خبرگزاري آريا - وب‌سايت روزياتو - حسين علي پناهي: سيستم هاي جنگ افزاري مدرن بدون شک پرهزينه هستند اما زماني که اين جنگ افزارها کارآيي خود را به خوبي در ميدان نبرد نشان مي دهند تمامي آن هزينه هاي هنگفت به فراموشي سپرده مي شوند.
وقتي که يک جنگ افزار با هزينه هاي سرسام آور طراحي و توليد شده اما به مرحله ي استفاده در ميدان جنگ نمي رسد بدون شک چنين کاري اتلاف سرمايه و زمان خواهد بود و به سرخوردگي سياستمداران و عموم مردم که بر روي اين پروژه به نحوي سرمايه گذاري کرده اند منجر خواهد شد.

در ادامه ي اين مطلب به 10 مورد از پرهزينه ترين سيستم هاي جنگ افزاري که توسعه ي آن ها متوقف شده يا هيچ وقت در ميدان نبرد مورد استفاده قرار نگرفته و از دستور کار خارج شده اند اشاره خواهيم کرد.
10- زره پوش چند منظوره (Multi-Mission Effects Vehicle): هزينه 100 ميليون دلار

اين زره پوش قرار بود که يک سيستم چند منظوره ي داراي موشک انداز ضد تانک و موشک هاي سطح به هوا براي ارتش کانادا باشد. زره پوش چندمنظوره Multi-Mission Effects Vehicle داراي 8 چرخ و براي کنترل و فرماندهي جنگ از راه دور طراحي شده بود. پروژه ي توليد اين زره پوش در سال 2005 و با برآورد هزينه ي 750 ميليون دلار آغاز شد اما تنها دو سال بعد متوقف گرديد.
دليل متوقف شدن پروژه نيز ناسازگاري وظايف عمده ي اين زره پوش عنوان شد. انهدام چنين مرکز فرماندهي سياري در ميدان نبرد توسط نيروهاي دشمن مي توانست کارآيي نيروهاي زميني را به ميزان يک سوم کاهش دهد. استدلال فرماندهان نظامي اين بود که ترکيب سه وظيفه ي مهم (ضد تانک، ضد موشک هوايي و مرکزيت سيار فرماندهي) يک استراتژي نادرست بوده که کاهش هزينه ي توليد را به قيمت جان سربازان و کارآمدي عمليات تامين مي کند که به هيچ عنوان عقلاني نيست.
9- اسلحه ي مخصوص جنگ تن به تن ايکس ام 29 (XM29 Objective Individual Combat Weapon): هزينه 100 ميليون دلار

اسلحه ي خودکار ايکس ام 29 يک نمونه ي اوليه از سلاح هاي خودکاري بود که کنترل بهتري بر روي گلوله را براي نيروهاي زميني فراهم مي کرد. اين اسلحه به سربازان اجازه مي داد که يک گلوله ي 20 ميليمتري با قدرت آتش زايي فراوان که قابليت برنامه ريزي زمان انفجار داشت را به سمت اهداف خود شليک کنند، بدين معني که سرباز مي توانست زمان انفجار گلوله را در مسافت يا ارتفاع خاصي تعيين و تنظيم کند.
اين اسلحه براي هدف قرار دادن نيروهاي دشمن که سنگر گرفته بودند مورد استفاده قرار مي گرفت و با برنامه ريزي از قبل سرباز شليک کننده مي توانست گلوله ي رها شده را روي سر يا پشت نيروهاي دشمن منفجر کند که باعث مي شد نيروهاي متخاصم کشته شده يا مجبور شوند از مخفيگاه خود خارج شوند.
پروژه ي ساخت اين اسلحه در دهه ي 90 آغاز شد و در اکتبر سال 2005 به دليل هزينه ي بالاي ساخت (35٫000 دلار براي هر قبضه) متوقف گرديد. تا قبل از کنسل شدن پروژه براي تحقيقات و توسعه اين اسلحه ي خودکار بيش از 100 ميليون دلار هزينه شده بود. ممکن است در آينده با کاهش هزينه ها اين اسلحه بتواند در ميدان نبرد مورد استفاده قرار گيرد.
8- بمب افکن والکايري بي 70 (B-70 Valkyrie): هزينه 1٫5 ميليارد دلار

در اواخر دهه ي 1950، مرکز فرماندهي نيروي هوايي ايالات متحده ي آمريکا در تلاش براي توليد و طراحي يک بمب افکن پيشرفته ي جديد بود که بتواند ان را جايگزين بمب افکن هاي بي 52 (B-52) خود کند. بمب افکن والکيري بي 70 توانايي حمل بمب هاي هسته اي را داشت و قرار بود براي ماموريت هاي عمقي مورد استفاده قرار گيرد.
از لحظ تئوريک اين بمب افکن يک هواپيماي جنگي بي نقص و شکست ناپذير بود که توانايي پرواز در ارتفاع 21٫000 متري و با سرعتي 3 برابر سرعت صوت را داشت اما توليد موشک هاي سطح به هوا (SAM) باعث شد که آسيب ناپذيري اين هواپيما خيلي زود از بين برود. براي مقابله با خطر موشک هاي سام قرار شد که اين بمب افکن در ارتفاع هاي بسيار پايين تري پرواز کند تا از خط ديد سيستم هاي پرتاب موشک سام پنهان بماند.
در پايان دهه ي 1950 توسعه و توليد موشک هاي بالستيک قاره پيما جايگزين اين هواپيماهاي داراي تکنولوژي قديمي شد. زماني که برنامه ي توليد و توسعه ي اين هواپيماي جنگي در سال 1961متوقف شد، نيروي هوايي ايالات متحده آمريکا بيش از 1٫5 ميليارد دلار (12 ميليارد دلار امروز) براي آن هزينه کرده بود.
7- بمب افکن رادار گريز اَي 12 اَونجر 2 (A-12 Avenger II): هزينه 2٫95 ميليارد دلار

اَي 12 اَونجر 2 که يک بمب افکن رادار گريز بود که قابليت عمليات در هر گونه شرايط جوي را داشت و قرار بود جايگزين هواپيماهاي قديمي اينترودر اَي 6 (A-6 Intruder) در نيروي دريايي ايالات متحده آمريکا شود. در طراحي اوليه قرار بود که اين هواپيما نيز مانند بمب افکن رادار گريز بي 2 (B-2 stealth bomber) يک بال داشته باشد اما تنها براي عمليات استراتژيک دريايي مورد استفاده قرار گيرد.
برنامه ي توسعه ي اين بمب افکن در سال 1990 آغاز شد اما در سال 1991 اين پروژه ي 57 ميليارد دلاري به دستور ديک چني، وزير دفاع وقت ايالات متحده آمريکا، متوقف گرديد. در زمان متوقف شدن پروژه، دولت ايالات متحده بيش از 3 ميليارد دلار از 4٫8 ميليارد دلار هزينه ي مرحله ي اول ساخت آن را پرداخت کرده اما هنوز هيچ هواپيمايي تا آن زمان ساخته نشده بود. از اين رو وزارت دفاع ايالات متحده از شرکت طرف قرارداد خواست که هزينه ها را برگرداند. بالاخره در ژانويه سال 2014 دو طرف به توافق رسيده و 400 ميليون دلار از هزينه ها به دولت برگردانده شد.
6- خودروي زرهي تهاجمي (Expeditionary Fighting Vehicle): هزينه 3 ميليارد دلار

خودروي زرهي تهاجمي (EFV) يک خودروي جنگي تهاجمي دو منظوره (آبي-خشکي) بود که براي نيروي دريايي ايالات متحده آمريکا طراحي شده و قرار بود که جايگزين خودروهاي زرهي قديمي اين نيروها شود که از سال 1972 در خدمت نيروي دريايي ايالات متحده بودند. اين خودروي زرهي طوري طراحي شده بود که از لحاظ سرعت و قدرت مانور با تانک مَين بَتل آبرامز ام 1 (M1 Abrams Main Battle Tank) برابري مي کرد اما هم در زمين و هم در خشکي يک وسيله ي تهاجمي موثر به شمار مي آمد.
بر اساس برآوردها ساخت و توسعه ي چنين خودرويي 15 ميليارد دلار هزينه در بر داشت اما در سال 2011 ادامه ي اين پروژه توسط رابرت گيست، وزير دفاع وقت ايالات متحده آمريکا، و در نتيجه ي درخواست فرماندهان ارشد نيروي دريايي براي توسعه ي خودروهاي دريايي حمل نيرو (Marine Personnel Carrier) و خودروهاي زرهي تهاجمي دو منظوره فعلي (Amphibious Combat Vehicle) متوقف شد. هزينه ي سرسام آور تحقيقات و توسعه ي اين پروژه باعث شد که نيروي دريايي تعداد درخواست شده ي اوليه را از 1٫013 دستگاه به 573 دستگاه کاهش دهد. اين موضوع در نهايت باعث شد که وزارت دفاع ايالات متحده پس از صرف هزينه اي بالغ بر 3 ميليارد دلار از ادامه ي اين پروژه منصرف شود.
5- جنگ افزار ليزري يال 1 (YAL-1 Airborne Laser): هزينه 5 ميليارد دلار

جنگ افزار ليزري يال 1 يک سيستم جنگي پيشرفته بود که نيروي هوايي ايالات متحده آمريکا قصد داشت آن را روي يک بوئينگ 747-400 اف نصب کند. اين سيستم ليزري به يک ليزر يُد اکسيژن کلاس مگاوات بود که توانايي رهگيري و منهدم کردن موشک ها در هنگام پرواز را داشت. سيستم ليزري يال 1 براي رهگيري و منهدم کردن موشک هاي تاکتيکي بالستيک قبل از رسيدن به سرعت نهايي طراحي شده بود.
اين سيستم ليزري با موفقيت آزمايش شد اما به دليل عملي نبودن استفاده از آن در ميدان نبرد هيچ وقت به صورت ميداني مورد استفاده قرار نگرفت. رابرت گيتس اين پروژه را نيز به دليل نياز به يک سيستم ليزري بسيار قدرتمندتر با طول برد بيشتر براي هدف قرار دادن موشک هاي شليک شده توسط نيروهاي دشمن متوقف کرد.
هزينه ي توليد هر دستگاه از اين جنگ افزارهاي ليزري 1٫5 ميليارد دلار و هزينه ي سالانه ي تعمير و نگهداري آن نيز 100 ميليون دلار برآورد شده بود که به هيچ عنوان صرفه ي اقصادي نداشت. اين پروژه در سال 2011 و پس از 15 سال تحقيق و توسعه با هزينه اي بالغ بر 5 ميليارد دلار کنار گذاشته شد.
4- هلي کوپتر رادار گريز کومانچي آر اَي اچ 66 (RAH-66 Comanche): هزينه 7 ميليارد دلار

هلي کوپتر رادار گريز کومانچي آر اَي اچ 66 قرار بود که جايگزين هلي کوپترهاي کنوني ارتش ايالات متحده آمريکا شود. قرار بود که 650 فروند از اين هلي کوپترهاي فوق پيشرفته ساخته شود اما در سال 2004 ارتش آمريکا اين پروزه را به طور کلي متوقف کرد. علت کنسل شدن اين پروژه هزينه ي بالا و ساخت تکنولوژي هاي دفاعي سطح به هوا عنوان شد.
هزينه ي اين پروژه به پروژه ي ساخت يک نوع هلي کوپتر رزمي ديگر به نام بل اَي آر اچ 70 (Bell ARH-70) اختصاص داده شد که آن نيز بعدها کنسل شد. از زمان آغاز پروژه در سال 1991 تا کنسل شدن آن در سال 2004 تقريباً 6٫9 ميليارد دلار براي تحقيقات و طراحي اين پروژه ي نظامي هزينه شده بود. بعد از آن تمامي بودجه ي باقيمانده به نوسازي و مدرن سازي هلي کوپترهاي موجود ارتش ايالات متحده آمريکا اختصاص يافت.
3- توپ هوويتزر خودکششي کروسيدر ايکس ام 2001 (XM2001 Crusader): هزينه 11 ميليارد دلار

توپ هوويتزر کروسيدر ايکس ام 2001 در واقع قرار بود که نسل پيشرفته ي هوويتزرهاي خودکششي جديدي ارتش ايالات متحده آمريکا باشد اما قبل از عملياتي شدن و در سال 2002 به دستور دونالد رامسفلد، وزير دفاع وقت ايالات متحده، متوقف شد. اين سيستم توپخانه اي خودکششي قرار بود جايگزين سيستم قديمي پالادين (Paladin system) شود که از سال 1960 به عنوان يک سيستم توپخانه اي دقيق و قدرت مانور بالا در عمليات پشتيباني نيروهاي ارتش ايالات متحده آمريکا مورد استفاده قرار مي گرفت.
قرار بود که سرعت سيستم توپخانه اي کروزيدر کمي سريع تر از سيستم پالادين باشد اما به دليل وزن زياد و هزينه ي بالاي هر سيستم، برتري آن نسبت به سيستم پالادين قابل قبول نبوده و برنامه ي توسعه ي آن متوقف شد.
اين پروژه که در سال 1995 آغاز شده و در سال 2002 متوقف گرديد با يک هزينه ي 11 ميليارد دلاري موفق شده بود تنها يک نمونه ي اوليه را توليد کند.
2- سيستم هاي جنگي پيشرفته آينده: هزينه 18٫1 ميليارد دلار

بين سال هاي 2003 تا 2009 ارتش ايالات متحده آمريکا يک برنامه ي مدرن سازي را آغاز کرد که هدف آن تشکيل نيروهايي با قدرت مانور بالا با خودروهاي کوچکتر بود که بتوانند در سريع ترين زمان ممکن و بدون اين که ديده شوند در هر نقطه اي از جهان به ميدان نبرد وارد شوند. اين پروژه «سيستم هاي جنگي آينده» نام گرفته بود و در زمان شروع هزينه ي پياده سازي کامل آن 340 ميليارد دلار برآورد شده بود.
اين پروژه هيچ وقت به اهداف از پيش تعيين شده دست نيافت تا اين که در سال 2009 رابرت گيتس اين پروژه را نيز لغو کرد. 9 خودروي زميني توليد شده در اين پروژه نيز يا اسقاط شدند و يا در قالب پروژه هاي جديد قرار گرفتند. وزارت دفاع بيش از 18 ميليارد دلار در طول 6 سال براي اين پروژه هزينه کرده بود.
1- برنامه ي موشکي ترايدنت (Trident Missile Program): هزينه 40 ميليارد دلار

شايد بهتر است همه ما نفس راحتي بکشيم که اين سيستم موشکي هيچ وقت عملياتي نشد اگر چه براي طراحي و ساخت آن ميلياردها دلار هزينه شد. موشک هاي توليد شده در اين پروژه از نوع بالستيک بوده و توسط زيردريايي ها حمل و شليک مي شدند و هر يک توانايي حمل چندين کلاهک هسته اي مجزا را داشتند.
در سال 2011 اين موشک ها روي زيردريايي هاي نيروي دريايي ايالات متحده آمريکا و نيروي دريايي سلطنتي بريتانيا نصب شده و هزينه ي هر فروند موشک 70ميليون دلار اعلام شد که هزينه ي کل پروژه را به 40 ميليارد دلار مي رساند. اين سيستم موشکي از سال 1979 در حال توسعه و به روز رساني بوده و قرار است که تا سال 2042 در خدمت نيروي دريايي دو کشور باقي بماند. هزينه ي کلي اين پروژه 170٫2 ميليارد دلار برآورد شده است اما اميدواريم که هيچ وقت از آن ها استفاده نشود.

کلیدواژه: نیروی دریایی ایالات متحده | ارتش ایالات متحده آمریکا | مورد استفاده قرار | سیستم های جنگ | میدان نبرد | میلیارد دلار | نیروهای دشمن | سیستم لیزری | میلیون دلار | متوقف گردید | قرار بود | ی این پروژه | رادار گریز | دلار هزینه | جنگ افزار | طراحی شده | بمب افکن | ی تهاجمی | هزینه ها | برنامه ی | یک سیستم | متوقف شد | زره پوش | پروژه ی | هیچ وقت | شده بود | ی تولید | ی اولیه | توسعه ی | موشک ها | هزینه ی | کنسل شد | ایکس ام | آغاز شد | هزینه 1

منبع: خبرگزاری آریا

منبع این خبر، وبسایت www.aryanews.com است و سایت «رویداد ۲۴» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۴۷۲۱۸۹۱ را همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «رویداد ۲۴» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

عاقبت دختر آلمانی تبار داعشی در عراق + تصاویر

آیت‌الله علوی‌گرگانی؛ باید حتما جلوی ورود زنان به ورزشگاه‌ها گرفته شود/ روحانی هوشیار باشد

شریعتمداری همزمان با ترامپ به برجام حمله کرد:برجام چه گلی به سر ملت ایران زد

در همین زمینه

 • از دانلود نرم افزار افزایش سرعت گوشی تا نرم افزار مترجم پرامکانات
 • به گزارش خبرنگار حوزه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ این روزها کمتر کسی را می توان پیدا کرد که کاربر گوشی های هوشمند نباشد، بر همین اساس ممکن است گاهی اوقات نیازمند استفاده از نرم افزارهایی باشید که به صورت پیش فرض بر روی تلفن همراهتان نصب نشده است. حال اگر در طول هفته فرصت نمی کنید تا برنامه های کاربردی و دلخواهتان را دانلود کنید نگران نباشید. در بسته هفتگی، پربازدیدترین و برترین نرم افزارها از دیدگاه شما کاربران را جمع آوری کرده ایم. دانلود Power Clean 2.9.6.4؛ بهینه ساز سریع، قدرتمند و کم حجم برای افزایش سرعت گوشی احتمالا تجربه کرده باشید که پس از گذشت مدتی و نصب اپلیکیشنهای مختلف، سرعت سیستم عامل اندروید کاهش یافته و بعضا تاخیرهایی در عملکرد آن مشاهده میشود. یکی از دلایل این امر انباشته شدن انبوهی از فایلهای غیر ضروری است که با اشغال بی‌مورد حافظه عملکرد سیستم را تحت‌الشعاع قرار داده و باعث افت سرعت میشوند. با نصب این برنامه میتوانید براحتی این ایراد شایع را برطرف کرده و سرعت روزهای اولیه را به دستگاه اندرویدی خود بازگردانید. با استفاده از نرم افزار Power Clean که با وجود قدرت و سرعت بالا کم حجم ترین برنامه بهینه ساز اندروید است. برای دانلود نرم افزار اینجا کلیک کنید دانلود Battle of Warships 1.39 ؛ بازی نبرد کشتی‌های جنگی بازی‌های موبایل همیشه طرفداران خودشان را دارند و همیشه از پرطرفدارترین اپلیکیشن های اندروید و آی‌او‌اس به حساب می‌آیند. این بازی ها همواره تجربه ای متفاوت را برای مخاطبان خود به همراه دارند و باعث سرگرمی و پر کردن اوقات فراغت هستند. بازیBattle of Warships یک شبیه ساز جنگ دریایی است که در آن با کشتی‌های دیگر بر سر گنج رقابت می‌کنید. برای دانلود نرم افزار اینجا کلیک کنید دانلود Ships of Battle Age of Pirates 1.47 ؛ بازی...
 • سپاهان پرسپولیس تهران را متوقف کرد
 • به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،تیم فوتبال سپاهان دیشب در حساسترین دیدار هفته هفتم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران، در حضور حدود 40 هزار تماشاگر ورزشگاه نقش جهان اصفهان از پرسپولیس رده دومی میزبانی کرد که این بازی زیبا با تساوی 2 بر 2 پایان یافت . سپاهان که با وجود جذب بازیکنان متعدد در فصل نقل و انتقالات، شروعی خوبی در لیگ برتر نداشته است برای رسیدن به موفقیت در این دیدار خانگی و برابر حریف قدیمی خود انگیزه زیادی داشت و از سوی دیگر پرسپولیس نیز پس از شکست ناباورانه هفته گذشته برابر پیکان به دنبال کسب نتیجه ای مناسب بود و در نهایت به یک امتیاز رسید. انتهای پیام/م دیدار تیمهای سپاهان وپرسپولیس
 • بایرن مونیخ در خانه متوقف شد
 • شاگردان آنچلوتی در خانه مقابل ولفسبورگ متوقف شدند. به گزارش مشرق، در چارچوب دیدار آغازین هفته ششم بوندس لیگا از ساعت 22 بازین مونیخ به مصاف ولفسبورگ رفت. این دیدار با نتیجه 2 بر 2 با توقف شاگردان آنچلوتی خاتمه یافت. برای بایرن مونیخ لواندوفسکی 33 از روی نقطه پنالتی،روبن 42 و برای ولفسبورگ آرنولد 57 و دیداوی 83 گلزنی کردند. در جدول بوندس‌لیگا بایرن با 13 امتیاز در مکان دوم است و ولفسبورگ با 6 امتیاز ششم است. منبع: فارس ارسال به تلگرام
 • عملیات آنست در محل ریزش کیک سرب و روی در دندی متوقف شد
 • زنجان-مدیر روابط عمومی هلال احمر استان زنجان گفت: به علت اسیدی بودن کیکک سرب و روی و انباشت آن عملیات جستجو برای نجات راننده کامیون توسط تیم آنست هلال احمر استان زنجان متوقف شد. اسماعیل خردمند در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: در پی وقوع حادثه ریزش کیک معدنی در پنج کیلومتری دندی حوالی ساعت ۱۱ امروز صبح تیم امدادی هلال احمر و همچنین تیم آنست به محل حادثه اعزام شد. وی ا دامه داد: هر دو تیم امداد و آنست در حال برگشت محل پایگاه های خود هستند و ادامه عملیات به مدیریت بحران واگذار می‌شود، تا از روش‌های دیگر برای آواربرداری استفاده کنند.در این حادثه رانندکه بیل مکانیکی موفق به فرار شده است و در حال حاضر تلاش برای نجات وی ادامه دارد. مدیر روابط عمومی هلال احمر استان زنجان گفت: به علت اسیدی بودن کیک سرب و روی و انباشت آن عملیات جستجو برای نجات راننده کامیون توسط تیم آنست هلال احمر استان زنجان متوقف شد و ادامه علمیات برای یافتن راننده کامیون توسط بیل های میکانیکی انجام می گیرد. خردمند یادآور شد: در پی ریزش کیک سرب و روی در پنج کیلومتری دندی در محل جمع آوری ضایعات معدنی یک راننده کامیون به نام حامد احمدی در زیر ضایعات مبحوس شده است. مدیر روابط عمومی هلال احمر استان زنجانبا بیان اینکه این حادثه در ساعت ۱۱.۳۰ به جمعیت هلال احمر استان زنجان اعلام شد، ادامه داد: بلافاصله نیروهای امداد و نجات از پایگاه ماهنشان به محل حادثه در شرکت ترابری دندی که محل دپوی کیک های سرب و روی است اعزم شدند، ادامه داد: همچنین یک گروه آنست از مرکز استان به محل حادثه اعزم شده است. خردمند افزود: خوشبختانه هیچ آسیبی به راننده بیل مکانیکی وارد نشده و وی در سلامت کامل قرار دارد و در حال حاضر تلاش برای نجات راننده کامیون ادامه دارد...
 • چشم امیدپرسپولیس به کریمی برای متوقف کردن پارس جم
 • هفته هفتم لیگ برتر فوتبال در حالی با برگزاری چهار دیدار به پایان می‌رسد که پارس جنوبی جم در فکر تثبیت صدرنشینی‌اش است.به گزارش تابناک ورزشی، دیدارهای پایانی هفته هفتم لیگ برتر امروز (جمعه) برگزار می‌شود که در زیر نگاهی به آن می‌اندازیم.تراکتورسازی تبریز - پدیده مشهدتراکتورسازی با یحیی گل‌محمدی روزهای سختی را در لیگ شروع کرد. بدون جذب بازیکن و حتی جدایی بازیکنان کلیدی‌اش، اما توانست پس از سه شکست متوالی خود را به وضعیت خوبی برساند و حالا با دو برد و یک مساوی، هفت امتیازی شده تا در میانه‌های جدول برای خودش موقعیتی دست و پا کند.تراکتورسازی برای ادامه دادن به روند رو به رشد خود، این هفته کار بسیار سختی مقابل پدیده خراسان خواهد داشت. تیمی که رضا مهاجری پس از سه فصل پیاپی هدایت آن، این فصل توانسته شرایط فوق‌العاده‌ای پیدا کند و برد 4 بر صفر مقابل سپاهان، 2 بر صفر مقابل استقلال و 3 بر صفر مقابل سایپا، نشان دهنده شرایط ایده‌آل پدیده است.هواداران تراکتورسازی اکنون از شرایط تیم‌شان رضایت نسبی دارند و قطعاً یک برد خانگی می‌تواند وضعیت یحیی گل‌محمدی و تراکتورسازی را به ثبات برساند و از سوی دیگر پدیده هم دوست ندارد پس از بردهای خوبی که داشته، شکستی در کارنامه‌اش ثبت شود.پیکان تهران - نفت تهرانپیکان پس از پنج هفته نه چندان مطلوب نتیجه‌ای خوب مقابل پرسپولیس رقم زد. پیروزی مقابل قدرتمندترین تیم حال حاضر ایران، حسابی به شاگردان مجید جلالی روحیه داده تا بلکه آنها بتوانند مانند فصل گذشته نتایجی خوب برای حضور در رتبه‌های بالای جدول کسب کنند. پیکانی که نقطه ضعفش در هفته‌های اخیر گلزنی بوده و پس از جدایی منشا هنوز نتوانسته در گلزنی چندان موفق باشد، برای این فصل سعی کرده با جذب چند بازیکن آفریقایی این نقیصه را برطرف کند و هفته گذشته هم ازکیل باسی، هافبک 21 ساله نیجریه‌ای را به خدمت...
 • اشرف غنی:پاکستان باید پناه دادن به تروریست ها را متوقف کند
 • به گزارشگروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از اسپوتنیک، رئیس جمهور افغانستان اعلام کرد دیگر نقش پاکستان به عنوان پناهگاهی برای سازمان‌های تروریستی را برنمی‌تابد. وی از اسلام آباد درخواست کرد «این پیام را دریافت کند» و برای برچیدن «پناهگاه‌های امن تروریست‌ها» اقدام کند. اشرف غنی احمدزی – رئیس جمهور افغانستان – پنجشنبه، در گفتگو با رادیو ملی آمریکا گفت: «امیدوارم این‌بار پاکستان پیام ما را به روشنی و رسایی دریافت کند، زیرا شرایط کنونی نمی‌تواند ادامه یابد. این به نفع آن‌ها نیست. این به نفع هیچ طرفی نیست.» وی افزود: «پاکستان هرگز این گونه از گفتگوها را با آمریکا نداشته است و امیدوارم خرد و منافع ملی مشترک در نهایت غالب شوند.» اشرف غنی در ادامه گفت: «کاهش پناهگاه‌های امن، هم برای مبارزه با تروریسم و هم برای تقویت ثبات در افغانستان، اکیدا لازم است». وی همچنین درباره انتقاد از پاکستان در سخنرانی خود در هفتاد و دومیننشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد توضیح داد. وی گفت: «من از پاکستان درخواست می‌کنم در گفتگوهای جامع دو دولت در بحث صلح، امنیت و همکاری‌های منطقه‌ای که منجر به رونق خواهند شد، شرکت کنند.» رئیس جمهور افغانستان افزود: «این فرصتی استثنایی برای پاکستان است تا میراث گذشته را با ما مرور کند و تصمیم بگیرد گذشته را تکرار نکند.» اشرف غنی همچنین خطاب به آمریکا گفت حتی با افزایش 3000 نیروی نظامی این کشور در افغانستان، بخش بزرگی از مبارزه علیه طالبان و دیگر گروه‌ها از جانب نیروهای نظامی داخلی انجام خواهد پذیرفت. با این حال، اشرف غنی از تصمیم دونالد ترامپ – رئیس جمهور آمریکا – برای افزایش نیروهای نظامی آمریکایی در افغانستان برای نخستین بار از سال 2009، استقبال کرد. وی گفت: «ابر بی‌اعتمادی‌ها برداشته شده است. استراتژی جدید رئیس جمهور آمریکا ایجاد اختلال و عدم ارائه پناهگاه به تروریست‌هایی هست که انگیزه‌های آن‌ها حد و...
 • سایپا یک پارس جنوبی جم یک/ماشین شهریار دردقیقه آخر متوقف شد
 • به گزارش ایسکانیوز، دو تیم سایپا و پارس جنوبی با نتیجه تساوی یک بر یک رضایت دادند و هردو تیم به کسب یک امتیاز رضایت دادند. سایپا: محمدرضا اخباری، رضا علیاری، روزبه شاه علیدوست، حسین کنعانی زادگان، محمد دانشگر، آرش رضاوند (80 ایوب کلانتری) ، مهدی ترابی، علی قلی زاده (63- محمد سلیمانی)، رضا اسدی، علی شجاعی و محمد عباس زاده (68-رضا جعفری ) سرمربی: علی دایی پارس جنوبی جم: محسن فروزان، مجتبی لطفی، حامد نورمحمدی، ابراهیم صالحی، مهدی زبیدی(65-امید سینک )، حسین پورامینی، وحید حمدی نژاد، میثم نقی زاده، احسان تاییدی، مجید علی یاری( 61- علی دشتی )، سیدمحمد فرد سرمربی: مهدی تارتار اخطار: میثم نقی زاده(دقیقه 24) مجید علیاری(دقیقه 56) حامد نورمحمدی (دقیقه 79) پارس جنوبی علی شجاعی (دقیقه 41 ) آرش رضاوند(دقیقه 69 محمد دانشگر (دقیقه 83) سایپا ورزشگاه : پاس قوامین دقیقه 4: کرنر ارسالی سایپا با ضربه سر خطرناک روزبه شاه علی دوست هافبک این تیم به طور خطرناکی از کنار دروازه پارس جنوبی بیرون رفت. دقیقه 6: حسین پورامینی بعد از دریبل چند بازیکن توپ را سمت دروازه سایپا شلیک کرد که اخباری این توپ را گرفت. دقیقه 14 : حرکت پا به توپ زبیدی درون محوطه جریمه سایپا و پاس در عرض با ضربه نوک پای ابراهیم صالحی همراه شد اما این ضربه با اختلاف کم از کنار دروازه سایپا اوت رفت. دقیقه 18: روی ضربه ایستگاهی و طی یک رفت و برگشت توپ پشت محوطه جریمه سایپا زیر پای پورامینی افتاد که ضربه سنگین او از فاصله ۲۵ متری با اختلاف اندکی به اوت رفت. دقیقه38: احسان تاییدی با اخباری برخورد کرد که این منجر به درگیری دو بازیکن شد. داورمسابقه به هر دو بازیکن در این صحنه تذکر داد. دقیقه 64 :شوت سرکش زبیدی از پشت محوطه جریمه با فاصله کمی به اوت رفت. دقیقه 70...
 • تیم هندبال سنگ آهن بافق در برابر کبیر موتور کازرون متوقف شد
 • در این مسابقه که با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان بافق ، رئیس هیات هندبال استان یزد و جمعی از تماشاگران در سالن امام علی (ع) آهن شهر برگزار شد ، بازیکنان 2 تیم در طول دیدار در مجموع بازی متعادلی را به نمایش گذاشتند و به نتیجه مساوی رضایت دادند.مسابقات لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور در بخش آقایان درسالجاری با حضور هشت تیم شامل نفت و گاز گچساران ، پتروشیمی مارون ، هپکو اراک ، صنعت مس کرمان ، کبیر موتور کازرون ، سنگ آهن بافق ، نیروی زمینی تهران و فولاد مبارکه سپاهان پیگیری می شود.رقابت های لیگ برتر هندبال کشور که از 30 شهریور ماه آغاز شده بر اساس برنامه زمانبندی تا پیش از پایان سال 96 به اتمام می رسد.تیم هندبال سنگ آهن بافق تنها نماینده استان یزد در لیگ برتر کشور است.مرکز شهرستان 50 هزار نفری بافق در 120 کیلومتری شهر یزد قرار دارد.7536*2047* خبرنگار*کاظم سبحان زاده*انتشار- عباسقلی اشکورجیری*
 • هیئت حاکمه جاهل آمریکا بداند ایران اسلامی برنامه هایشان را متوقف می کند
 • امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با اشاره به آغاز ماه محرم ،قیام بزرگ امام حسین (ع) را برای احیای امر به معروف و نهی از منکر و ایستادگی در مقابل انحراف حقیقت اسلام ناب محمدی (ص) دانست به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، امام جمعه اهل سنت کرمانشاه ماموستا ملا محمد محمدی با اشاره به آغازماه محرم و بیان جایگاه ویژه این ماه در اسلام، قیام بزرگ حضرت امام حسین (ع) را برای احیاء امر به معروف و نهی از منکر، و همچنین ایستادگی در برابر به انحراف کشیده شدن دین مبین اسلام برشمرد.ماموستا ملا محمد محمدی در ادامه، اشاره‌ای به سخنرانی توهین آمیز و سخیف رئیس جمهور آمریکا داشت و گفت: هیئت حاکمه جاهل آمریکا بداند؛ این ایران اسلامی و ملت شجاع آن است که در حال متوقف کردن برنامه‌های آمریکاست.وی، قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران را بازدارنده و دفاعی دانست و تصریح کرد؛ ملت‌ها و دولت‌های مستقل تحت تاثیر تبلیغات مخرب آمریکا و اسرائیل قرار نمی‌گیرند و آن‌ها به خوبی می‌دانند که قدرت نظامی و تسلیحاتی ایران، نخست در راه پاسداری از مرزهای خود، و سپس در دفاع از آزادیخواهی و مقاومت ملت‌های مظلوم کاربرد دارد.خطیب جمعه اهل سنت شهر کرمانشاه سپس با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مردم مرزنشین استان کرمانشاه را رزمندگانی غیور دانست که در آغازین روزهای تجاوز رژیم بعثی عراق، با سلاح غیرت، ایمان و میهن دوستی، جانانه در مقابل دشمن ایستادند و در این راه شهدای بسیاری تقدیم کردند.
 • امروز پایان پنجمین نمایشگاه نوشت افزار اسلامی ایرانی
 • پنجمین دوره نمایشگاه نوشت‌افزار اسلامی ایرانی امروز،۳۱ شهریورماه، به کار خود پایان می‌دهد. به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، پنجمین نمایشگاه نوشت‌افزار اسلامی ایرانی امروز، 31 شهریورماه، در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به کار خود پایان می‌دهد.در این دوره نمایشگاه قریب به 70تولیدکننده و فعال این حوزه تولیدات خود را برای گروه‌های مختلف سنی کودک و نوجوان عرضه کرده‌اند.تنوع طرح‌ها و تعدد محصولات و ورود به عرصه‌های جدید در زمینه تولید نوشت‌افزار اسلامی ایرانی از جمله ویژگی‌های این دوره نمایشگاه است.گفته می‌شود با وجود استقبال خانواده‌ها و کودکان و نوجوانان از این محصولات، بازار نوشت‌افزار هنوز با حجم گسترده‌ای از واردات مواجه است.علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت 10 الی 22 به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب مراجعه کنند.انتهای پیام/ R1013197/P1010113/S4,35/CT1
 • نرم افزار دانلود منیجر برای اندروید IDM Download Manager ۶/۲۶ Android
 • خبرگزاري آريا - آيا اين جديدترين نسخه است؟ بله. (مشاهده ساير نسخه هاي IDM Download Manager) دانلود نرم افزار دانلود منيجر (براي اندرويد) IDM Download Manager 6.26 Android 500% سريع‌تر دانلود کنيد! اين چيزي است که توسعه دهندگان نرم‌افزار IDM Download Manager گفته‌اند! IDM Download Manager نام يک نرم‌افزار دانلود منيجر براي سيستم‌عامل اندرويد مي‌باشد که هم اکنون جديدترين نسخه آن را در سرزمين دانلود قرار داده‌ايم. شما با استفاده از اين نرم‌افزار مي‌توانيد به دانلود کردن هر فايلي نظير آهنگ، ويدئو، تصوير و... بپردازيد. محدوديتي در دانلود کردن وجود نداشته و به راحتي مي‌توانيد دانلود‌هاي خود را مديريت نماييد. اين نرم‌افزار از رابط کاربري بسيار مناسب و کارپسند بهره برده و استفاده از آن براي هر کاربري مناسب و لذت بخش مي‌باشد. اما چيزي که اين برنامه را متفاوت مي‌کند، همانطور که در اول هم گفته شد، بالا بودن سرعت با چند بخشي کردن دانلود مي‌باشد. از طرفي ديگر مي‌تواند در مواقع مورد نياز، دانلود خود را متوقف کرده و ادامه آن را در ساعات ديگري انجام دهيد. شما مي‌توانيد همين حالا با مراجعه کردن به ادامه مطلب، ضمن آشنايي با ساير ويژگي‌هاي آن و نيز مشاهده تصاويري از محيط داخلي برنامه، آن را دانلود و نصب کنيد. مهم ترين ويژگي هاي نرم افزار IDM Download Manager : - دانلود منيجر اندرويد - قابليت دانلود کردن انواع فايل‌ها بدون هيچ محدوديتي - امکان دانلود کردن تا 500% سريعتر نسبت به حالت عادي - بهره برده از رابط کاربري بسيار مناسب - امکان تنظيم پس زمينه نرم افزار - قابليت ايجاد پوشه براي انتقال فايل‌هاي MP3 و... - امکان به وارد کردن URL دانلود به صورت دستي مهم ترين تغييرات نسخه 6.26 : - رفع مشکل مربوط به دانلود فايل‌هاي حجيم - سرعت دانلود بالا رفته است. - تغييراتي در محيط کاربري ايجاد شده است. - بهبود عملکرد کلي...
 • توزیع ۲۵۰ بسته نوشت افزار بین فرزندان مددجویان ندامتگاه فردیس
 • کرج-ایرنا- مدیرعامل انجمن حمایت از خانواده زندانیان شهرستان فردیس گفت: در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید 250 بسته نوشت افزار و کیف و کفش در بین فرزندان مددجویان تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان فردیس توزیع شد. غلامرضا نادری نژاد روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این بسته ها با همکاری خیران و انجمن حمایت از خانواده زندانیان شهرستان فردیس در قالب شکوفه های مهر بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد.وی، از توزیع 220 سبد غذایی بین مددجویان زیر پوشش این نهاد نیز خبر داد و گفت: به مناسبت ایام ماه محرم، این کمک ها در قالب سبد کالا بین خانواده زندانیان نیازمند زیر پوشش این انجمن به منظور کمک و تحکیم بنیان خانواده زندانیان توزیع شد.مدیرعامل انجمن حمایت از خانواده زندانیان شهرستان فردیس با قدردانی از خیران، گفت: خانواده زندانیان در معرض آسیب های اجتماعی قرار دارند و باید حمایت شوند.نادری نژاد هدف از تشکیل انجمن حمایت ازخانواده های زندانیان فردیس را ارائه کمک های مادی و معنوی به خانواده های بی بضاعت زندانیان و تشکیل جامعه عاری ازاسیب های اجتماعی دانست و افزود: مسئولان شهرستان فردیس برای کاهش آسیب های اجتماعی پا به عرصه میدان بگذارند و مارا دراین امر خیرخواهانه یاری کنند.7413/1535خبرنگار:معصومه مهتاب**انتشار دهنده:داریوش غفاری
 • نرم افزار روت کردن گوشی و تبلت برای اندروید Root Genius ۲/۲/۸۴ Android
 • خبرگزاري آريا - آيا اين جديدترين نسخه است؟ بله. (مشاهده ساير نسخه هاي Root Genius) دانلود نرم افزار روت کردن گوشي و تبلت (براي اندرويد) Root Genius 2.2.84 Android از ديگر نرم‌افزار هاي روت کردن گوشي‌هاي اندرويدي Root Genius مي‌باشد که جديدترين نسخه آن را هم اکنون منتشر کرده‌ايم. همانطور که مي‌دانيد، با روت کردن گوشي مي‌توانيد از امکانات بيشتري استفاده نماييد. اما در اين بين، استفاده از نرم‌افزاري معتبر و قدرتمند در زمينه روت کردن گوشي نيز اهميت دارد. پيشنهاد ما به شما Root Genius مي‌باشد. اين نرم‌افزار بيش از 10 هزار گوشي مختلف اندرويدي را پشتيباني کرده و مي‌تواند به خوبي عمليات مربوط به روت کردن را انجام دهد. Root Genius از معروف‌ترين نرم‌افزار هاي روت گوشي اندرويدي مي‌باشد. شما مي‌توانيد همين حالا با مراجعه کردن به ادامه مطلب، ضمن آشنايي با ساير ويژگي‌هاي آن و نيز مشاهده تصاويري از محيط داخلي برنامه، آن را دانلود و نصب کنيد. مهم ترين ويژگي هاي نرم افزار Root Genius : - از جمله نرم‌افزار هاي قدرتمند روت کردن گوشي و تبلت اندرويدي - پشتيباني کردن از بيش از 10 هزار گوشي و تبلت اندرويدي - درصد بالاي روت کردن موفقيت آميز گوشي - کاربري راحت مهم ترين تغييرات نسخه 2.2.84 : - بهبود عملکرد کلي نرم افزار - رفع برخي اشکالات نسخه قبلي نرم افزار نرم افزار روت کردن گوشي و تبلت (براي اندرويد) - Root Genius 2.2.84 Android را دانلود کنيد: دانلود نرم افزار (حجم 12.8 مگابايت) تاريخ انتشار: 96/06/31 سيستم عامل مورد نياز: اندرويد 2.3 و بالاتر تست شده توسط سرزمين دانلود (توضيحات)ساير نسخه هاي اين نرم افزارساير نرم افزارهاي روت اندرويدساير نرم افزارهاي اندرويد
 • نرم افزار کمک به خواب آرام و راحت برای اندروید White Noise Pro ۷/۲/۹ Android
 • خبرگزاري آريا - آيا اين جديدترين نسخه است؟ بله. (مشاهده ساير نسخه هاي White Noise) دانلود نرم افزار کمک به خواب آرام و راحت (براي اندرويد) White Noise Pro 7.2.9 Android White Noise نام يک نرم‌افزار براي سيستم‌عامل اندرويد مي‌باشد که به شما کمک خواهد کرد تا بتوانيد خوابي راحت و آرام داشته باشيد. شما در اين نرم‌افزار مي‌توانيد به ده‌ها صداي آرامش بخش نظير صدا هاي طبيعت، جريان آب و رودخانه، امواج دريا و... دسترسي پيدا کنيد. با پخش کردن اين صدا ها در شب و هنگام خواب، مي‌توانيد تاثير بسزايي روي‌ خواب‌تان داشته باشيد. اين نرم‌افزار بيش از 500 هزار کاربر در سراسر دنيا دارد و شما نيز مي‌توانيد به آن به صورت رايگان در سرزمين دانلود دسترسي پيدا کنيد. از ديگر وژگي‌هاي اين نرم‌افزار مي‌توان به داشتن ساعت ديجيتال، دارا بودن زمان سنج و... اشاره نمود. شما مي‌توانيد همين حالا با مراجعه کردن به ادامه مطلب، ضمن آشنايي با ساير ويژگي‌هاي آن و نيز مشاهده تصاويري از محيط داخلي برنامه، آن را دانلود و نصب کنيد. مهم ترين ويژگي هاي نرم افزار White Noise Pro : - نرم‌افزاري آرامش بخش براي کمک به خوابي آرام و راحت - شامل بر ده‌ها صداي آرامش بخش - داشتن صدا هايي همچون ضربان قلب، جريان آب و رودخانه، امواج دريا، هواپيما و... - داشتن ساعت ديجيتال - وجود زمان سنج مهم ترين تغييرات نسخه 7.2.9 : - تغييراتي در ساعت و زمان سنج و هشدار - بهبود عملکرد کلي نرم افزار - رفع برخي اشکالات نسخه قبلي نرم افزار دانلود نرم افزار کمک به خواب آرام و راحت (براي اندرويد) - White Noise Pro 7.2.9 Android را دانلود کنيد: دانلود نرم افزار (حجم 48.1 مگابايت) تاريخ انتشار: 96/06/31 سيستم عامل مورد نياز: اندرويد 4.0 و بالاتر تست شده توسط سرزمين دانلود (توضيحات)ساير نسخه هاي اين نرم افزارساير نرم...
 • نقش پررنگ معلمان مدارس در تشویق دانش آموزان به خرید نوشت افزار ایرانی
 • یک کارشناس فرهنگی گفت: تاثیر تاکید مستقیم وغیر مستقیم آموزش وپرورش و معلمان در استفاده از محصولات تولید داخلی برای تشویق دانش آموزان به این امر انکار ناپذیر است. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازصاحب نیوز؛زهرا السادات عسگری کارشناس مسائل فرهنگیگفت: با وجود تحریم های مختلف بر کشورمان، تقویت بازارهای داخلی و تکیه بر توان ملی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و اگر به دنبال اشتغال زایی جوانان و کم کردن آسیب های تحریم هستیم، باید بازار داخلی را تقویت کنیم. وی گفت: با نزدیک شدن به بازگشایی مدارس، سودجویان در صدد واردات و فروش نوشت افزارهای قاچاق هستند و عرصه را بر تولیدکنندگان داخلی تنگ می کنند، مشاغل داخلی که امیدشان به فروش شهریورماه و خرید خانواده هاست؛ جایشان با فروشندگان کالاهای بعضا بی کیفیت قاچاق که بیشتر اجناس کشور چین هسند عوض شده است. این کارشناس فرهنگی با اشاره به اینکه کالای قاچاق این بار سلامت دانش آموزان را هدف قرار گرفته است افزود: عدم اطلاع خانواده ها از کیفیت واقعی برخی محصولات که برخی از آنها محصولات غیر بهداشتی نیز هستند و مضراتی برای ریه،پوست، چشم و دستگاه گوارش دانش آموزان دارد و از طرفی کم کاری برخی رسانه ها و مسئولین در تبیین این موضوع بسیار مهم و هم چنین سودجویی قاچاقچیان و دلالان موجب دامن زدن و تقویت و حمایت از این کار در حوزه های مختلف و به خصوص نوشت افزار شده است. عسگری در ادامه افزود: تولیدات ایرانی در بخشنوشت‌افزار در چند سال اخیرتوسعه و حضور بهتری در بازار مصرفداشته‌اندوپیشرفت خوبی را تجربه می کنند، اما عمده بازار از دست ایرانی ها خارج است، آمار دقیقی از تصاحب بازار نوشت افزار توسط کالاهای چینی و… نیست اما آنچه اذعان شده است، 75درصد بازار توسط کالاهای غیر ایرانی تصاحب شده است و در برخی موارد...
 • نرم افزار مسدود کردن تماس های ناشناس و ناخواسته برای اندروید Call Blocker ۱/۰/۸۸ Android
 • خبرگزاري آريا - آيا اين جديدترين نسخه است؟ بله. (مشاهده ساير نسخه هاي Call Blocker) دانلود نرم افزار مسدود کردن تماس‌‌هاي ناشناس و ناخواسته (براي اندرويد) Call Blocker 1.0.88 Android با وجود نرم‌افزار Call Blocker از شر تماس‌هاي ناشناس و ناخواسته خلاص شويد! Call Blocker نام يک نرم‌افزار اندرويدي مي‌باشد که اين قابليت را به کاربران خود مي‌دهد تا بتوانند با اضافه کردن شماره‌هاي مورد نظرشان به بلک ليست از تماس‌هايشان جلوگيري نمايند. بدين ترتيب آنان ديگر قادر به تماس گرفتن با شما و ايجاد مزاحمت نخواهند بود. اين نرم‌افزار به صورت رايگان عرضه شده و هم اکنون جديدترين نسخه آن را در سرزمين دانلود شاهد هستيد. شما مي‌توانيد همين حالا با مراجعه کردن به ادامه مطلب، ضمن آشنايي با ساير ويژگي‌هاي آن و نيز مشاهده تصاويري از محيط داخلي برنامه، آن را دانلود و نصب کنيد. مهم ترين ويژگي هاي نرم افزار Call Blocker : - نرم‌افزاري براي مسدود کردن تماس‌هاي ناشناس و از سوي افراد ناخواسته - قابليت ايجاد بلک ليست - نرم افزار رايگان و بدون تبليغ - کاربري بسيار راحت و ساده - عدم مصرف منابع سيستم و باتري مهم ترين تغييرات نسخه 1.0.88 : - بهبود عملکرد کلي نرم افزار - رفع برخي اشکالات نسخه قبلي نرم افزار نرم افزار مسدود کردن تماس‌‌هاي ناشناس و ناخواسته (براي اندرويد) - Call Blocker 1.0.88 Android را دانلود کنيد: دانلود نرم افزار (حجم 1.4 مگابايت) تاريخ انتشار: 96/06/31 سيستم عامل مورد نياز: اندرويد 4.0 و بالاتر تست شده توسط سرزمين دانلود (توضيحات)ساير نسخه هاي اين نرم افزارساير نرم افزارهاي بلک ليست اندرويدساير نرم افزارهاي اندرويد
 • دانلود نرم افزار مرورگر اینترنتی قدرتمند و ایمن برای اندروید Maxthon۵ Browser Adblock ۴/۵/۱۰/۱۳۰۰ Android
 • خبرگزاري آريا - آيا اين جديدترين نسخه است؟ اطلاعات به روز نشده است. دانلود نرم افزار مرورگر اينترنتي قدرتمند و ايمن (براي اندرويد) Maxthon5 Browser Adblock 4.5.10.1300 Android در اين پست از سرزمين دانلود مي‌خواهيم شما را با يک مرورگر پرطرفدار اندرويدي آشنا کنيم. پس اگر به دنبال يک مرورگر جديد و البته قدرتمند هستيد، نرم‌افزار قرار داده شده در اين مطلب را از دست ندهيد. نام اين مرورگر اينترنتي Maxthon Browser مي‌باشد که تا به اکنون نزديک به 50 ميليون بار توسط کاربران دنيا دانلود و نصب شده است. با استفاده از اين مرورگر اينترنتي مي‌توانيد به تجربه جديد و منحصر به فردي از گشت و گذار در اينترنت دست يافته و از آن لذت ببريد. اما چه چيزي باعث تمايز Maxthon Browser نسبت به ساير همتايان خود شده است؟ داشتن ويژگي‌هايي همچون بالا بودن سرعت، امنيت بالا، حفاظت از رمز عبور هاي شخصي شما، دسترسي به ايميل و خدمات مربوط به آن، حجم مناسب، عدم مصرف بالاي منابع سيستم، قابليت مسدود کردن تبليغات اينترنتي و... از جمله تمايزات و ويژگي‌هاي Maxthon Browser مي‌باشد. شما مي‌توانيد همين حالا با مراجعه کردن به ادامه مطلب، ضمن آشنايي با ساير ويژگي‌هاي آن و نيز مشاهده تصاويري از محيط داخلي برنامه، آن را دانلود و نصب کنيد. مهم ترين ويژگي هاي نرم افزار Maxthon5 Browser Adblock : - يک مرورگر سريع و ايمن براي اندرويد - قابليت مسدود سازي کردن تبليغات اينترنتي - حفاظت از رمز عبور هاي شما - حجم مناسب و عدم مصرف بيهوده منابع سيستم - قابليت اضافه کردن حساب هاي کاربري مربوط به سايت‌هاي مختلف به صورت پيش فرض (همچون فيس بوک و...) - اجراي بسيار مناسب ويدئو ها در سايت‌هاي مختلف - امکان نشانه گذاري کردن وب سايت هاي مورد نظر - کاربري عالي و محيط کاربر پسند - داشتن حالت استفاده در شب (Night Mode)...
 • نرم افزار مسدود کردن پیامک ها و تماس های تبلیغاتی و ناخواسته برای اندروید SMS Blocker Call Blocker ۱/۱۸/۳۷۹۶/۰۱ Android
 • خبرگزاري آريا - آيا اين جديدترين نسخه است؟ بله. (مشاهده ساير نسخه هاي SMS Blocker Call Blocker) دانلود نرم افزار مسدود کردن پيامک‌ها و تماس‌هاي تبليغاتي و ناخواسته (براي اندرويد) SMS Blocker Call Blocker 1.18.3796.01 Android نرم‌افزاري که پيش روي شماست، اين قابليت را دارد تا بتواند دريافت تماس و پيامک‌هاي تبليغاتي و ناخواسته را مسدود کند. نام اين نرم‌افزار SMS Blocker Call Blocker مي‌باشد که براي سيستم‌عامل اندرويد ارائه شده است. بيشتر ما پيامک‌ها و تماس‌هاي تبليغاتي دريافت کرده‌ايم که در اغلب موارد باعث ايجاد مزاحمت و نا رضايتي مي‌شوند. اگر شما نيز از دريافت چنين پيامک‌ و تماس‌هايي کلافه شده‌ايد و مي‌خواهيد آنان را مسدود کنيد، مي‌توانيد روي اين نرم‌افزار حساب کنيد. از طرفي ديگر، مي‌توانيد براي خود ليستي ايجاد کرده و هر شماره‌اي را که خواستيد را به آن اضافه کنيد. پس از آن ديگر هيچ پيامک و يا تماسي از سوي شماره تلفن مورد نظر دريافت نخواهيد کرد. شما مي‌توانيد همين حالا با مراجعه کردن به ادامه مطلب، ضمن آشنايي با ساير ويژگي‌هاي آن و نيز مشاهده تصاويري از محيط داخلي برنامه، آن را دانلود و نصب کنيد. مهم ترين ويژگي هاي نرم افزار SMS Blocker Call Blocker : - يک نرم‌افزار اندرويدي براي مسدود کردن پيامک و تماس‌هاي ناخواسته و تبليغاتي - قابليت ايجاد بلک ليست - امکان اضافه کردن شماره تلفن‌هاي مورد نظر به بلک ليست و در نهايت عدم دريافت پيامک يا تماس از جانب آن‌ها - قابليت فيلتر کردن تماس‌ها - استفاده راحت و بدون مشکل مهم ترين تغييرات نسخه 1.18.3796.01 : - بهبود عملکرد کلي نرم افزار - رفع برخي اشکالات نسخه قبلي نرم افزار نرم افزار مسدود کردن پيامک‌ها و تماس‌هاي تبليغاتي و ناخواسته (براي اندرويد) - SMS Blocker Call Blocker 1.18.3796.01 Android را دانلود کنيد: دانلود نرم افزار (حجم 10.9 مگابايت) تاريخ انتشار: 96/06/31 سيستم عامل مورد...