طرح ، 30 مبلغ دینی در 30 بقعه متبرکه استان در بخش های فرهنگی، کودک، نوجوان، جوان، مشاوره خانواده، وقف و پاسخ به سوالات شرعی عزاداران حسینی فعالیت می کنند . حجت الاسلام جنتی پور افزود: یکی دیگر از برنامه های شاخص طرح بصیرت عاشورایی که به مناسبت ماه محرم برگزار و برنامه لبیک یا حسین که در 7 مرکز شهرستان در کهگیلویه وبویراحمد برگزار می شود. وی گفت: برنامه لبیک یاحسین در روز نخست ماه محرم با شرکت عزاداران حسینی در همه شهرستانهای استان برگزار و در این طرح عزاداران در حالی که پرچم در دست دارند عزاداری می کنند. دانلود دانلود
 • فیلم های دفاع مقدس در سینما فرهنگ ایلام نمایش داده می شود
 • به گزارش برنا- ایلام ;محمد نیاکان اظهار داشت: از روز جمعه ٣١ شهریورماه و همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس فیلم های متناسب با این هفته اکران و بلیط ها نیز به صورت نیم بها به تماشاچیان عرضه می شود. وی همچنین از برگزاری نمایشگاه تلفیقی عکس و هنرهای تجسمی از اول مهرماه در مرکز این استان خبر داد و گفت: در این نمایشگاه نیز آثار عکس و هنرهای تجسمی با موضوع دفاع مقدس در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت. مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام برگزاری محافل شعر با موضوع دفاع مقدس، اجرای تئاتر خیابانی، اردو ١٠٠ نفره راهیان نور ویژه هنرمندان و بازدید از مناطق عملیاتی استان و برپایی کارگاه هنرهای تجسمی در مجتمع ارشاد را از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس در مرکز استان برشمرد. نیاکان برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان های استان را شامل برپایی محافل شعر دفاع مقدس، نمایشگاه خوشنویسی، یادواره شهدا، برپایی نمایشگاه عکس و پوستر، اجرای نمایش صحنه ای و نمایشگاه هنرهای تجسمی عنوان کرد. به گفته وی، این برنامه ها با همکاری اعضا کمیته فرهنگی و هنری هفته دفاع مقدس شامل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، صدا و سیما، بنیاد شهید، حوزه هنری، شهرداری، بسیج هنرمندان و بسیج دانشجویی، آموزش و پرورش و انجمن هنرهای تجسمی این اداره کل برگزار می شوند. .شهریورماه آغاز هفته دفاع مقدس است٣١ وایلام در دوران دفاع مقدس در جبهه میانی نبرد رزمندگان اسلام با دشمن بعثی قرار داشت و مردم این استان بیش از سه هزار شهید ، ١٢ هزار جانباز و افزون بر ٣٠٠ آزاده در این راهپرافتخار تقدیم آرمان های نظام کرده اند.
 • حمله یک پهپادآمریکایی به نیروهای داعش لحظاتی قبل از اعدام چند اسیر فیلم
 • .h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_iframe-aparat_embed_frame .ratio {display:block;width:100%;height:auto;} .h_iframe-aparat_embed_frame iframe {position:absolute;top:0;left:0;width:100%; height:100%;}
 • دلایل سانسور و تغییر سخنان ترامپ از زبان مترجم صدا و سیما فیلم
 • به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز گذشته در مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی کرد و سخنان وقیحانه و گستاخانه ای را نسبت به کشورمان و کوبا ، کره شمالی و ونزوئلا مطرح کرد. ترامپ در سخنرانی طولانی و حدود 40 دقیقه ای خود در مجمع عمومی سازمان ملل ضمن تکرار دروغ پراکنی و اتهامات بی پایه و اساس رئیس جمهورهای قبلی آمریکا ، پا را فراتر گذاشته و کشورهای مذکور از جمله ایران را رسما تهدید نیز کرد . شرح این سخنرانی آنقدر گستاخانه و خارج از اصول دیپلماتیک بود که مترجم صدا و سیما که کار ترجمه همزمان را برعهده داشت مجبور شد برخی از قسمت ها را ترجمه نکند. دلایل سانسور و تغییر سخنان ترامپ از زبان مترجم صدا و سیما در فیلم زیر مشاهده کنید. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی انتهای پیام/ دلیل سانسور و تحریف سخنان ترامپ توسط
 • فیلم:واکنش رشیدپور به خرید تبلت و ماشین برای اعضای شورای شهر تهران
 • صحبت های جالب رضا رشید پور در مورد خرید تبلت و ماشین برای اعضای شورای شهر تهران را در این ویدئو مشاهده کنید. سرویس عکس و فیلم فردا: واکنش رشیدپور به خرید تبلت و ماشین برای اعضای شورای شهر تهران: با لپ‌تاپ پنج میلیونی، خودرو طراحی می‌کنند نه این‌که به کارتابل اداری وصل شوند. مگر می‌شود با تبلت به اتوماسیون اداری وصل شد؟ تعداد بازدید : 2 کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
 • ویدئو/پنج پرفروش هفته ۲۹ شهریور
 • از میان فیلم‌های در حال اکران بر پرده سینماهای سراسر کشور، پنج فیلم توانسته‌اند رتبه‌های بالای جدول پرفروش‌ترین‌های هفته اخیر (۲۲ تا ۲۹ شهریور ۱۳۹۶) را به خود اختصاص دهند. در این ویدئو این پنج فیلم را مرور می‌کنیم. دریافت 39 MB
 • همراه با های آخر هفته شبکه های سیما
 • خبرگزاري آريا - روابط عمومي رسانه ملي فيلم هاي سينمايي و تلويزيوني شبکه هاي سيما را در روزهاي پنج‌شنبه و جمعه 30 و 31 شهريور ماه اعلام کرد.به گزارش خبرگزاري آريا از روابط عمومي سيما، فيلم‌هاي سينمايي و تلويزيوني و انيميشن «مرگ جويان»، «ايستاده در غبار»، «براده‌هاي خورشيد»، «شب‌هاي خرمشهر»، «سرانجام حقيقت»، «روز سوم»، «پرواز خاموش»، «غريبه‌اي در مه»، «غوطه‌ور»، «بخش شش» «ترکيب نهم»، «لوراکس»، «کودک و فرشته»، «بازپرس ماليات»، «دريادلان»، «ريشه‌ها»، «غول‌هاي پاکتي»، «بزرگ مرد کوچک»، «دشت ارغواني»، «اتوبوس شب»، «يک دنياي بي نقص»، «دست‌هاي خالي»، «جاده تباهي»، «لئون»، «دنياي ژوراسيک»، «گزارشگر ويژه»، «يک اتفاق ساده»، «سرزمين مادري»، «گودزيلا» و «آخرين رونين» پنج‌شنبه و جمعه 30 و 31 شهريورماه از شبکه‌هاي سيما روي آنتن مي‌رود.شبکه يک سيمافيلم سينمايي «مرگ جويان» به کارگرداني جوئل شوماخر، پنج‌شنبه 30 شهريورماه ساعت 23 از شبکه يک سيما پخش خواهد شد.در اين فيلم با بازي کايفر ساترلند و جوليا رابرتز خواهيد ديد: يک گروه دانشجوي پزشکي در آزمايشگاه دانشگاه خود بر روي علائم حياتي بدن انسان در حين مرگ تحقيق مي‌کنند. براي اين کار هر بار يکي از اعضاي گروه به صورت مصنوعي به کما فرستاده مي‌شود. يکي از داوطلبين در حالت کما مي‌ميرد...****فيلم سينمايي «ايستاده در غبار» به کارگرداني محمدحسين مهدويان ، جمعه 31 شهريورماه ساعت 16 از شبکه يک سيما پخش خواهد شد.اين فيلم­ زندگي احمد متوسليان را با بازي هادي حجازي‌فر، اميرحسين هاشمي و فرهاد فداکار روايت مي‌کند.شبکه دو سيمافيلم تلويزيوني «براده‌هاي خورشيد» به کارگرداني محمد حسين حقيقي، پنج‌شنبه 30 شهريورماه ساعت 23 از شبکه دو سيما پخش مي‌شود.خلاصه داستان فيلم از اين قرار است که: علي پس از اطلاع از مجروح شدن پدرش در جبهه، عازم مناطق جنگي مي‌شود. يکي از همرزم‌هاي پدرش، او را در اين سفر همراهي مي‌کند. آن دو به خط مقدم مي‌روند. پدر به شهادت رسيده است و پيکر او در نقطه‌اي قرار گرفته که امکان...
 • جلسه هفته دفاع مقدس
 • جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس در کنگره سرداران و شهدای کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد . دانلود دانلود
 • گچساران اصفهان و امیدیه میزبانان هفته سوم
 • به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، هفته سوم از دور رفت بیست و هفتمین دوره لیگ برتر واترپلو کشور با انجام سه دیدار در شهرهای مختلف روز جمعه پیگیری می‌شود. تیم نوفلاح در این هفته با قرعه استراحت بازی نخواهد کرد. در نخستین دیدار هفته سوم نفت و گاز گچساران پذیرای تیم صدر نشین سایپا است. تیم سایپا با پیروزی در دیدار اول خود و کسب دو امتیاز این دیدار موفق شد تا به اینجای رقابت‌ها و با احتساب پیروزی رو در رو در جایگاه اول قرار گیرد. هر دو تیم با توجه به لقو بازی های هفته گذشته فرصت مناسبی برای آماده سازی خود داشته اند. گچساران نیز که موفق به کسب امتیاز در دیدار اول خود نشده است امید زیادی دارد با داشتن امتیاز میزبانی نخستین برد در این دوره از مسابقات را کسب کند . این دیدار از ساعت ۱۵:۰۰ با قضاوت امیر ریحانی و حامد دایی‌تقی با نظارت مالک قاطع و اصغر کرمی برگزار می‌شود. اما در بازی دوم اصفهان در نخستین دیدار خود در این دوره از مسابقات مقابل دانشگاه آزاد اسلامی به آب خواهد زد. دانشگاه آزاد که تا به اینجای کار با کسب دو امتیاز و یک بازی بیشتر در جایگاه دوم قرار گرفته است برای حفظ عنوان قهرمانی دور گذشته خود نیاز به پیروزی دارد . اما بازیکنان جوان اصفهان امید زیادی دارند تا با همراهی تماشاچیان هم شهری خود دست پر از این دیدار خارج شوند. قضاوت این دیدار به عهده عماد نافذ و شهریار اصارزادگان با نظارت شریعت از ساعت ۱۶:۰۰ در اصفهان برگزار می‌شود. اما در آخرین دیدار هفته دو تیم نفت امیدیه و نیروی زمینی ارتش به جدال با هم می‌پردازند. امیدیه با یک بازی کمتر از نزاجا و با کسب دو امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد. این تیم که در هفته نخست موفق به کسب دو...
 • جو به نسبت پایداری در استان تا آخر هفته حاکم است
 • اصفهان- ایرنا - رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جو به نسبت پایداری تا پایان هفته جاری برای این استان پیش بینی می شود. حسن خدابخش روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی در سه روز آینده بیانگر استقرار جو به نسبت پایدار بر استان خواهد بود. وی اظهار کرد: براین اساس وضعیت جوی در بیشتر مناطق استان بصورت صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد و در مناطق مرکزی غبار صبحگاهی پیش بینی می شود.به گفته وی، دمای هوا در 24 ساعت آینده در بیشتر نقاط استان تغییر محسوسی نخواهد داشت.وی افزود: دمای هوای اصفهان در گرمترین ساعات روز گذشته به 29 درجه سانتیگراد و امروز(چهارشنبه) در خُنک ترین ساعات به 12 درجه سانتیگراد رسید.خدابخش گفت: بادرود با 34 درجه سانتیگراد به عنوان گرمترین و بویین و میاندشت با 2 درجه سانتیگراد بعنوان خُنک ترین نقطه استان اصفهان اندازه گیری شده است.رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان برای هوای کلانشهر اصفهان در روز پنجشنبه (فردا)، هوای صاف تا کمی ابری و غبار صبحگاهی، گاهی وزش باد و برای روز جمعه، صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد پیش بینی کرد.ت 7150 / 2093 ** خبرنگار: علی نعمانی ** انتشاردهنده: اصغر دواتگر
 • ۳ ۴ هفته دیگر جدول لیگ شکل اصلی اش را پیدا می کند
 • به گزارش وانانیوز، حسین بادامکی در گفت‌وگویی، در خصوص افتتاح ورزشگاه امام رضا گفت: باید بابت این اتفاق از مسئولان استان خراسان تشکر کنیم و ظاهرا صحبت‌هایی هم صورت گرفته که بازی‌های لیگ برتری مشهد در این ورزشگاه برگزار شود. این اتفاق می‌تواند یک گام بزرگ برای فوتبال خراسان و تیم‌های مشهدی باشد که مطمئنا طرفداران هم از آن استقبال می‌کنند. کاپیتان سیاه‌جامگان در خصوص دیدار تیمش مقابل گسترش‌فولاد گفت: درست است که گسترش‌فولاد در انتهای جدول قرار دارد ولی این تیم فاصله چندانی از لحاظ امتیاز به تیم‌های هفتم و هشتم جدول ندارد. با یک برد همه چیز جابجا می‌شود و انشاالله که ما بتوانیم با کسب 3 امتیاز جایگاه خودمان را در جدول بهبود ببخشیم و نباید به جایگاه حریف دقت و توجه داشته باشیم. وی در پاسخ به این سؤال که فکر می‌کند جدول مسابقات تا چند هفته دیگر تغییرات اساسی داشته باشد، گفت: به نظرم 3-4 هفته دیگر جدول شکل اصلی خود را پیدا می‌کند و تیم‌ها به جایگاه اصلی می‌رسند. تیم‌های بزرگ پایین جدول نمی‌ماند و به نظرم سپاهان و استقلال خیلی زود به بالای جدول برمی‌گردند. بادامکی با تاکید بر اینکه پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی این فصل است، با اشاره به بازی سرخپوشان مقابل الهلال گفت: این مسابقه بسیار سخت خواهد بود و الهلال هم یکی از بهترین‌ تیم‌های آسیایی است. هزینه تیم‌های عربی اصلا با ما قابل قیاس نیست و من امیدوارم که پرسپولیس در این دو مسابقه بازی همیشگی‌اش را به نمایش بگذارد و به فینال مسابقات راه پیدا کند.
 • جو پایداری تا آخر هفته در استان اصفهان حاکم است
 • حسن خدابخش روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی در سه روز آینده بیانگر استقرار جو به نسبت پایدار بر استان خواهد بود. وی اظهار کرد: براین اساس وضعیت جوی در بیشتر مناطق استان بصورت صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد و در مناطق مرکزی غبار صبحگاهی پیش بینی می شود.به گفته وی، دمای هوا در 24 ساعت آینده در بیشتر نقاط استان تغییر محسوسی نخواهد داشت.وی افزود: دمای هوای اصفهان در گرمترین ساعات روز گذشته به 29 درجه سانتیگراد و امروز(چهارشنبه) در خُنک ترین ساعات به 12 درجه سانتیگراد رسید.خدابخش گفت: بادرود با 34 درجه سانتیگراد به عنوان گرمترین و بویین و میاندشت با 2 درجه سانتیگراد بعنوان خُنک ترین نقطه استان اصفهان اندازه گیری شده است.رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان برای هوای کلانشهر اصفهان در روز پنجشنبه (فردا)، هوای صاف تا کمی ابری و غبار صبحگاهی، گاهی وزش باد و برای روز جمعه، صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد پیش بینی کرد.ت 7150 / 2093 ** خبرنگار: علی نعمانی ** انتشاردهنده: اصغر دواتگر