پرسپولیس برانکو در شرایطی که از دقیقه 10 با اخراج کمال کامیابی نیا با یک بازیکن کمتر برابر الاهلی قرار گرفته بود، توانست با صعود به مرحله نیمه نهایی برگ تازه ای به تاریخ این باشگاه سنجاق کند.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس به عنوان تنها نماینده فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا، اکنون در جدال برگشت مقابل الاهلی عربستان قرار خواهد گرفت و امیدوار به برتری مقابل این تیم و صعود به جمع چهار تیم برتر آسیاست.

برانکو ایوانکوویچ در این دیدار سیدجلال حسینی را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و یک تغییر نسبت به بازی رفت در ترکیب تیمش ایجاد کرده و ربیع خواه را یک پست به عقب برده و کامیابی نیا را در پست هافبک دفاعی به کار گرفته است.


استادیوم: محمد بن زاید تماشاگر: حدود 7 هزار نفر
داور: ما نینگ کمک داوران: هووا ویمینگ فا مینک و وانگ دیسینالاهلی عربستان

محمد العویس، موتاز هوساوی، محمد الفتیل، سعید المولد، شیفو، کلود امیر، الاسمری، تیسیر، صالح الامری ( 75 علی الاسماری )، لئوناردو و عمر السوما
سرمربی: سرگی ربروفپرسپولیس ایران


علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، محمد انصاری، شجاع خلیل زاده، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی ‌نیا، محسن مسلمان (61 بشار رسن)، وحید امیری، فرشاد احمدزاده(شایان مصلح 75)، مهدی طارمی و علی علیپور(گادوین منشا 65)
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ


اخطار

فرشاد احمدزاده(37) - حسین ماهینی(57) - محمد انصاری(73) از پرسپولیس

باخشوین(36) از الاهلی

اخراج

کمال کامیابی نیا(12) از پرسپولیس

موتاز هوساوی(82) از الاهلی عربستان


شرح گل ها


الاهلی عربستان 0 پرسپولیس 1: (دقیقه 5، علی علیپور): فرار علی علیپور و استفاده مناسب از قدرت بدنی‌اش بهترین فرصت را در مصافی تک به تک برای سرخپوشان قرار داد که ضربه این مهاجم تبدیل به گل اول پرسپولیس شد.الاهلی (1-1): تیم الاهلی عربستان پس از چند پاس پشت محوطه جریمه توپ را به صالح المری رساند و این بازیکن هم پس از جا گذاشتن شجاع خلیل زاده که برای گرفتن توپ به سمت او هجوم برده بود، موفق شد در دقیقه 52 گل تساوی را به ثمر برساند. حالا پرسپولیس برای صعود به مرحله بعد باید حتما گلزنی کند، در غیر این صورت نماینده عربستان با این نتیجه صعود خواهد کرد.پرسپولیس (2-1): در دقیقه 80 ارسال زیبای رسن موقعیت خوبی را در محوطه جریمه نصیب سرخپوشان کرد. توپ ارسالی به محوطه جریمه پس از چند رفت و برگشت در شش قدم دروازه الاهلی به شایان مصلح رسید و این بازیکن هم توپ را به سمت دروازه زد، که در این صحنه دخالت موتاز هوساوی با دست مانع گل شدن توپ شد. داور مسابقه هم بلافاصله در سوت خود دمید و این بازیکن را اخراج کرد تا یک بازیکن برای زدن ضربه انتخاب شود. گادوین منشا بازیکن تعویضی پرسپولیس انتخاب برانکو برای زدن ضربه پنالتی بود و این مهاجم نیجریه ای هم با تمرکز بالا توپ را برخلاف حرکت دروازه بان به سمت چپ او زد تا پرسپولیس در آستانه صعود به جمع 4 تیم برتر آسیا قرار بگیرد.


پرسپولیس (3-1): در دقیقه 4+90 مهدی طارمی پشت ضربه پنالتی ایستاد و موفق مانند منشا ضربه خود را تبدیل به گل کند تا صعود نماینده ایران به جمع 4 تیم برتر آسیا قطعی شود.

شرح بازی در نیمه اول


تیم پرسپولیس که در بازی رفت به تساوی 2 بر 2 دست یافته بود، بازی برگشت را تهاجمی آغاز کرد و علیپور موفق شد در دقیقه 4 گل اول سرخپوشان را در دقیقه 12 روی پاس زیبای محسن مسلمان به ثمر برساند. در ادامه و قبل از اخراج کامیابی نیا پرسپولیس بر بازی مسلط بود و می توانست تعداد گل های خود را افزایش دهد، اما این اتفاق رخ نداد و در دقیقه 12 با حرکت ناشیانه کامیابی نیا شگردان برانکو 10 نفر شدند تا در ادامه کار سختی در پیش داشته باشند. در ادامه هم البته با وجود 10 نفره بودن پرسپولیس این نماینده ایران بود که با دفاع سنجیده و حملات به موقع چند موقعیت گلزنی را ایجاد کرد. در دقایق پایانی نیمه اول سرخپوشان بیشتر سعی در کنترل بازی و حفظ پیروزی خفیف خود داشتند که البته موفق هم بودند. حالا برانکو ایوانکوویچ باید شاگردانش را برای یک 45 دقیقه حساس مقابل حریف قدرتمند عربستانی آماده کند.

دقایق حساس

دقیقه 2: ارسال کرنر از سمت چپ با ضربه سر اشتباه از سوی شجاع خلیل زاده علیرضا بیرانوند را با دردسر بزرگی مواجه کرد که تیزهوشی او باعث تکرار این کرنر شد.

دقیقه 3: روی ضدحمله طراحی شده از سوی بیرانوند وحید امیری توپ خوبی برای طارمی مهیا کرد که پیش از حرکت مهاجم پرسپولیس مدافع حریف آن را راهی کرنر کرد.

دقیقه 17: فرار علی علیپور از سمت راست به داخل هجده قدم با ارسال زمینی او برای طارمی همراه شد که اینبار هم مدافع الاهلی در بهترین شرایط مانع از ضربه زدن مهاجم پرسپولیس شد و یک کرنر برای این تیم شکل گرفت.

دقیقه 19: اینبار هم فرصت ضدحمله روی حرکت فوق العاده علی علیپور و جا گذاشتن مدافع حریف با هجومش درون هجده قدم همراه شد که ضربه اش را دروازه بان الاهلی راهی کرنر کرد.

دقیقه 21: ارسال ضربه ایستگاهی الاهلی درون محوطه جریمه با ضربه سر مدافع پیش تاخته این تیم به راحتی در اختیار بیرانوند قرار گرفت.


دقیقه 42: نفوذ وحید امیری می توانست موقعیت بسیار خوبی برای گلزنی پرسپولیس باشد که مدافعین الاهلی توپ را برگشت دادند.

دقیقه 44: ضربه ایستگاهی محسن مسلمان به مهدی طارمی رسید و طارمی هم با سینه توپ را به احمدزاده رساند، اما ضربه سر ضرب احمدزاده با واکنش به موقع مدافع الاهلی دفع شد.

دقیقه 55: مهدی طارمی بعد از اینکه توپ را به فرشاد احمدزاده رساند، با ضربه مدافع الاهلی نقش بر زمین شد ولی داور مسابقه دستور ادامه بازی داد و در ادامه ضربه احمد زاده با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 60: نفوذ بازیکنان الاهلی از سمت چپ خط دفاعی پرسپولیس موقعیت خوبی را در اختیار این تیم قرار داد. این توپ پس از ارسال به صورت زمینی توسط مدافعین پرسپولیس برگشت داده شد و در برگشت ضربه مهاجم الاهلی بی دقت زده شد تا این موقعیت خطرناک برای الاهلی از دست برود.
دقیقه 65: ضربه لئوناردو مهاجم برزیلی الاهلی را بیراوند به راحتی و به صورت درازکش در اختیار گرفت.

دقیقه 69: ضربه گادوین منشا از پشت محوطه جریمه پس از برخورد به احمدزاده راهی به چارچوب پیدا نکرد.

دقیقه 73: ضربه صالح الامری از داخل محوطه جریمه به شکل خطرناکی زده شد و به تور کنار دروازه برخورد کرد.
دقیقه 92: علیرضا بیراوند به خوبی در صحنه حمله نماینده عربستان از دروازه خارج شد و توپ را با مشت دفع کرد.
دقیقه 93: بشار رسن با نفوذ به محوطه جریمه دومین پنالتی را از نماینده الاهلی گرفت و حالا در آستانه دو برابر کردن اختلاف با حریف خود قرار گرفته است.

نکته‌ها


* محسن ربیع خواه در این بازی در سمت چپ دفاعی به کار گرفته شده و کامیابی نیا به ترکیب اصلی راه یافت.
* صادق محرمی از ترکیب پرسپولیس نسبت به بازی رفت خارج شده تا حسین ماهینی با بازوبند کاپیتانی در سمت راست دفاعی برای سرخپوشان به میدان برود.
* پرسپولیس روی نیمکت خود بوژیدار رادوشوویچ، سیدجلال حسینی، صادق محرمی، شایان مصلح، سیامک نعمتی، گادوین منشا را در اختیار دارد.
* پرسپولیس در دیدار رفت با نتیجه تساوی دو بر دو به کار خود خاتمه داده است و برای صعود از این مرحله نیاز به پیروزی با هر نتیجه یا تساوی بیش از دو گل خواهد داشت. تساوی تکراری دو بر دو کار را به وقت اضافه خواهد کشید.*پس از موقعیت خوبی که برای گلزنی نصیب احمدزاده شده بود، این بازیکن با مدافع حریف درگیری فیزیکی پیدا کرد که در این صحنه مدافع الاهلی با کف پا روی ساق های احمدزاده فرود آمد؛ این صحنه می توانست حداقل یک کارت زرد را برای بازیکن حریف در بر داشته باشد ولی داور مسابقه صحنه برخورد را به طور واضح ندید تا دستور به ادامه بازی دهد.
* پس از اینکه داور مسابقه از صحنه پنالتی روی مهدی طارمی به سادگی عبور کرد، بازیکنان پرسپولیس و در راس آنها حسین ماهینی به شدت نسبت به تصمیم داور مسابقه اعتراض داشتند که یک کارت زرد در نهایت به حسین ماهینی کاپیتان سرخپوشان رسید.* داور مسابقه 6 دقیقه وقت تلف شده برای بازی در نظر گرفته است. سرخپوشان 6 دقیقه تا تاریخ سازی فاصله دارند.

پرسپولیس تهران الاهلی عربستان لیگ قهرمانان آسیا

کلیدواژه: الاهلی عربستان | مدافع الاهلی | داور مسابقه | کامیابی نیا | محوطه جریمه | حسین ماهینی | گادوین منشا | مهدی طارمی | علی علیپور | دقیقه 4 | سمت چپ

منبع: ورزش 3

منبع این خبر، وبسایت www.varzesh3.com است و سایت «رویداد ۲۴» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۴۷۱۹۶۳۲ را همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «رویداد ۲۴» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

سه جشن عجیب که به تازگی در ایران باب شده‌اند+عکس

هشدار سردار سلیمانی در دیدار با مقام های کرد چه بود؟

خنده رهبر کره شمالی در حین آزمایش موشکی/تصاویر

در همین زمینه

 • سپاهان صفر پرسپولیس یک/پیروی یک نیمه ای شاگردان برانکو با ۲ گل مردود
 • به گزارش خبرنگار گروه ورزشی ایسکانیوز، تیم فوتبال سپاهان از ساعت 20 امشب (پنج‌شنبه) در ورزشگاه نقش جهان اصفهان از هفته هفتم لیگ برتر میزبان پرسپولیس بود که این بازی در نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود سرخ‌پوشان پایتخت به پایان رسید. شاگردان برانکو 2 بار در دقیقه 3 و 33 توسط علی علیپور و وحید امیری موفق شدند دروازه سپاهان را باز کنند که هر 2 بار گل پرسپولیسی‌ها مردود اعلام شد اما در دقیقه 38 مهدی طارمی موفق شد ضربه پنالتی که خودش به دست آورده را تبدیل به گل کند تا پرسپولیس برنده به رختکن برود. طارمی همچنین تنها اخطاری پرسپولیس در نیمه اول بود که به دلیل خطای هند از اشکان خورشیدی کارت زرد گرفت. سیاوش یزدانی هم به دلیل انجام خطای پنالتی دیگر بازیکنی بود که از داور اخطار دریافت کرد. 604 پرسپولیس سپاهان پرسپولیس سپاهان لیگ برتر فوتبال
 • سپاهان ۲ پرسپولیس ۲/تعویض های طلایی کرانچار و بیرانوند پیروزی را از شاگردان برانکو گرفتند
 • به گزارش خبرنگار گروه ورزشی ایسکانیوز، تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه دیدارهای هفته هفتم لیگ برتر از ساعت 20 امشب (پنج‌شنبه) در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف سپاهان رفت که در پایان بازی با نتیجه تساوی 2-2 به پایان رسید. ترکیب میزبان: لی اولیویرا، حسن جعفری، ساسان انصاری، عزت‌الله پورقاز (70-کایرو رودریگز)، شاهین ثاقبی، سعید آقایی، مهرداد محمدی (63-رضا میرزایی)، مروان حسین، رافائل اسچولر و سیاوش یزدانی. سرمربی: زلاتکو کرانچار ترکیب میهمان: ترکیب میهمان: علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی (شایان مصلح)، محمد انصاری، شجاع خلیل‌زاده، صادق محرمی، محسن ربیع‌خواه، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان (69-بشار رسن)، وحید امیری، مهدی طارمی و علی علیپور. سرمربی: برانکو ایوانکوویچ: داوران: اشکان خورشیدی – سجاد طوری – رحیم شاهین – علی صفایی – ناظر: محمود رفیعی کارت زرد: میلاد سرلک، جلال‌الدین علی‌محمدی و حسن جعفری از سپاهان و مهدی طارمی و فرشاد احمدزاده از پرسپولیس کارت قرمز: - ورزشگاه و تعداد تماشاگر: نقش جهان/ حدود 40 هزار نفر غایب بزرگ: کمال کامیابی‌نیا دیدار قبلی 2 تیم: پرسپولیس در دیدار رفت فصل گذشته دست به کار بزرگی زد و در اصفهان با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید و در تهران هم 2 بر یک حریف خود را از پیش رو برداشت. وضعیت جدول: پرسپولیس با 13 امتیاز و 3 امتیاز اختلاف نسبت به پارس جنوبی جم در رتبه دوم جدول قرار داشت اما سپاهان با کسب تنها 6 امتیاز از 6 بازی در رده سیزدهم ایستاده بود. شرح بازی: ال‌کلاسیکوی ایران از دقایق ابتدایی جذاب و پر هیجان آغاز شد و تا آخرین لحظات نفس‌ها را در سینه هواداران حاضر در ورزشگاه و بینندگان تلویزیونی حبس شود. پرسپولیس 2 بار در نیمه اول موفق شد دروازه میزبان را باز کند اما هر دو بار داور مسابقه گل را مردود اعلام کرد. از سوی دیگر سپاهانِ بحران‌زده هم تیم دست و پا بسته‌ای نبود و...
 • صعود شاگردان برانکو در رده بندی باشگاه های آسیا/رقیب پرسپولیس بهترین تیم قاره کهن
 • ورزش>لیگ برتر - پرسپولیس در بین هفت تیم برتر آسیا قرار گرفت. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛در جدیدترین رده بندی باشگاه های آسیا، شاگردان برانکو با یک پله صعود در رده هفتم قاره کهن قرار گرفتند. در این رده بندی الهلال حریف پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان در صدر آسیا قرار دارد. پرسپولس و الهلال ۴ مهر در ابوظبی دیدار رفت خود را برگزار خواهند کرد. 256 41 کلید واژه‌ها : باشگاه پرسپولیس -
 • ترکیب پرسپولیس برای بازی با سپاهان مشخص شد/شاگردان برانکو با تمام قوا به زمین می روند
 • خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ترکیب تیمش را برای بازی با سپاهان مشخص کرد. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، برانکو ایوانکوویچ ترکیب اصلی تیمش را برای بازی امشب با سپاهان به شرح زیر اعلام کرد: علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی (کاپیتان)، محمد انصاری، شجاع خلیل‌زاده، صادق محرمی، محسن ربیع‌خواه، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، وحید امیری، مهدی طارمی و علی علیپور. به گزارش میزان، تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر فوتبال از ساعت 20 امشب (پنج‌شنبه) در ورزشگاه نقش‌جهان به مصاف هم می‌روند. انتهای پیام/
 • منصوریان به تاریخ پیوست/ذوب آهن به استقلال شوک داد/آماده باش شاگردان برانکو برای صدرنشینی
 • به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،تصاویر نیم صفحه روزنامه‌های ورزشی سی ام شهریور ماه به خبر‌های رشته‌های مختلف به خصوص خبر‌های فوتبالی اختصاص دارد. انتهای پیام/
 • برانکو:پرسپولیس پخته بازی کرد
 • برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی ۲ بر ۲ تیمش برابر سپاهان در نشست خبری اظهار کرد: فکر می‌کنم در این بازی بسیار خوب ظاهر شدیم. یک فضای بسیار عالی که شمال هوادران دو تیم بود و همه هواداران به صورت پر شور تشویق کردند. امروز زیبایی‌های فوتبال ایران دیده شد. بازی با کیفیت و تلاش زیاد را دیدیم. طبیعی است که می‌خواستیم پیروز شویم. ما همیشه برای برد به میدان می‌رویم. تغییری نخواهیم داشت. زمانی که ۲ بر یک بودیم هم شانس داشتیم و می‌توانستیم برنده شویم. تیمم پخته بازی کرد.او ادامه داد: روی هر دو گل سپاهان، اشتباه داشتیم و همین‌طور است دیگر. فوتبال پاسخ اشتباهات است. در آستانه بازی با الهلال نشان دادیم که تیم با کیفیتی هستیم. در بازی اول باید یک نتیجه قابل قبول مقابل الهلال بگیریم.او درباره میزبانی پرسپولیس در آسیا و بازیکن برزیلی الهلال به نام ادواردو گفت: الهلال بیشترین قهرمانی آسیا را دارد. آنها شانس قهرمانی دارند و تقریبا یک پای قهرمانی آسیا هستند. آنها ۳۰ میلیون دلار دیگر هم می‌خواستند بدهند که بازیکن خوبی بگیرند. این را می‌گویم که بدانید الهلال بازیکنان با پتانسیلی دارد. ما افتخار می‌کنیم که تنها تیم آسیا هستیم که لیگ قهرمانان آسیا را با بازیکنان بومی پیش می‌بریم.ادامه دارد ...
 • خبر خوش برانکو برای هواداران پرسپولیس
 • برانکو ایوانکوویچ در نشست مطبوعاتی سپاهان اعلام کرد اماراتی ها با درخواست پرسپولیسی ها برای برگزاری بازی در شهر دبی موافقت کردند. به گزارش "ورزش سه"، برانکو گفت: فدراسیون فوتبال امارات درخواست ما را برای میزبانی از الهلال قبول کرده اما این موضوع باید به تصویب دولت امارات برسد. برانکو گفت: ما دوست داریم در آنجا بازی کنیم چراکه ایرانی های زیادی در امارات هستند و برای تشویق ما به دبی خواهند آمد. در حال حاضر و طبق برنامه قبلی پرسپولیس و الهلال باید در شهر مسقط به میدان بروند اما سرخپوشان امیدوارند با پذیرش دولت امارات بازی برگشت بین این دو تیم در شهر دبی برگزار شود.
 • برانکو:پرسپولیس پخته بازی کرد/روی هر ۲ گل اشتباه داشتیم
 • سرمربی پرسپولیس می‌گوید که تیمش برابر سپاهان بازی پخته‌ای به نمایش گذاشت و او قصد ایجاد تغییر در این تیم ندارد. به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی ۲ بر ۲ تیمش برابر سپاهان در نشست خبری اظهار کرد:فکر می‌کنم در این بازی بسیار خوب ظاهر شدیم. یک فضای بسیار عالی که شمال هوادران دو تیم بود و همه هواداران به صورت پر شور تشویق کردند. امروز زیبایی‌های فوتبال ایران دیده شد. بازی با کیفیت و تلاش زیاد را دیدیم. طبیعی است که می‌خواستیم پیروز شویم. ما همیشه برای برد به میدان می‌رویم. تغییری نخواهیم داشت. زمانی که ۲ بر یک بودیم هم شانس داشتیم و می‌توانستیم برنده شویم. تیمم پخته بازی کرد. او ادامه داد: روی هر دو گل سپاهان، اشتباه داشتیم و همین‌طور است دیگر. فوتبال پاسخ اشتباهات است. در آستانه بازی با الهلال نشان دادیم که تیم با کیفیتی هستیم. در بازی اول باید یک نتیجه قابل قبول مقابل الهلال بگیریم. ادامه دارد ...
 • برانکو:پرسپولیس همیشه برای برد بازی می کند/روی اشتباهات خودمان گل خوردیم
 • ورزش>لیگ برتر - سرمربی تیم پرسپولیس در کنفرانس خبری پس از بازی مقابل سپاهان حاضر شد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم فوتبال پرسپولیس پنجشنبه شب در اصفهان با نتیجه تساوی 2-2 مقابل سپاهان متوقف شد تا در آستانه دیدار حساس مقابل الهلال، فرصت رسیدن به صدر جدول را از دست بدهد. پس از پایان این مسابقه برانکو ایوانکویچ سرمربی تیم پرسپولیس در کنفرانس خبری پس از بازی حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. برانکو در ابتدا گفت:« بازی بسیار عالی بود. امروز همه چیزهای قشنگ و زیبا را شاهد بودیم. پاس زیاد، جنگندگی زیاد، عمق زیاد و بازی هم با کیفیت بود. طبیعی است که ما می‌خواستیم ببریم. پرسپولیس همیشه برای برد بازی می‌کند.» ایوانکویچ ادامه داد:« پس از هر دو گلی که زدیم بازهم شانس گلزنی داشتیم اما به هدفمان نرسیدیم. فوتبال همین است. روی هر دو گل سپاهان، روی اشتباه خودمان گل خوردیم.» سرمربی سرخ ها در خصوص اشتباهات بیرانوند روی دو گل سپاهان گفت:« اگر بازیکنی اشتباه نکند بازی 0-0 می شود. در مجموع خوب بازی کردیم و از تیمم راضی ام. اما حیف شد که پیروز این دیدار نشدیم. فراموش نکنیم که سپاهان طی 10 سال اخیر بهترین تیم ایران بوده و مربی خوبی دارد. انتظار یک بازی سخت را می کشیدیم.» برانکو در خصوص نیمکت نشینی کمال کامیابی نیا بیان داشت:« چون کمال مقابل الهلال نمی تواند بازی کند ترجیح دادم از ربیع خواه استفاده کنم. ربیع‌خواه هم امروز در این پست بسیار خوب بازی کرد. او تعویض شد تا برای بازی با الهلال آماده باشد.» برانکو در مورد امتیازاتی که پرسپولیس تا اینجای لیگ از دست داده گفت:« هنوز 23 هفته دیگر و امتیازات بسیاری را پیش رو داریم. از این بابت نگران نیستیم. خوشحالم که با وجود ترافیک بالای بازی ها خود را به نیمه نهایی آسیا رسانده ایم.» برانکو...
 • کمک برانکو به ابقای هموطن/پرسپولیس با تساوی در ال کلاسیکوی وطنی به استقبال الهلال رفت
 • خبرگزاري آريا - ديدار تيم‌هاي سپاهان و پرسپوليس از هفته هفتم ليگ برتر با تساوي به پايان رسيد.به گزارش خبرگزاري فارس، ديدار تيم‌هاي سپاهان و پرسپوليس از ساعت 20 در ورزشگاه نقش جهان اصفهان آغاز شد و در پايان دو تيم به تساوي 2 بر 2 رضايت دادند.ترکيب سپاهان: لي اوليويرا، حسن جعفري، ساسان انصاري، عزت‌اله پورغاز، ميلا سرلک، سعيد آقايي، شاهين ثاقبي، مهرداد محمدي، مروان حسين، رافائل اسچونر و سياوش يزداني.تعويض‌ها: مهرداد محمدي(رضا ميرزايي 64)، عزت‌اله پورغاز(کايرو رودريگز71)ترکيب پرسپوليس: عليرضا بيرانوند، حسين ماهيني (کاپيتان)، محمد انصاري، شجاع خليل‌زاده، صادق محرمي، محسن ربيع‌خواه، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، وحيد اميري، مهدي طارمي و علي عليپور.تعويض ها: محسن مسلمان(بشار رسن70)داور: اشکان خورشيديکمک‌داوران: سجاد طوري و رحيم شاهينکارت زرد: مهدي طارمي(پرسپوليس)، سياوش يزداني(سپاهان)، ابوالحسن جعفري(سپاهان)ف فرشاد احمدزاده(پرسپوليس)ميلاد سرلک(سپاهان)، جلال‌الدين علي محمدي(سپاهان)کارت قرمز: ---گل‌ها: مهدي طارمي (در دقيقه 39 براي پرسپوليس از روي نقطه پنالتي)، مروان حسين (در دقيقه 31 براي سپاهان)، علي عليپور (در دقيقه 72 براي پرسپوليس)، جلال‌الدين علي‌محمدي (دقيقه 86 براي سپاهان)دقيقه 94سانتر صادق محرمي با ضربه مهدي طارمي همراه بود اما اين ضربه راهي به دروازه سپاهان پيدا نکرد.دقيقه 87جلال الدين علي‌محمدي با ضربه‌اي دقيق دروازه بيرانوند را براي دومين بار باز کرد.دقيقه 86سانتر شايان مصلح به فرشاد احمدزاده رسيد اما ضربه اين بازيکن از بالاي دروازه به بيرون رفت.دقيقه 85رضا ميرزايي درون محوطه جريمه پرسپوليس صاحب موقعيت خوبي شد اما سجاد طوري کمک داور اول بازي آفسايد اين بازيکن را اعلام کرد.دقيقه 79سانتر بشار رسن با ضربه سر خليل‌زاده همراه شد اما اين توپ از کنار دروازه سپاهان به بيرون رفت.دقيقه 77پاس خوب وحيد اميري به مهدي طارمي رسيد اما ضربه اين بازيکن دقيقا همان جايي رفت که دروازه‌بان سپاهان آنجا حضور داشت.دقيقه 74پاس خوبي به طارمي رسيد اما ضربه اين بازيکن از بالاي دروازه سپاهان به بيرون رفت.دقيقه 72پاس عمقي فرشاد احمدزاده در بهترين شرايط به علي عليپور...
 • برانکو:فوتبال پاسخ اشتباهات است/پرسپولیس شانس اصلی قهرمانی خواهد بود
 • به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی ۲ بر ۲ تیمش برابر سپاهان در نشست خبری گفت: فکر می‌کنم در این بازی بسیار خوب ظاهر شدیم. یک فضای بسیار عالی که شمال هواداران دو تیم بود و همه هواداران به صورت پرشور تشویق کردند. امروز زیبایی‌های فوتبال ایران دیده شد. بازی با کیفیت و تلاش زیاد را دیدیم. طبیعی است که می‌خواستیم پیروز شویم. ما همیشه برای برد به میدان می‌رویم. تغییری نخواهیم داشت. زمانی که ۲ بر یک بودیم هم شانس داشتیم و می‌توانستیم برنده شویم. تیمم پخته بازی کرد. روی هر دو گل سپاهان، اشتباه داشتیم و همین‌طور است دیگر. فوتبال پاسخ اشتباهات است. در آستانه بازی با تیم الهلال نشان دادیم که تیم باکیفیتی هستیم. در بازی اول باید یک نتیجه قابل قبول مقابل الهلال بگیریم. او درباره اشتباهات بیرانوند و خروج‌های پر اشتباهش گفت: اگر اشتباه در فوتبال وجود نداشته باشد همه بازی‌ها صفر-صفر می‌شود. درمجموع خوب بازی کردیم. بازی را تحت کنترل داشتیم. در ورزشگاه نقش جهان طبیعی است که سپاهان در لحظه‌هایی از بازی تیم برتر میدان باشد. آنها مربی قهرمان خود کرانچار را آوردند. در کنار ما سپاهان بیشترین ملی پوش را دارد. انتظار بازی سختی را داشتیم و حیف شد که نبردیم اما این فوتبال است. سرمربی پرسپولیس درباره استراحت دادن به کامیابی‌نیا با وجود محرومیت مقابل الهلال گفت: او در بازی‌های قبل خسته شده بود. ربیع‌خواه در پست او خوب بازی کرد. او به بهترین نحو توانست در میدان ظاهر شود. از طرفی کمال حق بازی با الهلال را ندارد. سپاهان تیم بسیار خوبی دارد. در کنار آقایی، یزدانی، پورقاز، علی کریمی، ساسان انصاری و ... یک تیم با پتانسیل بالا را دارند. طبیعی است که این تیم نیاز به زمان دارد. این تیم باید هماهنگ و یک‌دست شود و ایده‌ها و تفکرات کرانچار را پیاده کند....
 • برانکو:پرسپولیس همیشه برای برد بازی می کند/تنها تیم آسیا هستیم که با بازیکنان بومی به نیمه نهایی رسیدیم
 • به گزارش ایلنا، برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی 2 - 2 تیمش مقابل سپاهان اظهار داشت: در این بازی حضور بسیار خوب داشتیم و فضا بسیار عالی بود. هم هواداران میزبان و هم هواداران پرسپولیس 90 دقیقه پرشور تیم‌شان را تشویق کردند و امروز همه چیزهای قشنگ و زیبا را شاهد بودیم. پاس زیاد، جنگندگی زیاد، عمق زیاد و بازی هم با کیفیت بود. طبیعی است که ما می‌خواستیم ببریم. پرسپولیس همیشه برای برد بازی می‌کند. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما قرار نیست روندمان را تغییر بدهیم و همیشه برای برد بازی می‌کنیم. پس از هر گل شانس داشتیم که بازهم گل بزنیم، اما به هدف‌مان نرسیدیم. فوتبال است دیگر. از تیمم که بسیار پخته بازی کرد، راضی هستم. روی هر دو گل سپاهان، روی اشتباه خودمان گل خوردیم و متأسفیم، اما فوتبال همین است. البته عملکردمان در این بازی برای بازی با الهلال به ما امیدواری داد که می‌توانیم با کیفیت بازی کنیم. فکر می‌کنم هواداران از بازی ما لذت بردند و هر دو تیم بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتند. برانکو در واکنش به سؤالی مبنی بر اینکه بیرانوند در این بازی اشتباه زیادی داشت، اظهار داشت: اگر در فوتبال اشتباه نباشد نتیجه همیشه صفر - صفر می‌ماند. در مجموع بسیار خوب بازی کردیم و بازی را تحت کنترل داشتیم، دو گل زدیم و موقعیت‌های دیگری نیز به وجود آوردیم. مسلم است سپاهان که در 10 سال اخیر بهترین تیم ایران بوده، مربی خوبی دارد و در کنار ما از بیشترین ملی‌پوش بهره می‌برد، عملکرد خوبی داشته باشد. ما انتظار داشتیم که بازی سختی را پیش رو داشته باشیم، اما حیف شد که پیروز نشدیم. وی در خصوص اینکه چرا کمال کامیابی‌نیا از ابتدا برای پرسپولیس به میدان نرفت، گفت: کمال حق بازی مقابل الهلال را ندارد و به همین دلیل از این بازیکن استفاده...
 • برانکو:پرسپولیس همیشه برای بردن بازی می کند/به بازی با الهلال امیدوار شدیم
 • خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما قرار نیست روندمان را تغییر بدهیم و همیشه برای برد بازی می‌کنیم. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل تیم فوتبال سپاهان اظهار داشت: در این بازی حضور بسیار خوب داشتیم و فضا بسیار عالی بود. هم هواداران میزبان و هم هواداران پرسپولیس 90 دقیقه پرشور تیم‌شان را تشویق کردند و امروز همه چیزهای قشنگ و زیبا را شاهد بودیم. پاس زیاد، جنگندگی زیاد، عمق زیاد و بازی هم با کیفیت بود. طبیعی است که ما می‌خواستیم ببریم. پرسپولیس همیشه برای برد بازی می‌کند. وی ادامه داد: ما قرار نیست روندمان را تغییر بدهیم و همیشه برای برد بازی می‌کنیم. پس از هر گل شانس داشتیم که بازهم گل بزنیم، اما به هدفمان نرسیدیم. فوتبال است دیگر. از تیمم که بسیار پخته بازی کرد راضی هستم. روی هر دو گل سپاهان، روی اشتباه خودمان گل خوردیم و متأسفیم، اما فوتبال همین است. البته عملکردمان در این بازی برای بازی با الهلال به ما امیدواری داد که می‌توانیم با کیفیت بازی کنیم. هواداران از بازی ما لذت بردند و هر دو تیم بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتند. سرمربی پرسپولیس در واکنش به سؤالی مبنی بر اینکه بیرانوند در این بازی اشتباه زیادی داشت، اظهار داشت: اگر در فوتبال اشتباه نباشد نتیجه همیشه صفر - صفر می‌ماند. در مجموع بسیار خوب بازی کردیم و بازی را تحت کنترل داشتیم، دو گل زدیم و موقعیت‌های دیگری هم به وجود آوردیم. مسلم است سپاهان که در 10 سال اخیر بهترین تیم ایران بوده، مربی خوبی دارد و در کنار ما از بیشترین ملی‌پوش بهره می‌برد، عملکرد خوبی داشته باشیم. ما انتظار داشتیم که بازی سختی را پیش رو داشته باشیم، اما حیف شد پیروز نشدیم. وی در خصوص اینکه چرا کمال کامیابی‌نیا از...
 • تیم ملی فوتبال ۷ نفره ایران فینالیست شد
 • تیم ملی فوتبال ۷ نفره ایران با غلبه بر انگلستان در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی جهان به دیدار پایان صعود کرد. به گزارش خبرنگار مهر، در چارچوب مسابقات فوتبال قهرمانی جهان که در آرژانتین جریان دارد و در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها تیم ملی فوتبال ۷ نفره کشورمان به مصاف انگلستان رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه سه بر یک شکست دهد. ملی پوشان فوتبال ۷ نفره ایران با کسب این پیروزی راهی دیدار نهایی مسابقات شدند. در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتبال ۷ نفره قهرمانی جهان دو تیم اوکراین و روسیه به مصاف هم رفتند، این بازی پس از تساوی دو بر دو در وقت قانونی به ضربات پنالتی کشیده شد و در پایان اوکراین موفق به کسب برتری شد. بدین ترتیب دیدار فینال مسابقات فوتبال ۷ نفره قهرمانی جهان میان ایران و اوکراین برگزار می شود و دو تیم انگلستان و روسیه برگزار کننده دیدار رده بندی خواهند بود این دو دیدار روز شنبه برگزار می شود.
 • تیم فوتبال هفت نفره ایران فینالیست شد
 • تیم فوتبال هفت نفره ایران با شکست تیم انگلیس به فینال مسابقات جهانی راه پیدا کرد. به‌ گزارش ‌ایسنا، در ادامه‌ رقابت‌های جهانی فوتبال هفت نفره که در آرژانتین در حال‌ برگزاری است، تیم ایران با نتیجه‌ سه بر یک تیم انگلستان را شکست داد و راهی مرحله فینال شد. همچنین تیم‌های اوکراین و روسیه که در گروه B قرار دارند برای راهیاب به فینال به مصاف هم رفتند که این دو تیم در ابتدا با نتیجه‌ ۲ بر ۲ دیدار را به تساوی کشاندند و در نهایت تیم اوکراین توانست در ضربات پنالتی‌ روسیه را شکست دهد و به عنوان دیگر فینالیست این مسابقات شناخته شود. دیدار پایانی رقابت‌های جهانی آرژانتین بین تیم‌های ایران و اوکراین فردا (جمعه) برگزار می‌شود و روسیه و انگلستان نیز برای کسب عنوان سومی در دیدار رده بندی به مصاف هم خواهند رفت. این رقابت‌ها که با حضور ۱۶ تیم آغاز شده بود، روز شنبه اول مهر ماه به پایان می‌رسد. انتهای پیام
 • تیم ملی فوتبال ۷ نفره ایران به فینال رسید
 • در چارچوب مسابقات فوتبال قهرمانی جهان که در آرژانتین جریان دارد و در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها تیم ملی فوتبال ۷ نفره کشورمان به مصاف انگلستان رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه سه بر یک شکست دهد. ملی پوشان فوتبال ۷ نفره ایران با کسب این پیروزی راهی دیدار نهایی مسابقات شدند. در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتبال ۷ نفره قهرمانی جهان دو تیم اوکراین و روسیه به مصاف هم رفتند، این بازی پس از تساوی دو بر دو در وقت قانونی به ضربات پنالتی کشیده شد و در پایان اوکراین موفق به کسب برتری شد. بدین ترتیب دیدار فینال مسابقات فوتبال ۷ نفره قهرمانی جهان میان ایران و اوکراین برگزار می شود و دو تیم انگلستان و روسیه برگزار کننده دیدار رده بندی خواهند بود این دو دیدار روز شنبه برگزار می شود.
 • پیروزی تیم ملی بسکتبال ۳ نفره بانوان ایران در نخستین گام
 • تهران -ایرنا- تیم ملی بسکتبال 3 نفره بانوان ایران در نخستین گام برابر افغانستان پیروز شود . به گزارش ایرنا به نقل از کمیته ملی المپیک، تیم ملی بسکتبال 3 نفره ایران در نخستین دیدار بازی های داخل سال آسیا موفق شد با نتیجه 21 بر 4 افغانستان را از پیش روی بردارد.دل آرام وکیلی، روژان محمودی، گلاره کاکاون پور و آیرین آرتونیان بازیکنان تیم ملی بسکتبال 3 نفره ایران را تشکیل دادند.کاروان ورزشکاران ایران که به نام شهید مدافع حرم «محسن حججی» نامگذاری شده با 214 ورزشکار (115مرد و 66زن ) به این رقابت ها اعزام شده است.نمایندگان ایران در 20 رشته فوتسال، تنیس روی میز، کیک بوکسینگ، موی تای، سامبو، کوراش، جوجیتسو، بولینگ و بیلیارد، دوچرخه سواری، دوومیدانی، شنا، وزنه برداری، کشتی آزاد و فرنگی، کشتی پهلوانی، کشتی با کمربند (آلیش)، بسکتبال سه در سه، تکواندو، سوارکاری و شطرنج مسابقه می دهند.برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.ورزشی ** 1528**1368 خبرنگار: حسن تمیمی**انتشار: خیراله شفیعی
 • پیروزی قاطع تیم ملی بسکتبال بانوان ۳ نفره ایران مقابل افغانستان
 • به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ در آغاز مسابقات بسکتبال بازی های داخل سالن قهرمانی آسیا تیم 3 نفره بانوان کشورمان در دیدار نخست خود مقابل افغانستان به میدان رفت و موفق شد 21 بر 4 به برتری دست یافت. ملی پوشان کشورمان متشکل از (گلاره کاکاونپور، دلارام وکیلی، روژانو محمودی، آیریان آرتوریان) در بازی دوم خود ساعت 20:55 به مصاف تایوان می‌روند.
 • پیروزی تیم ملی بسکتبال بانوان ۳ نفره ایران مقابل افغانستان در نخستین گام
 • به گزارش وانانیوز، در آغاز مسابقات بسکتبال بازی های داخل سالن قهرمانی آسیا تیم 3 نفره بانوان کشورمان در دیدار نخست خود مقابل افغانستان به میدان رفت و موفق شد 21 بر 4 به برتری دست یافت. ملی پوشان کشورمان متشکل از (گلاره کاکاونپور، دلارام وکیلی، روژانو محمودی، آیریان آرتوریان) در بازی دوم خود ساعت 20:55 به مصاف تایوان می‌روند.
 • رقابت های جهانی فوتبال هفت نفره ایران با شکست انگلیس به فینالیست شد
 • خبرگزاري آريا- تيم ملي فوتبال هفت نفره کشورمان با غلبه بر انگليس به ديدار پاياني مسابقات جهاني راه پيدا کرد.به گزارش آريا به نقل از فدراسيون جانبازان و معلولين، در اين ديدار اميررضا عزت دوست، احسان معصوم زاده و حسين تيزبر براي کشورمان گل زني کردند و در نهايت تيم ملي ايران با نتيجه سه بر يک موفق شد پيروز ميدان باشد. از سوي ديگر تيم هاي اوکراين و روسيه نيز براي راه يابي به فينال به مصاف هم رفتند که اين ديدار با نتيجه دو بر دو به تساوي انجاميد و در نهايت تيم اوکراين توانست در ضربات پنالتي روسيه را شکست داده و به عنوان ديگر فيناليست اين مسابقات شناخته شود. بر اين اساس ديدار پاياني رقابت هاي جهاني آرژانتين، ميان تيم هاي ايران و اوکراين برگزار مي شود و روسيه و انگليس نيز براي کسب عنوان سوم در ديدار رده بندي به مصاف هم مي روند.هر دو ديدار فينال و رده بندي، روز شنبه، اول مهر ماه، در شهر سان لوئيز برگزار خواهد شد.عبدالرضا کريمي زاده، حسن صفري، حسين تبريز (بوشهر)، صادق حسني، امير عزت دوست (گيلان)، مهدي جمالي (قم)، لطف اله جنگجو (مازندران)، عباس ترابي، محسن مختاري(مرکزي)، مسلم خزايي، جاسم بخشي، احسان معصوم زاده، امير امجديان (کرمانشاه)، حبيب اله حيدري مهر (زنجان)، 14 ملي پوش اعزامي به اين مسابقات هستند.امين اله ماني، سرمربي تيم ملي و احمد جانعلي، مربي تيم ملي، هدايت ملي پوشان را بر عهده دارند و سجاد کرمي و مصطفي سليماني نيز به ترتيب به عنوان مربي بدن ساز و فيزيوتراپ، در کنار تيم حضور دارند و سرپرستي کاروان اعزامي نيز بر عهده ي احسان باقري است.اين مسابقات از 19 شهريور ماه با حضور 16 تيم آغاز شده و تا يکم مهر ماه در شهر سان لوئيز برپاست.
 • بازدید گروه ۱۷ نفره متخصصین باستان شناسی وگردشگری آلمانی از غار کرفتو
 • یک گروه متخصص در زمینه امور باستان شناسی و گردشگری از غار باستانی کرفتو در 70 کیلومتری شمال شرق شهرستان دیواندره و قلعه تاریخی زیویه در 48 کیلومتری جنوب شرقی شهرستان سقز بازدید نمودند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آفتاب دل، در راستای توسعه صنعت گردشگری استان و پس از هماهنگیهای انجام گرفته توسط شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری پرواز پردازان آسمان وابسته به بانک شهر با مدیر پایگاه ملی کرفتو و زیویه، یک گروه متخصص در زمینه امور باستان شناسی و گردشگری با حضور نماینده شرکت و سرپرست گروه مذکور، خانم هنرمند و همچنین صابر وفایی سرپرست پایگاه ملی زیویه و کرفتو، از غار باستانی کرفتو در 70 کیلومتری شمال شرق شهرستان دیواندره و قلعه تاریخی زیویه در 48 کیلومتری جنوب شرقی شهرستان سقز، بازدید نمودند. وفایی سرپرست پایگاه ملی زیویه و کرفتو در این خصوص گفت: این بازدید که از حدود یک ماه پیش برنامه ریزی شده بود، با هدف معرفی و آشنایی هر چه بیشتر متخصصین و گردشگران خارجی علاقمند به آثار تاریخی و باستانی و جاذبه های گردشگری استان کردستان صورت گرفت و با توجه به اهداف مورد نظر، امید است در آینده ای نزدیک شاهد حضور چشمگیر گردشگران خارجی در سطح استان فرهنگی و تاریخی کردستان باشیم. وی ادامه داد: امیدواریم این اقدام علاوه بر یاری رساندن به امر معرفی و تبلیغ در مورد مواریث فرهنگی و جاذبه های گردشگری استان به اقصی نقاط دنیا، موجب حضور متخصصین در حوزه های مختلف علمی را برای اجرای برنامه های تحقیقاتی و پژوهشی در حوزه های گوناگون میراث فرهنگی و توسعه صنعت توریسم و گردشگری با تشکیل هیاتهای پژوهشی مشترک ایرانی و خارجی گردد. ...
 • لیپی و شاگردان به عراق می آیند
 • به گزارش وانانیوز، سایت اسپورت عراق خبر داد که عبدالحسین عبطان، وزیر ورزش و جوانان عراق دعوت نامه‌ای را به فدراسیون فوتبال چین فرستاده است و خواستار برگزاری دیداری تدارکاتی با تیم ملی این کشور در کربلا یا بصره شد. این اقدامات عراقی‌ها در راستای رفع تعلیق سریع ورزشگاه‌های عراق از سوی فیفا است. فیفا به مدت ۳ ماه ۳ ورزشگاه عراق را به صورت موقت رفع تعلیق کرده است تا دیداری تدارکاتی دوستانه برگزار کنند و در نهایت پس از این ۳ ماه تصمیم نهایی را خواهد گرفت.
 • شاگردان میثاقیان جریمه شدند
 • به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان تیم فوتبال سیاه‌جامگان امشب در چارچوب هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر میزبان تیم تبریزی گسترش فولاد تبریز بود و در پایان با نتیجه یک بر صفر مقابل حریف خود مغلوب شد. بر اساس اعلام مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان، این تصمیم به دلیل شکست برابر گسترش فولاد و نتایج ضعیف تیم فوتبال سیاه‌جامگان در خانه گرفته شده و 10 درصد از قرارداد بازیکنان و کادر فنی این تیم کسر شده است. همچنین به گفته مدیرعامل باشگاه، اگر مشکی‌پوشان بتوانند تا پایان نیم فصل اول نتایج را جبران کنند، این 10 درصد جریمه بخشیده خواهد شد. انتهای پیام/ بازیکنان سیاه جامگان جریمه شدند
 • برتری شاگردان چمنیان در دومین دیدار
 • تیم فوتبال زیر ۱۶ سال ایران برابر بوتان به پیروزی رسید. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تیم فوتبال زیر 16 سال کشورمان امروز (چهارشنبه) از ساعت 17 به مصاف نوجوانان بوتان رفت و در نهایت موفق شد با نتیجه 6 بر صفر پیروز این میدان شود.علیرضا باویه در دقایق 12 و 42، احمد شریعت‌زاده در دقایق 53 ،67 و 92 و شروین رضایی در دقیقه 91 برای ایران گلزنی کردند.ملی‌پوشان نوجوان کشورمان در اولین دیدار خود مقابل لبنان با نتیجه 3 بر صفر پیروز میدان شدند.انتهای پیام/ R7878/P1015145/S3,27/CT47
 • برتری شاگردان چمنیان در دومین مسابقه
 • به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تیم فوتبال زیر ۱۶ سال کشورمان امروز (چهارشنبه) از ساعت ۱۷ به مصاف نوجوانان بوتان رفت و در نهایت موفق شد با نتیجه ۶ بر صفر پیروز این میدان شود. علیرضا باویه در دقایق ۱۲ و ۴۲، احمد شریعت‌زاده در دقایق ۵۳،۶۷ و ۹۲ و شروین رضایی در دقیقه ۹۱ برای ایران گلزنی کردند. ملی‌پوشان نوجوان کشورمان در اولین دیدار خود مقابل لبنان با نتیجه ۳ بر صفر پیروز میدان شدند. انتهای پیام/ تیم ملی نوجوانان کشورمان، بونان را شکست داد
 • برتری شاگردان چمنیان برابر بوتان
 • تیم فوتبال زیر ۱۶ سال ایران برابر بوتان به پیروزی رسید. خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال زیر 16 سال کشورمان امروز (چهارشنبه) از ساعت 17 به مصاف نوجوانان بوتان رفت و در نهایت موفق شد با نتیجه 6 بر صفر پیروز این میدان شود.علیرضا باویه در دقایق 12 و 42، احمد شریعت‌زاده در دقایق 53 ،67 و 92 و شروین رضایی در دقیقه 91 برای ایران گلزنی کردند.ملی‌پوشان نوجوان کشورمان در اولین دیدار خود مقابل لبنان با نتیجه 3 بر صفر پیروز میدان شدند.