شاید از دور زندگی سلبریتی ها خیلی شیرین و بی دغدغه به نظر برسد، زندگی های مرفه، پر از پارتی، مزایای بی حد و حصر و بالاتر از همه: درآمدهای بالا و دستمزدهای آنچنانی! ولی اینکه عضوی از جامعه سلبریتی های هالیوودی باشید بدان معنا نیست که لزوماً پول زیادی در حساب بانکی تان هست.

گاهی بعضی از سلبریتی ها و افراد مشهور بلد نیستند چطور ثروت شان را مدیریت کنند، یا پولشان را بطور نامعقولی خرج می کنند و در نهایت ورشکست می شوند یا خرج های غیر منتظره ای برایشان پیش می آید و غیره.

سلبریتی های زیر از آدم های مایه دار (!) تبدیل به افراد ورشکسته شده اند (حداقل طبق استانداردهای هالیوودی که اینطور است) و به چشم خوردن نام شان در این لیست شاید متعجب تان کند. نگاهی بیندازید به میزان دارایی خالص ستاره های زیر در سال 2017 بر اساس وبسایت دارایی خالص سلبریتی ها و اینکه چطور میلیون ها دلار ثروت شان را به باد دادند!

کلی راثرفورد

پس از درخشیدن در سریال تلویزیونی موفق و محبوب «دختر سخن‌چین» (Gossip Girl) شاید تصورتان بر این بود که کلی راثرفورد که در این سریال نقش مادر پولدار سیرینا ویلیامز را بازی می کرد، ثروتی رو هم جمع کرده باشد. ولی حقیقت این است که دارایی خالص این خانم 1 میلیون دلار است و این در مقایسه با مبلغی که قبلاً در حساب بانکی او بود، هیچ است.

راثرفورد طی شش سال مبارزه برای بدست آوردن حضانت فرزندانش از همسر سابقش، خروارها پول از دست داد. به نقل از دیلی میل در سال 2015، وقتی گرد و غبار این ماجراها خوابید، قاضی حضانت کامل بچه ها را به همسر سابق آلمانی راثرفورد یعنی دنیل گیرش داد و حالا او فقط اجازه دارد که بچه هایش را در فرانسه و موناکو ملاقات کند. به گزارش دیلی میل هزینه های دادخواهی راثرفورد مجموعاً 1. 4 میلیون دلار شد و این هنرپیشه مجبور شد در سال 2013 اعلام ورشکستگی کند.

وی به ونیتی فیر گفته بود: «طلاق یه دردسر تمام عیاره. . . بیاین با هم صادق باشیم و حقایق رو بگیم. همه از افرادی که در دادگاه می بازن، خروار خروار پول به جیب می زنن و برای کسی مثل همسر سابق من که پولش از پارو بالا میره و جیبش ته نداره و حتی از گوگل شکایت کرده، این یه جور پروژه جانبی سرگرم کننده س. »

لیندزی لوهان

با آنکه روزهای درخشش لوهان به عنوان یک ستاره دیزنی و موفقیت فیلم «دختران بدجنس» در گیشه در گذشته دور باقی مانده اند، هنوز هم او را می بینیم که زمان هایی که در شهر لندن (یکی از گرانترین شهرهای دنیا برای زندگی کردن) نیست، در حال گذراندن تعطیلات طولانی مدت در سواحل مدیترانه است.

هیچکس نمی داند این خانم با دارایی خالص تنها 500 هزار دلار چطور از پس پرداخت هزینه های اینچنینی بربیاید. طبق گزارش وبسایت دارایی خالص سلبریتی ها، چیزی نمانده بود لیندزی لوهان ورشکسته شود که فتوشوت برای مجله پلی بوی و مصاحبه با اپرا وینفری به نجاتش آمد.

با این حال فقط با نیم میلیون دلار پول در حساب بانکی اش و حرفه بازیگری اش که فقط به یک مو بند است، مطمئن نیستیم که چطور این خانم بازیگر که زمانی پول پارو می کرد، می خواهد زندگی لاکچری اش را ادامه دهد و کی می خواهد دست از این سبک زندگی بردارد.

کریس تاکر

پس از موفقیت فیلم های «ساعت شلوغی 2» و «ساعت شلوغی 3» در گیشه، کریس تاکر بالاترین دستمزد را در هالیوود داشت. ولی این ستاره گرانقیمت ظاهراً یک دفعه از روی نقشه محو شد و علتش را گرویدن او به مسیحیت نسبت دادند. متأسفانه تاکر فقط از بازیگری کناره نگرفت. او مالیات هایش را نیز پرداخت نکرد و گویا قبض مالیات او مجموعاً 14 میلیون دلار آمریکا بوده است.

به گزارش سی ان ان، تاکر در نهایت بدهی اش را به سازمان مالیات پرداخت کرد و در سال 2010 استندآپ کمدی را شروع کرد و در فیلم برنده اسکار «کتاب بارقه امید» نقش بهترین دوست بردلی کوپر را بدست آورد. آیس کیوب هم تأیید کرده که تاکر قرار است در فیلم «جمعه گذشته» که چهارمین دنباله این سری فیلم های کمدی است نقش آفرینی نماید و صحبت هایی نیز درباره «ساعت شلوغی 4» شنیده شده است. همه اینها خبرهای خوبی برای تاکر هستند که در حال حاضر دارایی خالص او 3 میلیون دلار برآورد شده است، رقمی که از ثروت او در روزهای اوجش زمین تا آسمان فرق می کند.

هایدی مونتاگ و اسپنسر پرت

وقتی هایدی مونتاگ و اسپنسر پرت (که آن روزها طرفداران شان لقب اسپایدی به آنها داده بودند) پادشاه و ملکه برنامه های رئالیتی تلویزیونی بودند، ظاهراً پولشان را با سرعتی بالاتر از سرعت پول در آوردن شان خرج ماشین های مدل بالا و رستوران های گرانقیمت کردند و حالا پولی برایشان نمانده که با آن پز بدهند. این دو نفر ظاهراً هر کدام 20 هزار دلار دارایی خالص دارند، رقمی که نسبت به ثروتی که روزگاری داشتند، هیچ حساب می شود.

این زن و شوهر درباره حماقت شان درباره ولخرجی هایشان آزادانه علناً حرف می زنند و سعی می کنند با صحبت درباره تجربه هایشان درس عبرتی برای دیگران باشند. مونتاگ در مصاحبه با اکسس هالیوود می گفت: «اگر پول مان را پس انداز کرده بودیم، خیلی اوضاع بهتر می شد، ولی متأسفانه ما خیلی درگیر ثروت باد آورده شده بودیم. چی خریدیم؟ فقط لباس، بعد پول زیادی خرج مو، آرایش، مدیر برنامه ها، مدیران تبلیغاتی، وکیل و . . . کردیم و در پایان روز می بینی که کل پول به سرعت برق و باد تمام شد. »

جَنیس دیکینسون

این خانم که ادعا می کند اولین سوپرمدل دنیاست، به عنوان دست راست سابق تایرا بنکس، انتظار می رفت که مانده حساب های بانکی اش خیلی بالا باشد. اما متأسفانه اینطور نیست. دارایی خالص او ظاهراً حدود 500 هزار دلار است که به نظر ما بد نیست، ولی برای این خانم خیلی خیلی کم است.

به گزارش نیویورک پست، دیکینسون در سال 2013 اعلام ورشکستگی کرد و دلیلش صدها هزار دلار بدهی به جراحان پلاستیک و مالیات های پرداخت نشده بود. وی به مجله رادار گفته بود: «خیلی ناراحتم و هر قدمی که لازم باشه برمی دارم تا پول همه رو پس بدم و نسبت به این قضیه حس وحشتناکی دارم. »

بلا ثورن

به لطف تصاویر جنجال برانگیز در اینستاگرام و لباس های نامناسب، این ستاره سابق شبکه دیزنی، تبدیل به دختر محبوب نشریات زرد شده است. رابطه متزلزل او با اسکات دیسیک، ستاره مجموعه «همراه با خانواده کارداشیان»، نیز باعث شده بلا بیشتر از قبل مشهور شود.

ولی مشهور شدن همیشه هم خوب نیست و با دارایی خالصی برابر با تنها 5 میلیون دلار، که طبق استانداردهای هالیوود رقم بسیار پائینی است، خانم ثورن اگر همینطور به پارتی رفتن و گشتن با پسران بد هالیوودی ادامه دهد و مهارت های بازیگری اش را تقویت نکند، خیلی زود در موقعیت بد مالی قرار می گیرد.

سنباد

در دهه نود سنباد از لحاظ کاری و حرفه ای بسیار موفق بود، ولی در سال های اخیر این بازیگر و کمدین چندان هم وضعش خوب نیست. بعد از دو بار اعلام ورشکستگی که طبق گزارش ها حدود 11 میلیون بدهی به بار آورده، دارایی خالص این آقا در سال 2017، حدود 4 میلیون دلار اعلام شد. واقعاً ستاره ها چطور از پس این همه ولخرجی و حیف و میل کردن این همه ثروت برمی آیند؟

در سال 2013 سنباد در برنامه اپرا گفت که اصلاً پشیمان نیست: «من ماشین های مدل بالا مثل بنتلی نخریدم. لارج زندگی نکردم. روی خودم سرمایه گذاری کردم. روی خیلی آدم های دیگر سرمایه گذاری کردم. هیچکدام از اینها را عوض نمی کنم. نمی خوام به گذشته برگردم. »

تیریسا جودایس

وقتی تیریسا جودایس در مجموعه «خانه داران واقعی نیوجرسی» بازی کرد، به نظر می رسید که همه چیز دارد: یک عمارت زیبا، یک خانه ساحلی تابستانی، ماشین های مدل بالا، هر چه که فکرش را بکنید داشت. ولی در سال 2009 که او و همسرش اعلام ورشکستگی کردند، داستان مشکوک به نظر می رسید و پس از آن بطور عجیبی، آنها مزایده ای که قرار بود با پولش پول طلبکاران را بدهند، لغو کردند.

بعد از آن هم تیریسا به سبک زندگی لاکچری اش در این مجموعه ادامه داد، گویی هرگز ورشکسته نشده است. با توجه به اینکه او در هر فصل از این مجموعه 650 هزار دلار دستمزد می گرفت، شاید فکر کنید این زن و شوهر از این وضعیت بد مالی درآمدند. ولی اینطور نبود.

در سال 2013، تیریسا و همسرش جو، به 39 فقره جرم مالیاتی و کلاهبرداری متهم شدند. خلاصه داستان اینکه، مجله Us Weekly گزارش کرد که این زوج حدود 10 سال گذشته را به جعل مدارک مربوط به درآمدشان گذرانده اند تا وام های آنچنانی بگیرند و در پروسه قانونی اعلام ورشکستگی، درآمدهایشان را پائین تر از آنچه هست نشان دهند.

این زوج که در ابتدا ادعای بی گناهی می کردند، بالاخره محکوم شدند و هر دو مجازات حبس دریافت کردند. تیریسا پس از گذراندن دوران حبس به مجموعه «خانه داران واقعی» برگشت و حتی در اسپین-آف ویژه کار کرد. در حال حاضر دارایی خالص او 11 میلیون دلار است و خیلی باید تلاش کند تا به دوران طلایی گذشته اش بازگردد.

آرون کارتر

قبل از آنکه جاستین بیبری وجود داشته باشد، آرون کارتر وجود داشت! کارتر در 14 سالگی پاپ استار نوجوان مشهور و محبوبی بود که آلبوم تریپل پلاتینوم داشت. ساده بگوییم او بر دنیا حکومت می کرد، ولی حباب گروه پسرانه ترکید و کارتر خود را در میان مجموعه های تلویزیونی یافت. وقتی 18 ساله شد فهمید که والدینش بخش قابل توجهی از ثروت او را بد مدیریت کرده و از دست داده اند. او به هافینگتون پست گفته بود: «من قبل از اینکه حتی 18 سالم بشه، بیش از 200 میلیون دلار پول درآوردم».

به گفته کارتر، وقتی او به سن بزرگسالی رسیده باید حداقل 20 میلیون دلار در حساب بانکی اش وجود می داشته است. در عوض او فقط 2 میلیون دلار داشت و قبض مالیاتی اش 4 میلیون دلار برود که برایش چاره ای باقی نگذاشت جز اینکه در سال 2013 اعلام ورشکستگی کند.

موقعیت مالی کارتر هنوز هم بهتر نشده و علیرغم تلاش هایش برای احیای حرفه موسیقی اش، دارایی خالص او هنوز 2 میلیون دلار است که او همه تقصیرها را به گردن پدر و مادرش می اندازد. فقط امیدواریم جاستین بیبر حواسش باشد که تا چند سال دیگر به وضع کارتر نیفتد!

جانی دپ

به نظر می رسد نام جانی دپ در این لیست اشتباهی آمده باشد، زیرا طبق گزارش ها دارایی خالص او 200 میلیون دلار است. ولی ظاهراً در سال 2017 به گزارش هالیوود ریپورتر، آقای دپ از مدیران سابقش در The Management Group به خاطر گرفتن 28 میلیون دلار از او برای هزینه های اتفاقی که او هرگز با آن موافق نبوده، شکایت کرده است.

این شرکت نیز به نوبه خود از دپ شکایت کرده اند و ادعا کرده اند که او قصد داشته به خاطر 4. 2 میلیون دلاری که به آنها بدهکار بوده، پروسه رهن شکنی را از مسیر خارج کند. آنها همچنین ادعا کرده اند که دپ به میزان وحشتناک و غیر قابل باوری در حال ولخرجی است و اگر این عادتش را کنترل نکند، خیلی زود دچار مشکلات مالی جدی خواهد شد.

درست است که آقای دپ توان مالی کافی برای هزینه کردن 30 هزار دلار در ماه فقط برای خرید شراب را دارد، ولی در ماه ژوئن 2017، او رسوایی های پی در پی به بار آورد که همین می تواند حرفه بازیگری او را به خطر بیندازد. او اول یک شوخی درباره ترور دونالد ترامپ کرد که باعث شد هشتگ #FireDepp در توئیتر ترند شود و حامیان ترامپ از دیزنی بخواهند که این ستاره سری فیلم های «دزدان دریایی کارائیب» را اخراج کند.

چند روز بعد از آن، گروه منیجمنت از ادعاهای همسر سابق دپ یعنی امبر هرد (بازیگر) دفاع کرد مبنی بر اینکه این آقا در طول دوران زناشویی با هرد، او را مورد آزار فیزیکی قرار می داده است. اگر اوضاع همینطور بد پیش برود، دپ باید شروع به دفن کردن ثروتش کند!

لورین هیل

خواننده و ترانه سرا، لورین هیل، در صنعت موسیقی یک نهاد و موسسه محسوب می شود، اول به عنوان عضوی از گروه Fugees و بعد به عنوان یک خواننده سولو، پس چگونه امکان دارد که او ثروت کافی برای نشان دادن و ثابت کردن این موضوع را نداشته باشد؟ پس از موفقیتش در چارت های بهترین آهنگ ها، این ملکه رپ در حال حاضر فقط 8 میلیون دلار ثروت دارد. به نظر می رسد که بیشتر دارایی او پس از حبس کشیدن به جرم فرار از مالیات، آب رفته است. آمادگی اش را داشته باشید یا نداشته باشید، سازمان امور مالیاتی بالاخره در خانه شما را هم خواهد زد!

دنیس رادمن

این ستاره سابق دنیای بسکتبال هم اخیراً وارد منطقه قرمز شده است و دارایی خالص او در حال حاضر فقط 500 هزار دلار برآورد شده است. البته این خبر خوب بود، زیرا در سال 2000 به او حکم داده بودند تا 500 هزار دلار برای نفقه مراقبت از فرزندش به همسر سابقش پرداخت کند.

متأسفانه مشکلات پولی رادمن در میان ورزشکاران حرفه ای چیز جدیدی نیست. به گزارش فوربس، حدود 60 درصد از بازیکنان سابق ان بی ای، در 5 سال اول بازنشستگی، ورشکسته می شوند.

برت رینولدز

برت رینولدز یک افسانه هالیوودی است که 50 سال بازیگری را در کارنامه حرفه ای اش دارد، ولی علیرغم شهرت آیکونیکش، او فقط 5 میلیون دلار دارایی خالص دارد. این آقای بازیگر اولین ستاره ای است که خودش اعتراف می کند در مدیریت امور مالی اصلاً مهارت ندارد.

وی در زمان رهن شکنی خانه اش در فلوریدا، به ونیتی فیر گفته بود: «من بیشتر از اونچه ممکن باشه پول از دست دادم، چون اصلاً این پولارو ندیدم. البته در مورد مالکیت ملک و همچین چیزایی کارم بد نبوده، ولی در مدیریت پولم اصلاً خوب عمل نکردم. بازیگرهایی هستن که در رسیدگی به امور مالی خودشون خیلی مهارت دارن. ولی در عوض بازیگرای خوبی نیستن. »

کورتنی استادِن

در سال 2012، کورتنی استادن 16 ساله به لطف مصاحبه ای که با ای بی سی نیوز در مورد ازدواج جنجالی اش با داگ هاچیسون 51 ساله (بازیگر) انجام داد، یک شبه مشهور شد. این زوج خیلی زود تبدیل به زوج محبوب نشریات زرد شدند و شاید یکی از دلایلش نیز فتوشوت های تحریک آمیز و نامناسب استادن بود و او از آن به بعد تبدیل به پای ثابت تاک شوها شد و حتی در یکی از فصل های مجموعه Couples Therapy هم بازی کرد.

ولی علیرغم حضور آنلاین دائمی اش، وی هرگز ثروتمند نشد. حتی تلاش کرد ادای کیم کارداشیان را درآورده و ویدئویی شخصی از خودش منتشر کرد. دارایی خالص او در حال حاضر فقط 500 هزار دلار است که همین هم بسیار قابل توجه است، چون واقعاً سوال ما این است که شغل او اساساً چیست؟ ما هم نمی دانیم.

مایک تایسون

در دهه هشتاد، مایک تایسون قهرمان سنگین وزن بی رقیب دنیا بود که ثروت 400 میلیون دلاری اش را پای ببرهای سیبری، جواهرات و پارتی های تمام نشدنی، حیف و میل کرد. همه اینها به کنار، در سال 1992 او به جرم تجاوز محکوم به سه سال زندان شد.

با این حال اجازه دادند آقای بوکسور به دنیای بوکس برگردد که در سال 1997 به خاطر کندن گوش اواندر هالیفیلد، حرفه بوکس او نیز متوقف شد. تایسون چند سال بعد اعلام ورشکستگی کرد و در سال 2005 رسماً از بوکس بازنشسته شد.

علیرغم گذشته خشونت باری که داشت، تایسون توانست به لطف حضور کوتاهی که در فیلم سینمایی «خماری» داشت، حرفه بازیگری را در پیش بگیرد. این نقش کوتاه باعث شد وجهه عمومی تایسون تا حدودی احیا شود و شخصیتش کمی در میان مردم دوست داشته شود. گذشته از تلاش های بازیگری، روزهای ولخرجی تایسون به سر رسیده اند و حالا او فقط 3 میلیون دلار ثروت دارد که با ثروت افسانه ای 400 میلیون دلاری او، اختلافی از زمین تا آسمان دارد!

پاملا اندرسون

در دهه نود بود که پاملا اندرسون از مدل مجله بدنام Playboy تبدیل به هنرپیشه ای موفق شد و تنها دلیلش نقش کوتاهی بود که او در سیتکام «نوسازی خانه» بازی کرد. بعد از دو فصل از این سیتکام، اندرسون قدم عظیمی برداشت و در سریال آیکونیک «گارد ساحلی» نقش آفرینی کرد که مسیر او را برای سریال تلویزیونی خودش یعنی V. I. P هموار کرد. همه اینها را با چند فتوشوت، قرار گرفتن روی جلد مجلات و ازدواج با تامی لی، راکر ماتلی کرو، جمع بزنید، تا عنوان بانفوذ‌‌ ترین کانادایی در هالیوود در سال 2005 برای اندرسون بدست آید.

با همه اینها، حول و حوش سال 2009 بود که کار و کاسبی اندرسون راکد شد و به گزارش مجله پیپل، پس از صرف خروارها دلار برای بازسازی خانه اش، تنها حدود 1 میلیون دلار ثروت برای اندرسون باقی ماند. در سال 2012 نیز عدم پرداخت مالیات برایش دردسرهایی درست کرد.

در حال حاضر او 8 میلیون دلار دارایی خالص دارد که در هالیوود ثروت محسوب نمی شود و هنوز هم این سوال برایمان مطرح است که او چطور توانسته همین قدر پول را هم نگه دارد که ناگهان یادمان می آید او زمانی همسر ریک سالومون بود که در یک بازی پوکر توانست 40 میلیون دلار ببرد. حساب و کتاب های ریاضیاتی اش دیگر با خودتان!

گری بیوسی

پس از نقش آفرینی در فیلم های پرفروشی مانند «اسلحه مرگبار»، شاید تعجب کنید که گری بیوسی در حال حاضر وضع مالی خوبی ندارد. وی در سال 2012 اعلام ورشکستگی کرد و بنابر گزارش ها، هنوز هم نیم میلیون دلار بدهی دارد. از آن زمان تابحال، او چند کار از جمله چند کار تبلیغاتی برای آمازون انجام داده، ولی این ستاره فیلم «نقطه شکست» واقعاً یکی را می خواهد تا به او چک بدون مبلغ بدهد.

کیت گاسلین

خانم گاسلین یک امپراتوری تلویزیونی رئالیتی راه انداخته بود و برای هر اپیزود از Kate Plus 8 حدود 250 هزار دلار دستمزد می گرفت، پس چرا کیت گاسلین امروز یک میلیاردر نیست؟ جالب است بدانید که در حال حاضر دارایی او فقط 200 هزار دلار است. همه آن چک های دستمزد کجا رفتند؟ این خانم مشهور پس از طلاق جنجال آمیزی که داشت مدتی بیکار بود و تأمین مالی چنین خانواده بزرگی اصلاً کم خرج نیست.

او در تاک شوی بتانی فرانکل می گفت: «بخش اعظم پولی که در میاوردیم رو پس انداز می کرد برای کالج بچه ها، چون اون باید برن کالج درس بخونن. به همین خاطر ما از کارت های تخفیف استفاده می کنیم و لباس های برند مشهور نمی پوشیم. این چیزا برای من زیاد اهمیت ندارن، ولی کالج، مدرسه و خونه ای که بچه ها تو اون زندگی می کنن برام مهم هستن. »

استیون بالدوین

خاندان بالدوین در کل همیشه آنقدر موفق بوده اند که به راحتی می توانیم تصور کنیم که در دلارهای سبز رنگ غلت می زنند، ولی قضیه در مورد این عضو خانواده بالدوین فرق می کند. استیون ظاهراً فقط 500 هزار دلار دارایی خالص دارد.

وی به خاطر عدم اظهار مالیات بر درآمد به مدت سه سال، در حال حاضر روی صندلی داغ قرار دارد. وکیلش، راسل یانکویت می گوید: «آقای بالدوین یک انسان معتقد است و برای او سخت است که در هالیوود کاری پیدا کند که با ایمانش سازگاری داشته باشد و این یکی از مشکلاتی است که به خاطرش نمی تواند بدهی اش را بپردازد. » شاید یکی از فامیل های پولدارش بتواند به او وام بدهد!

چارلی شین

چارلی در اوج محبوبیتش در سریال «دو نفر و نصفی» بالاترین دستمزد را در میان بازیگران مرد تلویزیون داشت و حتی پس از آنکه از این سریال جدا شد و چرندیاتی در مورد جادوگر بودنش و داشتن خون ببر در رگ هایش سر هم کرد، باز هم درآمد بالایی داشت.

اگر بخواهیم رقمی برای درآمد او بگذاریم، آقای شین سالی 40 میلیون دلار به خانه می برد. او حسابی مایه دار بود، ولی آینده اش تیره و تار به نظر می رسید. علیرغم بدست آوردن نقش اصلی مجموعه «مدیریت خشم»، شین یک قران هم از قرارداد بازپخش این مجموعه به دستش نمی رسید، زیرا این مجموعه به گزارش TMZ اصلاً سودآور نبود.

این برای بازیگری که بی پروا پول هایش را به باد می داد اصلاً خبر خوبی نبود. شایعات مبنی بر آن هستند که وی پول زیادی خرج لاپوشانی خبر مثبت بودن آزمایش HIV اش کرد که بعدها علناً اعتراف کرد ایدز دارد تا مجبور نشود پول بیشتری برای لو نرفتن آن بدهد.

وبسایت دارایی خالص سلبریتی ها گزارش کرده که دارایی خالص شین هنوز هم 20 میلیون دلار است، ولی این رقم می توانست خیلی خیلی بالاتر باشد. این وبسایت همچنین گزارش کرده که شین مبلغ بالایی هم برای هزینه مراقبت از فرزندانش به همسر سابقش می پردازد. رهن های جورواجور، هزینه های پزشکی و سبک زندگی و پارتی های ناتمام شین را هم به این هزینه ها اضافه کنید. آیا چارلی شین از پس ورشکست شدن هم بر خواهد آمد؟ خواهیم دید!

کلیدواژه: اعلام ورشکستگی | دلار دارایی خالص | میلیون دلار | دارایی خالص او | حساب بانکی | حال حاضر | سلبریتی ها | هزار دلار | همه اینها | همسر سابق | دلار ثروت | سال 2013 | گزارش ها | هزینه ها | گفته بود | هنوز هم | بچه ها | او فقط

منبع: افکارنيوز

منبع این خبر، وبسایت www.afkarnews.ir است و سایت «رویداد ۲۴» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۴۷۳۵۴۸۷ را همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «رویداد ۲۴» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

سه جشن عجیب که به تازگی در ایران باب شده‌اند+عکس

هشدار سردار سلیمانی در دیدار با مقام های کرد چه بود؟

خنده رهبر کره شمالی در حین آزمایش موشکی/تصاویر

در همین زمینه

 • برنامه ی وقتشه به دنبال سلبریتی ها نیست
 • خبرگزاري آريا - خبرگزاري صبا - اکرم رضايي ثاني: تا‌کنون برنامه‌هاي متعددي در خصوص ازدواج ساخته شده بود که چندان مورد اقبال مخاطبان واقع نشد. اما برنامه «وقتشه» به تهيه‌کنندگي ابوالفضل صفري با انتخاب يک بازيگر به عنوان مجري در ابتدا توانست مخاطبان زيادي را به خود جلب کند. در اين ميان حضور هنرمندان و چهرهاي شناخته شده متاهل را در اين برنامه شاهد بوده‌ايم اما کم و بيش حضور زوج‌هاي موفق هنري در اين برنامه دچار نوسان شد و از زوج‌هاي موفق در اجتماع براي حضور در برنامه دعوت شد. اين تنها يک نمونه از نکاتي بود که موجب شد برنامه «وقتشه» توجه بسياري را به خود جلب کند. طرح اين برنامه توسط چه کسي و چگونه مطرح شد؟طرح برنامه «وقتشه» با ايده ساخت يک برنامه رئاليتي شو رقم خورد، در واقع ايجاد موقعيتي که بار آموزشي داشته باشد و آموزش‌هاي غيرمستقيم را ترويج دهد. گونه‌هاي مختلف برنامه‌سازي در دنيا هست اما اين گونه، هم سخت است و هم کمتر استفاده شده است، بنابراين تصميم گرفتيم به اين سمت حرکت کنيم تا يک مستند موقعيت داشته باشيم. نمونه‌هايي هم در تلويزيون بوده که کمابيش موفق هم بوده‌اند مثل «خانه ما» يا «نهار فاميلي». اين‌ها مستند‌هاي واقعيت هستند که خوب جواب مي‌دهند، چون ساختار متفاوتي دارند و قهرمان‌هاي قصه‌ها افرادي هستند که به جامعه نزديک‌ترند و از مردم عادي هستند و مردم خود‌به‌خود با اين‌ها ارتباط بهتري مي‌گيرند. اين ايده‌ کلي ما بود که توسط خانم دکتر جلالي طراحي شد، بعد ما تغييراتي در کار ايجاد کرديم تا آن را با ساختار شبکه نسيم همگون کنيم و به اين صورت باشد که عموما مردم در آن حضور داشته باشند، شاد و مفرح باشد و در کل طعم و عطر و مزه شبکه نسيم را داشته باشد.بنابراين کار شما به سفارش شبکه نسيم توليد شد؟بله. قرار شد برنامه‌اي با موضوعيت ازدواج...
 • دستفروش ها جمع شدنی نیستند
 • شاید ساماندهی دستفروش‌ها در اوضاع اقتصادی امروز جامعه بهترین راه‌حل به نظر برسد، اما به مرحله اجرا رساندن آن سخت‌تر از حرف‌هایی است که هر روز می‌شنویم. به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، چند روز قبل بود که جدولی از سوی شهرداری در روزنامه‌ها و بعد شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که در ان محل‌هایی مشخص شده بود که بر اساس برنامه‌ریزی‌ها قرار است دستفروش‌ها در آن‌ها اسکان داده شوند. دستفروشی پدیده عجیب و غریبی نیست و سال‌هاست مسئولین درباره رسیدگی به جوانب مختلف آن صحبت می‌کنند؛ بحث اولیه در این زمینه معمولا به جمع‌آوری آن‌ها ختم می‌شود که در همه این سال‌ها این راه حل به هر شکلی که اجرا شده در نهایت شکست خورده و روز به روز دستفروشی در خیابان‌های تهران و حتی دیگر شهرها افزایش پیدا کرده است.دستفروش‌ها را ساماندهی کنید!از آن‌جایی که حذف دستفروش‌ها با توجه به شرایط اقتصادی کشور عملا غیرممکن به نظر می‌رسد، نظم و ساماندهی و در نظر گرفتن محلی برای استقرار آن‌ها از راه‌هایی است که به نظر راحت‌تر قابل اجراست، شهرداری تهران هم چند سالی است طرح‌هایی درباره ساماندهی دستفروش‌ها دارد و راه‌اندازی غرفه‌هایی در برج میلاد، زیرگذر ولیعصر و فرهنگسراهای مختلف نمونه‌هایی از روش موثر و موفق این مسیر بود.حالا و در روزهای ابتدایی تغییر در شهرداری و شورای شهر تهران، شهردار اعلام کرده هیچ دستفروشی نباید در خیابان‌های تهران مشغول کار باشد و طرح ساماندهی آن‌ها در محل‌های مشخص شده یکی از بهترین و قابل اجراترین طرح‌ها به نظر می‌آید.طبق اعلام شهرداری در حدود 20 محل در 21 منطقه تهران برای دستفروش‌ها در نظر گرفته شده است که با نگاهی کوتاه به آدرس‌های آن‌ها متوجه می‌شویم که در نقاط مرکزی تهران و محل‌هایی کهپیش از این دستفروش‌های زیادی داشته، قرار است این محل‌ها قرار داده شوند. از خیابان سی‌تیر تا ناصر خسرو و از تجریش تا تهران‌پارس و...
 • کسانی که از راه تجارت به ریاست جمهوری می رسند برای ما ترقه ای بیش نیستند
 • رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت:کسانی که از راه تجارت رئیس جمهور می‌شوند با حرف‌های نامربوط شان برای ما ترقه‌ای بیش نیستند. به گزارش جهان نيوز،سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در همایش ملی نکوداشت پیشکسوتان جهاد مقاومت و دفاع مقدس که در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد، گفت: هر واقعه‌ای اگر درست یادآوری نشود آسیب می‌بیند که این آسیب می‌تواند فراموشی، تحریف و با افراط و تفریط همراه باشد، حادثه کربلا در یک نصف روز اتفاق افتاد اما با حرکت حضرت زینب (س)،و امام سجاد(ع) و مداحان و واعظان در طول تاریخ ماندگار شد. وی ادامه داد: دفاع مقدس برگ زرینی از تاریخ ایران و اسلام است که باید درست یادآوری شود اگر دفاع مقدس درست تحلیل و بررسی نشود با آسیب مواجه خواهد شد، ما وظیفه داریم حالا که افتخار شهادت نصیب ما نشده با ذکر شهدا و شجاعت‌هایشان یاد آنان را زنده نگه داریم. رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اظهار کرد: جنگ تهاجمی علیه انقلاب دقیق و با برنامه‌ریزی قبلی بود، قبل از پیروزی انقلاب که طلیعه فجر شکل گرفت امپریالیسم غرب به فکر جلوگیری از وقوع آن بود به طوری که در زمان دیدار همسر شاه خائن در پاییز 57 با صدام به وی گفت که تانک‌ها را به خیابان بیاورید و مردم را بکشید تا کوتاه بیایند و در همان روزها بود که ارتش به پشتوانه امام خمینی(ره) و پیروی از ایشان به ملت پیوست. سرلشکر باقری تصریح کرد: تیر آخر امپریالیسم غرب به انقلاب اسلامی ایران هم تحمیل جنگ تمام عیار بود. وی با اشاره به قدرت ارتش عراق در زمان آغاز جنگ تحمیلی گفت: ارتش عراق در سال 59، 12 لشکر داشت و در پایان جنگ دارای 56 لشکر شده بود، این ارتش در زمان جنگ 600 هواپیمای جنگی داشت که همگی در جنگ نابود شدند. 35 کشور به طور...
 • اعتدال منش و روش ملت بزرگ ایران است/سلاح های مرگبار صادراتی و تحریم های ظالمانه زیبا نیستند صلح و عدالت زیبا است/اهل مذاکره ایم اما از موضع برابر و احترام متقابل
 • خبرگزاري آريا - رييس جمهور اعتدال را منش و روش ملت بزرگ ايران دانست و با تاکيد بر اينکه دنيا و ايران مسير صلح را برگزيده اند و برجام مسير صلح است، تصريح کرد: دولت جديد آمريکا با پيمان شکني و نقض تعهدات بين المللي، فقط اعتبار جهاني خود را مي شکند.به گزارش خبرگزاري آريا ،حجت الاسلام و المسلمين دکتر حسن روحاني روز چهارشنبه در جمع سران کشورهاي شرکت کننده در مجمع عمومي سازمان ملل متحد در نيويورک با بيان اينکه ايران اولين کشوري نخواهد بود که برجام را نقض مي کند ولي در مواجهه با نقض آن، دست بسته نيست، گفت:اگر توافق برجام به دست «نااهلان عرصه سياست» از بين برود، دنيا فرصت بزرگي را از دست مي دهد.متن کامل سخنان ريس جمهور به اين شرح است:بسم الله الرحمن الرحيمآقاي رييس،آقاي دبيرکل،عاليجنابان،خانم‌ها و آقايان،مايلم در آغاز سخن انتخاب رياست مجمع و همچنين دبير کلّي جناب آقاي گوتِرِش را، تبريک بگويم و براي ايشان در انجام مأموريت سنگيني که برعهده گرفته‌اند، آرزوي موفقيت نمايم.چهار ماه پيش در دوازدهمين دوره از انتخابات رياست جمهوري در ايران، بيش از 41 ميليون ايراني يعني 73 درصد واجدان شرايط، با حضور خود در پاي صندوق‌هاي راي، يک بار ديگر به برنامه اينجانب براي اعتدال، و احترام به «حقوق بشر و حقوق شهروندي» در سياست داخلي، و اتخاذ خط مشي «تعامل سازنده» در سياست خارجي و پيشرفت در، مسير تحول اقتصادي اطمينان کردند. اين راي حاصل بلوغ سياسي - اجتماعي جامعه‌اي بود که تنها چهار دهه است حکومتي مردم‌سالار و آزاد را تجربه مي کند. اين راي صرفاً انتخاب يک رييس جمهور نبود، بلکه يک سرمايه‌گذاري بزرگ سياسي، از سوي مردمي بود که، بزرگترين پشتوانه نظام جمهوري اسلامي به شمار مي‌روند.حقوق بشر و حقوق شهروندي، در کنار اسلام‌خواهي و عدالت‌جويي، از مهم‌ترين خواسته‌هاي مردم ايران در طول بيش از يکصد و پنجاه سال گذشته و...
 • پله هایی که مخصوص غول ها است
 • این بنای تاریخی در کشور پرو ساخته شده است و مورد استقبال بسیاری از توریست‌های جهان قرار گرفته‌. افسانه‌هایی مبنی بر وجود داشتن غول‌ها در این بنا گفته می شود که از این پله‌ها استفاده می‌کردند.
 • اهانت هایی که بی پاسخ نماند
 • قشرهای مختلف مردم همراه با دانشگاهیان، اهالی فرهنگ و ورزشکاران، یکصدا پاسخ اهانت های رؤسای جمهور امریکا و رژیم صهیونیستی را دادند. دانلود دانلود
 • اعتدال منش و روش ملت بزرگ ایران است/سلاح های مرگبار صادراتی و تحریم های ظالمانه زیبا نیستند صلح و عدالت زیبا است/اهل مذاکره ایم اما از موضع برابر و احترام متقابل/دولت جدید آمریکا با پیمان شکنی و نقض تعهدات بین المللی فقط اعتبار جهانی خود را می شکند
 • خبرگزاری میزان- رییس جمهور اعتدال را منش و روش ملت بزرگ ایران دانست و با تاکید بر اینکه دنیا و ایران مسیر صلح را برگزیده اند و برجام مسیر صلح است، تصریح کرد: دولت جدید آمریکا با پیمان شکنی و نقض تعهدات بین المللی، فقط اعتبار جهانی خود را می‌شکند. به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، حسن روحانی روز چهارشنبه در جمع سران کشور‌های شرکت کننده در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک با بیان اینکه ایران اولین کشوری نخواهد بود که برجام را نقض می‌کند، ولی در مواجهه با نقض آن، دست بسته نیست، گفت:اگر توافق برجام به دست «نااهلان عرصه سیاست» از بین برود، دنیا فرصت بزرگی را از دست می‌دهد. متن کامل سخنان ریس جمهور به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم آقای رییس. آقای دبیرکل. عالیجنابان. خانم‌ها و آقایان. مایلم در آغاز سخن انتخاب ریاست مجمع و همچنین دبیر کلّی جناب آقای گوتِرِش را، تبریک بگویم و برای ایشان در انجام مأموریت سنگینی که برعهده گرفته‌اند، آرزوی موفقیت نمایم. چهار ماه پیش در دوازدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری در ایران، بیش از ۴۱ میلیون ایرانی یعنی ۷۳ درصد واجدان شرایط، با حضور خود در پای صندوق‌های رای، یک بار دیگر به برنامه اینجانب برای اعتدال، و احترام به «حقوق بشر و حقوق شهروندی» در سیاست داخلی، و اتخاذ خط مشی «تعامل سازنده» در سیاست خارجی و پیشرفت در، مسیر تحول اقتصادی اطمینان کردند. این رای حاصل بلوغ سیاسی - اجتماعی جامعه‌ای بود که تنها چهار دهه است حکومتی مردم‌سالار و آزاد را تجربه می‌کند. این رای صرفاً انتخاب یک رییس جمهور نبود، بلکه یک سرمایه‌گذاری بزرگ سیاسی، از سوی مردمی بود که، بزرگترین پشتوانه نظام جمهوری اسلامی به شمار می‌روند. حقوق بشر و حقوق شهروندی، در کنار اسلام‌خواهی و عدالت‌جویی، از مهم‌ترین خواسته‌های مردم ایران در طول بیش از یکصد و پنجاه سال...
 • بیماری هایی که از دهان می توان به وجودش پی برد
 • تیز شدن دندان یکی از بارزترین عوارض بیماری رفلاکس معده است که معمولا بیماران از آن بی‌خبرند و تنها چیزی که بعد از بیدار شدن می‌فهمند حس ناخوشایندی است که از درون دهانشان احساس می‌کنند. به گزارش جهان نيوز، ساختار بدن به نحوی است که با بررسی یک عضو می‌توان از مشکلات عضو‌های دیگر باخبر شد. به طور مثال برخی مشکلات دهانی می‌توانند از سایر مشکلات بدن چون، عدم تعادل هورمونی، استرس و مشکلات قلبی را آشکار کنند. شاید برخی از مشکلات دهان را تجربه کرده باشید؛ مشکلاتی چون خونریزی لثه، ترکیدگی لب‌ها و غیره... در نگاه اول این مشکلات به خود سیستم دهان و دندان بر می‌گردند اما با کمی توجه می‌توان به ریشه اصلی این بیماری‌ها پی برد، که نقش موثری در به وجود آمدن چنین علائمی روی دهان هستند. حتی اگر دندان‌های شما بسیار سفید و بدون پوسیدگی نیز باشد، اما مشکلات دهان می‌تواند از زمینه‌های دیگر به وجود آید. دکتر Sanda Moldova متخصص دندانپزشکی شهر بورلی هیلز ایالت کالیفرنیا می‌گوید:«اگر چشم شما یک پنجره رو به روح شما است، دهان شما می‌تواند دروازه سلامتی شما باشد». Moldova می‌گوید:«از آنجایی که دهان ورودی بدن به سایر اعضای داخلی است و تقریبا با تمام اعضاء به نحوی در ارتباط است، می‌توان از آن برای تشخیص انواع بیماری‌ها کمک گرفت، وی می‌گوید من با معاینه دهان بیمارن خود به دیگر مشکلات‌شان تا حدودی پی می‌برم. به نظر می‌رسد آنچه که برای لثه‌ها و دندان‌ها اتفاق می‌افتد، می‌تواند رابطه مستقیم با انواع بیمارهای داخلی داشته باشد. بنابراین در برخورد با چنین مشکلاتی کاملا جدی باشید. شاید در ظاهر این مشکلات با سایر اعضای بدن مربوط نباشند. ما در ادامه این مطلب شما را با برخی از مشکلات دهانی که نشان از بروز مشکل سایر اعضای بدن است، آشنا می‌کنیم. ۱. خونریزی لثه و رابطه آن با عدم تعادل هورمونی در...
 • ماجرای نان هایی که باعث سرطان می شوند
 • به گزارش جام نیوز،این جملات بخشی از یک پیام صوتی است که اخیرا در فضای مجازی دست به دست می‌شود و نگرانی‌هایی را در اذهان عموم ایجاد کرده است. در این پیام صوتی فردی ظاهرا پزشک از ضایعات نان و استفاده آن در تغذیه دام و طیور صحبت می‌کند و مدعی می‌شود که این نان‌ها پس از جمع‌آوری در جایی انبار می‌شوند و پس از چند روز به دلیل رطوبت هوا کپک زده و سمی را به نام آفلاتوکسین تولید می‌کنند؛ آفلاتوکسین هم عاملی سرطان‌زا است و با ورود آن به بدن دام، گوشت، شیر و حتی کودی که از دام پای درخت ریخته می‌شود، حاوی این سم خواهند بود و در مجموع این نان باعث می‌شود که میزان رشد سرطان بالا می‌رود. اما سازمان غذا و دارو این مبحث را قویا تکذیب می‌کند و آن را بی‌اساس می‌داند. مهندس سمیره صباح - معاون اداره کل نظارت بر فراورده‌های غذایی سازمان غذا و دارو در این باره به ایسنا می‌گوید: اگر چه سم آفلاتوکسین ناشی از رشد قارچ در همه مواد غذایی مرطوب رشد می‌کند و ما بصورت مستمردر مصاحبه‌های خود بویژه درباره آجیل‌های مانده این موضوع را متذکر شده‌ایم، اما دوز این قارچ در نان‌های خشک آنقدری نیست که بتواند مبتلا کننده انسان به سرطان باشد. وی تاکید می‌کند: اظهاراتی مبنی بر اینکه آفلاتوکسینی که در اثر رطوبت در نان خشک ایجاد می‌شود، سرطان‌زا است و مصرف آن توسط دام و در نتیجه مصرف شیر آن دام توسط انسان، سم آفلاتوکسین را منتقل کرده و باعث بروز سرطان می‌شود، بی‌اساس است. صباح می‌گوید: بررسی‌های تخصصی در شیر و لبنیات هم خلاف این ادعا را ثابت می‌کند و تاکید می‌کنیم که صرفا نتایج آزمایشگاهی می‌توانند سم آفلاتوکسین ناشی از رشد قارچ را مشخص کنند و از طریق طعم، رنگ، بو و خصوصیات حسی به...
 • سروده هایی که شاعران در چله کوچ چلچله خواندند
 • به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، در آئین «چله کوچ چلچله» که عصر امروز به مناسبت اربعین شهید محسن حججی از سوی مجمع تقریب مذاهب اسلامی در مجموعه سرچشمه برگزار شد، شاعران جوان و پیشکسوت به یاد آن شهید سروده‌هایی را تقدیم کردند.افشین علاء به عنوان نخستین شاعر در ابتدای قرائت شعر خود گفت: برای شاعرانی مانند من حضور در محافل مختلف و شعرخوانی امری عادی است، اما قدم گذاشتن در محفلی که به نام شهید محسن حججی است لرزه بر اندام انسان می‌اندازد و این تردید را ایجاد می‌کند که راستی آیا لیاقت حضور در این محفل را دارم؟آیا در برابر این نگاه جاودانه، عددی هستم که عرض اندام کنم.وی در رثای شهید این سروده را تقدیم کرد؛سر می‌برند، از ماه ای شب بیا تماشابا ذکر یا اباالفضل (ع) بر لب بیا تماشاای کربلا تنش را، حالات رفتنش راهر روز کن زیارت هر شب بیا تماشاافتاده است یارم، آن ماه بی مزارمبی سر به سینه خاک، مرکب بیا تماشامن عاجزم ز وصفش، سوسن ز باغ برخیزبا کاکل پریشان کوکب بیا تماشاای نام و رسم و عنوان، خاکی بریز بر سرمصدر بیا به پایین، منصب بیا تماشادیگر مرا نترسان ای مرگ بعد از این داغاز سوختن چه دانی؟ ای تب بیا تماشابانو! مدافعت را بردند سوی مقتلبر تل خویش بازآ زینب بیا تماشا...در ادامه نیز غزل دیگر خواند که در ادامه آمده است؛او نیز خط و خال تو را داشتنیکوتر از خصال تو را داشتزن داشت، بچه داشت، پدر بوداو نیز حس و حال تو را داشتتا زندگی کند به کناریوسعی به قدر مال تو را داشتای معتدل! هزار برابرآن سرو، اعتدال تو را داشتبا این همه نخواست بماندزیرا غم زوال تو را داشتمی‌رفت و در نگاه غریبشدلشوره و خیال تو را داشتدر دستش ای اسیر تغافلآئینه جمال تو را داشتپنجاه سال رفته و خوابیآن خفته هم مجال تو را داشتاو...
 • زیبایی هایی که تحت تاثیر بی تفاوتی ها قرار می گیرند
 • به گزارشگروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان؛ بعد از اینکه به ابتدای جاده خاکی دماوند می‌رسید، باید عوارض 15 هزار تومانی را پرداخت کنید،البته بسیاری از راهنمایان از اینکه این مبلغ صرف چه کاری می‌شود بی‌خبرند و می‌گویند: «مبلغی که پیش از این دریافت می‌کردند به 80 هزار تومان می‌رسید که اصلا نمی‌دانیم این مبلغ صرف چه کاری و کجا می‌شد؟! بابت پولی که می‌گیرند به جز یک کیسه زباله خدمات دیگری به کوهنوردان نمی‌دهند. در ایستگاه های بالاتر و همچنین در طول مسیر با انباشت زباله رها شده که موجب از بین رفتن طبیعت زیبای دماوند هستند مواجه خواهید شد که به حال خود رها شده اند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی انتهای پیام/ زباله های رها شده در دماوند + فیلم
 • خوراکی هایی برای پیشگیری و مبارزه با بیماری ها
 • خبرگزاري آريا - برترين ها - ترجمه از هدي بانکي: رژيم غذايي شما، منعکس کننده‌ي سلامت‌تان است! غذاهايي که مي‌خوريد هر چه سالم‌تر باشد، کمتر مريض خواهيد شد و برعکس. انتخاب‌هاي خوب و سالم غذايي، ترکيب متعادلي از آنتي اکسيدان‌ها، ويتامين‌ها، مواد معدني و ساير ترکيبات مفيد را براي بدن‌تان تامين مي‌کنند که به کمکي براي سالم ماندن‌تان هستند.اما در دنياي شتاب زده‌ي امروز، با زياد شدن مشغله‌هاي روزمره، خيلي از افراد بيشتر سراغ غذاهاي فرآوري شده و التهاب برانگيز مي‌روند که نتيجه‌اش آسيب به سلامتي است.اما شما مي‌توانيد بسياري از اثرات تغذيه‌ي نادرست را با خوردن غذاهاي سالمي که با بيماري‌ها مبارزه مي‌کنند، خنثي کنيد. هميشه يادتان باشد وقتي پاي مراقبت از سلامت به ميان مي‌آيد، پيشگيري حرف اول را مي‌‌زند و براي قدم برداشتن به سمت بهبود سلامتي، هرگز دير نيست.در اين مطلب، به 10 خوراکي اشاره مي‌کنيم که مي توانند با بيماري‌ها مبارزه کرده و از بروزشان پيشگيري کنند.1. ليموترش براي چاقيچاقي به عنوان تجمع چربي غير طبيعي يا زياد تعريف مي‌شود که براي سلامتي مضر است. چاقي منجر به بيماري‌هاي قلبي و عروقي، ديابت، اختلالات اسکلتي – عضلاني و حتي برخي از سرطان‌ها شامل سرطان‌هاي رحم، سينه، تخمدان، پروستات، کبد، کيسه‌ي صفرا، کليه و کولون مي‌شود. بنا به گزارش سازمان سلامت جهاني، در سال 2014، بيش از 1.9 ميليارد بزرگسال دچار اضافه وزن بوده‌اند. البته در ميان اين جمعيت، بيش از 600 ميليون نفر، چاق بودند. انتظار مي‌‌رود اين ارقام، در سالهاي آينده افزايش پيدا کنند.براي کمک به کاهش وزن و محافظت از خود در برابر خطر چاقي، روزتان را با ترکيب آب و آبليمو شروع کنيد. ليموترش گوارش را بهبود داده و به سم زدايي از بدن کمک مي‌کند. سمومي که در بدن‌تان جمع مي‌شوند، متابوليسم‌تان را کُند مي‌کنند. مطالعه‌اي نشان داده مصرف ليموترش، افزايش وزن را سرکوب کرده و مانع تجمع چربي در بدن...
 • کیف و کفش مناسب دانش آموزان چه ویژگی هایی دارد
 • با فرارسیدن ماه مهر دانش آموزان برای انتخاب لوازم‌تحریر و کیف و کفش خود، اغلب معیارهای نادرستی دارند و به‌جای تأثیر کیف بر سلامتی بیشتر بر زیبایی و عکس‌های موجود بر روی کیف توجه می‌کنند. به گزارش ایسنا، با توجه به داغ شدن بازار خرید لوازم‌تحریر و کیف و کفش، نمایشگاه نوشت‌افزار در استان قزوین برپاشده است و پدر و مادرهای فراوانی برای خرید این لوازم به نمایشگاه آمده تا وسایل موردنیاز خود را تهیه کنند. کودکان و دانش آموزان به غرفه‌های مختلف مراجعه می‌کنند و خواستار کیف‌هایی با طرح‌های مزین به کارتون‌های مختلف هستند، دانش آموزان اغلب به فکر مارک‌های معروف کیف و کفش هستند و راضی نمی‌شوند کفشی معمولی یا کیفی بدون مارک بخرند و در مقابل پدر و مادرها به دنبال جنس ایرانی باقیمت مناسب هستند. در این میان دختر 11 ساله‌ای کهدر غرفه‌ها به دنبال کیف مناسب است می‌گوید که دنبال یک کیف ساده هستم که عکس نداشته باشد و ترجیحاً ایرانی باشد و چند مورد را در نظر دارم که بین آن‌ها می‌خواهم بهترین را انتخاب کنم. پسر کوچکی توجهم را جلب می‌کند که کیفی به‌اندازه قد خود بر پشتش هست و با شادمانی راهرو نمایشگاه را بالا و پایین می‌رود، مادرش می‌گوید کیف‌های کوچکی هم در نمایشگاه بود اما بچه‌ام کلاس اولی است و باید کیفی برایش بگیرم که کتاب‌هایش، تغذیه و سایر وسایل در آنجا شود. پدر دانش‌آموزی دیگر که بعد از گشتن در نمایشگاه بالاخره موفق به خرید کیف شده است، اظهار می‌کند: سعی کردیم کیف خوب و مناسبی پیدا کنیم، اغلب کیف‌ها دارای عکس‌های کارتون خارجی است. مادر دیگری که در انتخاب کیف با فرزندش هم سلیقه نیست می‌گوید: کیف‌های چرخ‌دار خوبه ولی چون پسرم کلاس اول هست نمی‌تواند از کیف چرخی استفاده کند و بهتر است از کوله استفاده کند، در خصوص مسائل طبی کیف اطلاعی ندارم فقط می‌دانم باید...
 • چه خوراکی هایی را نباید ناشتا بخوریم/اینفوگرافیک
 • به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،یک سری از مواد غذایی و خوراکیها هستند که هر کدام به دلایلی اگر ناشتا مصرف شوند می توانند برای بدن سلامتی بسیار مضر باشند. در ادامه لیستی از این خوراکی های را در قالب یک اینفوگرافی مشاهده می کنید. منبع:نوآوران انتهای پیام/ خوراکی هایی که نباید ناشنا مصرف شوند
 • شغل هایی که در ایران بیشترین درآمد را برای زنان دارند
 • به گزارش جام نیوز،حدود ۳.۵ میلیون نفر از زنان ایرانی به عنوان یک کارمند رسمی اداری دارای حقوق و دستمزد هستند و البته گروه زیادی هم در زمینه های مختلف دیگر و بخش خصوصی و دیگر بنگاه های خدماتی و اقتصادی مشغول کار هستند. بررسی بازار شغلی ایران، شغل‌های زیر را به عنوان شغل‌هایی پردرآمد و دارای شرایط کاری مناسب برای زنان بدست داده‌است. سالن‌های زیبایی سالن‌های زیبایی یکی از پرطرفدارترین و سودآورترین شغل‌ها برای زنان ایرانی با تحصیلات دانشگاهی یا بدون تحصیلات دانشگاهی هستند و زیرمجموعه‌های زیادی را از میکاپ آرتیست و ناخنکار گرفته تا طراح حرفه‌ای عروس و ... در بر می‌گیرد. درحالیکه حدود نیمی از جمعیت ایران را زنان تشکیل می‌دهند، ایران در خاورمیانه بعد از عربستان صعودی داری دومین بازار بزرگ آرایش و لوازم آرایشی بوده و در جهان دارای رتبهٔ هفتم می‌باشد. در این خصوص می‌توان گفت که درآمد نسبی یک آرایشگر ماهیانه حدود 4 میلیون تومان بوده، درحالیکه کف حقوق مصوب وزارت کار بسیار کمتر از مقدار فوق است، البته این میزان درآمد برای آرایشگری که سالن برای خودش باشد و کارمندان و متخصصان دیگری را در زمینه‌های مختلف آرایشی استخدام کند می‌تواند به ماهیانه ۱۲ میلیون تومان نیز برسد. پزشکی پزشکی یکی دیگر از شغل‌های پردرامد زنان است. پزشکی تنها شغل در حوزهٔ سلامت است که درامد بالایی برای زنان دارد. طبق آمار، ۹۰٪ از پرستاران و حدود نیمی از پزشکان زن هستند که درواقع می‌شود گفت که بیش از ۱۴۰ هزار پزشک عمومی و متخصص خانم در کشور وجود دارد. میانگین درآمد ماهیانه‌ی یک متخصص بین ۱۲ تا ۱۵ میلیون تومان است که گاه چندین برابر هم می شود. وکالت وکالت هم یکی دیگر از شغل‌های پردرآمد برای زنان است. یکی از بهترین جنبه‌های شغلی وکالت رضایت کاری است. وکلا در...
 • تاکید مکرون بر حفظ توافق هسته ای ایران و افزودن بخش هایی به آن
 • رئیس جمهور فرانسه اعلام کرد، خارج شدن از توافق هسته ای با ایران بدون ارائه هیچ گونه جایگزینی اشتباه است. به گزارش سرویس بین المللخبرگزاری صدا و سیمابه نقل ازخبرگزاری رویترز، امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت: « ما باید موافقتنامه هسته ای سال 2015 (با ایران ) را حفظ اما بخش هایی را درباره موشک های بالستیک و محدودیت های هسته ای پس از سال 2025 به آن اضافه کنیم». رئیس جمهور فرانسه اعلام کرد، خارج شدن از توافق هسته ای با ایران بدون ارائه هیچ گونه جایگزینی اشتباه است.
 • میزگرد ایرنا/خدمت به آل الله ع با سند آسمانی خشت هایی از بهشت
 • کرج - ایرنا - دلدادگی مردم ایران به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) ریشه در عمق جان آنان دارد و از صدها سال پیش توجه خاص آنان به عتبات عالیات و اهتمام در هر چه با شکوه تر شدن آنها، از دغدغه های ایرانیان بوده و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند. در دوران صفویه، قاجاریه و... آثاری از ایرانیان در کشور عراق وجود دارد که نشان دهنده این است که هموطنان ما هم در ساخت حرم ها و هم بازسازی آن نقش به سزایی داشته اند. به گفته مسئولان ستاد بازسازی عتبات عالیات یکی از خشت های طلایی بالای گنبد حضرت امیرالمومنین (ع) بیش از 280 سال پیش توسط یک ایرانی خریداری و تقدیم به این حرم شده است.امروز نیز در جریان بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه در کشور عراق، ایرانیان نقش بسزایی دارند. مردم ایران علاوه بر اهداء مال خود برای اهل بیت (ع) از جان نیز دریغ نمی کنند که نمونه آن حضور جوانان غیور ایرانی در دفاع از حریم آل الله (ع) و تقدیم شهدای مدافع حرم است.رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز و جمعی از فعالان در این بخش در آستانه ماه محرم با حضور در میزگرد خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز استان البرز به تشریح اقدامات صورت گرفته در ستاد بازسازی عتبات عالیات و برنامه های آینده این ستاد پرداختند.سلیمان شکری با بیان اینکه ساخت تمام آثار در عتبات عالیات توسط نذورات مردمی انجام می شود، گفت: این نذورات حتی توسط پایین ترین اقشار مردمی که از هزار تومان گرفته و یا حتی انگشتر دستشان است تا پیرمردی که 100 میلیون تومان نذر می کند، صورت می گیرد.وی این نذورات را یک کار اعتقادی و فرهنگی دانست و افزود: در سال جاری نیز حدود 4 میلیارد تومان قبول تعهد داشته ایم و نیاز است تا این اقدامات برای...
 • میزگرد ایرنا خدمت به آل الله ع با سند آسمانی خشت هایی از بهشت
 • در دوران صفویه، قاجاریه و... آثاری از ایرانیان در کشور عراق وجود دارد که نشان دهنده این است که هموطنان ما هم در ساخت حرم ها و هم بازسازی آن نقش به سزایی داشته اند. به گفته مسئولان ستاد بازسازی عتبات عالیات یکی از خشت های طلایی بالای گنبد حضرت امیرالمومنین (ع) بیش از 280 سال پیش توسط یک ایرانی خریداری و تقدیم به این حرم شده است.امروز نیز در جریان بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه در کشور عراق، ایرانیان نقش بسزایی دارند. مردم ایران علاوه بر اهداء مال خود برای اهل بیت (ع) از جان نیز دریغ نمی کنند که نمونه آن حضور جوانان غیور ایرانی در دفاع از حریم آل الله (ع) و تقدیم شهدای مدافع حرم است.رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز و جمعی از فعالان در این بخش در آستانه ماه محرم با حضور در میزگرد خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز استان البرز به تشریح اقدامات صورت گرفته در ستاد بازسازی عتبات عالیات و برنامه های آینده این ستاد پرداختند.سلیمان شکری با بیان اینکه ساخت تمام آثار در عتبات عالیات توسط نذورات مردمی انجام می شود، گفت: این نذورات حتی توسط پایین ترین اقشار مردمی که از هزار تومان گرفته و یا حتی انگشتر دستشان است تا پیرمردی که 100 میلیون تومان نذر می کند، صورت می گیرد.وی این نذورات را یک کار اعتقادی و فرهنگی دانست و افزود: در سال جاری نیز حدود 4 میلیارد تومان قبول تعهد داشته ایم و نیاز است تا این اقدامات برای مشارکت بیشتر مردم در اهدای نذورات به مردم اطلاع رسانی شود.**اعطای سند به نام کسی که نذر پرداخت می کنداین مسئول گفت: برای ساخت صحن حضرت زهرا (س) در نجف اشرف برای هر مترمربع به قیمت 3 میلیون تومان به نام خود شخص و یا هرکس دیگری که آن شخص مایل باشد خریداری کند، سند افتخار داده...
 • هدیه ویژه اصناف سمنان به زوج هایی که آسان ازدواج کردند
 • اصناف سمنان به زوج های با مهریه 14 سکه و کمتر هدیه ازدواج آسان می دهند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت:برای تشویق تعدادی از زوجین جوان که در یک سال گذشته در قالب جشنواره پیوندهای آسمانی با تعیین مهریه 14 سکه بهار آزادی و یا کمتر از آن ازدواج کرده اند ، با اصناف رایزنی هایی برای ارائه با تخفیف های ویژه کالاها و خدمات مورد نیاز آنها انجام شده است .سیدعلی تقوی افزود : اتحادیه های عکاسان و فیلمبرداران ، فروشندگان پوشاک ، آرایشگران مردانه و زنانه ، فروشندگان لوازم خانگی ، چلوکبابی ، مسافرخانه داران و مهمانپذیران ، قنادان و بستنی سازان ، درودگران و مبل سازان از اتحادیه هایی هستند که در اجرای این طرح اعلام آمادگی کرده اند.تقوی با اشاره به استقبال واحدهای صنفی سمنان از این طرح خاطرنشان کرد : بهره مندی از تخفیف های صنفی ازدواج آسان در سایر شهرستان های استان سمنان در دست پیگیری است.
 • جاده هایی که همچنان مسدودند/سیلاب مشکلات پس از نم نم باران در جنوب شرق
 • هر سال با شروع بارندگی در جنوب سیستان و بلوچستان شاهد مسدود شدن مسیرها و محور ها هستیم. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون،جاده بر اثر بارندگی مسدود شد این تیتر خبرهایی است که هر بار پس از بارندگی در جنوب سیستان بلوچستان تیتر یک رسانه ها می شود. سال هاست که مردم جنوب استان شاهد مسدود شدن راه ها پس از بارندگی ها هستند به طوری گاها شاهد مسدود شدن یک مسیر در چند روز هستیم که این معضل مشکلاتی را برای مردم این منطقه به وجود آورده است و بارها فرزندانی به نام باران پشت این بن بست ها چشم گشوده اند. علی ای حال با فرا رسیدن فصل زمستان و آغاز بارندگی ها در کشور بار دیگر مردم این منطقه از استان نگران بارندگی ها و مسدود شدن مسیر ها هستند. هر چند مسئولین بارها وعده ساخت پل و مسیرهای استاندارد داده اند، اما کمبود اعتبار و بودجه این وعده ها را به تعویق انداخته تا هر سال مردم جنوب سیستان و بلوچستان شاهد مسدود شدن جاده ها و محورهای استان باشند. در روز های اخیر در تماس هایی که برخی شهروندان دلگان و ایرانشهر با خبرنگار این پایگاه خبری داشتند خواستار پیگیری این موضوع شدند. یکی از شهروندان به عصرهامون گفت: جاده دلگان به ایرانشهر در برخی نقاط پل ندارد و زمان بارندگی ها مسیر را مسدود می کند. وی ادامه داده بود که مسدود شدن مسیرها مشکلاتی را برای مردم این منطقه به وجود می آورد که یکی از این مشکلات عدم رساندن بیمار در زمان مناسب به پزشک و بیمارستان است. شهروند دیگری ادامه داد که بارها شاهد تولد نوزدان نه تنها در این مسیر که در بسیاری از جاده های استان هستیم. در ادامه جهت پیگیری این موضوع در تماسی که خبرنگار اجتماعی عصرهامون با ایوب...
 • انتشار آلبوم سرو بالا با سروده هایی از سعدی عارف قزوینی و ابتهاج
 • فرهنگ>موسیقی - آلبوم موسیقی «سرو بالا» به خوانندگی حسین علیشاپور و آهنگسازی محمد عشقی از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری پرده هنر موسیقی، وارد بازار موسیقی کشور شد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،آلبوم «سرو بالا» اثری به خوانندگی حسین علیشاپور و آهنگسازی محمد عشقی است که در قالب 10 قطعه «مقدمه بیات ترک»، «ساز و آواز در آمد، جامه دران»، «چهار مضراب پروانه وش»، «ساز و آواز»، «تصنیف»، «تصنیف سرو بالا»، «ساز و آواز»، «ضربی افشاری»، «آواز عراق» و «تصنیف قدیمی» به اجرا در آمده و در سبک کلاسیک ایرانی است.قطعات این آلبوم از سروده‌های سعدی، عارف قزوینی و هوشنگ ابتهاج و در مایه‌های بیات ترک و افشاری ساخته و پرداخته شده است. همچنین محمد عشقی، آزاد میرزاپور، حمید خوانساری و میثم ملکی از جمله نوازندگانی هستند که در این اثر، آواز علیشاپور را همراهی کرده‌اند. علیشاپور از خوانندگان با تجربه موسیقی ایرانی است که سابقه کنسرت با هنرمندانی چون کیهان کلهر، مسعود شعاری و حمید متبسم را در پرونده کاری خود دارد. آلبوم‌هایی از جمله «خیام و مینی مال»، «کهن نوای نو» و «صدایی نیست»، پیش از این با صدای این خواننده منتشر شده است. 57243 کلید واژه‌ها : موسیقی - موسیقی پاپ -
 • اردوغان:بحران هایی که ما را احاطه کرده اند جهان اسلام را دوباره بیدار می کند
 • رئیس جمهور ترکیه گفت بحران هایی که در اطراف ما وجود دارد منجر به بیداری جدیدی در جهان اسلام خواهد شد. به گزارش سرویس بین المللخبرگزاری صداوسیمابه نقل ازشبکه تلویزیونی الجزیره مباشر، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در جمع ترک های مقیم آمریکا در نیویورک گفت: میانمار امروز به قربانگاهی تبدیل شده است که قربانیان آن مسلمانانی هستند که از کشورشان به سوی بنگلادش اخراج می شوند.اردوغان با اشاره به جنگ در سوریه گفت: نیروهای ما حامی ارتش آزاد سوریه هستند که در حال مبارزه با تروریست های داعش هستند.وی افزود: هدف گروه های تروریستی مخدوش کردن چهره اسلام است.اردوغان با تاکید بر سیاست ترکیه در حمایت از مسلمانان روهینگیایی که در حال فرار به سوی کشور بنگلادش هستند گفت: سکوت مسلمانان و کشورهای جهان در مقابل آنچه که اکنون در میانمار علیه مسلمانان جریان دارد دلهای ما را به درد می آورد.رئیس جمهور ترکیه تصریح کرد: بحران هایی که در اطراف ما وجود دارد منجر به بیداری جدیدی در جهان اسلام خواهد شد.
 • مکرون:باید برجام را حفظ اما بخش هایی درباره موضوع موشک های بالستیک ایران به آن اضافه کنیم
 • به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری رویترز، امانوئل مکرون -- رئیس جمهور فرانسه -- امروز (چهارشنبه) به خبرنگاران گفت: ما باید توافق هسته‌ای سال 2015 (با ایران) را حفظ اما بخش‌هایی را درباره موضوع موشک‌های بالستیک و محدودیت‌های هسته‌ای پس از سال 2025 به آن اضافه کنیم. رئیس جمهور فرانسه اعلام کرد خارج شدن از توافق هسته‌ای با ایران بدون ارائه هیچ گونه جایگزینی اشتباه است. مکرون در مصاحبه با خبرنگاران از اشاره به اینکه آیا دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا او را از تصمیم خود درباره برجام مطلع کرده است یا خیر خودداری کرد. انتهای پیام/ درخواست مکرون برای درج موضوع برنامه موشکی ایران در برجام
 • لباسی برای سربازان کوچک امام زمان عج/گره هایی که با دستانی کوچک گشوده می شود
 • در این روزها که قدم به قدم به شور و نوای حسینی نزدیک می‌شویم، برپایی کارگاه دوخت لباس متبرک حضرت علی اصغر (ع) نیز حال و هوای دیگری به آستان مقدس امامزاده حسین (ع) داده است. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل ازشاخص نیوز؛امسال هم کارگاه دوخت لباس متبرک حضرت علی اصغر (ع) برای چهارمین سال پیاپی در آستان مقدس امامزاده حسین (ع) قزوین برپا شد. این کارگاه هر ساله چند روز قبل از ماه محرم و عزای حسینی شروع به کار و به دوخت لباس متبرک برای خردسالان ۶ ساله همایش شیرخوارگان حسینی و چادر برای دختران سه ساله در همایش “رد پای سه ساله” که به یاد حضرت رقیه (س) برگزار می‌شود، اقدام می‌کنند. در این روزها که قدم به قدم به شور و نوای حسینی نزدیک می‌شویم، برپایی کارگاه دوخت لباس متبرک حضرت علی اصغر (ع) نیز حال و هوای دیگری به آستان مقدس امامزاده حسین (ع) داده است. وقتی که وارد آستان مقدس حسین بن علی بن موسی الرضا (ع) می‌گذاریم چند قدم آن طرف تر اگر خوب گوش فرادهیم، صدای بالا و پایین شدن چرخ‌دنده‌های چرخ‌های خیاطی را خواهیم شنید که تار و پود لباس کوچک‌ترین سرباز دشت کربلا را به هم می‌دوزند. دستان بزرگی که هر کدام برای باز شدن گره‌های ریز و درشت زندگی و عشق به اهل بیت (ع) آستین بالا زده و در دستگاه نوکری قهرمان ۶ ماهه دشت بلا، خدمت می‌کنند و زیر لب با سوز دل برای گهواره‌ای خالی لالایی سر می‌دهند. خبرنگارشاخص،برای نشان دادن گوشه‌ای از این بهشت کوچک که راهی برای قرار گرفتن در مسیر سیدالشهدا و تربیت نسلی حسینی است به میان بانوان فعال در کارگاه رفته و به گفت‌وگو با ان‌ها نشسته است. خانم چپ‌دست با بیان اینکه نزدیک ۵سال است که در تهیه...
 • اولین جاذبه هایی که باید در شهر اولین ها دیدن کنید
 • تبریز که به‌عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ انتخاب‌شده، از مکان‌های تاریخی و طبیعی بسیار زیبایی برخوردار است که باید آن‌ها را اولین مقاصد بازدید خود قرار دهید. خبرگزاری مهر، گروه استان‌ها- بهنام عبداللهی: تنها ۱۰۰روز تا بزرگ‌ترین اتفاق گردشگری ایران باقی‌مانده است؛ «تبریز ۲۰۱۸»... شاید بسیاری از خوانندگان این گزارش این عنوان برایشان ناآشنا باشد که حاکی از عدم اطلاع‌رسانی کافی توسط رسانه‌هاست اما برای بیان اهمیت تبریز ۲۰۱۸ کافی است بگوییم که تبریز میان ۵۷ کشور اسلامی جهان به‌عنوان پایتخت گردشگری در سال ۲۰۱۸ توسط سازمان‌های بین‌المللی انتخاب شده است. هرسال یکی از شهرهای کشورهای اسلامی این عنوان را دریافت می‌کند که تبریز نیز جزو آن‌ها شده است. این فرصت بی‌نظیر گردشگری نه‌تنها برای تبریز و آذربایجان شرقی، بلکه برای ایران می‌تواند بهره‌های بسیار ماندگاری به همراه داشته باشد و شاید اینکه شهرهای ایران بعد از ۵۷ سال شانس انتخاب به این عنوان را خواهند داشت، بیانگر اهمیت این رویداد باشد. اکنون چیزی حدود ۱۰۰روز تا تبریز ۲۰۱۸ باقی مانده است و طبق گفته مسئولان بخش‌های مختلف، قرار است طی سال ۲۰۱۸، برنامه‌های متنوع ملی و فراملی در تبریز برگزار شودبسیاری از افراد فکر می‌کنند که با تحویل سال ۲۰۱۸ میلادی، سیلی از مسافران روانه تبریز خواهند شد اما مسئولان شهری و استانی که همواره به خاطر کم‌کاری دراین‌باره موردانتقاد قرار می‌گیرند، می‌گویند این اتفاق صرفاً جهت معرفی و تبلیغ تبریز است و می‌تواند آغازی برای توسعه صنعت توریسم در این خطه باشد. اکنون چیزی حدود ۱۰۰روز تا تبریز ۲۰۱۸ باقی مانده است و طبق گفته مسئولان بخش‌های مختلف، قرار است طی سال ۲۰۱۸، برنامه‌های متنوع ملی و فراملی در تبریز برگزار شود تا از آن طریق بتوان گردشگر جذب کرد اما چیزی که امروز نیز شاهد آنیم، افزایش مسافران به‌ویژه مسافران خارجی در تبریز است. تبریز و آذربایجان شرقی اماکن بسیار زیاد و زیبایی برای...
 • ویسی:انسان هایی که می خواهند من را خراب کنند راه را اشتباهی آمده اند/امیدواریم سه امتیاز بازی با سپیدرود را بگیریم تا مرهمی برای دردمان باشد
 • خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: امیدواریم سه امتیاز بازی با سپیدرود را بگیریم تا مرهمی برای دردمان باشد و به جدول برگردیم. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از بازی استقلال خوزستان - سپیدرود، اظهار داشت: با توجه به شکست خیلی بدی که هفته گذشته داشتیم هفته سختی را پشت سر گذاشتیم. از لحاظ روحی و روانی خیلی بد بودیم و خیلی کار کردیم. امیدواریم سه امتیاز این بازی را بگیریم تا مرهمی برای دردمان باشد و به جدول برگردیم. از مردم هم بابت شکست هفته گذشته مقابل ذوب‌آهن عذرخواهی می‌کنم. وی ادامه داد: در هفته گذشته تقریباً تمام وقت خود را صرف مسائل روحی و روانی کردیم، فکر می‌کنم تیم شرایط خوبی داشته باشد. سرمربی تیم استقلال خوزستان درباره صحبت‌های علی نظرمحمدی سرمربی تیم سپیدرود رشت که هدف تیمش را کسب 3 امتیاز بازی عنوان کرده بود، تصریح کرد: مطمئناً هدف تمام تیم‌ها همین است، ما هم برای بردن بازی خواهیم کرد، بازی گذشته هم برای برد به زمین رفتیم، اما اتفاقاتی در جریان بازی می‌افتد که نمی‌شود کاری کرد. صحبت‌های نظرمحمدی هم قابل احترام است. سپیدرود فصل گذشته بازی‌های بسیار خوبی در لیگ دسته اول انجام داد، ما هم زنده‌ایم و می‌جنگیم برای 3 امتیاز. ویسی در پاسخ به این پرسش که زمانی که او سرمربی تیم پیکان تهران بوده، در یک بازی از پرسپولیس 6 گل دریافت کرده و در پایان آن فصل تیمش به لیگ دسته اول سقوط کرده، آیا ممکن است این اتفاق برای استقلال خوزستان هم رخ دهد؟ تصریح کرد: زمانی که من در پیکان حضور داشتم تیم ما تا هفته بیستم، 25 امتیاز داشت و وقتی من از این تیم رفتم در 14 بازی پس از آن فقط 4 امتیاز کسب کرد، به نظرم برای در لیگ ماندن کسب یک امتیاز از هر...