«احكام قطعي محكوميت احمدي‌نژاد به دفترش ابلاغ شده و رسيد دريافت آن هم موجود است.» اين بخشي از پاسخ ديوان محاسبات به ادعاي وكيل احمدي‌نژاد است كه مي‌گويد وجود هفت حكم قطعي ديوان محاسبات عليه احمدي‌نژاد ادعايي سياسي است و حكمي به دست آنها نرسيده است.

به گزارش روزنامه اعتماد، در ادامه تلاش‌هاي يك ماه گذشته احمدي‌نژاد كه سعي كرده تا ٧ حكم قطعي ديوان محاسبات درباره پرونده‌هاي تخلفات نفتي و غيرنفتي خودش را (كه فياض شجاعي، دادستان ديوان محاسبات در گفت‌وگو با روزنامه اعتماد تشريح كرده بود) منكر شود، ديروز هم وكيل او عادل حيدري، نامه‌اي خطاب به نمايندگان مجلس نوشت تا به زعم او آنها درباره اين اظهارات فياض شجاعي تصميم بگيرند.در نامه حيدري خطاب به نمايندگان مجلس او مدعي شده است دادستان ديوان محاسبات در مصاحبه خودش با روزنامه اعتماد خلاف واقع گفته و اتهامات كذبي را به محمود احمدي‌نژاد نسبت داده است.

در نامه او آمده: «استحضار داريد كه آقاي فياض شجاعي دادستان ديوان محاسبات در مصاحبه روز ۸/۵/۱۳۹۶ اقدام به خلاف واقع‌گويي‌، نشر اكاذيب و ايراد اتهامات فراوان عليه آقاي دكتر احمدي‌نژاد رييس‌جمهوري سابق نمود و از ۷ حكم قطعي محكوميت در حال اجرا عليه ايشان سخن گفت.

ايشان به گونه‌اي درباره هزينه يارانه‌هاي مردم سخن گفت كه گويا حيف و ميل ۷ هزار ميليارد توماني اتفاق افتاده و آقاي احمدي‌نژاد محكوم به پرداخت آن است.

اين مصاحبه در رسانه‌ها و به ويژه رسانه‌هاي معاند و دشمنان ملت ايران انعكاس گسترده‌اي پيدا كرد به گونه‌اي كه فرض شد مقامات جمهوري اسلامي عموما فاسد و دچار مشكلات مالي هستند.

دشمنان دولت‌هاي نهم و دهم نيز هر كدام به نوعي از اين برنامه تبليغاتي استقبال كرده و به زعم خود فرصت ويژه‌اي براي تخريب به دست آوردند. تصوير برخي از اين برنامه تبليغي به پيوست تقديم مي‌گردد. »

چرا ديوان محاسبات حكم احمدي‌نژاد را به وكيلش تحويل نداد؟
اما حيدري بعد از اين توضيحات مدعي شده است: طي بيش از يك ماه مراجعه حضوري به بخش‌هاي مختلف ديوان محاسبات و اصرار بر دريافت احكام مورد ادعا، چند دادنامه به اينجانب تحويل داده‌اند كه نه تنها حاكي از ادعاي دادستان ديوان نيست بلكه برعكس عموما حاكي از تاييد اقدامات دولت قبل در حوزه‌هاي مورد ادعا است. معلوم است كه اقدام ايشان كاملا سياسي و در راستاي تخريب دولت قبل و نه بر اساس تصميم قانوني و حقوقي و تكليف ساختار سازماني بوده است.

او در پايان نامه‌اش خطاب به نمايندگان گفته است: «براي احقاق حق و پيگيري حقوقي، شكايتي از ايشان به دستگاه قضايي تحويل شده است كه اميدوارم رسيدگي شود، ليكن از آنجا كه دادستان ديوان محاسبات مدعي است زيرنظر نمايندگان مجلس كار مي‌كند، به نظر مي‌رسد از اين رو موضوع به استحضار رسيد تا اقدام بايسته در راستاي صيانت از جايگاه مجلس و نهادهاي وابسته انجام گيرد. »

اما آيا واقعا هيچ حكمي عليه احمدي‌نژاد صادر نشده و وكيل احمدي‌نژاد در مراجعات خودش نتوانسته اين احكام را ببيند؟ تا آنجا كه به ديوان محاسبات باز مي‌گردد اظهارات حيدري دقيق و درست نيست. با پيگيري‌هاي خبرنگار روزنامه اعتماد از ديوان محاسبات مشخص شد وكيل احمدي‌نژاد بعد از مراجعه به اين ديوان احكام صادر شده درباره احمدي‌نژاد را مشاهده كرده است اما ديوان محاسبات به دو دليل درباره تحويل اين احكام به او يا ابلاغ مجدد آنها امتناع داشته است.

يك مقام مسوول در ديوان محاسبات درباره ادعاهاي وكيل احمدي‌نژاد به «اعتماد» مي‌گويد: در حال هماهنگي با مقام قضايي هستيم تا تصوير احكام و آراي منتشر شده براي احمدي‌نژاد را منتشر كنيم. اما در حال حاضر از آنجا كه جز احمدي‌نژاد به عنوان متهم رديف اول نام افراد ديگري در اين احكام وجود دارد، از انتشار آنها خودداري كرديم.

او درباره ادعاي ابلاغ نشدن اين احكام به احمدي‌نژاد هم مي‌گويد: اين ادعا كاملا كذب است. ما آراي قبلي را به دفتر آقاي احمدي‌نژاد ابلاغ كرديم و رسيد دفتر دريافت از سوي دفتر ايشان را هم داريم. لذا قانونا اين احكام ابلاغ شده‌اند. با اين حال اين مقام آگاه توضيح مي‌دهد كه به دو دليل درخواست ابلاغ مجدد يا تحويل احكام به وكيل احمدي‌نژاد را رد كرده است.

بنا بر توضيحات اين منبع آگاه، اگر ديوان محاسبات به درخواست اين وكيل دوباره اين احكام را ابلاغ كند از نظر قضايي يعني كان لم يكن كردن ابلاغات قبلي و ديوان محاسبات هرگز چنين اقدامي نمي‌كند.

به گفته او اگرچه وكيل احمدي‌نژاد متن احكام صادر شده را در مراجعه به ديوان محاسبات رويت كرده است اما از آنجا كه وكالت او از نوع خاصي است، ديوان محاسبات مجاز نبود اصل آرا را به او تحويل دهد. اما با اصرار وكيل احمدي‌نژاد براي دريافت احكام ديوان محاسبات از او خواسته تا نامه‌اي با اين مضمون كه احكام مفقود شده و در دسترس آنها نيست براي ديوان بنويسد تا ديوان محاسبات تصوير احكام صادر شده را در اختيار آنها قرار دهد.

با اين حال اما وكيل احمدي‌نژاد اين پيشنهاد را نپذيرفته است و ديوان هم از آنجا كه نمي‌خواهد ابلاغ‌هاي قبلي خودش به احمدي‌نژاد را كان‌لم‌يكن كند از ابلاغ دوباره احكام صادر شده ممانعت مي‌كند.

کلیدواژه: دادستان دیوان محاسبات | دیوان محاسبات | وکیل احمدی نژاد | روزنامه اعتماد | احکام صادر شده | احمدی نژاد

منبع: عصر ایران

منبع این خبر، وبسایت www.asriran.com است و سایت «رویداد ۲۴» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۴۷۲۱۹۲۹ را همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «رویداد ۲۴» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

احمدی‌نژاد خطاب به ترامپ: بی‌ادب، بی‎فرهنگ!

خلبان ایرانی که صدام دستور داد پیکرش را دو نیم کنند را بشناسید

مزاحمت‌هایی که نصیب آیت الله هاشمی می شد الان نصیب ما شده/پنج نفر از اعضای خانواده ما مممنوع الخروج هستند/فکر می کنند اسناد سری داریم که می خواهیم منتشر کنیم/حجاب را به صورت سنتی و بدون هیچ تحقیقی انتخاب کردم/ازدواج موقت همان دوست دختر پسری است

در همین زمینه

 • عقاب های تیزپروازی که محاسبات غرب را به هم ریختند
 • نگاهی به نقش نیروی هوایی ارتش در هشت سال دفاع مقدس تهیه و تنظیم: رضا اکبری مقدم با پیدایش نشانه‌های فروپاشی رژیم پهلوی در سال 1357 به‌ دلیل گسل‌هایی که در نیروی هوایی در آن زمان پدید آمده بود از جمله ‌نارضایتی‌های‌ درون ‌سازمانی‌ باعث شد که نیروی هوایی در جریان رویداد‌های انقلاب زودتر از سایر نیروهای مسلح از رژیم پهلوی گسسته و به امواج انقلاب بپیوندد. به خصوص همافران این نیرو در هدایت افراد نیروی هوایی به‌ سمت انقلاب نقش مهمی داشتند.پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران نیروی هوایی ارتش از فروردین تا شهریور سال­59 درگیر تجاوز هوایی رژیم بعثی صدام به حریم هوایی کشور بود. زیرا دشمن سرنگونی نظام جمهوری اسلامی را از قبل در سر پرورانده و به نتیجه‌­ای نرسیده بود که می‌­توان به کودتای نقاب برای شکست انقلاب با استفاده از نیروی هوایی و بخش­هایی از نیروی زمینی‌اشاره کرد. هدف این کودتا خدشه­‌دار کردن هویت و اعتبار ارتش و از هم پاشیدن انسجام فرماندهی در ارتش به ویژه نیروی هوایی بود. طبق اسناد منتشر شده بزرگترین هراس صدام قبل از حمله به ایران، توان هوایی جمهوری اسلامی ایران بود. نظامیان حزب بعث به خوبی می­‌دانستند که نیروی هوایی ایران با در اختیار داشتن بزرگ­ترین ناوگان سوختگیری هوایی جهان قادر است عمق مناطق راهبردی آنها را هدف قرار‌داده و در مدت کوتاهی توان لجستیکی و پشتیبانی رژیم بعثی صدام را از بین ببرد. از آن طرف آمریکایی­‌ها نیز مایل به انجام یک حمله برق آسا توسط عراق بودند و علاقه نداشتند به خاطر افزایش قیمت نفت جنگ طولانی شود. در کمال ناجوانمردی که خصوصیت اصلی آنهاست (هم اکنون درخصوص برجام نیز ثابت شد)، اطلاعات مفید مربوط به رادارها و نقاط کور پوشش هوایی ایران را در اختیار صدام گذاشتند و به دولت صدام اطمینان دادند که نیروی هوایی ایران در حالت کاملاً انفعالی قرار دارد. اولین پاسخ نیروی...
 • نماینده مردم تبریز آذرشهر و اسکو در مجلس:محاسبات آمریکا در مورد ایران غلط از آب درآمد/ایران اسلامی قدرت تعیین کننده در منطقه و جهان است
 • به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، علیرضا بیگی بعد از ظهر امروز در برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از رزمندگان، جانبازان، آزادگان و ایثارگران دانشگاه تبریز اظهار داشت: دفاع مقدس از معنوی‌ترین دوران انقلاب بود و با پیروزی در آن به جهانیان ثابت کردیم که ایران اسلامی، قدرت تعیین‌کننده در منطقه و جهان است. وی با بیان اینکه در جهان امروز هم گروهک تروریستیداعش، مولود سیاست‌های آمریکا است، افزود: مشکل ایران با آمریکا تنها مشکل مسائل جزئی نیست؛ بلکه آمریکا همواره سعی داشته، ایران را به عنوان مخل امنیت در منطقه معرفی کند و تمام ناامنی‌ها را به ما نسبت دهد؛ اما می‌بینیم که در محاسبات خود دچار اشتباه شده و ایران یکی از وزنه‌های اصلی معادلات نظم منطقه و جهان است. * دفاع مقدس، یکی از حساس‌ترین برهه‌های پس از انقلاب اسلامی است رئیس دانشگاه تبریز نیز در این مراسم ضمن تبریک آغاز هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام راحلگفت: هشت سال دفاع مقدس یکی از حساس‌ترین برهه‌های پعد از انقلاب اسلامی بود که در کنار سختی‌ها و مشقات، باعث همدلی و وحدت بین مردم شد و تربیت جوانانی شد که انقلاب را بیمه کردند. محمدرضا پورمحمدی افزود: اگر بخواهیم نمادهای ایثار، شهامت، شهادت را ترسیم کنیم، همه اینها را می‌توانیم در دوران دفاع مقدس و تمثال شهدا و ایثارگران ببینیم و با ادامه راه آنها دین خود را نسبت به اسلام و انقلاب ادا کنیم. به گزارش فارس، در ادامه این برنامه صمد بهروز و محمدرضا محمدی از رزمندگان دفاع مقدس به خاطره‌گویی پرداختند. در پایان این مراسم که به همت بسیج اساتید دانشگاه تبریز در تالار شهریار این دانشگاه برگزار شد، از 10 نفر از جانبازان، آزادگان و رزمندگان هشت شال دفاع مقدس، محمدعلی پرغو، محمدرضا محمدی، محمدرضا بهادری، عادل صابری‌وند، رضا سکوتی نسیمی، ستار موسائی فرع، یونس ناطوری، ابراهیم...
 • احمدی نژاد در دادگاه احتمالا
 • «پرونده احمدی‌نژاد به دادسرا ارجاع شد» این جمله دادستان کل کشور یعنی پایان تردیدها! دیگر نامه نوشتن برای نمایندگان مجلس یا اخم کردن به دیوان محاسبات برای احمدی‌نژاد و رفقایش سودی ندارد و پرونده به دادسرا ارجاع شده است. احمدی‌نژاد تنها رئیس جمهوری است که باید در دادگاه به دفاع از عملکرد خودش بپردازد به یادآورد که فراموش کرده بود روز حساب و کتابی هم هست که اگر چه سخنگوی قوه قضائیه تایید کرد زمان بررسی آن طولانی شده اما بالاخره به آن رسیدگی خواهد شد. دیروز دادستان کل کشور با اشاره به گزارش‌های واصله در خصوص پرونده محمود احمدی‌نژاد، گفت: پرونده وی به دادسرا ارجاع و در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.به گزارش صدای ایران، حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری ضمن بیان اینکه بخشی از مدارک و مستندات بانکی و شرکت نفت بابک زنجانی متهم اول نفتی موجود است، گفت: میزان کل اموال و دارایی متهم که با آن کارکرده و سودآوری داشته است مشخص نیست اما آنچه اهمیت دارد اینکه دارایی وی باید برگردانده شود که متأسفانه تاکنون همکاری لازم را نداشته است. به گزارش نامه نیوز وی به آخرین وضعیت پرونده محمود خاوری رئیس اسبق بانک ملی ایران که چند سال گذشته با حیف‌ومیل بیت‌المال به کشور کانادا گریخته است نیز اشاره داشت و افزود: دادگاه ازنظر قانونی برای متهمانی که احضاریه صادرشده ولی فرد در دادگاه حضور پیدا نمی‌کنند به‌صورت غیابی حکم صادر می‌کند و متهم نیز می‌تواند از حق قانونی خود استفاده و نسبت به‌حکم صادره اعتراض و واخواهی کند و آن اعتراض نیز مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.به نقل از آرمان، دادستان کل کشور در خصوص وضعیت پرونده حمیدرضا بقایی معاون رئیس‌جمهور سابق نیز گفت: این پرونده در مرحله دادسرا و تحقیقات قرار دارد و در حال تکمیل شدن است و در مورد پرونده محمود احمدی‌نژاد نیز گزارش‌هایی دریافت و به دادسرا ارجاع شد که در...
 • قوچان نژاد در ترکیب هیرنفین عکس
 • هیرنفین با مهاجم ایرانی خود مقابل ویلم قرار می‌گیرد. به گزارش "ورزش سه"، در نخستین مسابقه هفته ششم لیگ اردیویسه هلند تیم هیرنفین که از پنچ بازی گذشته صاحب دو تساوی و سه برد پیاپی شده از ساعت ۲۰ امشب مهمان ویلم است. رضا قوچان‌نژاد که در این فصل یک گل برای هیرنفین زده و یک پاس گل داده امشب در خط حمله این تیم برابر ویلم حضور دارد. یاران گوچی در صورت پیروزی ۱۴ امتیازی و موقتا صدرنشین لیگ اردیویسه هلند می‌شوند. رضا قوچان نژاد هیرنفین
 • قوچان نژاد در ترکیب هیرنفین
 • به گزارش ایلنا، در نخستین مسابقه هفته ششم لیگ اردیویسه هلند تیم هیرنفین که از پنچ بازی گذشته صاحب دو تساوی و سه برد پیاپی شده از ساعت ۲۰ امشب مهمان ویلم است. رضا قوچان‌نژاد که در این فصل یک گل برای هیرنفین زده و یک پاس گل داده امشب در خط حمله این تیم برابر ویلم حضور دارد. یاران گوچی در صورت پیروزی ۱۴ امتیازی و موقتا صدرنشین لیگ اردیویسه هلند می‌شوند.
 • احمدی نژاد خطاب به ترامپ:بی ادب بی فرهنگ
 • محمود احمدی‎نژاد طی یادداشتی به لفاظی‌های ترامپ در سازمان ملل واکنش نشان داد. آفتاب‌‌نیوز : متن یادداشت او به شرح زیر است:بسم الله الرحمن الرحیماللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر واجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیهاندیشه خود برتر بینی و سلطه گری دولتمردان آمریکا بار دیگر از زبان آقای ترامپ در صحن سازمان ملل منتشر شد و ذات خودخواهی را به نمایش گذاشت.او نشان داد که با تاریخ و جغرافیا بیگانه است و تصور می کند که همه ملتها، مانند او زورگو، خودخواه و بدون تاریخ، فرهنگ و ادب هستند.چنین به نظر می رسد که آقای ترامپ در مواجهه با چند نفر و ارزیابی آنان، ملت ایران را نیز ضعیف تصور کرده است. در این صورت، او نیز مانند اسلاف خود، به بیراهه رفته است.ملت بزرگ ایران قادر است از حقوق حقه خود در تمامی عرصه ها و صحنه ها به خوبی دفاع نماید و نیازمند دلسوزی فریبکارانه امثال ایشان نیست.رئیس جمهور آمریکا و اطرافیان وی مطمئن باشند که ملت بزرگ ایران به زودی حقوق از دست رفته خود را نیز مطالبه و تمامی آن را استیفا خواهد کرد.اگر آقای ترامپ تصور می کند که با این رفتارها بر اقتدار و قدر و قیمت امپراتوری آمریکا می افزاید و راه را برای چپاول گسترده تر ملت ها و سامان دادن به اقتصاد رو به افول این کشور هموار می کند، سخت در اشتباه است.این رفتارها، تنها مسیر اضمحلال این امپراتوری خشن و خودخواه را کوتاه تر خواهد کرد.اگرچه شب دراز شده است اما صبح بسیار نزدیک است.منبع: سایت دولت بهار
 • حمید فرخ نژاد به یاد همه شهدا و جانبازان این مرز و بوم نوشت
 • خبرگزاری میزان- حمید فرخ‌نژاد همزمان با سالروز شروع جنگ ایران و عراق و به یاد همه شهدا و جانبازان این مرز و بوم پستی در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت. به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، حمید فرخ نژاد همزمان با سالروز شروع جنگ ایران و عراق و به یاد همه شهدا و جانبازان این مرز و بوم پستی در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت. انتهای پیام/ خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.
 • حمدی نژاد:استحقاق صدرنشینی را داریم
 • وحید حمدی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، درخصوص تساوی روز گذشته برابر سایپا تهران گفت: بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشتیم و خداراشکر در دقایق پایانی با اینکه همه به شکست ما فکر می‌کردندبا تلاش و کوشش بچه‌هابازی را به تساوی رساندیم. نیمه اول باید کار را تمام می‌کردیم و دو سه موقعیت خوب داشتیم ولی عدم تمرکز باعث شد به گلزنی دست پیدا کنیم.بازی در نیمه دوم پایاپای بود و خداروشکر در دقایق پایانی شکست نخوردیم. وی ادامه داد: خدا به ما عنایت کرده و با تلاش بازیکنانو کادرفنی در صدر قرار دارم.تیم ما از نظر تمرکزو دوندگی و تلاش مضاعفی که در زمین مسابقه پیاده می‌کنداستحقاقش را دارد که تا پایان هفته هفتم در صدر جدول باشد. امیدواریم که بتوانیم دربازی‌های آتی این همدلی را حفظ کنیم و به صدرنشینی ادامه بدهیم. اگر از خود گذشتگی بازیکنان و گوش دادن به دستورهای تاکتیکی مربی مدنظر ما باشدقطعا می‌توانیم روند خوبمان را تکمیل کنیم و هفته‌های پیش رو هم صدرنشین را در اختیار داشته باشیم. کاپیتان سابق نفت تهراندرباره تغییر مالکیت باشگاه نفت و طلبش از این تیم عنوان کرد: ماجرای تغییر مالکیت و انتقال این باشگاه نقش به سزایی در این تیم داشته و ان شاء الله آن‌هابتوانند با مدیریت خوب از حاشیه خارج شوند. حدودا یک میلیارد از این تیم بدهکار هستم وطلبماز باشگاه نفت همچنان پابرجا است اما مدیریت جدیدقول‌های خوبی دادند و امیدواریم که هر چه زودتر عملی شود. از جواب دادن به اداره مالیات و طلبکاران بابت پولی که دریافت نکرده‌ام، خسته شدم. همین که نفت الان در لیگ قهرمانان است ثمرات زحمات بازیکنان پیشین است و امیداوریم حقوق ما هم پرداخت شود.
 • کی نژاد:مشکل برخی بورسیه های بلاتکلیف حل شد
 • به گزارش جماران، محمدعلی کی‌نژاد رئیس هیئت عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی ،با اشاره به آخرین جزئیات بررسی بورسیه‌های بلاتکلیف در این هیئت با حضور مسئولان وزارت علوم، اظهار داشت: در جلسه اخیر هیئت عالی جذب، مشکل برخی از بورسیه‌ها حل شد. فرصت نشد همه افراد را بررسی کنیم، اما مسئله بورسیه‌ها در تعدادی از دانشگاه‌ها و استان‌‌ها برطرف شد. آمار دقیق پس از بررسی همه آنها اعلام می‌شود. وی افزود: در فراخوانی که مرکز جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام کرد، 324 دانشجوی بورسیه ثبت‌نام کردند. از این تعداد حدود 187 نفر تایید بورسیه‌شان قطعی است و تعدادی هم تایید نشدند. رئیس هیئت عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی در همین زمینه گفت: از تعداد 187 نفر برخی افراد هم دانشگاه‌های‌شان تعیین شده و هم تایید شورای بورس را داشتند، یعنی حکم بورس داشتند و تعدادی هم باقی مانده است. وی ادامه داد: تعدادی از این افرادی که در فراخوان شرکت کرده‌اند، مدعی شدند که دانشگاه‌ها به درخواست آنها عدم نیاز زده و تعدادی نیز اعلام کردند جایابی نشده‌اند که به وضعیت هر دو گروه رسیدگی می‌شود. امیدواریم طی جلسات آینده وضعیت همه این بورسیه‌ها مشخص شود.
 • واکنش احمدی نژاد به دیدارهای ظریف
 • محمدجواد ظریف در حاشیه هفتاد و دومین نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد، علاوه بر دیدار با وزیران امور خارجه کشورهای اروپایی و بزرگ با برخی همتایان خود از کشورهای کوچک نیز دیدار و گفت‌وگو کرد. به گزارش ایسنا، روزنامه «قانون» این موضوع را دستمایه مطلب طنز زیر قرار داده است. انتهای پیام
 • توئیت انگلیسی احمدی نژاد که ۵ غلط املایی دارد عکس
 • توئیت ۱۵ کلمه‌ای احمدی‌نژاد به زبان انگلیسی ۵ غلط املایی و غلط کاربرد کلمات دارد! سرویس عکس و فیلم فردا: توئیت 15 کلمه ای احمدی‌نژاد به زبان انگلیسی 5 غلط املایی و غلط کاربرد کلمات دارد!
 • جبار قوچان نژاد سرمربی تیم والیبال گنبدکاووس شد
 • امیر سلیمانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: انتخاب سرمربی تیم والیبال کارت اعتباری ایرانیان گنبدکاووس پس از انجام رایزنی ها و مشورت با 23 تن از اهالی و پیشکسوتان والیبال این شهرستان صورت گرفته است. وی افزود: قوچان نژاد یکی از مربیان نام آشنا و با تجربه والیبال کشور است که می تواند به رشد و پیشرفت والیبال گنبدکاووس کمک کند. سلیمانی بابیان اینکه تمرینات تیم والیبال کارت اعتباری ایرانیان از فردا دوشنبه سوم مهر با حضور سرمربی تیم در محل سالن ورزشی المیپک گنبدکاووس آغاز می شود، اضافه کرد: از همه بازیکنان و علاقه مندان به حضور در تیم دعوت می شود، برای گرفتن تست به سالن محل تمرینات تیم مراجعه نمایند.وی تصریح کرد: براساس برنامه ریزی انجام شده، قرار است 60 درصد بازیکنان از افراد بومی و بقیه با صلاحدید سرمربی از بازیکنان دیگر نقاط کشور استفاده شود.مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی کارت اعتباری ایرانیان گنبدکاووس ادامه داد: با توجه به تاخیرهای ایجاد شده در دادن مجوز به این تیم برای حضور در فصل جدید لیگ برتر از سوی فدراسیون والیبال، زمان محدود باقی مانده تا شروع مسابقات و پروسه انتخاب بازیکنان و شروع تمرینات، از همه علاقه مندان به ورزش والیبال در این شهرستان درخواست می شود، فقط از تیم حمایت کرده و از حاشیه پردازی بپرهیزند.سلیمانی افزود: این باشگاه برنامه سه ساله برای حضور در لیگ برتر والیبال کشور دارد که در سال اول حفظ سهمیه در لیگ برتر، در سال دوم حضور در جمع تیم های بالای جدول و در سال سوم کسب یکی از سه سکوی اول تا سوم، هدفگذاری شده است. وی با تاکید مجدد بر حمایت از سرمربی تیم، اضافه کرد: آنگونه که گفتم انتخاب سرمربی با مشورت و رایزنی بزرگان و پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس انجام شده و هواداران می توانند با حمایت پرشور خود آینده ای...
 • دیدار سقائیان نژاد با آیت الله نوری همدانی
 • به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم؛ آیت‌الله حسین نوری همدانی در دیدار سقائیان نژاد شهردار و مدیران شهری قم، با تاکید بر اینکه هرکسی در جامعه برای خدمت به مردم گام برمی‌دارد و فکر می‌کند توفیق الهی نصیبش شده است اظهار کرد: هیچ فضیلتی اندازه خدمت به مردم دارای اجر و ثواب نیست. وی با تاکید بر اینکه اقدامات شهرداری قم حاکی از فکر بلند و فرهنگ مدیریت شهری است تصریح کرد: این اقدامات نشان می‌دهد که فکر داشته‌اید و با یک فکر واحد برای خدمت به اسلام و مردم تلاش می‌کنید. وی با تاکید بر اینکه قم شهری مذهبی است و فضای این شهر باید مذهبی باشد خاطرنشان کرد: برخی مواقع فکر می‌شود که فضای شهرسازی در شهر قم فضایی عمومی است ولو اینکه تمام نقشه‌های شهرسازی ما باید اسلامی باشد. آیت‌الله نوری همدانی با بیان اینکه باید آثار اسلامی در کشور اسلامی و پایگاه انقلاب رعایت شود گفت: فضاسازی شهر قم باید طوری باشد که هرکسی که در این شهر قدم می‌زند به یاد پیشرفت‌ها و اقدامات از صدر اسلام بیفتد. وی با تاکید بر اینکه کسانی که برای زیارت وارد شهر قم می‌شوند نیاز دارند که نزدیک به مرکز شهر و حرم مطهر باشند تصریح کرد: ساختمان‌هایی که اطراف حرم مطهر هست قدیمی هستند؛ یکی از اقداماتی که شهرداری و مسئولین استان باید انجام دهند این است که به دنبال ساخت ساختمان‌های جدید و ایمن و امروزی برای مردم در هسته مرکزی شهر باشد. وی با اشاره به وسعت شهر قم در گذشته بیان کرد: امروز باید دقت شود آثاری که در گذشته در شهر قم بوده باقی بماند. آیت‌الله نوری همدانی با تاکید بر اینکه مدیران فعلی شهر قم افرادی شناخته شده و تاثیرگذار هستند تصریح کرد: امیدواریم با همین توانی که در گذشته در راستای خدمت به مردم حرکت کرده‌اید همین...
 • هیرنفین در حضور ۶۷ دقیقه ای قوچان نژاد صدرنشین شد
 • به گزارش وانانیوز، از هفته ششم رقابت‌های لیگ هلند، هیرنفین در حضور 67 دقیقه‌ای رضا قوچان‌نژاد میهمان ویلم بود و با نتیجه دو بر یک پیروز شد.در این دیدار شارس و کوبایاشی برای هیرنفین گل زدند.یاران گوچی با این برد 14 امتیازی شدند و موقتا با یک بازی بیشتر به صدر جدول رده‌بندی لیگ هلند صعود کردند.انتهای پیام/
 • نامه احمدی نژاد به آیت الله آملی لاریجانی
 • رویداد24--احمدی نژاد رئیس جمهور سابق و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ، نامه ای را خطاب به آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه نوشت که امروز (یکشنبه) تحویل دفتر ایشان شد.محمود احمدی نژاد در این نامه ، به نقض قوانین و مقررات و حقوق اساسی مردم در دستگاه قضایی و بی پروایی برخی افراد در سوء استفاده از قدرت برای پی جویی مقاصد سیاسی شدیدا اعتراض کرده و خواستار احیای حقوق مردم و جلوگیری از اقدامات خلاف قانون در دستگاه قضا شده است.منبع: سایت دولت بهار
 • عکسی زیرخاکی از حمید معصومی نژاد در جنگ تحمیلی
 • به گزارشگروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان؛ حمید معصومی نژاد خبرنگار صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در رم پایتخت ایتالیا در صفحه اجتماعی خود در فضای مجازی فیلمی از موشک خرمشهر جدیدترین دستاورد دفاعی کشورمان منتشر کرد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی معصومی نژاد درباره موشک خرمشهر نوشت: رونمایی جمهوری اسلامی ایران از جدیدترین موشک بالستیک ۲ هزار کیلومتری خود، به‌نام موشک «خرمشهر» همزمان با هفته دفاع مقدس در روز جمعه یکی دیگر از دستاورد‌های بزرگ دفاعی کشورمان محسوب می‌شود، چرا که افزایش توان موشکی ایران به منزله یک قدرت دفاعی بازدارنده است و به دشمنان جرات حمله و تجاوز به سرزمینمان را نمی‌دهد. نام این موشک جدید بالستیکی که خرمشهر است من را به یاد آغاز جنگ تحمیلی و حمله صدام به خاک کشورمان و به ویژه اشغال موقتی خرمشهر انداخت. در آن روز‌ها رزمندگان دلیر کشورمان در خرمشهر بدون در اختیار داشتن تجهیزات کافی نظامی در حالی که زیر آتش شدید توپخانه و باران گلوله ارتش صدام بودند برای ۳۴ روز در جنگی نا برابر و عملا با دست خالی در مقابل تجاوز دشمن سرسختانه پایداری کردند. یاد و خاطره تمامی شهیدان هشت سال دفاع مقدس گرامی باد. گفتنی است؛ حمید معصومی نژاد پیش از اشغال خرمشهر توسط ارتش صدام در نبرد با سربازان بعثی حضور داشت. عکسی که مشاهده می‌کنید در سال 1359 در زمانی که خرمشهر هنوز به اشغال ارتش بعث عراق درنیامده بود، گرفته شده است. انتهای پیام/ عکس حمید معصومی نژاد در دفاع مقدس + فیلم
 • تصویر زیرخاکی حمید معصومی نژاد در جبهه
 • عکسی از خبرنگار صدا و سیما در رم در زمان حضور در جنگ تحمیلی را مشاهده می‌کنید. باشگاه خبرنگاران: حمید معصومی نژاد خبرنگار صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در رم پایتخت ایتالیادر صفحه اجتماعی خود در فضای مجازی فیلمی از موشک خرمشهر جدیدترین دستاورد دفاعی کشورمان منتشر کرد.
 • عموی رضا قوچان نژاد سرمربی تیم والیبال گنبد شد
 • جبار قوچان‌نژاد، مربی مشهدی والیبال و عموی رضا قوچان‌نژاد، با عقد قرار دادی ۳ ساله سرمربی تیم لیگ برتری والیبال ایرانیان گنبد شد. به گزارش "ورزش سه"، او که سالها هدایت تیم های مشهدی را بر عهده داشت، به پیشنهاد نماینده والیبال گنبد در لیگ برتر جواب مثبت داد تا هدایت این تیم را بر عهده بگیرد. قوچان نژاد پیشتر هدایت تیم‌های والیبال میزان و ثامن الحجج مشهد را به عهده داشته و به نتایج خوبی در لیگ برتر والیبال دست یافته است. ایرانیان گنبد یکی از پر تماشاگرترین تیم های والیبال لیگ برتر است. والیبال
 • نژاد بهرام:۱۰۰۰ مدرسه پایتخت ناایمن است
 • به گزارش جماران، زهرا نژادبهرام در هشتمین جلسه شورای شهر تهران، ری و تجریش درباره توضیحات آقاکوچک عضو هیات ملی بررسی حادثه پلاسکو گفت: مهم این است که چطور از ایجاد حوادثی نظیر پلاسکو پیشگیری کنیم. وی گفت: بند ۵۵ قانون شهرداری موظف است نسبت به نقاط ایمنی شهر اقدام کند؛ امروز و در شرایط بازگشایی مدارس، یک دبستان دخترانه در تهران آتش گرفته و مدرسه تعطیل شده؛ منبع آتش سوزی سیم‌های برقی بوده اند که از سالها قبل دچار پوسیدگی شده بودند. نژادبهرام با اشاره به ناایمن بودن ساختمان هایی نظیر مدارس گفت: 25 درصد فضای غیرایمن شامل بیش از 1000 مدرسه تهران می‌شود. درواقع در صورتی که شاهد شرایط بحرانی مانند زلزله و حوادث مشابه باشیم ممکن است آسیب جدی به فضاهای آموزشی برسد. وی گفت: موضوع پلاسکو نیاز به رسیدگی دارد اما ضروری است که آتش نشانان ما مجهز به تجهیزات مناسب باشند و شهرداری برای افزایش بودجه در این زمینه اقدام کند ضمن این که تجهیزات و آموزش های لازم مهیا شود.
 • رئیسی احمدی نژاد و قالیباف در مجمع تشخیص کجا می نشینند
 • سیاست>احزاب و شخصیت‌ها - اولین جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست‌ آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی برگزار شد. 27214 کلید واژه‌ها : مجمع تشخیص مصلحت نظام - محسن رضایی -
 • جبار قوچان نژاد سرمربی تیم والیبال ایرانیان گنبد شد
 • گنبدکاووس – جبار قوچان نژاد به عنوان سرمربی تیم والیبال کارت تخفیف ایرانیان گنبد انتخاب شد. به گزارش خبرنگار بی‌باک، مسئولان تیم والیبال کارت تخفیف ایرانیان گنبد جبار قوچان نژاد را به عنوان سرمربی این تیم برای حضور در لیگ برتر والیبال برگزیدند. تمرینات تیم والیبال کارت تخفیف ایرانیان به منظور حضور در لیگ برتر والیبال عصر یکشنبه در سالن المپیک این شهرستان با حضور سرمربی این تیم آغاز می‌شود. جبار قوچان نزاد از مربیان با تجربه والیبال کشور و اهل خراسان بوده که سابقه مربیگری در تیم‌های میزان مشهد و ثامن مشهد را در کارنامه دارد. لازم به ذکر است؛ فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور ۱۶ مهر آغاز می‌شود.
 • صدرنشینی و ادامه روند درخشان هیرنفین با قوچان نژاد
 • مهاجم ایرانی هیرنفین در شب پیروزی این تیم مقابل ویلم ۸۷ دقیقه بازی کرد. به گزارش "ورزش سه"، هفته ششم لیگ اردیویسه هلند امشب با دیدار تیم‌های ویلم و هیرنفین از ساعت ۲۰ آغاز شد که رضا قوچان‌نژاد از ابتدا در ترکیب هیرنفین حضور داشت. یاران قوچان‌نژاد که دو تساوی در ابتدای فصل داشتند و بعد از آن سه برد پیاپی به دست آوردند امشب نیز توانستند برابر ویلم به پیروزی دست پیدا کنند. قوچان‌نژاد در دقیقه ۸۷ این دیدار جای خود را به خنک ورمان داد و هیرنفین نیز با برد مقابل ویلم ۱۴ امتیازی شد و موقتا به صدر جدول لیگ اردیویسه هلند صعود کرد. رضا قوچان نژاد هیرنفین
 • نتایج دیدارهای اروپایی/پیروزی یاران قوچان نژاد
 • شب گذشته (شنبه) 14 دیدار در لیگ‌های اسپانیا، انگلیس، ایتالیا، آلمان، فرانسه و هلند برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است: هفته ششم لیگ برتر انگلیس لسترسیتی 2 - لیورپول 3 هفته ششم بوندسلیگا آلمان دورتموند 6 - مونشن‌گلادباخ یک هفته ششم لالیگا مالاگا 3 - اتلتیکو بیلبائو 3 خیرونا صفر - بارسلونا 3 هفته هفتم لوشامپیونه فرانسه بوردو 3 - گنگام صفر متز صفر - تروا یک کان یک - آمیان صفر لیون 3 - دیژون 3 هفته ششم سری آ ایتالیا اسپال 2 - ناپولی 3 یوونتوس 4 - تورینو صفر هفته ششم اردیویسه هلند ویلم تیربورگ یک - هیرنفین 2 فاینورد صفر - ناک‌بردا 2 هراکلس 2 - رودا کرکراد یک‌ دن هاخ یک - اسپارتا روتردام صفر
 • رمزگشایی عباس عبدی از حضور احمدی نژاد در مجمع
 • عباس عبدی در باره ترکیب جدید مجمع تشخیص مصلحت گفت: ترکیب جدید تغییر چندانی با ترکیب گذشته ندارد. با توجه به اینکه آقای هاشمی نیست بعید می‌دانم که حتی ترکیب جدید بتواند نقش اندکی که مجمع تشخیص مصلحت در گذشته داشت را امروز ایفا کند. به گزارش روزنامه اعتماد، وی درباره نقش هاشمی شاهرودی اظهار داشت: آقاي‌ هاشمي‌شاهرودي نيز قطعا نمي‌تواند نقش آقاي هاشمي را بازي كند. به لحاظ حوزه نفوذ ايشان نسبت به نيروها فكر مي‌كنم مجمع تشخيص افول را تجربه خواهد كرد. او در باره اضافه شدن رييسي، قاليباف و تمديد حكم محمود احمدي‌نژاد گفت:اضافه شدن آقايان قاليباف و رييسي فكر نمي‌كنم معناي خاصي داشته باشد. طبيعي است كه در دوره جديد تعدادي نيروهاي جديد اضافه وتعدادي فوت كنند يا كنار بروند.اگر قرار بود كه چند نفر اضافه شوند چندان غيرمنتظره نبود. هرچند من نمي‌دانم چطور فردي مي‌تواند همزمان رييس آستان قدس باشد و بعد بتواند به تهران بيايد و در جلسات مجمع شركت كند. در مورد آقاي احمدي‌نژاد به نظر من سياستي كه اتخاذ شده حداكثر كوشش براي حفظ او و خارج نكردنش از دايره حكومت است. همچنان كه براي برنامه تنفيذ دعوت شد. در نهايت اينها صوري است. آقاي احمدي‌نژاد راهش را انتخاب كرده و فكر نمي‌كنم راهش را با اين تصميمات تغيير دهد يا حتي اگر بخواهد بتواند تغيير دهد.
 • تصویر زیرخاکی حمید معصومی نژاد در جنگ دفاع مقدس
 • به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران،‌ حمید معصومی نژاد خبرنگار صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در رم پایتخت ایتالیادر صفحه اجتماعی خود در فضای مجازی فیلمی از موشک خرمشهر جدیدترین دستاورد دفاعی کشورمان منتشر کرد.
 • پیروزی یاران قوچان نژاد و یوونتوس در شب شکست لسترسیتی و مالاگا
 • خبرگزاری میزان- شب گذشته (شنبه)‌14 دیدار در لیگ‌های اروپایی برگزار شد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، شب گذشته (شنبه) 14 دیدار در لیگ‌های اسپانیا، انگلیس، ایتالیا، آلمان، فرانسه و هلند برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:هفته ششم لیگ برتر انگلیسلسترسیتی 2 - لیورپول 3هفته ششم بوندسلیگا آلماندورتموند 6 - مونشن‌گلادباخ یکهفته ششم لالیگامالاگا 3 - اتلتیکو بیلبائو 3خیرونا صفر - بارسلونا 3هفته هفتم لوشامپیونه فرانسهبوردو 3 - گنگام صفرمتز صفر - تروا یککان یک - آمیان صفرلیون 3 - دیژون 3هفته ششم سری آ ایتالیااسپال 2 - ناپولی 3یوونتوس 4 - تورینو صفرهفته ششم اردیویسه هلندویلم تیربورگ یک - هیرنفین 2فاینورد صفر - ناک‌بردا 2هراکلس 2 - رودا کرکراد یک‌دن هاخ یک - اسپارتا روتردام صفرانتهای پیام/