به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، هفتمین دوره مسابقات والیبال جام قهرمانان بزرگ مردان جهان از امروز (سه شنبه) در سالن «گایشی هال» شهر ناگویا ژاپن آغاز شد. در دومین دیدار روز نخست این رقابت ها تیم های ایران و ایتالیا به مصاف یکدیگر رفتند که ملی پوشان کشورمان سه بر دو به پیروزی رسیدند تا دو امتیاز ارزشمند مسابقه نخست را به دست آورند.

تیم ایران در ست‌های دوم و چهارم این مسابقه 25 بر 23 و 31 بر 29 مغلوب ایتالیا شد اما در ست های اول، سوم و پنجم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 19، 28 بر 26 و 15 بر 11 به پیروزی رسیدند تا در نخستین گام جام قهرمانان مردان جهان فاتح میدان باشند.

ایگور کولاکوویچ در ابتدای این مسابقه از ترکیب سعید معروف، سید محمد موسوی، امیر غفور، فرهاد قائمی، میلاد عبادی بور، سامان فائزی، مهدی مرندی برای دریافت و مصطفی حیدری برای توپ گیری استفاده کرد.

لورنزو بلنجینی سرمربی تیم ایتالیا نیز در ابتدای این مسابقه از ترکیب لوکا وتوری، سیمونه جیانلی، فابیو بالاسو، دانیله ماتزونه، فیلیپو لانزا، متئو پیانو و اولگ آنتونوف استفاده کرد. پائولو تورسی از برزیل و آندری زنوویچ از روسیه داوران اول و دوم دیدار ایران و ایتالیا بودند.

نخستین امتیاز ست نخست به تیم ایتالیا رسید. در امتیاز دوم دو تیم برابر شدند. سپس تیم ایران سه امتیاز متوالی به دست آورد. در امتیاز 5 بر 4 به سود ایران کولاکوویچ درخواست ویدیو چک کرد که پوئن ایتالیا تایید شد. وقت استراحت فنی نخست 8 بر 7 به ایران رسید. رقابت دو تیم در ادامه این ست بسیار نزدیک به هم پیش رفت. وقت استراحت دوم فنی نیز 16 بر 14 به تیم ایران رسید تا ملی پوشان کم کم امتیازهای خود را نسبت به حریف افزایش دهند. در امتیاز 21 بر 17 به سود ایران سرمربی ایتالیا وقت استراحت درخواست کرد. در نهایت ست نخست این مسابقه با امتیاز 25 بر 19 به سود ایران به پایان رسید.

ملی پوشان کشورمان در ست نخست 10 امتیاز از اسپک، یک امتیاز دفاع، دو امتیاز سرویس و 12 امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایتالیا به دست آوردند. عملکرد ایتالیا در ست نخست در دفاع بهتر از ایران بود که چهار امتیاز به دست آورد. لاجوردی پوشان 9 امتیاز از اسپک، دو امتیاز سرویس و 4 امتیاز از اشتباهات فردی بازیکنان ایران به دست آوردند.

تیم ایران در ابتدای ست دوم، دو امتیاز متوالی ازا اسپک غفور و دفاع موسوی به دست آورد. ترکیب تیم ایران در این ست تغییری نداشت و وقت استراحت فنی نخست نیز 8 بر 6 به ایران رسید. در امتیاز 12 بر 11 به سود ایران کولاکوویچ درخواست ویدیو چک داد که داور به دلیل اشتباه خودش دستور تکرار رالی این پوئن داد. سپس ایتالیا یک امتیاز گرفت و دو تیم برابر شدند. وقت استراحت دوم فنی به تیم ایتالیا رسید. در ادامه این ست رقابت دو تیم بسیار نزدیک به هم پیش رفت و در امتیاز 23 بر 23 سرمربی ایتالیا وقت استراحت درخواست کرد. سپس ایتالیا امتیاز سرویس گرفت تا ایگور وقت استراحت درخواست کند. در نهایت ایتالیا 25 بر 23 به پیروزی رسید تا نتیجه این دیدار در ست شماری یک بر یک برابر شوند.

در ست دوم تیم ایتالیا 18 امتیاز از سرویس به دست آورد که عملکرد بسیار خوبی از این تیم بود. سه امتیاز از دفاع، یک امتیاز سرویس و سه امتیاز از اشتباهات تیم ایران، مجموع 25 امتیاز ست دوم ایتالیا را تشکیل داد. تیم ایران در ست دوم 13 امتیاز از اسپک، دو امتیاز دفاع و هشت امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایتالیا به دست آورد. در ست دوم فرهاد سال افزون و رضا قرا نیز برای تیم ایران به میدان آمدند.

ست سوم با کسب امتیاز ایتالیا شروع شد. رقابت دو تیم همانند دو ست دیگر بسیار نزدیک به هم پیش رفت و وقت استراحت فنی نخست 8 بر 7 به ایران رسید. سامان فائزی در ابتدای این ست عملکرد خوبی داشت. وقت استراحت دوم این ست نیز 16 بر 15 به ایران رسید. ناهماهنگی بین بازیکنان ایران سه امتیاز برای ایتالیا به همراه داشت تا در امتیاز 18 بر 16 به سود ایتالیا، کولاکوویچ وقت استراحت درخواست کند. جولیو سابی بازیکن شماره 18 ایتالیا که در ست اول و سوم به عنوان بازیکن تعویضی به زمین آمد، عملکرد خوبی در این ست داشت. ایران سه امتیاز متوالی به دست آورد و در امتیاز 22 ایران با ایتالیا برابر شدند تا سرمربی ایتالیا درخواست وقت استراحت دهد. رقابت دو تیم در پوئن های پایانی بسیار حساس شد و در نهایت تیم ایران 28 بر 26 فاتح این ست شد تا در ست شماری دو بر یک پیش بیافتد و نخستین امتیاز جدول این رقابت ها را کسب کند. فرهاد سال افزون، رضا قرا و محمد جواد معنوی نژاد در این ست به میدان آمدند.

در ست چهارم نخستین امتیاز به تیم ایتالیا رسید و سپس ایران یک امتیاز به دست آورد. بعد از تساوی دوتیم در امتیاز چهارم، سه اسپک تیم ایران به اوت رفت تا ایتالیا 7 بر 4 پیش بیافتد. وقت استراحت فنی نخست این ست 8 بر 5 به ایتالیا رسید. سرویس های اولگ آنتونوف دریافت ایران را در این ست با مشکل روبرو کرد و اختلاف را به چهار امتیاز رساند. ایران دو امتیاز اختلاف خود با ایتالیا را جبران کرد تا وقت استراحت فنی دوم این ست 16 بر 14 به ایتالیا برسد. ایتالیایی ها از امتیاز 10 این ست با انجام حرکات نمایشی و خوشحالی رو به زمین ایران، جنگ روانی را علیه تیم ایران شروع کردند. در امتیاز 17 دو تیم برابر شدند تا سرمربی ایتالیا درخواست وقت استراحت کند. در امتیاز 20 بر 18 به سود ایتالیا و بعد از کسب سه امتیاز متوالی از سوی لاجوردی پوشان، ایگور درخواست وقت استراحت کرد. سرویس رضا قرا امتیاز بیستم را برای ایران همراه داشت تا دو تیم برابر شوند. بازی در پوئن های پایانی این ست نفسگیر و سنگین بود، در نهایت این ست با نتیجه 31 بر 29 به سود ایتالیا به پایان رسید تا دو تیم 2 بر 2 در ست شماری برابر شوند.

در ست پنجم بازیکنان تیم ایران با ارائه نمایشی تماشاگر پسند برتری خود را در میدان به تیم ایتالیا تحمیل کردند تا ملی پوشان ایران 15 بر 11 فاتح این جدال سخت باشند و در نهایت سه بر دو برنده جدال ستارگان آریایی برابر لاجوردی پوشان ایتالیا شوند تا جبران شکست لیگ جهانی سال 2017 نیز اینگونه رقم خورده باشد.

تیم ملی والیبال ایران فردا (چهارشنبه) در دومین دیدار خود به مصاف آمریکا می رود که این مسابقه نیز از ساعت 11 و 10 دقیقه به وقت تهران شروع می شود. در نخستین دیدار امروز این رقابت ها برزیل سه بر صفر فرانسه را شکست داد و تیم های ژاپن و آمریکا نیز در دیدار سوم و پایانی روز نخست این رقابت ها به مصاف یکدیگر می روند.

کلیدواژه: وقت استراحت فنی نخست | وقت استراحت درخواست | امتیاز از اشتباهات | سرمربی ایتالیا | پیروزی رسید | تیم ایتالیا | امتیاز متوالی | ایران رسید | امتیاز سرویس | ایتالیا رسید | رقابت ها | تیم ایران | رقابت دو تیم | سود ایران | دو تیم برابر | دست آورد | برابر شدند | سه امتیاز | یک امتیاز | دو امتیاز | ملی پوشان | ست نخست | ست دوم

منبع: خبرگزاری برنا

منبع این خبر، وبسایت www.bornanews.ir است و سایت «رویداد ۲۴» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۴۷۱۳۶۶۳ را همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «رویداد ۲۴» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

مزاحمت‌هایی که نصیب آیت الله هاشمی می شد الان نصیب ما شده/پنج نفر از اعضای خانواده ماممنوع الخروج هستند/فکر می کنند اسناد سری داریم که می خواهیم منتشر کنیم/حجاب را به صورت سنتی و بدون هیچ تحقیقی انتخاب کردم/ازدواج موقت همان دوست دختر پسری است

جزئیات واریز اولین سود سهام عدالت

از بردگان جنسی کیم جونگ اون تا قتل یازده موزیسین با سلاح سنگین

در همین زمینه

 • قهرمانی فوتسال ایران با تکرار پیروزی مقابل ازبکستان
 • ملی‌پوشان فوتسال ایران با برتری مقابل ازبکستان در دیدار فینال به مقام قهرمانی مسابقات داخل سالن فوتسال آسیا دست یافتند. به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتسال ایران در دیدار فینال مسابقات داخل سالن آسیا از ساعت ۱۷:۴۵ امروز (سه‌شنبه) به مصاف ازبکستان رفت و در پایان به برتری ۷ بر یک رسید. گل‌های ایران را در این بازی جاوید (دقیقه ۴ و ۹ و ۳۲ و ۳۵) حسن زاده (۲۱ و ۳۷) و احمدی(۳۱) به ثمر رساندند. برای ازبکستان نیز چوریف (دقیقه ۲۹) گلزنی کرد. یکی از نکات جالب این بازی پنج نفره کردن (پاورپلی) ازبکستان از ابتدای بازی بود. شاگردان ناظم‌الشریعه در مرحله گروهی این مسابقات تاهیتی، اردن و قرقیزستان را شکست داده و در یک چهارم نهایی از سد تایلند گذشتند. فوتسالیست‌های ایران در نیمه نهایی نیز با برتری مقابل افغانستان راهی دیدار فینال شدند. ملی‌پوشان فوتسال در این مسابقات با به ثمر رساندن ۵۸ گل، رکورد جدیدی از خود به جای گذاشتند. تیم ملی فوتسال ایران در فینال جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۶ نیز با برتری مقابل ازبکستان قهرمان شده بود. انتهای پیام
 • ایتالیا مرگ خلبان در مقابل چشم والدین و همسرش
 • خلبان هواپیمای جنگی در ایتالیا در مقابل چشمان والدین و همسرش جان باخت.به گزارش عصرایران به نقل از یورونیوز، در جریان یک نمایش هوایی در منطقه تراچینای ایتالیا یک جنگنده یوروفایتر تایفون متعلق به نیروی هوایی ایتالیا به دریا سقوط کرد.در این سانحه خلبان سی و شش ساله این جنگنده در مقابل چشمان حیرت زده همسر و والدینش که به تماشای این نمایش رفته بودند، جان خود را از دست داد.دلیل سقوط این هواپیمای جنگی هنوز مشخص نیست. وزارت دفاع ایتالیا در همین رابطه تحقیقاتی را آغاز کرده است.
 • پیروزی تیم ملی فوتسال مردان ایران مقابل ازبکستان/شاگردان ناظم الشریعه قهرمان شدند
 • خبرگزاری میزان- دیدار تیم ملی فوتسال کشورمان مقابل ازبکستان با برتری تیم ملی کشورمان به پایان رسید. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم ملی فوتسال کشورمان در مرحله فینال مسابقات قهرمانی داخل سالن آسیا امروز (سه‌شنبه) به مصاف ازبکستان رفت.این دیدار با نتیجه 7 بر یک به سود ایران به پایان رسید تا شاگردان ناظم‌الشریعه به مقام قهرمانی دست پیدا کنند. گل‌ها: جاوید(دقیقه 4 و 9 و 32 و 35) - حسن زاده(21 و 37)- احمدی(31) برای ایران و چوریف(دقیقه 29) برای ازبکستان.انتهای پیام/
 • شجاعت و ثبات قدم نخستین عامل رسیدن به پیروزی
 • به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از سیستان وبلوچستان، در چهارمین روز از هفته گرامیداشت دفاع مقدس، آیین شب شعر و خاطره دفاع مقدس همراه با تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران، شب گذشته 3 مهرماه در مجتمع فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.حجت‌الاسلام محمدعلی انصاری، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران، در این آیین اظهار کرد: خوی استکباری ایجاب می‌کند تا هر کجا ملتی خواهان عدالت و استقلال بودند، بر آنان حمله‌ور شوند و نابودشان کنند؛ بدین ترتیب دنیای استکبار، انقلاب اسلامی را هدف گرفت.مشاور وزیر فرهنگ در امور ایثارگران ادامه داد: دنیای استکبار در شرایطی جنگ 8 ساله را بر ما تحمیل کرد، که نیروهای ما هنوز انسجام لازم را پیدا نکرده بودند، لذا دشمن به طمع افتاده بود و ادعا کرد که در عرض سه روز، خاک ما را تصرف خواهند کرد.وی بیان کرد: استکبارگران شرق و غرب همسو با هم، ایران اسلامی را مورد حمله قرار دادند، اما ایمان قوی ملت ایران و رهبری مقتدرانه حضرت امام(ره) معادلات را تغییر داد و دشمن را در رسیدن به اهدافش ناکام گذاشت.انصاری اظهار کرد: طبق آموزه‌های قرآن کریم، آنچه باعث پیروزی در نبرد می‌شود، چهار عامل است که نخستین آن، شجاعت، ثبات قدم و از دشمن نهراسیدن است؛ ملت ایران بارها در مقابل تهدیدهای دشمن نشان داده است که نمی‌ترسد و میدان نبرد را ترک نمی‌کند.وی با اشاره به اینکه اخلاص و خدامحوری دومین عامل پیروزی در جنگ است، ادامه داد: سومین قدم در رسیدن به پیروزی، پیروی از ولایت است؛ تا زمانی که ولایت پذیری داشته باشیم شکست ناپذیریم.مشاور وزیر فرهنگ در امور ایثارگران بیان کرد: چهارمین عامل پیروزی در هر نبردی، حفظ وحدت است. در دفاع مقدس، همه اقوام و مذاهب دوشادوش هم حرکت کردند و در مقابل دشمن، یک صف متحد داشتند.
 • بازدید سفیران ارمنستان و ایتالیا از نمایشگاه ایران پلاست
 • ایران اکونومیست - به گزارش ایران اکونومیست ؛نمایشگاه ایران پلاست به دلیل اعتبار جهانی در منطقه خاورمیانه جذابیت بسیاری برای سفرا و تجاربین المللی دارد درهمین راستا سفرای دو کشور ارمنستان و ایتالیا امروزسه شنبه ( ۴مهرماه) از نمایشگاه ایران پلاست بازدید کردند. بر اساس این گزارش، در جریان این بازدید ها سفرای کشورهای مورد اشاره از اخرین دستاوردهای صنعت پتروشیمی ایران مطلع شده و بر لزوم همکاری های مشترک تاکید کردند. آرتاشس تومانیان سفیر ارمنستان درحاشیه این بازدید به خبرنگار نیپنا گفت: ایران و ارمنستان به عنوان دو کشور همسایه بسترهای فراوانی برای همکاری و مراودات اقتصادی دارند که بازدید از نمایشگاه ایران پلاست امکان شناسایی جنبه های لازم برای افزایش همکاری های دو کشور در زمینه صنعت پلاستیک فراهم می کند. گفتنی است که گسترش تعاملات تجاری و اقتصادی با کشورهای بین‌المللی در گرو کسب اطلاعات و آگاهی است.
 • دومین پیروزی تیم بسکتبال پتروشیمی در جام باشگاه های آسیا
 • به گزارش ایرنا، تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام پس از برد قاطعانه خود برابر نماینده فلسطین امروز دوشنبه در سومین دیدار خود به مصاف تیم مونو ومپایرز تایلند رفت که با نتیجه 111 بر 60 به پیروزی رسید.تیم پتروشیمی پس از کسب اولین برد خود در این رقابت ها، کوارتر اول این دیدار را با نتیجه 26 بر 19 به سود خود به پایان برد.در کوارتر دوم بازی، شاگردان مهران شاهین طبع به روند امتیاز آوری خود ادامه دادند و با نتیجه 47 بر 37 پیروز میدان شدند.در کوارتر سوم بازی، بازیکنان پتروشیمی با پرتاب های بدون اشتباه خود فاصله امتیازات خود را با حریف بیشتر کردند و در نهایت با احتساب 77 بر 51 پیروز این کوارتر شدند.بازیکنان تیم پتروشیمی در کوارتر چهارم بازی بر خلاف حریف تایلندی با خیال آسوده تری به کار خود ادامه دادند و در نهایت با نتیجه 111 بر 60 پیروز این دیدار شدند تا دومین برد خود را در این رقابت ها جشن بگیرند.بیست و ششمین دوره از رقابت‌های بسکتبال باشگاه‌های آسیا از سی و یکم شهریور تا هشتم مهر با حضور 10 تیم در دو گروه پنج تیمی در چین برگزار می‌شود. تیم پتروشیمی بندرامام در چهارمین دیدار خود در جام باشگاه های آسیا روز چهارم مهرماه به مصاف نماینده فیلیپین خواهد رفت.6002 خبرنگار: پارسا شاکری**انتشار: کبری آقازری
 • سومین پیروزی پتروشیمی بندر امام در آسیا
 • به گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان،تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام موفق شد در چهارمین بازی خود در رقابت های جام باشگاه های آسیا به سومین پیروزی خود دست یابد. شاگردان مهران شاهین طبع به ترتیب در کوارتر های اول تا چهارم با نتایج (16-14) ،(27-15)، ( 18-16) ، (26-19) موفق شدند حریف خود را شکست دهند و به سومین پیروزی خود دست یابند. پیش از این بازی نماینده فیلیپین هم مانند پتروشیمی بندر امام به 2 پیروزی و یک شکست دست یافته بودند. رقابت های بسکتبال جام باشگاه های آسیا از پس فردا با انجام مرحله حذفی پیگیری می شود. انتهای پیام / سومین پیروزی شاگردان مهران شاهین طبع در آسیا
 • پیروزی خانگی آرسنال مقابل وست بروم
 • در آخرین دیدار هفته ششم رقابت های لیگ برتر انگلیس، آرسنال موفق شد با نتیجه 2-0 وست بروم را شکست بدهد و تا رتبه هفتم جدول صعود کند. به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار که در ورزشگاه امیریتس برگزار شد، الکساندر لاکازت در هر نیمه یک بار دروازه وست بروم را باز کرد تا شاگردان ونگر در این دیدار خانگی به سه امتیاز دست پیدا کنند. بازی با حملات آرسنال آغاز شد و بازیکنان این تیم در همان دقایق ابتدایی موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند که نتوانستند از آنها استفاده کنند. برتری توپچی ها ادامه داشت تا اینکه سرانجام در دقیقه 20 به گل رسیدند. روی یک ضربه آزاد بود که ضربه تماشایی الکسیس سانچس به تیر برخورد کرد و توپ برگشتی را لاکازت با ضربه سر وارد دروازه کرد. بعد از این گل بازیکنان میهمان برای دقایقی ابتکار عمل را در دست گرفتند اما آرسنالی ها خیلی زود حملات شان را از سر گرفتند و موقعیت های خطرناکی روی دروازه وست بروم خلق کردند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید. ادامه دارد... آرسنال
 • پیروزی استقلال مقابل سپید رود هفت پله صعود
 • ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین:استقلال در نخستین تجربه‌اش بدون حضور منصوریان با برتری مقابل سپید‌رود رشت با فرار از قعر جدول، موقتا جهشی هفت‌پله‌ای را تجربه کرد. استقلال در نخستين ديدار هفته هشتم ليگ، ميهمان سپيدرود رشت بود. آبي‌هاي تهران كه نه منصوريان را داشتند، نه رحتمي و نه جباري و حتي روزبه‌ چشمي‌ هم روي نيمكت نبود توانست در رشت تيم اين شهر را با نتيجه دو بر يك شكست دهد. گل‌هاي استقلال را در اين بازي جابر انصاري و شجاعيان به ثمر رساندند و تك گل رشتي‌ها نيز در دقيقه 86 از روي نقطه پنالتي به ثمر رسيد استقلال با این برد ۸ امتیازی شد تا دومین پیروزی خود را در این فصل جشن بگیرد. با این برد، استقلال به طور موقت تا رده نهم جدول بالا آمد و باید منتظر سایر نتایج این هفته بماند. در همین زمینه: استقلال به دنبال سومین سرمربی گران‌قمیت اروپا فاتح تریم گزینه اول استقلال استقلال یک - ذوب آهن یک | ادامه بحران نتیجه‌گیری برای آبی‌ها تذکر وزیر ورزش به مدیران استقلال: حاشیه درست نکنید
 • پیروزی آمکار مقابل قعرنشین/غیبت عزت اللهی
 • به گزارش وانانیوز، در چارچوب هفته یازدهم لیگ روسیه آمکار که عزت اللهی را در اختیار دارد به مصاف تیمخاباروفسک قعرنشین رفت. این دیدار در حالی که عزت اللهی فرصت بازی پیدا نکرد با نتیجه 3 بر صفر به سود یاران سعید خاتمه یافت. برای آمکار یانوش گل 38، بودول84 و کومولوف 94 گلزنی کردند. عزت اللهی به مانند دیدار گذشته فرصت بازی پیدا نکرد. در جدول لیگ روسیه آمکار با 11 امتیاز یازدهم است.
 • پیروزی آمکار مقابل قعرنشین در غیبت عزت اللهی
 • آمکار در غیاب ملی‌پوش کشورمان مقابل تیم قعرنشین لیگ روسیه به پیروزی رسید. خبرگزاری فارس: در چارچوب هفته یازدهم لیگ روسیه آمکار که عزت اللهی را در اختیار دارد به مصاف تیم خاباروفسک قعرنشین رفت. این دیدار در حالی که عزت اللهی فرصت بازی پیدا نکرد با نتیجه 3 بر صفر به سود یاران سعید خاتمه یافت. برای آمکار یانوش گل 38، بودول84 و کومولوف 94 گلزنی کردند. عزت اللهی به مانند دیدار گذشته فرصت بازی پیدا نکرد. در جدول لیگ روسیه آمکار با 11 امتیاز یازدهم است.
 • پیروزی قاطع خانگی بتیس مقابل لوانته
 • به گزارش وانانیوز، در چارچوب هفته ششم لالیگا و در آخرین دیدرا هفته از ساعت 22 و 30 دقیقه رئال بتیس میزبان لوانته بود.رئال بتیس که فصل را خوب استارت زده است در خانه بر لوانته با نتیجه 4 بر صفر غلبه کرد تا روند رو به رشد خود را ادامه داده باشد.برای میزبان سانابریا 47 و 92، فابیان 45 و سرجیو لئون 65 گلزنی کردند.در جدول لالیگا بتیس با 12 امتیاز پنجم و لوانته با 9 امتیاز هشتم است.انتهای پیام/ک
 • پیروزی جوانان البدر مقابل ستارگان گرگان
 • تیم فوتبال جوانان البدربندرکنگ با هتریک امید سنگین جان مقابل میزبانش تیم ستارگان گرگان صاحب برتری شد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خلیج فارس، در هفته نخست مسابقات لیگ برتر فوتبال جوانان باشگاه‌های کشور عصر دیروز تیم البدر با نتیجه ۳ بر ۲ تیم ستارگان گرگان را شکست داد.امید سنگین جان در این مسابقه هتریک کرد و هر ۳ گل البدری‌ها را وارد دروازه نماینده گرگان کرد.شاگردان محمد خزایی در تیم البدر بندرکنگ در فصل گذشته رقابت‌های لیگ برتر فوتبال جوانان کشور هفتم شدند.
 • پیروزی استقلال مقابل سپیدرود در غیاب منصوریان
 • خبرگزاري آريا - تهران- ايرنا- تيم فوتبال استقلال تهران پس از استعفاي «عليرضا منصوريان» و در غياب کادرفني مستعفي و مربي محروم خود و در چارچوب هفته هشتم هفدهمين دوره رقابت هاي ليگ برتر در مصاف با سپيدرود رشت با نتيجه دو بر يک به برتري رسيد. به گزارش خبرنگار ايرنا، استقلال تهران و سپيدرود رشت براي نخستين بار در طول ادوار برگزاري رقابت هاي ليگ برتر فوتبال از ساعت 16 و 15 دقيقه امروز (سه شنبه) در ورزشگاه شهيد عضدي رشت به مصاف هم رفتند و آبي پوشان با گل هاي «جابر انصاري» و «داريوش شجاعيان» به برتري رسيدند. تک گل تيم سپيد رود را نيز «حسين ابراهيمي» دقيقه 84 از روي نقطه پنالتي به ثمر رساند.«ميک مک درمورت» مربي بدنسازآبي پوشان که پس از استعفاي «عليرضا منصوريان» به عنوان سرمربي موقت تيم معرفي شده است، با راي کميته انضباطي فدراسيون فوتبال از نشستن روي نيمکت آبي پوشان محروم است تا از جايگاه تماشاگران همراه با «روزبه چشمي» ديگر محروم اين تيم نظاره گر بازي شاگردانش باشد.«نصراله عبداللهي» سرپرست استقلال روي نيمکت نشست و «صالح مصطفوي» هدايت آبي پوشان را دراين ديداربر عهده دارد.سپيد رود که از حمايت کامل هواداران خود برخوردار بود، بازي را هجومي آغاز کرد و در دقيقه 11«ميثم تهيدست» هافبک سپيد رود در محوطه شش قدم استقلال صاحب موقعيت خوب گلزني شد که با بي دقتي توپ را به بالاي دروازه زد.دردقيقه 28 سانتر بازيکن سپيدرود را «حسين حسيني» گلر استقلال به خوبي دفع کرد که در برگشت شوت محکم «علي دهقان» هافبک سپيدرود از فاصله شش متري دروازه خالي گلر آبي پوشان به بيرون رفت.يک دقيقه بعد «حسن بيت سعيد» مهاجم استقلال پاس خوبي را از «فرشيد باقري» دريافت کرد که او نيز در محوطه 18 قدم تيم سپيد رود توپ را از بالاي دروازه به بيرون زد.سرانجام نيمه نخست اين ديدار با...
 • ثبت دومین پیروزی ۱۰۰ امتیازی پتروشیمی مقابل نماینده تایلند
 • به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، در چهارمین از مسابقات بسکتبال باشگاه‌های آسیا که در شهر شنززو چین جریان دارد،‌ تیم پتروشیمی نماینده کشورمان در سومین بازی خود مقابل مونو ومپایرز تایلند به میدان رفت و توانست این بازی را 111 بر 60 پیروز شود. شاگردان مهران شاهین طبع که در دو بازی قبلی یک برد و یک شکست را در کارنامه داشتند، در این مسابقه در حالی مقابل نماینده تایلند صف آرایی کردند که میرزا بگیچ یکی از بازیکنان خارجی خود را در اختیار نداشتند. پتروشیمی در دو کوارتر اول 26 بر 19 و 21 بر 18 پیروز شد و در مجموع 47 بر 37 برنده به رختکن رفت. نماینده کشورمان که نیمه دوم را با قدرت آغاز کرده بود در کوارتر سوم و چهارم هم 30 بر 14 و 10 و 34 بر 9 به برتری رسیدند تا در پایان 111 بر 60 به پیروزی برسند. در اواخر کوارتر چهارم بازی هم ارسلان کاظمی پس از ضربه ای که بازیکن حریف به او وارد کرد از ناحیه صورت دچار آسیب دیدگی شد و بیرون رفت. ویلی وارن بازیکن آمریکایی پتروشیمی با 20 امتیاز، پرامتیازترین بازیکن زمین بود و میثم میرزایی نیز با 15 ریباند، بهترین ریباندر میدان بود. نماینده کشورمان که صعود خود را به یک چهارم نهایی قطعی کرده است، فردا چهارشنبه بازی خود ساعت 17:15 به مصاف چوکز تو گو فیلیپین خواهد رفت. 604 تیم بسکتبال پتروشیمی پتروشیمی بسکتبال بسکتبال باشگاه های آسیا بسکتبال آسیا چین
 • دومین پیروزی پتروشیمی بندر امام مقابل حریف تایلندی
 • به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام خمینی در چهارمین روز مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا، به دومین پیروزی خود دست یافت. پتروشیمی بندر امام که در روز نخست این مسابقات با نتیجه ی 66 بر 65 مغلوب حریف قزاقستانی خود شده بود، در دومین دیدار، حریف فلسطینی اش را با نتیجه ی 108 بر 45 مقتدرانه از پیش رو برداشت و روز گذشته به مصاف حریف تایلندی رفت. پتروشیمی در این دیدار موفق شد حریف خود از کشور تایلند را با نتیجه ی 111 بر 60 شکست دهد. یاران مهران شاهین طبع، آخرین دیدار گروهی خود را امروز سه شنبه 4 مهرماه و از ساعت 17:15 دقیقه مقابل تیم چووکز توگو نماینده کشور فیلیپین برگزار خواهند کرد. بندر امامی ها در صورت پیروزی در این دیدار به عنوان تیم نخست گروه الف به مرحله ی حذفی صعود می کنند. بیست و ششمین دوره از رقابت های بسکتبال باشگاه های آسیا از سی و یکم شهریور تا هشتم مهر با حضور 10 تیم در دو گروه پنج تیمی در کشور چین در حال برگزاری است.
 • سرمربی سپیدرود رشت:انگیزه زیادی برای پیروزی مقابل استقلال داریم
 • رشت - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت بازی مقابل استقلال تهران را بسیار سخت عنوان کرد و گفت: در عین حال، انگیزه زیادی برای پیروزی مقابل این تیم داریم. به گزارش خبرنگار ایرنا ، علی نظرمحمدی غروب دوشنبه در مصاحبه پیش از بازی تیم های سپیدرود رشت و استقلال تهران در رشت اظهار کرد: شرایط استقلال به گونه ای است که همگان انتظار یک بازی آسان و بی برنامه را از این تیم دارند. وی افزود: اما حریف ما بسیار قدرتمند و قوی است و به همین دلیل بازی بسیار سختی را برابر این تیم داریم چون تیم استقلال تهران بازیکنان باتجربه و پرتوان زیادی دارد. نظرمحمدی بیان کرد: تیم سپیدرود برای بازی فردا یک حریف پرآوازه را پیش رو دارد که سال گذشته در رقابت های لیگ آسیا نیز حضور داشت اما با این وجود ما نیز کار کردیم و امیدوارم که شاهد یک بازی با کیفیت از سوی بازیکنان سپیدرود باشیم. سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت ادامه داد: بازیکنان استقلال درصدد پیروزی در این بازی هستند تا ثابت کنند که مسبب نتایج ضعیف این تیم نیستند و با تمام وجود بازی خواهند کرد. نظرمحمدی اظهار کرد: البته استقلال نیز روز سختی را مقابل جوانان سپیدرود خواهد داشت چون بازیکنان ما انگیزه زیادی دارند تا رو در روی تیم استقلال قرار گیرند. وی به غیبت حسین کعبی در این دیدار به دلیل محرومیت اشاره و خاطرنشان کرد: کعبی بازیکن متعصبی است که وزنه روحی مناسب...
 • پیروزی اکسین مقابل شهرداری ماهشهر/شکست خانگی ماشین سازی تبریز
 • به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، هفته ششم لیگ دسته اول فوتبال امروز (دوشنبه) با برگزاری دیدار تیم‌های اکسین البرز و شهرداری ماهشهر از ساعت 15:45 به پایان رسید که در این دیدار اکسین موفق شد با نتیجه یک بر صفر میهمان خود را شکست دهد. تک گل شاگردان علی لطیفی را در این مسابقه شاهین شفیعی در دقیقه 55 به ثمر رساند. در پایان دیدارهای این هفته بادران تهران با پیروزی خانگی خود مقابل راه‌آهن 14 امتیازی شد و به صدر جدول مسابقات لیگ دسته اول فوتبال صعود کرد. نفت مسجد سلیمان و نساجی مازندارن نیز با 13 امتیاز در تعقیب صدرنشین این مسابقات هستند. در انتهای جدول نیز تیم بحران‌زده راه‌آهن همچنان با دو امتیاز و بدون پیروزی در قعر جدول قرار دارد. نتایج کامل دیدارهای هفته ششم لیگ دسته اول به شرح زیر است: * بادران یک - راه‌آهن صفر * نفت مسجد سلیمان صفر - خونه‌به‌خونه بابل یک * مس رفسنجان صفر - شهرداری تبریز صفر * نساجی قائمشهر 2 - ملوان بندرانزلی یک * فجرسپاسی شیراز یک - ایرانجوان بوشهر سفر * صبای قم 2 - گل‌گهر سیرجان 2 * ماشین‌سازی تبریز یک - آلومینیوم اراک 2 * مس کرمان صفر - برق جدید شیراز صفر 604 لیگ آزادگان لیگ دسته اول لیگ دسته یک ماشین سازی تبریز
 • پیروزی گروژنی مقابل روبین کازان/تقابل میلاد محمدی و سردار آزمون
 • تیم فوتبال احمد گروژنی در هفته یازدهم رقابتهای لیگ روسیه برابر روبین کازان به پیروزی رسید. به گزارش خبرگزاری مهر، هفته یازدهم رقابتهای لیگ روسیه دوشنبه شب با برگزاری دیدار تیم های احمد گروژنی و روبین کازان پی گرفته شد که طی آن احمد گروژنی یک بر صفر پیروز شد. اوزدوف در دقیقه ۸۶ تنها گل این بازی را برای تیم احمد گروژنی به ثمر رساند. سردار آزمون و میلاد محمدی در این بازی برابر یکدیگر قرار گرفتند که البته برتری یاران محمدی رقم خورد. آزمون در دقیقه ۷۶ تعویض شد و از بازی بیرون رفت. احمد گروژنی با ۱۷ امتیاز تیم پنجم جدول است و روبین کازان با ۱۴ امتیاز در رده نهم قرار دارد.
 • به بهانه بازی امشب پرسپولیس مقابل الهلال/همه نیمه نهایی ای دلهره آور آسیا
 • ورزش > فوتبال ملی - امشب برای شانزدهمین بار شاهد دیدار یک تیم ایرانی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا هستیم. رضا پورعالی:از سال 1970 تا کنون، 15 بار ایرانی ها به نیمه نهایی صعود کردند که حاصل آن 7 پیروزی و 8 شکسته بوده است. رکورددار شکست در نیمه نهایی آسیا خود پذرسپولیس است که تا به حال 4 بار در این مرحله ناکام مانده و نتوانسته به دیدار نهایی راه یابد. در مقابل بیشترین پیروزی در نیمه نهایی مربوط به استقلال است که 4 بار خود را به دیدار فینال رسانده و 2 بار نیز قهرمان آسیا شده است. پاس، سپاهان و ذوب آهن هم در تنها نیمه نهایی خود پیروز شدند که در این میان تیم تهران قهرمان آسیا شد اما هر دو تیم اصفهانی با نایب قهرمانی به کار خود پایان دادند.سایپا هم ششمین تیم ایرانی راه یافته به نیمه نهایی است که با شکست در این بازی نتوانست به فینال راه یابد. تمام نیمه نهایی های جام باشگاه های آسیا و لیگ قهرمانان را مرور کرده ایم که به اختصار در ادامه می خوانید: 1970 در سال 70 میلادی میزبانی مراحل نیمه نهایی و فینال به ایران سپرده شد. استقلال با ستاره هایی چون ناصر حجازی، علی جباری، غلامحسین مظلومی، نصر ا...عبداللهی و منصور پورحیدری در نیمه نهایی به مصاف تیم مدان اندونزی رفت و با دو گل این حریف را شکست داد. البته معینی و خوردبین هم که پرسپولیس بودند به عنوان یار کمکی در ترکیب استقلال بودند. این تیم در فینال هم هاپوئل، نماینده رژیم اشغالگر قدس را 2 بر یک شکست داد و اولین قهرمانی را در جام باشگاه های آسیا جشن گرفت. 1971 استقلال برای دومین سال متوالی به نیمه نهایی رسید، اما این بار مقابل تیمی از عراق غافلگیر شد. الشرطه با دو گل نماینده ایران را شکست...
 • حمایت رئیس فدراسیون امارات از سعودی ها مقابل پرسپولیس الهلال تو نماینده ما در آسیا هستی
 • به گزارش ایسکانیوز ، تیم فوتبال پرسپولیس امشب ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران در بازی رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال عربستان در ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی صف‌آرایی می‌کند. مروان بن غلیطه، رئیس فدراسیون فوتبال امارات پیش از این دیدار مهم در صفحه شخصی حمایت تمام قدی را از سعودی‌ها مقابل نماینده کشورمان کرد و نوشت: برای الهلال نماینده ما در لیگ قهرمانان آسیا در بازی امشب مقابل پرسپولیس ایران آرزوی موفقیت می‌کنم. 602 فدراسیون ورزش فوتبال
 • جمهوری اسلامی ایران یک قدرت جهانی است
 • کرمانشاه- جانشین قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص) سپاه پاسدران انقلاب اسلامی گفت: استقلال همه جانبه ما نتیجه ایثار و از خود گذشتگی شهدا است و امروز جمهوری اسلامی ایران یک قدرت جهانی است. به گزارش خبرنگار مهر، سردار سالار آبنوش امروز دوشنبه در یادواره «سرداران و شهدای حوزه شهید نیکجو صفا پارسینه شهرستان سنقروکلیایی»، هفته دفاع مقدس را یادآور رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان دانست و اظهار داشت: استقلال همه جانبه ما نتیجه ایثار و از خود گذشتگی شهدا و ولایت پذیری ملت ما است که باید نسل به نسل منتقل شود.جانشین قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص) سپاه پاسداران، جمهوری اسلامی ایران را یک قدرت جهانی دانست و گفت: در دوران دفاع مقدس، توکل به خدا و توسل به اهل بیت (ع) پیروزی ملت ایران را رقم زد.سردار آبنوش تاکید کرد: باید زمینه آشنایی بیشتر نسل جوان را با ارزش‌های دفاع مقدس و ایثارگری شهدا را فراهم کنیم چراکه اگر ارزش‌ها فراموش شود همه تلاش‌ها، خون‌ها و فداکاری‌ها ار بین می‌رود.وی به جانفشانی‌های رزمندگان در ایام دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: پس از به سرانجام رسیدن ایام سراسر افتخار جنگ تحمیلی، مردم وظیفه‌ای زینب ‌گونه دارند تا ارزش‌ها و فرهنگ دفاع مقدس را اشاعه دهند.جانشین قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص) بیان کرد: امروز دشمن تحرکات و تهدیدات خد را به فضای مجازی نفوذ داده و لذا باید مراقب باشیم و از حداکثر ظرفیت‌های خویش استفاده نماییم.سردار آبنوش با بیان اینکه هیچ کس نمی‌تواند به طور کامل عظمت و عزت‌مندی ملت قهرمان ایران اسلامی را درک کند، گفت: این ملت با اراده معنوی خویش همواره به مسیر جلو حرکت می‌کند.
 • بسکتبال جام باشگاه های آسیا چنژو چین پتروشیمی بندر امام حریف تایلندی خود را نقره داغ کرد/کار سخت شاگردان شاهین طبع مقابل نماینده فیلیپین
 • به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس خوزستان به چین، در روز چهارم مرحله مقدماتی رقابت‌های بسکتبال جام باشگاه‌های آسیا در چنژو چین تیم پتروشیمی بندر امام در سومین دیدار خود در این مسابقات به مصاف مونو ومپایرز تایلند رفت. در این دیدار شاگردان مهران شاهین‌طبع همچون دیدار قبلی خود با نماینده فلسطین برتر از تیم حریف ظاهر شدند و با دفاع خوب و مستحکم، ریباندهای مناسب و حمله‌های سازمان‌دهی شده به دشت امتیاز پرداختند. پرتاب‌های سه امتیازی سیدنوید نیکتاش، سعید داورپناه، سجاد مشایخی و امتیازآوری‌های ویلی وارن و میثم میرزایی باعث شد رفته رفته اختلاف امتیاز افزایش پیدا کند و مهران شاهین‌طبع در کوارتر چهارم این دیدار همچون دیدار قبلی به محمدرضا بهرام‌زاد و محمدحسین ذاکری مجال بازی بدهد. با ورود این دو بازیکن جوان و با آتیه، تیم پتروشیمی جان تازه‌ای گرفت و روند امتیازآوری این تیم تداوم پیدا کرد و در نهایت این مصاف با حساب 111 بر 60 و با پیروزی بلامنازع مردان مهران شاهین‌طبع به پایان رسید. تیم پتروشیمی بندر امام در آخرین دیدار خود در مرحله مقدماتی این مسابقات امروز سه‌شنبه ساعت 17:15 به وقت تهران باید به مصاف چووکز تو گو فیلیپین برود. تیمی که در روز نخست بی‌سی‌ آستانه قزاقستان را با نتیجه 73 بر 65 شکست داد. پتروشیمی بندر امام در صورت پیروزی در این دیدار به عنوان تیم نخست گروه A این رقابت‌ها به مرحله حذفی صعود خواهد کرد. انتهای پیام/خ
 • سخنان ترامپ اعتراف به ظهور قدرت مهار ناپدیر ایران بود
 • جانشین فرمانده کل سپاه گفت: سخنان ترامپ اعتراف عاجزانه‌ای به ظهور یک قدرت مهارناپذیر بود. به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، آیین تکریم و معارفه فرماندهی حفاظت سپاه با حضور سردار سرتیپ پاسدارحسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه و جمعی از فرماندهان و مسئولین لشکری و کشوری و مدیران سازمان های مختلف فرودگاهی برگزار شد.سردار سلامی در این مراسم با تسلیت فرارسیدن ماه محرم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس با بیان اینکه عاشورا به ما نشان داد که کم بودن سپاهیان و حتی به اسارت رفتن خانواده هیچ‌کدام دلیلی برای غلاف کردن شمشیر جهاد نیست، اظهار داشت: لباس سبزی که امروز بر تن داریم ،عهد و پیمانی است که با شهیدان کربلا بسته ایم و زیباترین آرمان ما قطعه قطعه شدن در راه خدا است.وی افزود: واقعه عظیم عاشورا به ما نشان داد که اسلام آنقدر بزرگ و ارزشمند است که فداشدن امام به عنوان زیباترین مخلوق هستی موضوعی امکان‌پذیر است و باید چنین شود تا اسلام بماند. جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه جلوه‌هایی از عاشورا و تصویر آن حماسه زیبا و با شکوه را در دوران دفاع مقدس‌ مشاهده کردیم، گفت: اگر چنین تکیه‌گاه معنوی نبود، بدون شک ما یارای چنین دفاع شکوهمندی در برابردشمن رانداشتیم؛ غلبه بر دشمنانی نه به نیروی سلاح ممکن بود و نه با کثرت نفرات؛ بلکه تنها ایمان، باور و اعتقاد بود که این شکوه وعظمت را برای ایران و اسلام خلق کرد.سردار سلامی در ادامه با بیان اینکه امروزاسلام به یک ضلع از اضلاع هندسه قدرت جهان تبدیل شده است، گفت: نظام اسلامی ما امروز به اولویت اول جهانی تبدیل شده است، اینکه رئیس جمهور آمریکا در اجلاس عمومی سازمان ملل متحد منفعلانه از قدرت نظام ما سخن گفت،نه تنها ادبیات او تهدیدآمیز نبود، بلکه اعتراف عاجزانه‌ای به ظهور یک قدرت مهارناپذیر بود. وی با تاکید بر اینکه در شرایطی...
 • سخنان ترامپ اعتراف به ظهور قدرت مهار ناپذیر ایران بود
 • صراط: جانشین فرمانده کل سپاه گفت: سخنان ترامپ اعتراف عاجزانه‌ای به ظهور یک قدرت مهارناپذیر بود.به گزارش تسنیم، آیین تکریم و معارفه فرماندهی حفاظت سپاه با حضور سردار سرتیپ پاسدارحسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه و جمعی از فرماندهان و مسئولین لشکری و کشوری و مدیران سازمان های مختلف فرودگاهی برگزار شد.سردار سلامی در این مراسم با تسلیت فرارسیدن ماه محرم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس با بیان اینکه عاشورا به ما نشان داد که کم بودن سپاهیان و حتی به اسارت رفتن خانواده هیچ‌کدام دلیلی برای غلاف کردن شمشیر جهاد نیست، اظهار داشت: لباس سبزی که امروز بر تن داریم ،عهد و پیمانی است که با شهیدان کربلا بسته ایم و زیباترین آرمان ما قطعه قطعه شدن در راه خدا است.وی افزود: واقعه عظیم عاشورا به ما نشان داد که اسلام آنقدر بزرگ و ارزشمند است که فداشدن امام به عنوان زیباترین مخلوق هستی موضوعی امکان‌پذیر است و باید چنین شود تا اسلام بماند. جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه جلوه‌هایی از عاشورا و تصویر آن حماسه زیبا و با شکوه را در دوران دفاع مقدس‌ مشاهده کردیم، گفت: اگر چنین تکیه‌گاه معنوی نبود، بدون شک ما یارای چنین دفاع شکوهمندی در برابردشمن رانداشتیم؛ غلبه بر دشمنانی نه به نیروی سلاح ممکن بود و نه با کثرت نفرات؛ بلکه تنها ایمان، باور و اعتقاد بود که این شکوه وعظمت را برای ایران و اسلام خلق کرد.سردار سلامی در ادامه با بیان اینکه امروزاسلام به یک ضلع از اضلاع هندسه قدرت جهان تبدیل شده است، گفت: نظام اسلامی ما امروز به اولویت اول جهانی تبدیل شده است، اینکه رئیس جمهور آمریکا در اجلاس عمومی سازمان ملل متحد منفعلانه از قدرت نظام ما سخن گفت،نه تنها ادبیات او تهدیدآمیز نبود، بلکه اعتراف عاجزانه‌ای به ظهور یک قدرت مهارناپذیر بود. وی با تاکید بر اینکه در شرایطی که تمام منطقه...
 • امروز دشمنان قدرت دست درازی و تجاوز به جمهوری اسلامی ایران را ندارند
 • فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: امروز دشمنان قدرت دست درازی و تجاوز به جمهوری اسلامی ایران را ندارند. به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، به‌نقل از روابط عمومی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان، سردار حسین معروفی در مراسم افتتاح طرح‌های محرومیت‌زدایی سپاه در دهستان دامن شهرستان ایرانشهر اظهار داشت: دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها، شهادت‌ها، مردانگی و ایثار شهدا، جانبازان و آزادگان و رزمندگان ماست که ایران اسلامی را به اوج قله شرف و بزرگی وقدرت بازدارندگی رساند.فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان افزود: باید یاد کنیم از امام و شهدایمان و تجلیل کنیم از بازماندگان که مایه عزت شدند و حوزه بازدارندگی و قدرت ملت ایران را بالا بردند که دشمنان ابله ما قدرت دست درازی و تجاوز به علت سابقه درخشان را ندارند. در دفاع مقدس 3 مولفه بزرگ ایمان به خدا، وفاق ملی و رهبری و مدیریت صحیح اسلامی باعث پیروزی ملت ایران و سربلندی ما شد.وی اضافه کرد: در حال حاضر ایران اسلامی شناخته شده ترین کشور در دنیا است و شجاع‌ترین مردم دنیا به مراتب ایرانیان هستند و شجاع‌ترین مردم منطقه متعلق به ملت ماست. همه مردمی که امروز می‌خواهند از زیر یوق استکبار بیرون بیایند و آزاده باشند متوسل به نظام سیاسی ما می‌شوند.معروفی بیان کرد: مردم شیعه و سنی کشورهای سوریه، عراق و لبنان که امروز الگوهای جهان اسلام هستند از جوانان ما الگو می‌گیرند و این زیبایی کار است؛ تنها حامی مردم مظلوم و ستمدیده و محروم کشور غزه که همه مردم آن اهل‌سنت هستند، ایران است و این مهم بر اساس نظام سیاسی که امام و رهبری و ولایت ما امروز آن را هدایت می‌کند متبلور شده است.فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه این 3 مولفه ملت ایران را پیروز کرد، افزود: امروز دشمن در مقابل این 3 مولفه قرار گرفته و برای استان سیستان و...