به گزارش پارس نیوز،

راجح صابر الموسوی عصر امروز در مراسم آغاز صدور روادید اربعین حسینی که در سفارتخانه عراق در تهران برگزار شد اظهار کرد: اربعین حسینی رخدادی تاریخی و مقدس است و ما برای اهمیت این موضوع اقدامات مناسب و گسترده‌ای را انجام داده‌ایم.

وی افزود: ما می‌توانیم با نگاهی به تعداد ورود زائران در رخداد اربعین حسینی و گسترش زائران به میزان توسعه روابط دو کشور هم پی ببریم؛ از سه سال گذشته تاکنون تعداد زائران اربعین حسینی رشد بسیار گسترده‌ای داشته است که سال گذشته دو میلیون و 400 هزار نفر از ایران به این سفر عزیمت کردند.

صابر الموسوی با اشاره به رشد چشمگیر زائران اربعین حسینی از ایران تصریح کرد: ارقام و آمار ارائه شده درباره افزایش تعداد زائران نشان می‌دهد که روابط و توسعه خوبی میان دو کشور برقرار شده است. و این روابط نیز روز به روز عمیق‌تر، بهتر و گرمتر می‌شود.

سفیر عراق در ایران با اشاره به جلسات مشترک عراق و ایران برای مراسم اربعین حسینی و نحوه صدور روادید گفت: نشست‌ها و مذاکراتی که طی یک سال اخیر انجام گرفته در قالب یادداشت تفاهمی به امضای وزرای کشور ایران و عراق رسیده است و در ادامه راه نیز برای مراسم اربعین حسینی مشترکات و تفاهمات گسترده‌ای را خواهیم داشت.

صابر الموسوی ادامه داد: از دو سال قبل که همکاری مشترک برای اربعین حسینی انجام گرفته، است نحوه عزیمت زائران و علاقمندان اهل‌بیت سال به سال بهتر شده است و پیش‌بینی می‌کنیم امسال نیز شاهد بهبود وضعیت تردد زائران از مرزها و ساماندهی مناسب‌تر آنها باشیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر سفارتخانه‌ها و کنسولگریهای عراق در تهران، مشهد، کرمانشاه و اهواز اقدام به صدور ویزای اربعین حسینی می‌کنند توضیح داد: طبق توافق دو کشور 12 دفتر دیگر از کار مهرماه کار صدور ویزای اربعین حسینی را در ایران انجام خواهند داد و این برنامه تا روزهای منتهی به اربعین حسینی نیز با جدیت صورت می‌گیرد.

سفیر عراق در ایران ادامه داد:‌قیمت ویزای اربعین حسینی نیز 40 دلار در نظر گرفته شده و دو کشور ایران و عراق امسال تلاش دارند که هیچ زائری بدون گرفتن ویزا و مدارک قانونی از مرز خارج نشود.

وی تصریح کرد: از زائران ایرانی می‌خواهیم به شایعات موجود توجه نکنند و بدون روادید،‌گذرنامه و مدارک قانونی امکان عبور از مرزها وجود ندارد و این کار غیرقانونی تلقی خواهد شد.

صابر الموسوی با بیان اینکه امسال صدور ویزا به طور روان و مناسب انجام می‌گیرد گفت: سفارت عراق در تهران، کنسولگرهای عراق در ایران و دفاتر صدور ویزا تمام تلاش خودرا برای تسهیل امور ویزای اربعین انجام می‌دهند و این کار برای خدمت به دوستانمان در ایران صورت می‌گیرد.

وی تصریح کرد: دفاتر صدور ویزا و کنسولگری‌ها در ایام پیش‌رو به صورت تمام وقت به زائران اربعین حسینی خدمات ارائه می‌دهند و حتی اگر نیاز باشد روزهای تعطیل و شبانه‌روزی فعالیتها انجام خواهد گرفت.

سفیر عراق در ایران همچنین به زائران اربعین حسینی توسعه کرد که به مسائل امنیتی و توجیهایی که در این رابه انجام می‌گیرد توجه و اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

وی وجود بیمه برای زائران اربعین حسینی را یکی از الزامات دانست و تاکید کرد: همچون سال گذشته مسئله بیمه زائران اربعین حسینی نیز مدنظر قرار گرفته که توافق لازم در این باره انجام شده و امیدواریم دقت لازم صورت گیرد.

صابر الموسوی تصریح کرد: امسال براساس یادداشت تفاهمی که میان دو کشور به امضا رسیده تمامی کارهای مربوط به اربعین و حتی عبور و مرور کامیونها نیز تسهیل شده است که امیدواریم شاهد تردد روان زائران در این ایام باشیم.

سفیر عراق در ایران اظهار کرد: کمیسیون عالی بین دو طرف تشکیل شده که به زودی در تهران و عراق تشکیل جلسه می‌دهد و در شرایط غیرمترقبه نیز کمیته‌های ویژه‌ای برای رفع مشکلات و موانع تشکیل جلسه خواهد داد.

وی تصریح کرد: با وجود اینکه آمادگی‌های کامل در گذرگاه‌های شلمچه، چذابه، مهران و خسروی وجود دارد اما برای تسهیل بهتر امور زائران، در مرزها بازدیدهایی را انجام خواهیم داد.

صابر الموسوی تصریح کرد: به طور حتم گذرگاه‌های اختصاص یافته برای هر گروه از زائران به تفکیک استانهای آنها خواهد بود که اطلاع‌رسانی لازم از سوی مراجع ذیصلاح ایرانی انجام می‌گیرد.

سفیر عراق در ایران در پاسخ به این پرسش که کمیته رفع مشکلات و موانع میان دو کشور در زمینه نقض‌های صورت گرفته بابت ورود غیرقانونی زائران چه برنامه‌ای را مدنظر قرار می‌دهد، گفت: تمامی دفاتر و کنسولگری‌های ذکر شده آماده صدور روادید اربعین حسینی برای زائرین اربعین هستند و امیدواریم این مهم از سوی همه مورد توجه قرار گیرد.

وی تصریح کرد: ما در اربعین حسینی با یک موج انسانی بزرگ روبرو هستیم و باید عظمت مسئله را در نظر بگیریم و برخی نقص‌های کوچک را مشاهده نکنیم.

صابر الموسوی گفت: در رخداد مرز مهران که سال گذشته انجام گرفت 40 یا 50 هزار نفر عبور کردند اما رسانه‌های مغرض سعی کردند این جمعیت را 500 هزار نفر بیان کنند و یا آنکه آن را اشکال عراق توسط ایران جلوه دهند.

وی ادامه داد: اینکه چند هزار نفر به دلیل نداشتن مبلغ ویزا و. . . خود را به مرز رسانده‌اند نباید بزرگ جلوه داده شود چرا که مهم سیاستهای دو کشو راست که بر عدم تجاوز به حاکمیت یکدیگر استوار شده و بر آن اهتمام دارند.

سفیر عراق در ایران افزود: ما با حکمت و درایت تمامی مسائل را برای دوستان ایرانی بیان می‌کنیم و آنها نیز با روی گشاده به پیگیری می‌پردازند.

وی ملت ایران را افراد عاشق ائمه و اهل‌بیت(ع) نامید و گفت: مردم ایران عاشق اهل بیت هستند و قوانین دو کشور را مورد احترام قرار می‌دهند.

صابر الموسوی اظهار کرد: به طور حتم مردم صحبت‌های مراجع دینی و نظر ولی امر مسلمین بر حرام بودن عبور و مرور غیرقانونی را مورد لحاظ قرار می‌دهند.

سفیر عراق در ایران درباره حمل و نقل زائران اربعین حسینی در عراق گفت: تمام موسسات و دستگاه‌های عراق در ایام اربعین حسینی برای نقل و انتقال همه زائران بسیج شده‌اند که به طور حتم با این هماهنگی و همدلی کارها به طور مناسبی پیش خواهد رفت.

وی خاطرنشان کرد: با وجود ترافیک در ایام اربعین شاهد کاهش تصادفات و حوادث جاده‌ای در کشور عراق هستیم و این می‌تواند حائز اهمیت باشد.

سفیر عراق در ایران تاکید کرد: در رابطه با تدابیر امنیتی نیز تمام دستگاه‌های ذیربط بسیج شده‌اند و همکاریهای لازم را انجام خواهند داد. این یک عنایت الهی است که در شرایط فعلی عراق، از میلیونها زائر به طور مناسب پذیرایی می‌شود.

صابر الموسوی درباره این پرسش که آیا به اتباع سوری که در ایران هستند ویزا تعلق می‌گیرد یا خیر، گفت: تمام افرادی که در ایران اقامت دارند می‌توانند طبق دستورالعمل مطرح شده ویزای اربعین حسینی را دریافت کنند منتها در مورد اتباع سوری و بنگلادشی منتظر موافقت دستگاه‌های ذیربط عراق هستیم.

وی تصریح کرد: افزایش سال به سال زائران از کشورهای مختلف و ایرانی در مراسم اربعین حسینی می‌تواند نمودی از موفقیت این مراسم باشد؛ قطعا پیروزی و موفقیت در این مراسم باعث ناراحتی دشمنان ما خواهد شد.

وی درباره این پرسش که دولت عراق برای تامین امنیت زائران حسینی چه برنامه‌ای دارد گفت: ما تجربه سال گذشته را در بحث امنیت زائران داریم و قطعا در حال حاضر نیز دستاوردها و تجارب بهتری در زمینه مبارزه با گروهکهای تروریستی داریم و آن را اعمال خواهیم کرد.

کلیدواژه: زائران اربعین حسینی | ویزای اربعین حسینی | سفیر عراق در ایران | صابر الموسوی | صدور ویزا | سال گذشته | هزار نفر | دو کشور

منبع: پارس نیوز

منبع این خبر، وبسایت www.parsnews.com است و سایت «رویداد ۲۴» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۴۷۰۴۰۹۸ را همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «رویداد ۲۴» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

جزئیات واریز اولین سود سهام عدالت

از بردگان جنسی کیم جونگ اون تا قتل یازده موزیسین با سلاح سنگین

احمدی‌نژاد خطاب به ترامپ: بی‌ادب، بی‎فرهنگ!

در همین زمینه

 • آغاز صدور ویزا برای اربعین
 • اولین مرحله صدور ویزای اربعین حسینی سال 96 تحت سامانه سماح از سوی کنسولگری کشور عراق در کرمانشاه صادر شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه حسین رضوان مدنی مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمانشاهگفت: پیرو توافق‌های صورت گرفته از سوی ستاد اربعین مرکز با سفارت عراق در تهران و سه کنسولگری این کشور در شهرهای اهواز، مشهد و کرمانشاه، روند صدور ویزای اربعین از امروز آغاز شد.رضوان مدنی تصریح کرد: هم اکنون تن‌ها ویزای انفرادی صادر و مقدمات برای صدور ویزای مانیفستی یا همان ویزای گروهی نیز در دست اقدام است.وی ادامه داد: براساس تقسیم بندی صورت گرفته، ویزای زئران استان‌های کرمانشاه، کردستان، همدان و لرستان توسط کنسولگری کشور عراق در کرمانشاه صادر می‌شود.لازم به ذکر است مرز خسروی در استان کرمانشاه امسال قرار است میزبان هفت استان برای عبور زوار به سمت کربلای معلی و عتبات عالیات باشد.تخمین زده میشود که حدود ۴۰۰۰ هزار نفر از این مرز عبور کرده و برای بازگشت نیمی از آن‌ها از مرز مهران به کشور بازگردند.
 • صدور ویزا برای اربعین آغاز شد
 • صراط: مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمانشاه گفت: پیرو توافق‌های صورت گرفته از سوی ستاد اربعین مرکز با سفارت عراق در تهران و سه کنسولگری این کشور در شهرهای اهواز، مشهد و کرمانشاه، روند صدور ویزای اربعین از امروز آغاز شد.به گزارش باشگاه خبرنگاران، رضوان مدنی گفت: هم اکنون تن‌ها ویزای انفرادی صادر و مقدمات برای صدور ویزای مانیفستی یا همان ویزای گروهی نیز در دست اقدام است.وی ادامه داد: براساس تقسیم بندی صورت گرفته، ویزای زئران استان‌های کرمانشاه، کردستان، همدان و لرستان توسط کنسولگری کشور عراق در کرمانشاه صادر می‌شود.لازم به ذکر است مرز خسروی در استان کرمانشاه امسال قرار است میزبان هفت استان برای عبور زوار به سمت کربلای معلی و عتبات عالیات باشد.تخمین زده میشود که حدود ۴۰۰۰ هزار نفر از این مرز عبور کرده و برای بازگشت نیمی از آن‌ها از مرز مهران به کشور بازگردند.
 • مستشاران نظامی ایران با ویزا وارد عراق می شوند
 • تین‌نیوز | ایرج مسجدی، سفیر ایران در عراق است که ۹ ماهی می‌شود کار خود را در یک مقطع حساس و در یک کشور حساس آغاز کرده است، مسجدی با درجه سرتیپی پیش از این مشاور عالی سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه ایران بوده و از دی‌ماه به‌عنوان سفیر ایران در عراق منصوب شده است، به گزارش همشهری آنلاین، مهم‌ترین پرونده‌های باز مسجدی در 9ماه گذشته تحرکات داعش و این روزها هم تحولات اقلیم کردستان عراق بوده تا جایی که در روزها و هفته‌های اخیر رایزنی‌های فشرده و متعددی برای حل و فصل اختلاف بین دولت مرکزی عراق و اقلیم کردستان عراق در دفتر او برقرار بوده است، مسجدی در اولین گفت و گوی خود پس از حضور در سفارت به تحولات عراق و مناسبات دو جانبه پرداخته و همچنین هشدارهایی به زوار اربعین داده است. جناب مسجدی دولت عراق در ماه‌های اخیر توانسته موصل را از دست داعش آزاد کند، روابط ایران و عراق و کمک‌های مستشاری کشورمان به عراق برای نابودی کامل داعش را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ راهبرد ما در رابطه با کشور همسایه، دوست و برادر عراق مشخص است ما خواهان عراقی آباد، پیشرفته، باثبات وقوی با حفظ تمامیت ارضی آن در همسایگی خود هستیم و برای رسیدن به چنین عراقی از هیچ کمکی به عراق خودداری نخواهیم کرد.همه حمایت‌ها و پشتیبانی‌‌های ما از دولت عراق و نیروهای مقاومت، کاملاً رسمی و با اطلاع دولت عراق و بنا بر درخواست دولت این کشور است و تأکید می‌کنم حتی مستشاران نظامی ما با گرفتن ویزا و به‌طور قانونی وارد عراق می‌شوند و این کمک‌ها نقش عمده‌ای را در شکست داعش داشت.اینکه داعش به‌دست مردم عراق و سوریه و با کمک جمهوری اسلامی و دیگر دوستان این دو کشور شکست خورد و در آستانه نابودی است، آمریکا را بسیار نگران کرده است چون آمریکا فکر می‌کرد...
 • حذف الزام به بیمه و آزمایشات پزشکی برای متقاضایان ویزا/اقدام مثبت کنسولگری ایران در لاهور
 • با پیگیری‌های مستمر خبرگزاری تسنیم، کنسولگری ایران در لاهور اقدامات مثبت و ارزنده‌ای را برای تسهیل صدور ویزای زوار آغاز کرد. به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم با پیگیری‌های مستمر این خبرگزاری کنسولگری ایران در لاهور اقدامات مثبت وارزنده‌ای را برای تسهیل صدور ویزای زورا آغاز کرد.طبق اعلام مراجعین مسئولین کنسولگری برخی شرایط سخت و مشکل‌آفرین برای صدور ویزا را حذف کرده و اینک پاکستانی‌هایی که قصد زیارت حریم رضوی و عتبات عالیات را دارند بدون نیاز به بیمه و آزمایش پزشکی می‌توانند برای اخذ ویزا اقدام کنند.گفتنی است پیش از این الزام به پرداخت حق بیمه که البته تعهدی برای پرداخت غرامت به زوار نیز در قبال آن وجود نداشت و همچنین درست شدن بازار سیاه آزمایشات پزشکی هزینه‌های گزاف و سنگینی را به زوار تحمیل می‌کرد که بسیاری از پرداخت آن عاجز بوده و از فیض زیارت محروم می‌شدند.با حل شدن مشکل بیمه و آزمایشات پزشکی جزو خواسته 250 کاروان سالار پاکستان از سرکنسول ایران در لاهور بود، اینک افق روشنی برای حل شدن سایر مشکلات نیز وجود دارد.امیدواریم با پیگیری مسئولین محترم وزارت خارجه و کنسولگری لاهور به زودی مشکلات مربوط به واگذاری ثبت نام ویزا به شرکت‌های ثالث و اخذ هزینه‌های اضافی توسط آنان نیز حل شود.تسنیم پیش از این گزارش‌هاییمبنی بر مشکلات موجود در راه صدور ویزا در کنسولگری ایران در لاهور دریافت کرده و با هدف حل این مشکلات اقدام به رسانه‌ای کردن آنها کرده بود.انتهای پیام/. R36461/P36461/S8,87,91/CT12
 • شاکله بانکداری بدون ربا اجرا نمی شود/مشارکت بانک و گیرنده وام در سود و زیان مهم ترین مسئله در بانکداری بدون رباست
 • حیدر مستخدمین‌ حسینی، کارشناس‌ بانکی‌ در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، در خصوص اظهارات تولیت آستان قدس رضوی مبنی بر تاسیس یک بانک بدون ربا توسط آستان قدس رضوی، اظهار داشت: در نظام ‌بانکداری بدون ربا مکانیسیمی وجود دارد که این مکانیسم متاسفانه در نظام بانکی ما جاری و ساری نیست. وی افزود: مهم‌ترین شاکله این مکانیسم در عقود مشارکتی است که گیرنده تسهیلات با بانک در سود و زیان شریک خواهد بود. این کارشناس‌ بانکی‌ افزود: کلیه بانک‌های ما تسهیلات خود را با لحاظ کردن نرخ سود معین می‌دهند و اگر دریافت کننده تسهیلات با شکست در طرح و پروژه مواجه شود بانک هیچگونه مسئولیتی را نمی‌پذیرد و بانک سود خود را دریافت می‌کند. وی ادامه داد: در کنار آن‌ اگر گیرنده تسهیلات، سود بالایی‌ را از مشارکت با بانک ببرد بانک باز هم همان سود ابتدای دوره تعیین شده را دریافت می‌کند و تمامی بازده حاصله، نصیب تسهیلات گیرنده می‌شود. مستخدمین حسینی تصریح کرد: این اتفاق هم سپرده‌گذار را متضرر می‌کند و هم بانک را که در آن بازه زمانی در سود شریک نبوده زیرا این موضوع منجر به کاهش درآمد بانک خواهد شد. وی تاکید کرد: برای اجرای کامل بانکداری بدون ربا در ابتدا باید نرم افزار مخصوص آنرا نصب کنند. حسینی ادامه داد: بانکها باید در هر طرح و پروژه‌ای که تسهیلاتی را اختصاص می‌دهند تا انتهای پروژه (صنعتی، کشاورزی و خدماتی) حضور داشته باشند و در بازدهی‌ آن هم سهیم باشند زیرا در نهایت سود و زیان این سهم به سپرده گذار، بانک ، دولت و جامعه تعلق دارد و این مکانیسیم دقیقی است که از بانکداری بدون ربا می‌توان متصور بود . مستخدمین‌حسینی خاطر نشان کرد: در حال‌حاضر بانک‌ها با اخذ یک وکالت از متقاضی‌ و سپرده‌گذار وجوه را آن گونه که تشخیص می‌دهند به جریان می‌اندازند و از نتایج حاصل از مشارکت‌ها نه...
 • میلان:آتش گرفتن تیم کاغذی
 • حمیدرضا صدر به شکست میلیونرهای میلانی برابر سامپدوریا پرداخته، به سقوط روسونری به رتبه ششم... آنها اجازه چنین شکستی را نداشتند، نه نداشتند، ولی شکست خوردند، دوباره. شکست خوردند تا کابوس شکست دو هفته پیش برابر لاتزیو تکرار شود. هفته ششم سری آ که تمام شد همه بزرگان گل زده بودند جز آنها، همه بزرگان پیروز شده بودند جز آنها. رم سه گل به اودینزه زده بود، ناپولی سه گل به اسپال، لاتزیو سه گل به ورونا و یووه یک گل به جنوا. هفته ششم که تمام شد آنها 0-2 در استادیوم لوییجی فراریس پس از هفت سال مغلوب سامپدریا شده و لغزیده بودند به رده ششم جدول. دو گل دیرهنگام دووان زاپاتا و آلوارز درون دروازه میلان بازتابنده سایه روشن های سقوط میلانی ها نبود و آنها خوش اقبال بودند جیانلوییجی دوناروما گل های بیشتری دریافت نکرده بود. میلان بزرگ یادآور سفره گسترده اش شده بود که غذایی در آن برای پذیرایی وجود نداشت. همه آن جا بودند ولی نتوانستند جلوی سقوط را بگیرند، نه دوناروما، نه کریستین زاپاتا (پسر عموی دووان زاپاتا)، نه بونوچی، نه رومانولی، نه آباته، نه بورینی، نه بیلیا، نه بناونتورا، نه کالینیچ... هیچ کدام. سوت پایان را که کشیدند همه نمایش میلان را بدترین بازی روسونری این فصل خواندند. نومیدکننده ترین نمایش ستاره ها با پاس های به مقصد نرسیده، بدون توانایی در حفظ توپ و سرانجام از نفس افتاده در نبردهای تن به تن بدون نواختن حتی یک توپ در قاب دروازه.  ترکیب دفاع سه نفره کریستین زاپاتا - بونوچی - رومانولی ناموزون بود. کریستین زاپاتا کلمبیایی با پیراهن شماره 91 طی به ثمر رسیدن هر دو گل مقصر بود و در همه نبردهای خانوادگی برابر پسرعمویش مغلوب شد. بونوچی در قلب دفاع میلان یک بیگانه بود و نفرین طرفداران یووه رهایش نکرده. فرانک کسی تیره پوست بیست ساله در میانه میدان دریافت میلان که...
 • میلان آتش گرفتن تیم کاغذی
 • حمیدرضا صدر به شکست میلیونرهای میلانی برابر سامپدوریا پرداخته، به سقوط روسونری به رتبه ششم...آنها اجازه چنین شکستی را نداشتند، نه نداشتند، ولی شکست خوردند، دوباره. شکست خوردند تا کابوس شکست دو هفته پیش برابر لاتزیو تکرار شود. هفته ششم سری آ که تمام شد همه بزرگان گل زده بودند جز آنها، همه بزرگان پیروز شده بودند جز آنها. رم سه گل به اودینزه زده بود، ناپولی سه گل به اسپال، لاتزیو سه گل به ورونا و یووه یک گل به جنوا. هفته ششم که تمام شد آنها 0-2 در استادیوم لوییجی فراریس پس از هفت سال مغلوب سامپدریا شده و لغزیده بودند به رده ششم جدول. دو گل دیرهنگام دووان زاپاتا و آلوارز درون دروازه میلان بازتابنده سایه روشن های سقوط میلانی ها نبود و آنها خوش اقبال بودند جیانلوییجی دوناروما گل های بیشتری دریافت نکرده بود. میلان بزرگ یادآور سفره گسترده اش شده بود که غذایی در آن برای پذیرایی وجود نداشت. همه آن جا بودند ولی نتوانستند جلوی سقوط را بگیرند، نه دوناروما، نه کریستین زاپاتا (پسر عموی دووان زاپاتا)، نه بونوچی، نه رومانولی، نه آباته، نه بورینی، نه بیلیا، نه بناونتورا، نه کالینیچ... هیچ کدام. سوت پایان را که کشیدند همه نمایش میلان را بدترین بازی روسونری این فصل خواندند. نومیدکننده ترین نمایش ستاره ها با پاس های به مقصد نرسیده، بدون توانایی در حفظ توپ و سرانجام از نفس افتاده در نبردهای تن به تن بدون نواختن حتی یک توپ در قاب دروازه. ترکیب دفاع سه نفره کریستین زاپاتا - بونوچی - رومانولی ناموزون بود. کریستین زاپاتا کلمبیایی با پیراهن شماره 91 طی به ثمر رسیدن هر دو گل مقصر بود و در همه نبردهای خانوادگی برابر پسرعمویش مغلوب شد. بونوچی در قلب دفاع میلان یک بیگانه بود و نفرین طرفداران یووه رهایش نکرده. فرانک کسی تیره پوست بیست ساله در میانه میدان دریافت...
 • مرد استرالیایی با گرفتن برف پاک کن به مقصد رسید
 • برای مشاهده ویدئو، لطفا جاوااسکریپت را فعال کنید و از مرورگرهای بروز استفاده نمائید.
 • ترامپ به دنبال در اختیار گرفتن سازمان ملل است
 • به اعتقاد کارشناس مسائل بین‌الملل، منظور ترامپ از سهم بیشتر آمریکا در هزینه­‌های سازمان ملل متحد عبارت است از اینکه این سازمان باید در اختیار آمریکا باشد. سخنرانی ترامپ در مجمع عمومی هیچ تأثیری برای دنیا نداشت. به گزارش جهان نيوز به نقل از تسنیم ، «فرشید باقریان»، کارشناس مسائل بین‌الملل ، در خصوص مواضع ضد ایرانی و غیرمنطقی ترامپ در سازمان ملل متحد و میزان تأثیرگذاری آن در بین افکار عمومی، با اشاره به اینکه ترامپ به دنبال در اختیار گرفتن سازمان ملل متحد است، بیان داشت: هشتاد درصد سخنان ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل متحد مربوط به ایران بود؛ لذا اگر کشوری به اسم ایران نبود، ترامپ سخن چندانی در سازمان ملل نداشت. وی با توجه به عدم آشنایی رئیس­ جمهور آمریکا از فضای سیاست بین­‌الملل گفت: سخنرانی ترامپ در مجمع عمومی نخستین حضور وی در سازمان ملل بود. ترامپ هیچ سابقه سیاسی و سابقه سخنرانی در سازمان ملل ندارد. کارشناس مسائل بین‌الملل با تأکید بر ارزیابی سخنرانی ترامپ در مجمع عمومی مطرح کرد: ترامپ بیشتر از آنکه به واسطه حضور خود در سازمان ملل سخنرانی کند، گزارشی چندماهه از عملکردها و رویکردهای خود به جامعه آمریکا داد. وی با بیان اینکه رئیس‌جمهور آمریکا در سخنرانی خود در سازمان ملل متحد به دنبال سهم­ خواهی بیشتر از اعضای این سازمان بود، اشاره داشت: ترامپ اصرار داشت سازمان ملل با سهم زیاد آمریکا از هزینه آن اداره می‌شود. باقریان با توجه به ادعایی که دولت دونالد ترامپ در قبال مدیریت سازمان ملل متحد و شورای امنیت این سازمان دارد، تأکید کرد: منظور ترامپ از سهم بیشتر آمریکا در هزینه­‌های سازمان ملل متحد عبارت بود از اینکه این سازمان باید در اختیار آمریکا باشد. وی با تأکید بر عدم تأثیرگذاری سخنان ترامپ در نظام بین‌الملل مطرح کرد: ترامپ برای جامعه آمریکا که خشونت و...
 • ذوب آهن به دنبال پس گرفتن جایگاه خود از شاگردان دایی
 • در یکی از دیدارهای هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ۲ تیم ذوب‌آهن اصفهان و سایپا تهران از ساعت ۱۸:۳۰ روز سه‌شنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف هم می‌روند. به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از فردا با انجام 4 دیدار آغاز می‌شود تا تیم‌ها با استراحت 4 روزه پای به این هفته بگذارند.در یکی از مهم‌ترین دیدارهای این هفته 2 تیم ذوب‌آهن اصفهان و سایپا تهران از ساعت 18:30 روز سه‌شنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف هم می‌روند تا بار دیگر امیر قلعه‌نویی و علی دایی، سرمربیان با سابقه لیگ برتر جدال جذاب دیگری را مقابل یکدیگر برگزار کنند.تیم فوتبال ذوب‌آهن در حالی پای به این رقابت می‌گذارد که از 7 دیدار گذشته خود 2 برد، 4 تساوی و 1 شکست کسب کرده و با کسب 10 امتیاز در رده هفتم جدول رده‌بندی قرار دارد تا کسب 3 امتیاز این دیدار برای رسیدن به رده‌های بالاتر جدول در دستور کار شاگردان قلعه‌نویی قرار گیرد.سبزپوشان اصفهان در هفته گذشته رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی تهران میزبان استقلال بودند که این دیدار با وجود موقعیت‌های گلزنی تیم ذوب‌آهن در نهایت با نتیجه یک بر یک به پایان رسید تا چهارمین تساوی فصل ذوبی‌ها در مقابل شاگردان علی منصوریان حاصل شود.شاگردان قلعه‌نویی در دیدار مقابل استقلال، مانند اکثر دیدارهای خود در این فصل موقعیت‌های فراوان گلزنی را بر روی دروازه حریف خود ایجاد کردند تا حضور یک مهاجم شش دانگ در خط هجومی ذوب‌آهن بیش از پیش به چشم بخورد، البته کی‌روش سوارز برزیلی برای پر کردن این خلأ با نظر امیر قلعه‌نویی به جمع سبزپوشان اصفهانی پیوسته اما با نظر سازمان لیگ حق بازی در دیدارهای ذوب‌آهن را ندارد.مرتضی تبریزی که با زدن 4 گل در دیدار مقابل استقلال خوزستان، خیال قلعه‌نویی را تا حدودی در امر گلزنی تیم ذوب‌آهن...
 • ۲۵۰ ساقدوش برای گرفتن دنباله بلند یک عروس
 • پول‌نیوز - این زوج برای حمل لباس در ساعات درس دانش آموزان استفاده کرده اند و اداره ملی حفاظت از کودکان اعلام کرده که این کار خلاف قوانین بوده و خلافکاران به 10 سال زندان محکوم خواهند شد.«دنباله لباس «ساری » این عروس دو مایل -3.21 کیلومتر – طول داشته و یکی از بلندترین دنباله های لباس عروس بوده است.دانش آموزان از مدرسه ای به نام «سرات اکانایاکا» گرفته شده اند اما گویا آنها برای نگه داشتن دنباله لباس مجبور شده اند تا در ساعت درسی شان حضور پیدا نکنند. «دلیورا» از مقام های مسئول گفت: « در حال انجام تحقیقات در این ارتباط هستیم محرومیت دانش آموزان از درس جزو جرائم سنگین به شمار می آید.» منبع: ایران آنلاین
 • روایت دلنگرانی خانواده ها از آتش گرفتن مدرسه ای در تهران
 • تنها دو روز از آغاز سال تحصیلی جدید می‌گذرد، شور و شوق مهر هنوز در وجود دانش‌آموزان ریشه دارد. راستی قرار بود مهر امسال پُرنشاط تر از سال‌های قبل آغاز شود. در حالیکه تابستان 96 با خاطره جان باختن دانش آموزان هرمزگانی به خط پایان رسید و همه تلاش کردند تا مهر پُرنشاطی را برای مدارس کشور رقم بزنند، نخستین روز از سال تحصیلی با دو حادثه‌ای رقم خورد که شیرینی مهر را به کام برخی دانش‌آموزان ننشاند. در قلب پایتخت آن هم نخستین روز مهر، مدرسه‌ای به یادگار مانده از دهه 30 دچار حریق شد و خوشبختانه اینبار آتش در ساعات ابتدایی صبح شعله کشید، زمانیکه هنوز ساعت رسمی فعالیت مدرسه آغازنشده بود بنابراین دانش آموزی آسیب ندید. باور آتش گرفتن مدرسه‌ای در تهران که در نگاه بسیاری از افراد مرکز تمرکز امکانات است, شاید عجیب به نظر برسد اما باید باور کنیم که تهران از لحاظ وضعیت مدارس اوضاع مناسبی ندارد، ساختمان‌هایی که از دهه 30 و 40 در پایتخت باقی مانده‌اند به دلیل کمبود مدرسه با تراکم دانش آموز همراه هستند و تعدادشان در محلات قدیمی و مرکزی پایتخت کم نیست. مدرسه طبرسی, دبستانی دخترانه در یکی از محلات مرکزی تهران است. مدرسه‌ای که ساخت آن مربوط به سال 1338 است و حالا در آستانه شصتمین سال از عمر خود همچنان پذیرای دانش آموزان است. در صبح نخستین روز مهر, دانش آموزان با شور و شوق فراوان لباس و کفش جدید را پوشیده و دست در دست مادر راهی مدرسه شدند اما صحنه عجیب سوختن مدرسه‌ای که قرار بود نخستین روز از سال تحصیلی جدید را در آن شاد باشند، به نظاره نشستند. حالا 400 دانش آموز مدرسه طبرسی در نوبت بعدازظهر دبیرستان مجاور، سال تحصیلی جدید را شروع کردند تا کار تعمیرات مدرسه‌شان به پایان برسد. و خانواده‌ها نیز نگرانند که اگر آتش در زمان...
 • دلنگرانی خانواده ها از آتش گرفتن مدرسه ای در تهران تصاویر
 • آتش این‌بار در مدرسه‌ای به جای مانده از دهه ۳۰ در قلب پایتخت، زبانه کشید و حالا خانواده‌های ۴۰۰ دانش‌آموز دبستانی از فرسودگی مدارس و نگرانی‌هایشان می‌گویند. خبرگزاری تسنیم: تنها دو روز از آغاز سال تحصیلی جدید می‌گذرد، شور و شوق مهر هنوز در وجود دانش‌آموزان ریشه دارد. راستی قرار بود مهر امسال پُرنشاط تر از سال‌های قبل آغاز شود.در حالیکه تابستان 96 با خاطره جان باختن دانش آموزان هرمزگانی به خط پایان رسید و همه تلاش کردند تا مهر پُرنشاطی را برای مدارس کشور رقم بزنند، نخستین روز از سال تحصیلی با دو حادثه‌ای رقم خورد که شیرینی مهر را به کام برخی دانش‌آموزان ننشاند.در قلب پایتخت آن هم نخستین روز مهر، مدرسه‌ای به یادگار مانده از دهه 30 دچار حریق شد و خوشبختانه اینبار آتش در ساعات ابتدایی صبح شعله کشید، زمانیکه هنوز ساعت رسمی فعالیت مدرسه آغازنشده بود بنابراین دانش آموزی آسیب ندید.باور آتش گرفتن مدرسه‌ای در تهران که در نگاه بسیاری از افراد مرکز تمرکز امکانات است, شاید عجیب به نظر برسد اما باید باور کنیم که تهران از لحاظ وضعیت مدارس اوضاع مناسبی ندارد، ساختمان‌هایی که از دهه 30 و 40 در پایتخت باقی مانده‌اند به دلیل کمبود مدرسه با تراکم دانش آموز همراه هستند و تعدادشان در محلات قدیمی و مرکزی پایتخت کم نیست.مدرسه طبرسی, دبستانی دخترانه در یکی از محلات مرکزی تهران است. مدرسه‌ای که ساخت آن مربوط به سال 1338 است و حالا در آستانه شصتمین سال از عمر خود همچنان پذیرای دانش آموزان است.در صبح نخستین روز مهر, دانش آموزان با شور و شوق فراوان لباس و کفش جدید را پوشیده و دست در دست مادر راهی مدرسه شدند اما صحنه عجیب سوختن مدرسه‌ای که قرار بود نخستین روز از سال تحصیلی جدید را در آن شاد باشند، به نظاره نشستند.حالا 400 دانش آموز مدرسه طبرسی در نوبت بعدازظهر دبیرستان مجاور،...
 • افت ۷۱ واحدی شاخص بورس در کنار قوت گرفتن قبمت در قندی ها
 • در سومین روز معاملات تالار شیشه‌ای شاخص کل روند کاهشی را پیمود و به نیمه کانال ۸۵ هزار واحدی نزدیک شد. امروز اکثر سهم ها شاهد تحولات قیمتی با شیب ملابم بودند. به گزارش ایسنا، در ادامه افت دماسنج بازار سرمایه طی چندروز اخیرامروز شاخص کل ۷۱ واحد افت کرد و تا تراز ۸۵ هزار و ۵۱۷ واحدی پایین آمد. شاخص کل هم‌وزن نیز با حدود یک واحد کاهش همراه شد و به رقم ۱۷ هزار و ۹۵۳ رسید. شاخص آزاد شناور نیز ۱۲۶ واحد پایین رفت و به عدد ۹۳ هزار و ۸۸ واحدی رسید. علاوه بر این شاخص بازار اول پس از ۱۳۲ واحد کاهش تا رقم ۵۹ هزار و ۴۴۳ واحدی پایین آمد، اما شاخص بازار دوم شاهد رشد ۲۷۶ واحدی بود. افت دماسنج بازار سرمایه طی چند روز گذشته در حالی به وقوع می‌پیوندد که در طی هفته‌های پیش شاخص کل بازده نقدی و قیمتی توانسته بود با چند بار کانال‌شکنی از خط مقاومت ۸۵ هزار واحدی عبور کند و تا آستانه کانال ۸۶ هزار تایی پیش رود. در معاملات امروز نماد فولاد خوزستان، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان هر یک به ترتیب با ۲۴، ۲۲ و ۲۲ واحد تاثیرروی دماسنج بازار بیشترین نقشکاهنده را روی شاخص داشت. در طرف مقابل داده گستر اصل نوین، آسان پرداخت پرشین و شرکت ارتباطات سیار ایران سعی کردند دماسنج بازار را به سمت بالا هدایت کنند. امروز در گروه خودرو ۱۰۶ میلیون سهم به ارزش نزدیک به ۱۳ میلیارد تومان مورد داد و ستد قرار گرفت. در این گروه در اکثر نمادها شاهد حدود یک واحد نوسان قیمتی به سمت بالا یا پایین بودیم. در گروه محصولات شیمیایی نیز ۱۷ میلیون سهم به ارزش ۸.۵ میلیارد تومان در دو هزار و ۷۸۷ نوبت مورد داد و ستد قرار گرفت و در گروه فرآورده‌های نفتی شاهد معامله ۲۲...
 • افت ۷۱ واحدی شاخص بورس در کنار قوت گرفتن قیمت در قندی ها
 • به گزارش بولتن نیوز، در ادامه افت دماسنج بازار سرمایه طی چندروز اخیرامروز شاخص کل ۷۱ واحد افت کرد و تا تراز ۸۵ هزار و ۵۱۷ واحدی پایین آمد. شاخص کل هم‌وزن نیز با حدود یک واحد کاهش همراه شد و به رقم ۱۷ هزار و ۹۵۳ رسید. شاخص آزاد شناور نیز ۱۲۶ واحد پایین رفت و به عدد ۹۳ هزار و ۸۸ واحدی رسید. علاوه بر این شاخص بازار اول پس از ۱۳۲ واحد کاهش تا رقم ۵۹ هزار و ۴۴۳ واحدی پایین آمد، اما شاخص بازار دوم شاهد رشد ۲۷۶ واحدی بود. افت دماسنج بازار سرمایه طی چند روز گذشته در حالی به وقوع می‌پیوندد که در طی هفته‌های پیش شاخص کل بازده نقدی و قیمتی توانسته بود با چند بار کانال‌شکنی از خط مقاومت ۸۵ هزار واحدی عبور کند و تا آستانه کانال ۸۶ هزار تایی پیش رود. در معاملات امروز نماد فولاد خوزستان، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان هر یک به ترتیب با ۲۴، ۲۲ و ۲۲ واحد تاثیرروی دماسنج بازار بیشترین نقشکاهنده را روی شاخص داشت. در طرف مقابل داده گستر اصل نوین، آسان پرداخت پرشین و شرکت ارتباطات سیار ایران سعی کردند دماسنج بازار را به سمت بالا هدایت کنند. امروز در گروه خودرو ۱۰۶ میلیون سهم به ارزش نزدیک به ۱۳ میلیارد تومان مورد داد و ستد قرار گرفت. در این گروه در اکثر نمادها شاهد حدود یک واحد نوسان قیمتی به سمت بالا یا پایین بودیم. در گروه محصولات شیمیایی نیز ۱۷ میلیون سهم به ارزش ۸.۵ میلیارد تومان در دو هزار و ۷۸۷ نوبت مورد داد و ستد قرار گرفت و در گروه فرآورده‌های نفتی شاهد معامله ۲۲ میلیون سهم به ارزش بیش از ۸ میلیارد تومان بودیم. در گروه قند و شکر امروز شاهد رشد در بسیاری از نماد ها بودیم. تعدادی از این نماد ها توانستند تا...
 • گرفتن تاییده مخزن برای پذیرش در مراکز معاینه فنی اجباری است
 • مشهد- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: پذیرش خودرو های دوگانه سوز در مراکز معاینه فنی مشهد تنها با داشتن تاییده مخزن انجام می شود. به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ غلام‌زاده صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهارکرد: به منظور حل مشکل تست مخزن مقرر شده اداره استاندارد خراسان رضوی چهار مرکز برای تست مخزن گاز خودروهای دوگانه راه‌اندازی کند که در حال حاضر یک مرکز آن راه‌اندازی شده است. وی عنوان کرد: این مرکز در حال حاضر در بولوار آزادی با عنوان شرکت توس پیشرو گاز پذیرای خودروهای گازسوز است. معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد تصریح کرد: مراکز معاینه فنی درمشهد به صورت مکانیزه اقدام به معاینه فنی خودروهای تک گانه می‌کنند که این مهم در سامانه کشوری مراکز معاینه فنی خودرو لحاظ شده است. غلام زاده اظهارکرد: خودروهای دوگانه سوز در مرحله اول باید در مراکزی که توسط اداره استاندارد راه‌اندازی شده اقدام به تست مخزن گاز خودروی خود کنند و پس از ثبت در سامانه و اخذ تاییدیه به مراکز معاینه فنی شهر مراجعه کنند. معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد تصریح کرد: همچنین مقر شده تا مراکز تست مخازن گاز خودروهای دوگانه در نزدیکی مراکز معاینه فنی شهرداری باشد تا امکان دسترسی آسان‌تر شود. معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: ساماندهی و معاینه فنی خودروهای دوگانه سوز اقدام خوبی است که اجرایی شده زیرا به صورت متوسط روزانه ۲۰۰ خودروی دوگانه به ۵ مرکز معاینه فنی خودروی شهر مراجعه می‌کنند. غلام‌زاده در خصوص سن معاینه خودروها تصریح کرد: در حال حاضر سن معاینه فنی خودروها ۵ سال است که قرار استبه ۴ سال کاهش یابد.
 • پیج اینستاگرام رئیسی از دسترس خارج شد عکس
 • پیج اینستاگرام حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی ساعتی پیش بعد از پخش زنده از حرم مطهر رضوی که معمولا با خشم سعودی‌ها مواجه بوده از دسترس خارج شده است سرویس عکس و فیلم فردا: پیج اینستاگرام حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی ساعتی پیش بعد از پخش زنده از حرم مطهر رضوی که معمولا با خشم سعودی‌ها مواجه بوده از دسترس خارج شده است.
 • بولتون:ترامپ فورا از برجام خارج شود
 • خبرگزاري آريا - نماينده اسبق آمريکا در سازمان ملل گفت، ترامپ بايد به طور کامل از توافق هسته اي ايران خارج شود.به گزارش خبرگزاري صداوسيما، به نقل از پايگاه اينترنتي بريت بارت، جان بولتون مدعي شد: اين فاجعه بارترين توافقي بود که آمريکا با آن موافقت کرد. اين توافق براي آمريکا، دوستان و متحدانش مضر است. اين توافق براي مردم ايران هم مضر است. بهتر است که هر چه زودتر از اين توافق خارج شويم. وي افزود: به نظرم اين احتمال وجود دارد که آيت‌الله‌ها توافق اتمي را نقض کنند و اگر ما در توافق بمانيم آنها به سرعت به طرف رسيدن به توانايي هسته اي پيش خواهند رفت.
 • کره شمالی برای جهان خارج مرموزتر می شود
 • یک گروه نظارتی هشدار داده که همزمان با تحریم‌های جدید علیه کره شمالی یوتیوب تصمیم گرفت تا یک کانال تبلیغات رسمی این کشور را مسدود کند و این اقدام باعث شده تا کره‌شمالی برای جهان خارج مبهم‌تر شود. خبرگزاری ایسنا: ناظران مدت‌هاست که برای دسترسی به اوضاعی که در کره شمالی رخ می‌دهد، به اخبار رسانه‌های دولتی این کشور متکی هستند اما تصمیم یوتیوب برای مسدود کردن کانال "اوریمینزوکری" باعث شده تا دسترسی به اطلاعات و اخبار از داخل کره شمالی دیگر همانند سابق نباشد."مارتین ویلیامز"، در یک یادداشت درباره گروه نظارتی North ۳۸ که بر اقدامات کره شمالی نظارت دارد، نوشت:‌ یوتیوب این کانال را که منبع اصلی فیلم‌های ویدئویی از کره شمالی بود، مسدود کرد و حالا ما نمی‌توانیم به درستی از واقعیات این کشور مطلع شویم. درک جهان غرب از آنچه در کره شمالی اتفاق می‌افتد محدود شده است و دسترسی ما به زندگی و تفکرات مردم در کره شمالی بسیار کمتر خواهد شد.یوتیوب اوایل سپتامبر سال جاری میلادی و با ارسال پیامی که در آن نوشته شده بود "نقض استانداردهای یوتیوب" این کانال تبلیغاتی کره شمالی را مسدود کرد.استادان و تحلیلگران فیلم‌های ویدئویی در این صفحه از یوتیوب استفاده می‌کردند.کره شمالی پس از آنکه ششمین آزمایش اتمی خود را انجام داد، تحت تحریم‌های جدید قرار گرفته است.
 • خارج سازی نوزدهمین مغروقه از اروند رود
 • مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر از خارج‌سازی سومین مغروقه از اروند رود در سال جاری خبر داد. عادل دریس اظهار کرد: این مغروقه از نوع یدک کش 35 متر طول و 8 متر عرض دارد که از مقابل کشتی سازی اروندان 2 واقع در اروندرود خارج سازی شد.به گفته وی خارج سازی این مغروقه که یکی از مغروقه‌های نیمه سخت اروند رود به شمار می‌آید به مدت یک ماه و نیم به طول انجامید.مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: مغروقه نوزدهمین مغروقه از عملیات پروژه خارج سازی 39 فروند مغروقه اروند رود می‌باشد. وی افزود: عملیات خارج‌سازی پروژه 39 فروند مغروقه اروند رود با اعتباری بالغ بر ۶۲۵ میلیارد ریال از شهریور ماه سال گذشته آغاز شد.دریس یادآور شد: از سال 72 تاکنون 181 فروند مغروقه از رودخانه‌های اروند و کارون خارج سازی شده که شامل 56 فروند مغروفه از اروند رود و 125 فروند مغروقه از کارون است.دریس افزود: خارج سازی مغروقه‌های اروندرود یک امر حیاتی برای ارتقای ایمنی تردد شناورها در این رودخانه است.
 • دختری که قلبش خارج از قفسه سینه است
 • گزارش کامل از گزیده‌خبرهایامروز«تابناک با تو»را با کلیک بر تیتر و یا عکس آن بخوانید.دختری که قلبش خارج از قفسه سینه قرار دارد! سرویس‌های بهداشتی مدرن روش پخت کوفته‌ی سیب‌زمینی و تن ماهیدیدنی‌های امروز؛ یکشنبه دوم مهر بدرقه نادر گلچین با نوای مرغ سحر+عکساربیل در آستانه رفراندوم جدایی+عکس مجری جوان ایرانی در مرز اسرائیل +عکس گریم عجیب مارال فرجاد در یک نمایش +عکس پسر خسرو شکیبایی بازیگر «دریبل» شد +عکس کسی که عکسش از خودش معروف‌تر است +عکس روز ببر در روسیه +عکس چارلی چاپلین در ۱۶ سالگی +عکس یک فوتبالیست دیگر هم بازیگر شد+عکس ورود زنان عربستانی به استادیوم برای نخستین بار+عکسعکس روز نشنال جئوگرافیک؛ قدم نهادن به رویایی معلق تظاهرات در کره‌شمالی علیه ترامپ+عکس دیدنی‌های امروز؛ دوشنبه سوم مهر مرجانه گلچين در مراسم خاكسپاری عمويش +عکس با ۱۵ میلیون تومان چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول پرسرعت ترین اینترنت جهان شناسایی شد پسندیدم 0
 • سلفی خارج از عرف محسن فروزان جنجالی شد
 • محسن فروزان دروازه‌بان کنونی تیم پارس جنوبی جم و سابق استقلال تهران با انتشار تصاویری خصوصی در استوری اینستاگرامش جنجال‌ساز شد. فروزان دو تصویر از سگ زینتی خود را در استوری اینستاگرامش منتشر کرد و با پوشاندن لباس بر تن سگش در یکی از عکس‌ها نوشت " بابا خوشتیپ" و در تصویر دیگر که سگش را به آغوش کشیده جمله عجیب"بابایی از امروز تو مرد خونه ای تا برگردم " را نوشته است. این اقدام فروزان که با انتقادهای فراوانی مواجه شده است می‌تواند موجب محرومیت‌های ورزشی برای او گردد که در این مورد کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال تصمیم گیرنده است. به طور کلی این رفتار برای ورزشکارانی که در سطح ملی هم سابقه بازی دارند، نامناسب است، زیرا موجب الگوبرداری این رفتارهای خلاف شأن و فرهنگ ملی و دینی خواهد شد. گفتنی است؛ برخی هم این رفتار فروزان را نوعی مانور تجمل و اشرافی‌گری و توهین به فرهنگ ایرانی دانسته اند. باشگاه خبرنگاران
 • شکست شهرداری ماهشهر خارج از خانه
 • به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، شهرداری ماهشهر امروز (دوشنبه) در دیداری خارج از خانه با نتیجه یک بر صفر برابر اکسین البرز شکست خورد. تک گل این دیدار توسط شاهین شفیعی در دقیقه 55 به ثمر رسید. شاگردان سید کوروش موسوی در حال حاضر با 10 امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی قرار دارند. در همین هفته از مسابقات نیز بازی نفت مسجدسلیمان برابر خونه به خونه بابل، روز شنبه برگزار شد که شاگردان فکری با یک گل مغلوب حریف خود شدند. انتهای پیام/گ شهرداری ماهشهر برابر حریف خود مغلوب شد
 • با مسئولان سایپا برای گرفتن طلبم توافقاتی داشته ام/شاید مجبور شوم از تراکتورسازی شکایت کنم
 • خبرگزاری میزان- مدافع سابق تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: شاید مجبور شوم روزی از باشگاه تراکتورسازی بدلیل عدم دریافت مطالبتم، شکایت کنم. مسعود ابراهیم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، درخصوص طلب‌اش از باشگاه‌های قبلی اظهار داشت: باشگاه گسترش فولاد به من بدهی ندارد و خوشبختانه این باشگاه تمامی طلب من را پرداخت کرده است اما باشگاه‌های سایپا و تراکتورسازی به من بدهی دارند که با مسئولان سایپا به توافقاتی رسیدیم و قرار شده است مابقی طلب بنده، پرداخت شود تا کار به شکایت نرسد.وی گفت: البته با مسئولان باشگاه تراکتورسازی صحبت کردیم اما واقعا اصلا جواب درست و اصولی به ما داده نمی‌شود. من بخاطر هواداران و احترام به نام تراکتورسازی الان حدود ۴ سال است که منتظر دریافت طلبم هستم.ابراهیم‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: بخاطر پولی که دریافت نکرده‌ایم، ما حدود ۳۰ درصد باید مالیات پرداخت کنیم. اگر وضعیت فعلی با همین روال پیش برود، شاید مجبور شوم از طریق مراجع قضایی یا کنفدراسیون فوتبال آسیا یا فیفا، پیگیر طلبم باشم.انتهای پیام/
 • ترس عربستانی ها از شرایط کنونی نماینده ایران/دست کم گرفتن پرسپولیس عواقب بدی برای الهلال دارد
 • عربستانی ها با وجود اینکه تیم فوتبال پرسپولیس با مشکلات زیادی مواجه شده است از رویارویی با نماینده کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا وحشت دارند. به‌ گزارش قدس آنلاین، ‌دو تیم فوتبال پرسپولیس و الهلال عربستان باید در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا سه شنبه در امارات به مصاف هم بروند. تیم فوتبال پرسپولیس قبل از دیدار برابر الهلال در وضعیت خوبی به سر نمی برد. روزنامه الریاض عربستان در این باره نوشت: نماینده ایران در دو بازی خود در لیگ ایران پنج امتیاز از دست داده‌اند. آنها چند بازیکن کلیدی خود را برای دیدار برابر الهلال در اختیار ندارند. گذشته از این باشگاه پرسپولیس با محرومیت از سوی فیفا مواجه شده است و نمی‌تواند از بهترین گلزن خود بهره گیرد. این روزنامه عربستانی در ادامه‌ گزارش خود یک هشدار به بازیکنان الهلال داد و نوشت: پرسپولیس در رقابت‌های آسیایی نتوانسته عملکرد خوبی از خود نشان دهد و معمولا برابر الهلال تیم بازنده بوده است. درست است که این تیم ایرانی در شرایط بسیار بدی قرار دارد، اما می‌تواند خطر جدی برابر الهلال باشد. نباید بازیکنان الهلال نماینده ایران را به خاطر روزهای سختی که تجربه می‌کند دست کم گیرند. دست کم گرفتن خط حمله تیم فوتبال پرسپولیس در غیاب بهترین گلزنش مهدی طارمی عواقب خوبی به دنبال نخواهد داشت و باید بازیکنان الهلال هوشیار ظاهر شوند.
 • وقتی قطار صنعت کرمانشاه از ریل توسعه خارج می شود
 • برخلاف حرف و شعارهای مسئولان تعطیلی واحدهای تولیدی کوچک و بزرگ در استان کرمانشاه همچنان سبب افزایش روز به روز بیکاری در استان می‌شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، بحران تولید، بیکاری، تعطیلی کارخانه‌ها و سخت شدن شرایط معیشتی در استان نقل هر مجلسی است و تاب و تحمل مردم را کاهش داده است به طوری که مردم هر روز به امید اتفاقی نو و خوشایند شب و روز را به هم گره می‌زنند که شاید زندگی آنها را تحت‌الشعاع قرار دهد اما وضعیت اقتصادی کنونی خلاف این انتظار را نشان می‌دهد.هرچند گزارش‌ها از وضعیت وخیم واحدهای تولیدی در نقاط مختلف کشور حکایت دارد اما افزایش بیکاری، رشد بزهکاری، افزایش خشونت و بسیاری از آسیب‌های اجتماعی موجود در استان کرمانشاه گواه محکمی بر تعطیلی بیشتر و روز به روز واحدهای تولیدی و کارخانه‌های این استان است و علاوه بر آن همچنان اخباری از تعطیلی واحدهای صنعتی و تولیدی به گوش می‌رسد.با وجود حرف‌ها و شعارهای بسیار برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور سیر صعودی تعطیلی کارخانه‌ها، کاهش ظرفیت واحدهای تولیدی و صنعتی و کوچکتر شدن سفره کارگران ملموس است و موج تعطیلی کارخانجات، کارگران را غرق کرده است و براساس گفته بسیاری از کارشناسان این وضعیت اقتصادی نتیجه بی‌توجهی به تولید ملی است.به نظر می‌رسد ارائه بسته‌های حمایتی و هدایت نقدینگی به سمت تولید و واحدهای تولیدی راکد و نیمه‌راکد در این شرایط بهترین راهکار موجود باشد اما گویا مسئولان هنوز به این باور نرسیده‌اند که تنها کلید رشد اقتصادی کشور به ویژه استان کرمانشاه توجه به تولید است و در این راستا پیاده کردن سیاستهای اقتصاد مقاومتی به دور زدن شرایط فعلی و بهبود وضعیت موجود منجر می‌شود.مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه چندی پیش در نشستی با بیان اینکه 800 واحدی تولیدی استان کرمانشاه با یک سوم ظرفیت خود مشغول به کار هستند عنوان کرد: تاکنون...