خبرگزاری میزان- با این برنامه ها استوری های اینستاگرام را روی گوشی ذخیره کنید،۳ دلیل که پاور بانک تبدیل به بمب می‌شود و ... از جمله اخباری است که بسته فناوری میزان امروز به آن پرداخته است.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان،با این برنامه ها استوری های اینستاگرام را روی گوشی ذخیره کنید،۳ دلیل که پاور بانک تبدیل به بمب می‌شود و .

. . از جمله اخباری است که بسته فناوری میزان امروز به آن پرداخته است.

جزئیات را در ادامه بخوانید. . .

با این برنامه ها استوری های اینستاگرام را روی گوشی ذخیره کنید

مهر:یکی از قابلیت های نسبتا جدید و جذاب اینستاگرام، امکان ارسال داستان یا استوری است که باعث می شود عکس ها و ویدئوهای شما بعد از ۲۴ ساعت نمایش داده شدن برای کاربران حذف شود.

با این حال خیلی ها دوست دارند این عکس ها و فیلم ها را به علت محتوای جذابشان بر روی گوشی ذخیره کنند. بخش استوری اینستاگرام برای پخش ویدئوی زنده هم قابل استفاده است و این ویدئوها تا ۲۴ ساعت بر روی سرورهای اینستاگرام ذخیره شده و قابل مشاهده هستند.

ساخت بومرنگ یا فایلهای Gif تکرار شونده از عکس ها هم استوری را به یکی از بخش های جذاب شبکه به اشتراک گذاری عکس اینستاگرام مبدل کرده است. البته این روزها فیس بوک مالک اینستاگرام هم دارای بخش استوری است.

به تازگی برنامه های خاصی برای iOS و اندروید عرضه شده که با نصب آنها می توانید استوری های اینستاگرام را بر روی گوشی خود و در پوشه عکس ها ذخیره کنید.

کاربران iOS می توانند برنامه IG Live را بر روی گوشی های خود نصب کنند. این برنامه یافتن حساب های کاربری محبوب شما و مشاهده استوری های آنها را ممکن می کند. کاربران در محیط این برنامه می توانند اسامی کاربری را جستجو کرده و از استوری های تازه آنها مطلع شوند. سپس تنها کافیست عکس یا ویدئوی مورد نظر انتخاب شده و گزینه ذخیره سازی انتخاب شود.

اما کاربران گوشی های اندرویدی هم می توانند برنامه Story Saver را بارگذاری و نصب کنند. با باز کردن این برنامه ابتدا باید وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید و در صفحه اصلی آن تمامی استوری های کاربرانی که تعقیبشان می کنید را مشاهده خواهید کرد. البته جستجو برای یافتن حساب های کاربری دیگر نیز ممکن است. سپس عکس یا ویدئوی مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه ذخیره یا Save را انتخاب می کنید. محتوای منتخب در پوشه StorySaver ذخیره می شود.


۳ دلیل که پاور بانک تبدیل به بمب می‌شود

تسنیم: برای محصولاتی که به لحاظ روشن شدن به شدت نیازمند باتری هستند، اطمینان داشتن وسیله‌هایی که قرار است با آن، وسیله الکترکی‌تان را شارژ کنید، بسیار حائز اهمیت است. امروزه برای اینکه به راحتی بتوانید گوشی، تبلت و دیگر وسایل الکتریکی کوچک‌تان را به راحتی شارژ کنید، پاوربانک‌هایی به همین منظور وارد بازار شده‌اند که کار را برای شارژکردن گوشی‌ها به خصوص در سفرها راحت کرده‌اند. این پاور بانک‌های ارائه شده در بازار با قدرت‌ها و توان شارژ متفاوت موجود هستند. برخی از نمونه‌ها شاید بتوانند بیش از 3 بار گوشی‌تان را شارژ کنند. اما مسئله بسیار مهم درباره پاور بانک‌ها ایمنی‌شان در هنگام استفاده از آنها است. از آنجایی که این پاور بانک‌ها مخزنی برای شارژ وسایل الکتریکی شما هستند، امکان آتش گرفتن و منفجر شدن آنها، وجود دارد. با این حال صرف نظر از کیفیت پاور بانک هنگام تولید، یک سری عوامل بیرونی و درونی وجود دارد که ممکن است باعث منفجر شدن آنها شود. تعداد زیادی از این موارد در چند سال اخیر گزارش شده است. ما در این مطلب به چند عاملی که به طور بالقوه باعث آتش سوزی و انفجار پاور بانک‌ها می‌شوند، می‌پردازیم.

1. کیفیت ضعیف پاور بانک‌ها

کیفیت باتری پاور بانک‌ها برای عملکرد کلی آنها بسیار حیاتی است. کیفیت پایین باتری‌ها می‌تواند عاملی باشد تا پاور بانک ها منفجر شوند. بیشتر هزینه‌ای که برای ساختن پاور بانک‌ها می‌کنند، روی باتری آنها متمرکز می‌شود. اکثر شرکت‌ها از باتری‌های لیتیوم یون و باتری‌های لیتیوم پلیمر برای ساخت پاور بانک‌های خود استفاده می‌کنند. در این بین برخی از شرکت‌ها برای اینکه هزینه‌ها را پایین بیاورند، از باتری‌های لیتیوم یون که ارزان‌تر هستند، استفاده می‌کنند. استفاده از این نوع باتری‌ها می‌تواند خطر بسیار بزرگی برای ایمنی آنها ایجاد کند. دیده شده است که برخی از شرکت‌های کوچک از باتری‌های بازیافتی برای ساخت پاور بانک بهره می‌برند. همین امر باعث می‌شود اینگونه شرکت‌ها پاوربانک‌ها را با قیمت‌های بسیار پایین‌تر در اختیار مشتریان قرار دهند و از آنجایی که پاور بانک‌های استاندارد در شرایط اصولی تهیه می‌شوند به ناچار هزینه بیشتری برای ساخت‌شان می‌کنند و از این رو این نوع پاور بانک‌ها، از نوع غیر استانداردشان گرانتر هستند. توجه داشته باشید که پاور بانک‌های ارزانتر ایمنی بسیار کمتری نسبت به انواع استاندارد و گران قیمت را دارند.

2. طراحی مدار ناکار آمد

یکی دیگر از جنبه‌ها، که به طور جدی می‌تواند منجر به انفجار پاور بانک‌ها شود، طراحی غیر اصولی و ناکارآمد مدار این باتری‌ها است. همانطور که می‌دانید طراحی مدار می‌تواند بسیاری از عناصر مربوط به عملکرد پاور بانک را تحت تاثیر خود قرار دهد. یک طراحی مدار خوب و اصولی می‌تواند محافظت از مدار را تضمین کند و چنین تضمینی برای ایمن کار کردن پاور بانک‌های مجهز است، لازم است. از جمله اقدامات احتیاطی در رابطه با طراحی یک مدار خوب از قرار زیر است:

ولتاژ بالا، در نظر گرفتن اتصال کوتاه و نوسانات دمایی است. اگر طراحی مدار با استانداردهای ایمنی باتری مطابقت نداشته باشد. خطر انفجار و آتش گرفتن پاور بانک‌ها به شدت افزایش می‌یابد.

3. استفاده نادرست و نامناسب

استفاده نادرست از باتری نیز می‌تواند جزء عواملی باشد که به منفجر شدن پاور بانک بیانجامد. استفاده نادرست از باتری یعنی که آنها را در محیط نا امن مثل دمای و یا رطوبت بالا قرار داده باشید. بسیاری از مردم سعی می‌کنند که پاور بانک‌ها را در محیط نامناسب قرار ندهند، چون کم و بیش از خطرهای احتمالی باخبرند. اما گاها پیش می‌آید که روی پاور بانک‌ها آب ریخته شود و یا ناخواسته در محیط گرم رها شود که اینگونه سهل انگاری‌ها ممکن است به یک فاجعه ختم شود. یکی دیگر از مواردی که ممکن است به ندرت پیش بیاید بازی کردن با پاور بانک‌ها در هنگام شارژ کردن آنها است. به هیچ وجه با پاور بانکی که کاملا شارژ شده است، بازی نکنید.

اگر قصد پاک و تمیز کردن پاور بانک‌ها را دارید، سعی کنید زمانی این کار را انجام دهید که شارژشان کاملا خالی شده باشد. پس از اینکه از خالی بودن شارژ پاور بانک مطمئن شدید، آن را با یک دستمال کاملا خشک پاک کنید. برای پاک کردن پاور بانک به هیچ عنوان از مایعات استفاده نکنید. استفاده از دستمال مرطوب نیز به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. یکی دیگر از نکاتی که نباید آن را نادیده گرفت، این است که برخی افراد در هنگام شارژ کردن گوشی با پاور بانک، سیم‌های متصل به آن را بیش از حد دستکاری می‌کنند. این کار زمانی که پاور بانک از ویژگی‌های خوب حفاظتی برخوردار نباشد، می‌تواند بسیار خطرناک باشد.

پدیده انفجار پاور بانک می‌تواند بسیار خطرناک باشد و به حوادث ناگواری منجر شود. شما می‌توانید با پیروی از یکسری اصول تهدیدات حاصل از انفجار پاور بانک‌ها را کاهش دهید. قبل از خرید پاور بانک سعی کنید مواردی چون: طراحی مدار مناسب، اطمینان از کیفیت باتری را، در نظر داشته باشید. همچنین از استفاده بیش از حد و خارج از توان پاور بانک‌ها جدا خوداری کنید. قرار ندادن پاور بانک‌ها در محیط گرم و داری رطوبت زیاد هم خطر ناشی از انفجار را کاهش می‌دهد و هم می‌تواند عمر مفید آن را فزایش دهد. خراشیده شدن پاور بانک‌ها با هر وسیله نوک تیز نیز می‌تواند خسارت جبران ناپذیری را رقم بزند.

توجه داشته باشید، دلایل زیادی وجود دارد که باعث شود یک پاور بانک منفجر شود اما مهمترین عامل خطای خود کاربر است. به طور کلی، پاور بانک‌ها در حالت عادی منفجر نمی‌شوند. اما هنگامی که آن را در معرض دمای بالا یا ولتاژ اشتباه قرار بگیرند، احتمال انفجارشان بالا می‌رود. با ذکر این نکات در صورت امکان پس از خرید پاور بانک‌های ارزان قیمت آن‌ها درون جیب خود قرار ندهید. این کار ممکن است سلامتی شما را تهدید کند. کیف شما می‌تواند بهترین گزینه برای حمل پاور بانک باشد.

ویژگی‌های یک پاور بانک خوب

یک پاور بانک خوب و استاندارد باید مدار خود را به خوبی عایق بندی کرده باشد. تا به آسانی اتصال کوتاه نکند. اتصال کوتاه می‌تواند مقدار قابل توجه‌ای از نیروی باتری را درکسری از ثانیه خارج کند. این دشارژ شدن می‌تواند خطر آفرین باشد. یکی دیگر از مزایای پاوربانک استاندارد این است که نوعی سیستم اتومات داخلی داشته باشد، تا وقتی که دمای آن به طور ناخواسته به حد بحرانی بالا رفت، بتواند به صورت خودکار خاموش شود تا از بروز هر گونه مشکل و انفجاری پیشگیری کرده باشد. چنین سیستمی برای هر پاور بانکی لازم و حیاتی است. برای ساخت یک پاور بانک خوب علاوه بر قیمت مناسب، باید تمام نکات ایمنی آن رعایت شده باشد. تا جایی که امکان دارد، از جنس‌های بی‌هویت و ارزان خریداری نکنید. ممکن است پول کافی برای خرید یک جنس مرغوب را نداشته باشید، اما صدماتی که جنس‌های بی‌کیفیت و ارزان قیمت ممکن است به شما و لوازم‌تان وارد کنند در پاره‌ای از مواقع جبران ناپذیر خواهد بود.

آموزش تامین امنیت ۱۰۰ درصدی تلگرام شما

شهر آی تی:با توجه به استفاده حداکثری کاربران ایرانی از برنامه پیام‌رسان تلگرام در بسیاری از گفت‌وگوها و حتی موارد شخصی، شاید ضرورت ایمن‌سازی این برنامه از سایر برنامه‌ها بیشتر باشد. به همین دلیل راه‌هایی مانند استفاده از رمزگذاری، گفت‌وگوی مخفی و یا تایید دومرحله‌ای توصیه می‌شود…

با وجود ادعای توسعه‌دهندگان تلگرام مبنی بر امنیت و رمزگذاری کامل ارتباطات، داشتن آگاهی از روش‌های افزایش میزان امنیت هنگام استفاده از آن و دانستن تمامی امکانات امنیتی و روش‌های حفظ حریم خصوصی مسئله‌ای است که نه تنها در این ابزار بلکه در هر ابزار دیگری امری مهم و قابل توجه است.

تلگرام نرم‌افزاری مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی است که به دلیل امنیت و امکانات بالای خود، توجه کاربران زیادی را به خود جلب کرده است. افزایش امنیت تلگرام با روش‌های متعددی قابل انجام است. ممکن است بپرسید امنیت تلگرام چقدر است و یا چگونه از هک شدن تلگرام جلوگیری کنیم.

اپلیکیشن تلگرام چت را به دو روش متفاوت ارائه کرده است. در روش استاندارد، با کلیک روی هر کاربر صفحه چت را باز کرده و می‌توانیم پیام خود را ارسال کنیم. در روش گفت‌وگوی مخفی (secret chat)، امتیازی فراهم است که امکان چت کردن به صورتMulti-Platform را محیا کرده؛ بدین ترتیب برای داشتن یک گفت‌وگوی کدشده یا رمزگذاری‌شده باید از گزینه گفت‌وگوی مخفی استفاده کرد.

امکان هک تلگرام و تلاش برای مقابله

با وجود پیام‌رسانی مانند تلگرام که در ایران تقریبا تمامی اطلاعات گفت‌وگوی کاربران را دربر می‌گیرد، شایعاتی در مورد هک شدن اکانت تلگرام و در دست افتادن تمامی اطلاعات اکانت و گوشی در اختیار هکر پخش می‌شود. این موضوع می‌تواند دلیل خوبی باشد تا از چند ترفند جزئی و کاربردی استفاده کرد تا حتی در صورت صحت این شایعات، از هک شدن تلگرام به واسطه هکرها جلوگیری شود.

روش اول جهت افزایش امنیت تلگرام، رمزگذاری روی تلگرام است. برای این کار لازم است ابتدا وارد تلگرام شوید و به قسمت تنظیمات(setting) بروید. سپس گزینه privacy and security را انتخاب و پس از آن گزینه passcode lock را انتخاب کنید. در این مرحله باید رمز مورد نظر خود را وارد کرده و عملیات رمزگذاری در این مرحله به پایان رسیده و در قسمت بالا آیکون قفل باز ظاهر شده است.

البته این امکان وجود دارد که هنگام خروج فراموش کنید روی قفل کلیک کنید که اگر بخواهید به صورت اتوماتیک این کار انجام شود، باید در قسمت password lock گزینه Auto lock را انتخاب و مقدار آن را به زمان دلخواه خود تغییر دهید تا در زمان تنظیم‌شده، به طور اتوماتیک تلگرام قفل شود. برای امنیت بیشتر بهتر است از رمز عبور ترکیبی از حروف، ارقام و علایم استفاده شود.

قسمت Passcode Lock دارای یکسری تنظیمات است. گزینهPasscode Lock که با آن می‌توانید قابلیت رمزگذاری روی تلگرام را فعال یا غیرفعال کنید. از گزینه change passcode می‌توانید برای تغییر رمز عبور استفاده کنید. گزینه Auto lock نیز برای تغییر زمان قفل خودکار برنامه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

روش دوم افزایش امنیت تلگرام، تایید دومرحله‌ای یا two-step verification است. برای این کار ابتدا وارد برنامه تلگرام شوید، سپس به قسمت تنظیمات (setting) و پس از آن بخش privacy and security بروید، گزینه two-step verification را انتخاب کرده و روی گزینه set additional password کلیک کنید.

در این قسمت ایمیل و پسورد خود را با دقت وارد کنید. زیرا این پسود در آینده مورد نیاز شما خواهد بود. پس از وارد کردن پسورد و ایمیل با این پیغام روبرو می‌شوید که باید ایمیل خودتان را چک کنید.

امکان افزوده شدن به گروه‌ها

به طور پیش‌فرض تنظیمات تلگرام به صورتی است که دیگران در صورت دسترسی به شماره تماس و مشخصات کاربر می‌توانند او را به هر گروه تشکیل‌شده در فضای تلگرام بیفزایند. این امر ممکن است مسائل و مشکلاتی را برای کاربران به وجود آورد و موجب ایجاد مزاحمت برای آنان شود. اما این امکان برای کاربر وجود دارد که این وضعیت را محدود کرده و اجازه افزوده شدن به گروه‌های ایجادشده توسط افراد ناشناس را ندهد.

در بخش تنظیمات اضافه شدن به گروه‌ها، گزینه Every body(حالت پیش‌فرض) امکان افزودن فرد به گروه‌ها را به همگان می‌دهد. با انتخاب گزینه My Contacts تنها افرادی که لیست در دفترچه تلفن کاربر هستند، این امکان را خواهند داشت. همچنین مشابه تنظیمات مربوط به مشاهده وضعیت فعالیت، یا استفاده از افزودن استثناها در قسمت Add Exceptions امکان اضافه شدن به گروه‌ها را می‌توان محدودتر کرد.

همچنین با انتخابAdd Users در مقابل گزینه Always Allowمی‌توان به افراد خاصی امکان افزودن کاربر به گروه‌ها را بدهیم و گزینه Never Allow این امکان را می‌دهد که از برخی افراد موجود در لیست تماس قابلیت اضافه کردن کاربر در گروه‌های مختلف را سلب کنیم.

نحوه ی قفل تلگرام با استفاده از اثر انگشت و رمز عبور

گویا آی تی: یکی از قابلیت های موجود در تلگرام برای افزایش امنیت و حریم شخصی، قفل این اپ با استفاده از اثر انگشت است. این قابلیت، که هم در اندروید و هم در آیفون قابل اجرا است، را می توانید به ترتیب زیر فعال کنید:

۱- ابتدا بایستی تلگرام گوشی خود را به آخرین نسخه به روز رسانی کنید.
۲- سپس به بخش تنظیمات تلگرام رجوع کرده و روی گزینه ی Privacy and Security تپ کنید.
۳- در مرحله ی بعد در بخش Security گزینه ی Passcode Lock انتخاب و سپس فعال کنید.
۴- در این قسمت از شما یک رمز عبور خواسته می شود. رمز عبور را وارد کنید.
۵- در مرحله ی بعد، گزینه ی Unlock with Fingerprint (یعنی باز کردن قفل با اثر انگشت) را فعال نمایید. آپشن دیگری که در این مرحله وجود دارد تعیین زمان قفل شدن اپلیکیشن تلگرام است.
با طی کردن مراحل بالا، علاوه بر رمز عبور می توانید با استفاده از اثر انگشت تلگرام را باز کنید. به خاطر داشته باشید که برای استفاده از اثر انگشت بایستی حتماً استفاده از این حسگر را در گوشی هوشمند خود، فعال کرده باشید.

مراقب درایوهای نوری تقلبی ایسوس در بازار باشید!

کلیک: بازار سخت افزار این روزها به دلیل حضور گسترده برندهای ناشناخته و محصولات بی کیفیت، ورود بسیار زیاد کالای قاچاق و خرید پایین مردم حال خوبی ندارد اما در این میان برندهای معروفی چون ایسوس که به سبب اعتماد و برند شناخته شده با محصولات با کیفیت فروش خوبی را به خود اختصاص داده‌اند، توسط برخی از افراد کلاهبردار مورد سودجویی قرار گرفته‌اند. یکی از جدیدترین تقلب‌های بازار، فروش ODD یا درایوهای نوری تقلبی ایسوس از سوی فروشندگان و افراد سودجو است. در واقع برخی از افراد سودجو در بازار سخت افزار با چاپ و تولید بسته بندی درایورهای نوری تقلبی ایسوس، استفاده از درایورهای نوری برندهای متفرقه و دست دوم با ظاهر ایسوس و بسته بندی و عرضه آن با گارانتی‌های متفرقه در حال کلاهبرداری از مردم هستند.

تیم کلیک بعد از مشکوک شدن به بسته بندی‌های جدید دی وی دی رایترهای ایسوس، یک دستگاه دی وی دی رایتر از درایوهای نوری تقلبی ایسوس ساخت ایران توسط کارگر ایرانی را تهیه کرده است تا به تفاوت‌های نسخه اصلی و تقلبی درایورهای نوری ایسوس نگاهی داشته باشد. لازم به ذکر است که این گزارش و تمامی تصاویر آن به صورت اختصاصی و برای اولین بار در سایت کلیک منتشر شده است.

درایوهای نوری تقلبی ایسوس

تصویر بالا مربوط به نمای روبرویی جعبه درایوهای نوری تقلبی ایسوس است که بر خلاف کالای اصلی به زبان چینی چاپ شده است.

تصویر بالا بخش پشتی جعبه درایوهای نوری تقلبی ایسوس را نشان می‌دهد که با بر خلاف بسته بندی اصلی با زبان چینی چاپ شده است.

عکس بالا پنل اصلی درایوهای نوری تقلبی ایسوس را نشان می‌دهد که شباهت بسیار زیادی به دی وی دی رایتر اصلی ایسوس دارد.

بر اساس تصویر بالا، فریم پشتی و کانکتورهای درایوهای نوری تقلبی ایسوس با لبه‌ای اضافه پوشیده شده است در حالی که در نسخه اصلی هیچ پوشش اضافه‌ای وجود ندارد.

تصویر بالا بخش اضافه استفاده شده برای پر کردن فضای خالی در درایوهای نوری تقلبی ایسوس را نشان می‌دهد.

بر اساس این تصویر، در صورت برداشتن بخش اضافه درایوهای نوری تقلبی ایسوس، ظاهر دی وی دی رایتر با نسخه اصلی متفاوت است.

در تصویر فوق سخت افزار داخلی درایوهای نوری تقلبی ایسوس را مشاهده می کنید.

تصویر بالا مقدار زیادی از گرد و خاک را در درایوهای نوری تقلبی ایسوس نشان می‌دهد که نشان از استوک بودن قطعه و دست دوم بودن آن است.

نمای پشتی کاکتور و قاب پشتی درایور اصلی ایسوس در مقایسه با نسخه تقلبی تفاوت‌های زیادی دارد.

چگونه کلای تقلبی را از اصلی بشناسیم؟

برای شناخت درایوهای نوری تقلبی ایسوس و تجهیزات سخت افزاری چند نکته کلیدی به شرح زیر وجود دارد:

۱- اگر قصد دارید تا کالایی را بخرید ابتدا نمونه بسته بندی آن را در اینترنت مشاهده کنید؛ البته شاید این نکته راهکار خوبی نباشد اما از آنجایی که بیشتر محصولات سخت افزاری با بسته بندی یکسان به بازار ایران عرضه می‌شوند، این مورد می‌تواند از خرید کالاهای تقلبی و بی کیفیت که بسته بندی آن در ایران تولید و توسط سودجویان در حال فروش است، جلوگیری کند.


۲- گارانتی یکی از مهمترین مسائل در تشخیص کالای اصلی از تقلبی است که متاسفانه در ایران از سوی کاربران به آن توجه خاصی نمی‌شود، در حالی که خریدار ابتدا گارانتی اصلی محصولات را باید شناسایی کند. در واقع گارانتی اصلی محصولات سخت افزاری ایسوس در بازار شرکت‌های تابا، لایفبرد، سازگار و ویستا است و گارانتی‌های متفرقه نشان@دهنده محصولات تقلبی است.

۳- طبق تصاویر بالا، اگر به بسته بندی یا گارانتی کالایی مشکوک نشدید، راه حلی ساده از طریق بخش نرم افزاری وجود دارد. ابتدا با رفتن به گزینه Properties درایور نوری مورد نظرتان، شاهد یک نام هستید که برای این درایور تقلبی از سوی تغییر دهنده بخش نرم افزاری این نام در نظر گرفته شده است، اما با ورود و کلیک بر روی درایور، وارد صفحه‌ای می‌شوید که حاکی از تقلبی بودن درایور است چرا که نام اصلی دی وی دی رایتر که به هیچ وجه تغییر نمی‌کند، ATAPI است.

در تصویر بعد به عنوان کالای اصلی ایسوس این نام مطابق با نام اولیه درایو نوری است. همچنین کالاهای اصلی ایسوس همواره ریجن ثبت شده‌ای دارند و کالاهای عرضه شده در ایران مربوط به اروپا یا خاورمیانه هستند، اما در آخرین تصویر از سمت چپ، منطقه و ریجن محصول تقلبی ثبت نشده است.

۴- اگر با تجهیزات سخت افزاری آشنایی داشته باشید، می‌توانید محصول اصلی ایسوس با کالاهای تقلبی را از نظر سخت افزاری و ظاهر فیزیکی به راحتی شناسایی کنید. کالای اصلی ایسوس در بخش پشتی و کانکتورها بخشی از فضا خالی و قاب پشتی با اسکلت یکپارچه مشکی رنگ پوشیده شده اما در محصول تقلبی تمامی این فضا لبه تا لبه با قاب سفید رنگی پر شده است. همچنین بعد از باز کردن محصول اصلی ایسوس، دستگاه گرد و خاک ندارد و کاملا تمیز است، اما در محصول تقلبی میزان قابل توجهی از گرد و خاک قرار دارد که یک راه حل اساسی برای آن، شناخت محصولات تقلبی یا دست دوم برندهای دیگر مانند لایتون و اچ پی در ظاهری از ایسوس برای فروش و کلاهبرداری از مردم در بازار است.

یکی از فروشندگان درایوهای نوری تقلبی ایسوس در یکی از مراکز بزرگ و معتبر سخت افزار تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کلیک با اشاره به تولید انبوه این قطعات توسط کارگر ایرانی در کارگاه‌هایی خارج از شهر تهران گفت: درایوهای نوری اصلی ایسوس ۵۹ هزار تومان قیمت دارند و کالای تقلبی با جعبه‌ای نسبتا مشابه ۵۶ هزار تومان است اما کالای تقلبی، واقعا ایسوس نیست و سخت افزار آن مربوط به دی وی دی رایترهای دست دوم و ظاهر پنل جلویی کاملا مشابه اما ظاهر پنل پشتی متفاوت است که در کارگاهی خارج از شهر تهران ساخته می‌شود. همچنین چاپخانه‌ای به صورت مداوم در حال تولید بسته بندی دی وی دی رایتر است تا بتواند در برابر میزان تقاضا پاسخگو باشد.

وی ادامه داد: مشتری هنگام خرید متوجه تقلبی یا اصل بودن نمی‌شود و تنها به نام ایسوس و جعبه سالم اعتماد می‌کند. این مسئله باعث شده تا بسیاری از فروشندگان که نماینده ایسوس نیستند به سراغ این دسته از محصولات بروند، چرا که سود فروش آن‌ها بالاتر است؛ برای مثال فردی برای ما پاور ایسوس می‌آورد که تولید قزوین است، اما اصلا ایسوس پاور تولید نمی‌کند! مشتری که برای خرید پاور به ما مراجعه می‌کند ما پاور را به او پیشنهاد می‌دهیم و حتی با اینکه می‌گوییم گارانتی هم ندارد به دلیل اعتماد به کیفیت برند ایسوس پاور را با قیمت بالایی از ۸۰ تا ۲۳۰ هزار تومان خریداری می‌کند؛ این در حالی است که همان پاور ۲۳۰ هزار تومانی با نام ایسوس قدرت یک پاور ۷۰ هزار تومانی گرین را هم ندارد.

فروشنده حوزه سخت افزار با بیان اینکه بازار سخت افزار وضعیت بدی دارد، گفت: مشتری‌ها نسبت به چند سال گذشته کمتر شده‌اند و مردم دنبال کالاهای ارزان قیمت هستند. اگر کسی قصد خرید دارد بهتر است با پیش زمینه وارد فروشگاه شود، چون سود بالا از فروش برخی از فروشندگان را وسوسه می‌کند تا کالاهایی با سود بالا یا مشابه اصلی را به مشتریان بفروشند.

در نهایت باید تاکید کنیم که اتحادیه صنف فناوران رایانه به عنوان مسئول این حوزه با اطلاع رسانی به مردم می‌تواند از بالا رفتن حجم خرید کالای تقلبی و دست دوم به جای اصلی در بازار و فروش محصولات تقلبی به صورت کوچک و بزرگ جلوگیری کند. همچنین از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمد جواد آذری جهرمی و سازمان مبارزه با ارز و قاچاق کالا انتظار می‌رود تا برای کاهش حجم قاچاق محصولات بازار آی تی و عدم ورود محصولات بی کیفیت به بازار به منظور ساماندهی بازار محصولات آی تی در ایران به دنبال راهکارهای موقت و دائم باشند تا بازار سخت افزار ایران

کلیدواژه: درایوهای نوری تقلبی ایسوس | استوری های اینستاگرام | استفاده از اثر انگشت | انفجار پاور بانک | شدن به گروه ها | پاور بانک | بازار سخت افزار | پاور بانک ها | روی گوشی ذخیره | نشان می دهد | محصولات تقلبی | دی وی دی رایتر | امنیت تلگرام | بانک ها | افزایش امنیت | یک پاور بانک | پاور بانک | داشته باشید | بر روی گوشی | گفت وگوی | باتری ها | یکی دیگر | اصلی ایسوس | سخت افزاری | ارزان قیمت | کالای اصلی | تصویر بالا | طراحی مدار | ذخیره کنید | شرکت ها | بسته بندی | برای ساخت | برنامه ها | استوری ها | بی کیفیت | رمز عبور | مورد نظر | دست دوم | عکس ها

منبع: خبرگزاری میزان

منبع این خبر، وبسایت www.mizanonline.ir است و سایت «رویداد ۲۴» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۴۷۰۱۴۹۲ را همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «رویداد ۲۴» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

عاقبت دختر آلمانی تبار داعشی در عراق + تصاویر

آیت‌الله علوی‌گرگانی؛ باید حتما جلوی ورود زنان به ورزشگاه‌ها گرفته شود/ روحانی هوشیار باشد

شریعتمداری همزمان با ترامپ به برجام حمله کرد:برجام چه گلی به سر ملت ایران زد

در همین زمینه

 • نرم افزار روت کردن گوشی و تبلت برای اندروید Root Genius ۲/۲/۸۴ Android
 • خبرگزاري آريا - آيا اين جديدترين نسخه است؟ بله. (مشاهده ساير نسخه هاي Root Genius) دانلود نرم افزار روت کردن گوشي و تبلت (براي اندرويد) Root Genius 2.2.84 Android از ديگر نرم‌افزار هاي روت کردن گوشي‌هاي اندرويدي Root Genius مي‌باشد که جديدترين نسخه آن را هم اکنون منتشر کرده‌ايم. همانطور که مي‌دانيد، با روت کردن گوشي مي‌توانيد از امکانات بيشتري استفاده نماييد. اما در اين بين، استفاده از نرم‌افزاري معتبر و قدرتمند در زمينه روت کردن گوشي نيز اهميت دارد. پيشنهاد ما به شما Root Genius مي‌باشد. اين نرم‌افزار بيش از 10 هزار گوشي مختلف اندرويدي را پشتيباني کرده و مي‌تواند به خوبي عمليات مربوط به روت کردن را انجام دهد. Root Genius از معروف‌ترين نرم‌افزار هاي روت گوشي اندرويدي مي‌باشد. شما مي‌توانيد همين حالا با مراجعه کردن به ادامه مطلب، ضمن آشنايي با ساير ويژگي‌هاي آن و نيز مشاهده تصاويري از محيط داخلي برنامه، آن را دانلود و نصب کنيد. مهم ترين ويژگي هاي نرم افزار Root Genius : - از جمله نرم‌افزار هاي قدرتمند روت کردن گوشي و تبلت اندرويدي - پشتيباني کردن از بيش از 10 هزار گوشي و تبلت اندرويدي - درصد بالاي روت کردن موفقيت آميز گوشي - کاربري راحت مهم ترين تغييرات نسخه 2.2.84 : - بهبود عملکرد کلي نرم افزار - رفع برخي اشکالات نسخه قبلي نرم افزار نرم افزار روت کردن گوشي و تبلت (براي اندرويد) - Root Genius 2.2.84 Android را دانلود کنيد: دانلود نرم افزار (حجم 12.8 مگابايت) تاريخ انتشار: 96/06/31 سيستم عامل مورد نياز: اندرويد 2.3 و بالاتر تست شده توسط سرزمين دانلود (توضيحات)ساير نسخه هاي اين نرم افزارساير نرم افزارهاي روت اندرويدساير نرم افزارهاي اندرويد
 • در این سوپر مارکت با اثر انگشت خرید کنید
 • سوپرمارکتی در انگلیس به مشتریان خود اجازه می دهد بهای کالاها را با اسکن اثر انگشت بپردازند. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورج، دانشجویاندانشگاه برونل لندن اکنون می توانند در سوپرمارکتCostcutter با اسکن اثر انگشت خود خرید کنند.این شیوه پرداخت برای نخستین بار در جهان است که در یک سوپرمارکت به کار گرفته می شود. خدمت پرداخت جدید که آخرین نمونه از روند «پرداخت های بیومتریک» است با تکیه بر وجوه خاص بافت های بدن انسان، تراکنش الکترونیکی انجام می دهد. سیستم مذکور Fingopay نام گرفته و شرکت Sthalerآن را ساخته است. این شرکت اکنون مشغول مذاکره با سوپرمارکت های بزرگ دیگر است تا اسکنرهای مذکور را به کار گیرند. این فناوری با کمک اسکنرهای مادون قرمز الگوی رگ های موجود در انگشت کاربر که به کارت بانکی او نیز مرتبط است،را ردیابی می کند. طرح رگ های انگشت هر فرد فقط به او اختصاص دارد. این سیستم حتی در سطوح خیس یا کثیف نیز قابلیت عملکرد دارد زیرا اسکنر می تواند داخل پوست کاربر را ببیند.
 • ترامپ از سیستم انگشت روی ماشه استفاده می کند/ایران باید آمریکا را خلع سلاح کند
 • خبرگزاري آريا- ايران بايد از طريق روش هاي ديپلماتيک و منطق زور آمريکا را خلع سلاح کند.حسين کنعاني مقدم، تحليلگر مسائل سياسي در گفتگو با خبرنگار سياست خارجي آريا در خصوص مواضع مقامات اروپايي در حمايت از برجام در حاشيه نشست مجمع عمومي سازمان ملل گفت: دونالد ترامپ در سياست هاي خود در قبال برجام به دنبال بر هم زدن برجام است و همان طور که در کمپين انتخاباتي مطرح مي کرد که برجام را پاره خواهد کرد وي به همان سمت خواهد رفت. ترامپ با لابي هايي که انجام مي شود، مي خواهد هزينه هاي بيشتري را به ايران تحميل کند و يا امتيازات بيشتري را از کشورهاي اروپايي بگيرد. نگاه ترامپ به برجام يک نگاه سودجويانه و منفعت طلبانه است. به نظر مي رسد ترامپ به دنبال آن است که برجام براي ايران منفعتي نداشته باشد و از سيستم انگشت روي ماشه استفاده خواهد کرد و ايران را تحت فشار مداوم خود قرار خواهد داد تا هر وقت بخواهد از اين سلاح بر عليه ايران استفاده کند.اين کارشناس سياسي گفت: دوران سياست مذاکره با آمريکا را پشت سر گذاشتيم و نتيجه آن را ديديم. آمريکا بدعهدي مي کند و مذاکره با آن نتيجه اي در بر ندارد. ايران بايد راه خود را دنبال کند تا آمريکا ناچار شود که به تعهدات خود عمل کند. به نظر مي رسد اکنون برجام براي غرب، بعنوان يک اهرم فشار بر ايران تبديل شده است و ايران بايد از طريق روش هاي ديپلماتيک و منطق زور آمريکا را خلع سلاح کند زيرا ظاهرا ترامپ فقط منطق زور را مي پذيرد.
 • عکس/استوری طارمی برای بازیکن مصدوم سپاهان
 • میلاد سرلک بازیکن سپاهان در بازی مقابل پرسپولیس دچار مصدومیت شد. ارسال به تلگرام
 • زیدان:اگر فکر می کنید فصل تمام شده به شما تبریک می گویم/مقابل آلاوس از کروس استفاده نمی کنم
 • سرمربی کهکشانی‌ها پاسخ منتقدان تیمش را داد اما تاکید کرد نمی‌خواهد در مورد عملکرد داوران اظهار نظر کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، زین‌الدین زیدان که شاگردانش پس از شکست خانگی یک بر صفر چهارشنبه شب برابر رئال بتیس، عصر فردا (شنبه) در هفته ششم لالیگای اسپانیا میهمان آلاوس هستند، با اشاره به اختلاف 7 امتیازی تیمش با بارسلونای صدرنشین گفت: برخی فکر می‌کنند که فصل تمام شده است، اما ما این‌طور فکر نمی‌کنیم. اگر شما فکر می‌‌کنید که لیگ تمام شده به شما تبریک می‌گویم، اما فصل طولانی است و ما هم آنجا خواهیم بود.وی در ادامه با اشاره به ناکامی تیمش در بازی با بتیس اظهار داشت: توضیحی ندارم که بگویم چرا ما قادر به گلزنی در آخرین بازی‌مان نبودیم. نگرانی هم از این بابت ندارم و خیلی به این موضوع فکر نمی‌کنم که چرا نتوانستیم در بازی با بتیس گلزنی کنیم. حرفه ما ایجاب می‌کند که بازی‌های تیم‌مان را به منظور بهبود کیفی تیم آنالیز کنیم. ما موقعیت‌هایی روی دروازه حریفان ایجاد می‌کنیم، هر وقت از این حیث ضعیف ظاهر بشویم، نگران خواهم شد.زیزو درباره بال ولزی خود که در هفته‌های اخیر بارها از سوی هوادران رئال مورد انتقاد قرار گرفت، یادآور شد: نمی‌دانم که چه زمانی بهترین بیل را خواهیم دید، اما امیدوارم این اتفاق هر چه زودتر بیفتد. گرث البته پیشرفت خوبی داشته و می‌دانیم که او می‌تواند در بالاترین سطح بازی کند. او مقابل بتیس هم عالی بود.سرخیو راموس پس از بازی با رئال بتیس داوران لالیگایی را به جانبداری از بارسلونا متهم کرد. زیدان اما در این باره گفت: نمی‌خواهم وارد این بحث‌ها شوم و هرگز در مورد داوری صحبت نکرده و نخواهم کرد. به هر حال نباید دنبال بهانه باشیم و تنها مسئول عملکردمان، خودمان هستیم و به کاری که می‌کنیم، باور داریم.سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها خبر داد که تونی کروس در بازی فردا...
 • دانلود Google Maps ۹/۶۲/۱ نقشه گوگل مپ برای اندروید و آی او اس
 • به گزارش خبرنگار حوزه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ نرم افزار Google Maps بهترین نرم افزار نقشه برای گوشی های اندروید و آی او اس است. این نرم افزار که متعلق به شرکت گوگل است، یک مکان یاب با امکانات بی‌نظیر که می تواند طلاعاتی نظیر حجم ترافیک، پیدا کردن مکان شما، امکان انتخاب حالت نقشه، نمایش تصاویر سطح خیابان،قطب نمای دقیق، نقشه های سه بعدی، دستورالعمل های متنوع، مرور آفلاین نقشه ها، نمایش عرض جغرافیایی و … را در اختیار شما قرار می دهد. این نرم افزار در گوگل پلی نزدیک به 5 میلیارد بار دانلود شده است. برخی از ویژگی های Google Maps: نقشه های تفصیلی با ساختمان های 3D دارای صدای هدایت کننده GPS navigation استفاده در رانندگی، حمل و نقل عمومی، دوچرخه سواری و پیاده روی نمایش زنده اطلاعات ترافیکی جستجوی مکان و بررسی کسب و کار امکان انتخاب نقشه های داخل سالن فرودگاه، هتل ها، فروشگاه ها و … راهنمای صوتی برای مکان یابی پیدا کردن، درجه دادن، و دریافت توصیه های مورد نیاز موقعیت دوستانتان را در نقشه ببینید و موقعیتشان را بررسی کنید. صفحه ای برای مکان های اختصاصی بوسیله آپلود عکس از مکانی که بازدید کردید اضافه کردن مکان جدید برای مکان هایی که چک کرده اید تصاویری از محیط برنامه • دانلود و مشخصات فایل حجم: 27 مگابايت نسخه: 9.62.1 نوع فایل: apk برای آندرویداندروید مورد نیاز : 4.3 و بالاتر بارکد برای اندروید دانلود بارکد خوان اندروید و Ios انتهای پیام/
 • نرم افزار دانلود منیجر برای اندروید IDM Download Manager ۶/۲۶ Android
 • خبرگزاري آريا - آيا اين جديدترين نسخه است؟ بله. (مشاهده ساير نسخه هاي IDM Download Manager) دانلود نرم افزار دانلود منيجر (براي اندرويد) IDM Download Manager 6.26 Android 500% سريع‌تر دانلود کنيد! اين چيزي است که توسعه دهندگان نرم‌افزار IDM Download Manager گفته‌اند! IDM Download Manager نام يک نرم‌افزار دانلود منيجر براي سيستم‌عامل اندرويد مي‌باشد که هم اکنون جديدترين نسخه آن را در سرزمين دانلود قرار داده‌ايم. شما با استفاده از اين نرم‌افزار مي‌توانيد به دانلود کردن هر فايلي نظير آهنگ، ويدئو، تصوير و... بپردازيد. محدوديتي در دانلود کردن وجود نداشته و به راحتي مي‌توانيد دانلود‌هاي خود را مديريت نماييد. اين نرم‌افزار از رابط کاربري بسيار مناسب و کارپسند بهره برده و استفاده از آن براي هر کاربري مناسب و لذت بخش مي‌باشد. اما چيزي که اين برنامه را متفاوت مي‌کند، همانطور که در اول هم گفته شد، بالا بودن سرعت با چند بخشي کردن دانلود مي‌باشد. از طرفي ديگر مي‌تواند در مواقع مورد نياز، دانلود خود را متوقف کرده و ادامه آن را در ساعات ديگري انجام دهيد. شما مي‌توانيد همين حالا با مراجعه کردن به ادامه مطلب، ضمن آشنايي با ساير ويژگي‌هاي آن و نيز مشاهده تصاويري از محيط داخلي برنامه، آن را دانلود و نصب کنيد. مهم ترين ويژگي هاي نرم افزار IDM Download Manager : - دانلود منيجر اندرويد - قابليت دانلود کردن انواع فايل‌ها بدون هيچ محدوديتي - امکان دانلود کردن تا 500% سريعتر نسبت به حالت عادي - بهره برده از رابط کاربري بسيار مناسب - امکان تنظيم پس زمينه نرم افزار - قابليت ايجاد پوشه براي انتقال فايل‌هاي MP3 و... - امکان به وارد کردن URL دانلود به صورت دستي مهم ترين تغييرات نسخه 6.26 : - رفع مشکل مربوط به دانلود فايل‌هاي حجيم - سرعت دانلود بالا رفته است. - تغييراتي در محيط کاربري ايجاد شده است. - بهبود عملکرد کلي...
 • ایجاد امنیت پایدار نیازمند مشارکت مردم است/کشف ۸۵ درصد جرائم فضای مجازی توسط پلیس فتا
 • ملایر- ایرنا - فرمانده انتظامی استان همدان گفت: باید از مشارکت مردم برای ایجاد امنیت پایدار در همه حوزه ها استفاده و با آموزش های صحیح آنها را برای برقراری امنیت در مراکز اداری، تجاری و مسکونی توجیه کنیم. به گزارش ایرنا سردار بخشعلی کامرانی صالح عصر پنجشنبه در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی ملایر افزود: باید از همه ظرفیت ها برای ایجاد امنیت بیشتر استفاده کنیم و با تعامل و همکاری بهتر با مردم شاهد کم شدن جرائم در سطح جامعه باشیم.وی با بیان اینکه پلیس جامعه محور شعار ما است، بیان کرد: امروز فضای مجازی به صورت گسترده در اختیار همه است که باید با سرمایه گذاری در این حوزه از بروز آسیب های اجتماعی جلوگیری کنیم.سردار کامرانی صالح با اشاره به جنگ نرم دشمن علیه کشور و مردم ما افزود: 85 درصد جرائم در حوزه فضای مجازی توسط پلیس فتا کشف و شناسایی شده که نیاز به ارایه آگاهی و آموزش بیشتر به شهروندان است.وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ما برگرفته از نهضت عاشورا است و خوی استکبار ستیزی، روحیه شهادت طلبی و جهاد همواره در وجود ملت ایران نهفته است.امام جمعه ملایر نیز نشاط و امنیت اجتماعی را مرهون خدمات نیروی انتظامی دانست و گفت: سعادت، عزت و اقتدار امروز ایران برگرفته از خون مطهر شهدا با تاسی از نهضت و قیام عاشورای حسینی است.حجت الاسلام محمدباقر برقراری با بیان اینکه ماه محرم فرصت مغتنمی برای بیان ارزش ها و تبیین زندگی اسلامی است، اظهار کرد: در آیین های عزاداری محرم باید علاوه بر جلوگیری از بدعت های جدید، امنیت کامل نیز در این مراسم ها برقرار شود.وی همچنین به اجرای طرح کرامت در راستای مبارزه با مواد مخدر در ملایر افزود: چنانچه ورودی و خروجی های شهر کنترل جدی شود، طرح کرامت با همراهی مردم به خوبی در این شهرستان اجرا خواهد شد.معاون...
 • ایجاد امنیت پایدار نیازمند مشارکت مردم است کشف ۸۵ درصد جرائم فضای مجازی توسط پلیس فتا
 • به گزارش ایرنا سردار بخشعلی کامرانی صالح عصر پنجشنبه در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی ملایر افزود: باید از همه ظرفیت ها برای ایجاد امنیت بیشتر استفاده کنیم و با تعامل و همکاری بهتر با مردم شاهد کم شدن جرائم در سطح جامعه باشیم.وی با بیان اینکه پلیس جامعه محور شعار ما است، بیان کرد: امروز فضای مجازی به صورت گسترده در اختیار همه است که باید با سرمایه گذاری در این حوزه از بروز آسیب های اجتماعی جلوگیری کنیم.سردار کامرانی صالح با اشاره به جنگ نرم دشمن علیه کشور و مردم ما افزود: 85 درصد جرائم در حوزه فضای مجازی توسط پلیس فتا کشف و شناسایی شده که نیاز به ارایه آگاهی و آموزش بیشتر به شهروندان است.وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ما برگرفته از نهضت عاشورا است و خوی استکبار ستیزی، روحیه شهادت طلبی و جهاد همواره در وجود ملت ایران نهفته است.امام جمعه ملایر نیز نشاط و امنیت اجتماعی را مرهون خدمات نیروی انتظامی دانست و گفت: سعادت، عزت و اقتدار امروز ایران برگرفته از خون مطهر شهدا با تاسی از نهضت و قیام عاشورای حسینی است.حجت الاسلام محمدباقر برقراری با بیان اینکه ماه محرم فرصت مغتنمی برای بیان ارزش ها و تبیین زندگی اسلامی است، اظهار کرد: در آیین های عزاداری محرم باید علاوه بر جلوگیری از بدعت های جدید، امنیت کامل نیز در این مراسم ها برقرار شود.وی همچنین به اجرای طرح کرامت در راستای مبارزه با مواد مخدر در ملایر افزود: چنانچه ورودی و خروجی های شهر کنترل جدی شود، طرح کرامت با همراهی مردم به خوبی در این شهرستان اجرا خواهد شد.معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر نیز خدمت در ناجا را خدمتی بزرگ دانست و بیان کرد: امروز برقراری نظم و امنیت یکی از بزرگترین حوزه های خدمت است که همه باید در این زمینه همکاری و مشارکت لازم را داشته...
 • نرم افزار کمک به خواب آرام و راحت برای اندروید White Noise Pro ۷/۲/۹ Android
 • خبرگزاري آريا - آيا اين جديدترين نسخه است؟ بله. (مشاهده ساير نسخه هاي White Noise) دانلود نرم افزار کمک به خواب آرام و راحت (براي اندرويد) White Noise Pro 7.2.9 Android White Noise نام يک نرم‌افزار براي سيستم‌عامل اندرويد مي‌باشد که به شما کمک خواهد کرد تا بتوانيد خوابي راحت و آرام داشته باشيد. شما در اين نرم‌افزار مي‌توانيد به ده‌ها صداي آرامش بخش نظير صدا هاي طبيعت، جريان آب و رودخانه، امواج دريا و... دسترسي پيدا کنيد. با پخش کردن اين صدا ها در شب و هنگام خواب، مي‌توانيد تاثير بسزايي روي‌ خواب‌تان داشته باشيد. اين نرم‌افزار بيش از 500 هزار کاربر در سراسر دنيا دارد و شما نيز مي‌توانيد به آن به صورت رايگان در سرزمين دانلود دسترسي پيدا کنيد. از ديگر وژگي‌هاي اين نرم‌افزار مي‌توان به داشتن ساعت ديجيتال، دارا بودن زمان سنج و... اشاره نمود. شما مي‌توانيد همين حالا با مراجعه کردن به ادامه مطلب، ضمن آشنايي با ساير ويژگي‌هاي آن و نيز مشاهده تصاويري از محيط داخلي برنامه، آن را دانلود و نصب کنيد. مهم ترين ويژگي هاي نرم افزار White Noise Pro : - نرم‌افزاري آرامش بخش براي کمک به خوابي آرام و راحت - شامل بر ده‌ها صداي آرامش بخش - داشتن صدا هايي همچون ضربان قلب، جريان آب و رودخانه، امواج دريا، هواپيما و... - داشتن ساعت ديجيتال - وجود زمان سنج مهم ترين تغييرات نسخه 7.2.9 : - تغييراتي در ساعت و زمان سنج و هشدار - بهبود عملکرد کلي نرم افزار - رفع برخي اشکالات نسخه قبلي نرم افزار دانلود نرم افزار کمک به خواب آرام و راحت (براي اندرويد) - White Noise Pro 7.2.9 Android را دانلود کنيد: دانلود نرم افزار (حجم 48.1 مگابايت) تاريخ انتشار: 96/06/31 سيستم عامل مورد نياز: اندرويد 4.0 و بالاتر تست شده توسط سرزمين دانلود (توضيحات)ساير نسخه هاي اين نرم افزارساير نرم...
 • پشتیبانی از گوگل اسیستنت به آخرین نسخه اپل موزیک برای اندروید اضافه شد
 • خبرگزاري آريا - اپل ساعاتي پيش نسخه هاي iOS، اندرويد و دسکتاپ اپل موزيک را با قابليت هايي تازه به روز رساني کرده که شايد از بين تمام اين قابليت ها، Social Profiles مهم ترين آن ها باشد.کاربران اپل موزيک حالا مي توانند براي خود يک پروفايل اجتماعي بسازند تا موزيک هايي که مشغول گوش دادن به آن ها هستند براي ديگران هم به نمايش در بيايد؛ درست مثل همان چيزي که قبلا در اسپاتيفاي ديده بوديم.اما در کنار اين قابليت، اپل چند سورپرايز هم براي کاربران اندرويد در نظر گرفته. اولا با دريافت نسخه جديد اپل موزيک شاهد يک ويجت صفحه خانه کاملا جديد خواهيد بود. ضمنا کاربراني که از اندرويد 7.1.1 نوقا و نسخه هاي جديدتر استفاده مي کنند حالا مي توانند از مزيت ميان برهاي اختصاصي آيکن اپل موزيک هم بهره ببرند.براي اين کار کافيست که کاربر انگشت خود را چند ثانيه روي آيکن اپليکيشن نگه دارد تا چند ميان کاربردي براي دسترسي به پر استفاده ترين قابليت هاي اپل موزيک ظاهر شود.اما در نهايت تعامل با گوگل اسيستنت هم از ديگر امکاناتي بوده که به طور اختصاصي براي کاربران اندرويد ارائه شده است. به لطف اين قابليت حالا مي توان از گوگل اسيستنت خواست که آهنگ خاصي را از اپل موزيک پيدا کرده و آن را پخش کند. براي دانلود آخرين نسخه اپل موزيک براي اندرويد مي توانيد همين حالا به پلي استور مراجعه نماييد.
 • نرم افزار مسدود کردن تماس های ناشناس و ناخواسته برای اندروید Call Blocker ۱/۰/۸۸ Android
 • خبرگزاري آريا - آيا اين جديدترين نسخه است؟ بله. (مشاهده ساير نسخه هاي Call Blocker) دانلود نرم افزار مسدود کردن تماس‌‌هاي ناشناس و ناخواسته (براي اندرويد) Call Blocker 1.0.88 Android با وجود نرم‌افزار Call Blocker از شر تماس‌هاي ناشناس و ناخواسته خلاص شويد! Call Blocker نام يک نرم‌افزار اندرويدي مي‌باشد که اين قابليت را به کاربران خود مي‌دهد تا بتوانند با اضافه کردن شماره‌هاي مورد نظرشان به بلک ليست از تماس‌هايشان جلوگيري نمايند. بدين ترتيب آنان ديگر قادر به تماس گرفتن با شما و ايجاد مزاحمت نخواهند بود. اين نرم‌افزار به صورت رايگان عرضه شده و هم اکنون جديدترين نسخه آن را در سرزمين دانلود شاهد هستيد. شما مي‌توانيد همين حالا با مراجعه کردن به ادامه مطلب، ضمن آشنايي با ساير ويژگي‌هاي آن و نيز مشاهده تصاويري از محيط داخلي برنامه، آن را دانلود و نصب کنيد. مهم ترين ويژگي هاي نرم افزار Call Blocker : - نرم‌افزاري براي مسدود کردن تماس‌هاي ناشناس و از سوي افراد ناخواسته - قابليت ايجاد بلک ليست - نرم افزار رايگان و بدون تبليغ - کاربري بسيار راحت و ساده - عدم مصرف منابع سيستم و باتري مهم ترين تغييرات نسخه 1.0.88 : - بهبود عملکرد کلي نرم افزار - رفع برخي اشکالات نسخه قبلي نرم افزار نرم افزار مسدود کردن تماس‌‌هاي ناشناس و ناخواسته (براي اندرويد) - Call Blocker 1.0.88 Android را دانلود کنيد: دانلود نرم افزار (حجم 1.4 مگابايت) تاريخ انتشار: 96/06/31 سيستم عامل مورد نياز: اندرويد 4.0 و بالاتر تست شده توسط سرزمين دانلود (توضيحات)ساير نسخه هاي اين نرم افزارساير نرم افزارهاي بلک ليست اندرويدساير نرم افزارهاي اندرويد
 • ویدئو/پیامی که مقاومت با عبور از فرات برای داعش فرستاد
 • ارتش سوریه و هم‌پیمانان او در محور مقاومت پس از ماه‌ها تلاش موفق شدند با پس زدن داعش از رودخانه استراتژیک فرات عبور کنند، این اقدام جدید حاوی پیامی خاص برای داعش و حامیان اوست. احمد الحمدوش، خبرنگارخبرگزاری تسنیم،دیرالزور: سیطره ارتش سوریه بر «حویجه صکر» که با پوشش هوایی روسیه صورت گرفت، یکی از مهمترین خطوط کمک‌رسانی داعش به سمت دیرالزور را قطع کرد و به ارتش این امکان را داد تا تروریست‌های داعشی را از چندین روستا در کرانه شرقی رود فرات بیرون براند.جزئیاتی از این عملیات مهم را از زبان فرماندهان میدانی در ویدئوی زیر بشنوید:انتهای پیام/. R36355/P36461/S8,90,94/CT16
 • دانلود نرم افزار مرورگر اینترنتی قدرتمند و ایمن برای اندروید Maxthon۵ Browser Adblock ۴/۵/۱۰/۱۳۰۰ Android
 • خبرگزاري آريا - آيا اين جديدترين نسخه است؟ اطلاعات به روز نشده است. دانلود نرم افزار مرورگر اينترنتي قدرتمند و ايمن (براي اندرويد) Maxthon5 Browser Adblock 4.5.10.1300 Android در اين پست از سرزمين دانلود مي‌خواهيم شما را با يک مرورگر پرطرفدار اندرويدي آشنا کنيم. پس اگر به دنبال يک مرورگر جديد و البته قدرتمند هستيد، نرم‌افزار قرار داده شده در اين مطلب را از دست ندهيد. نام اين مرورگر اينترنتي Maxthon Browser مي‌باشد که تا به اکنون نزديک به 50 ميليون بار توسط کاربران دنيا دانلود و نصب شده است. با استفاده از اين مرورگر اينترنتي مي‌توانيد به تجربه جديد و منحصر به فردي از گشت و گذار در اينترنت دست يافته و از آن لذت ببريد. اما چه چيزي باعث تمايز Maxthon Browser نسبت به ساير همتايان خود شده است؟ داشتن ويژگي‌هايي همچون بالا بودن سرعت، امنيت بالا، حفاظت از رمز عبور هاي شخصي شما، دسترسي به ايميل و خدمات مربوط به آن، حجم مناسب، عدم مصرف بالاي منابع سيستم، قابليت مسدود کردن تبليغات اينترنتي و... از جمله تمايزات و ويژگي‌هاي Maxthon Browser مي‌باشد. شما مي‌توانيد همين حالا با مراجعه کردن به ادامه مطلب، ضمن آشنايي با ساير ويژگي‌هاي آن و نيز مشاهده تصاويري از محيط داخلي برنامه، آن را دانلود و نصب کنيد. مهم ترين ويژگي هاي نرم افزار Maxthon5 Browser Adblock : - يک مرورگر سريع و ايمن براي اندرويد - قابليت مسدود سازي کردن تبليغات اينترنتي - حفاظت از رمز عبور هاي شما - حجم مناسب و عدم مصرف بيهوده منابع سيستم - قابليت اضافه کردن حساب هاي کاربري مربوط به سايت‌هاي مختلف به صورت پيش فرض (همچون فيس بوک و...) - اجراي بسيار مناسب ويدئو ها در سايت‌هاي مختلف - امکان نشانه گذاري کردن وب سايت هاي مورد نظر - کاربري عالي و محيط کاربر پسند - داشتن حالت استفاده در شب (Night Mode)...
 • نخستین قرارداد تامین مالی بانک های ایران با بانک های اروپایی
 • تامین مالی معادل یک میلیارد یورویی بین بانک پارسیان و ۱۳ بانک دیگر ایرانی با «اوبر بانک» اتریش امضا شد. به گزارش خبرگزاری مهر، در جریان سفر معاون ارزی بانک مرکزی و هیات بانکی ایران به اتریش، قرارداد یک میلیارد یورویی بین بانک پارسیان و ۱۳ بانک ایرانی با «اوبر بانک» اتریش با حضور سیداحمد عراقچی معاون ارزی بانک مرکزی، محمد خزاعی رئیس کل سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی، عبادالله مولایی سفیر جمهوری اسلامی ایران در اتریش، مدیران عامل و اعضای هیات مدیره بانک‌های ایرانی منعقد شد. به موجب این قرارداد، منابع بانک اتریشی برای تامین مالی پروژه های عمرانی و تولیدی‌ بخش خصوصی و دولتی که مجوزهای لازم را طی مراحل قانونی در داخل کشور اخذ کرده‌اند، تخصیص خواهد یافت. «اوبر بانک» یک بانک منطقه‌ای در قلب اروپاست که در کشورهای همجوار اتریش نیز فعالیت دارد. یادآوری می‌شود این قرارداد، نخستین قرارداد تامین مالی بانک‌های ایران با بانک های اروپایی پس از برجام است که بعد از قراردادهای امضا شده بین بانک‌های ایران با کشور کره‌جنوبی به مبلغ ۸ میلیارد یورو و کشور چین مجموعا به مبلغ ۳۵ میلیارد دلار، به امضا می‌رسد.
 • نشست فوری نمایندگان ۵ بانک ایرانی و ۳ بانک ترکیه
 • برگزاری نشست فوری کارگروه بانکی نمایندگان ۵ بانک ایرانی و ۳ بانک تراز اول دولتی ترکیه و استفاده از ارزهای محلی ایران و پاکستان تا ۲ هفته آینده، از توافقات دیدار سیف با همتایان خود بود. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بانک مرکزی، ولی الله سیف کهبه منظور حضور در جلسه روسای کل بانک های مرکزی و مقامات پولی کشورهای عضو سازمان همکاری های اسلامی به ترکیه سفر کرده است، روز گذشته در حاشیه این اجلاس با همتایان ترکیه ای و پاکستانی خود و نیز معاون نخست وزیر ترکیه دیدار و گفت و گو کرد. رییس کل بانک مرکزی در دیدار معاون نخست وزیر ترکیه و نیز رییس کل بانک مرکزی این کشور بر آمادگی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای توسعه همکاری های بانکی به عنوان ضرورت و پیش شرط توسعه روابط تجاری تأکید کرد. در این دیدار به پیشنهاد رییس کل بانک مرکزی مقرر شد پیش از سفر «رجب طیب اردوغان» رییس جمهور ترکیه در مهرماه سال جاری، نشست بانکی ویژه‌ای میان بانک مرکزی دو طرف و با حضور بانک های منتخب دو کشور برگزار شود که این پیشنهاد با استقبال معاون نخست وزیر ترکیه مواجه شد. همچنین در نشست ویژه میان "مراد چاتین کایا" رییس کل بانک مرکزی ترکیه و ولی اله سیف مقرر شد، نشست فوری کارگروه بانکی باحضور دو بانک مرکزی و نیز نمایندگان ۵ بانک ایرانی و ۳ بانک تراز اول دولتی ترکیه برگزار شود. در پایان این دیدار، یادداشت تفاهم همکاری های بانکی بین دو رییس کل بانک مرکزی ایران و ترکیه امضا شد. همچنین سیف توضیحات کافی درباره افزایش همکاری ها و نیز بهبود شرایط در دوران پسابرجام ارایه کرد. رییس شورای پول و اعتبار در حاشیه این اجلاس با همتای پاکستانی خود «طریق باجوا» نیز دیدار کرد. هدف از این دیدار اجرای سریع و...
 • اگر احساس می کنید کسی دروغ می گوید اشتباه نمی کنید
 • به گزارشگروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا؛گاه برخی حرف هایی می زنند که کاملا منطقی به نظر می رسد اما حس می کنید که دروغ می گویند. این حس را نه از روی عقل و منطق بلکه از حس ششمتان دریافت می کنید، چون انسان ها دروغ را به خوبی تشخیص می دهند؛ البته فقط در صورتی که از عقل و منطق استفاده نکنند. چندین مطالعه ی اجتماعی نشان می دهند که تشخیص دروغ بیشتر از اینکه جنبه ی اطلاعاتی داشته باشد، امری حسی است و این می تواند یک توانایی تکامل یافته از حواس دیگر باشد. در مطالعه ای در سال ۲۰۱۴ از شرکت‌کنندگان خواسته شد تا از بین چند تن، دزد را تشخیص دهند. هر چقدر زمان داده شده به آنها به این منظور کمتر می شد، عملکرد این شرکت کنندگان بهتر می شد. در تحقیقی دیگر در سال ۲۰۰۹ از شرکت کنندگان خواسته شد تا از بین ده عبارت گفته شده پنج دروغ و پنج حقیقت را تشخیص دهند. به برخی از آنها وظیفه ای محول شد تا همزمان با این فرایند انجام دهند. عملکرد این گروه بسیار بهتر از گروهی بود که فرصت کافی برای فکر کردن به اعترافات شنیده شده را داشتند. در نتیجه اساسا اگر حس کردید که اوضاع مشکوک است، به احساس خود شک نکنید؛ البته به هیچ وجه این به معنای نادیده گرفتن منطق در حالت کلی نیست. اما در مورد کشف چوپان های دروغگو، حتما باید حتی موقع بررسی شواهد موجود از احساساتتان نیز بهره ببرید. اگر حس می کنید کسی به شما دروغ می گوید، اشتباه نمی کنید غریزه ای باستانی هیچ حیوانی توانایی زبانی ما را ندارد، در نتیجه هیچ یک قدرت دروغ‌سنجی ما را در خود نخواهند یافت. در واقع زبان و دروغ همواره همراه هم بوده اند. دروغ می تواند دقیقا به اندازه ی زبان در...
 • نحوه تمیز کردن لکه چای و قهوه از روی فنجان
 • این روش بسیار ساده است و وسایل مورد نیاز برای این کار در کابینت آشپزخانه همه شما پیدا می شود. بیتوته: همیشه زرد شدن لبه فنجان ها در اثر چای یا قهوه برایمان ناراحت کننده است. بلافاصله بعد از خوردن چای فنجان ها را می شوییم و از مواد شوینده مختلفی برای این کار استفاده می کنیم. خیلی ها از سفید کننده برای شستن فنجان ها استفاده می کنند اما من خودم سعی می کنم کمتر از سفید کننده استفاده کنم. بنابراین یک روز از این روش که واقعا تاثیرگذار بود استفاده کردم.مقداری جوش شیرین را داخل فنجان با کمی آب مخلوط کنید و با دست داخل فنجان را با محلول آب و جوش شیرینی که درست کردید بمالید.تمیز کردن لکه چای و قهوه,لکه چای و قهوه از روی فنجانبا دست داخل فنجان را با محلول آب و جوش شیرینی که درست کردید بمالیدسپس فنجان ها را تمیز با آب شستشو بدهید. به همین راحتی فنجان ها را بدون این که از مواد شیمیایی استفاده کنید می شود تمیز کرد.
 • هدف عمده امام حسین ع امر به معروف و نهی از منکر بود
 • بدره-امام جمعه موقت بدره گفت: هدف عمده امام حسین(ع)احیای امر به معروف و نهی از منکر بود که از مهمترین فریضه های دینی بوده و شامل آحاد مردم و مسئولان است. به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی عبدی در خطبه های این هفته نماز جمعه بدره گفت: باید شیوه های درست امر به معروف و نهی از منکرمورد توجه قرار بگیرند که شامل شیوه عملی، احترام به شخصیت افراد، ارشاد تدریجی، نرم خویی ومحبت ،تشویق ارزشها و برخورد عملی با مرتکبین منکرات است. وی گفت : در وجوب این فریضه شک وجود ندارد و در ادیان مختلف هم این امر وجودداشته است که از حقوق متقابل مسلمانان نسبت به همدیگر است و باید توسط همه رعایت گردد. عبدی با گرامی داشت هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس مردم کشورمان در برابر ارتش متجاوز عراق، که با جهاد و شهادت طلبی آنان همراه بود دستاوردهای زیادی برای کشورمان داشته و ستون های نظام اسلامی را مستحکم کردواین دفاع ،ویژگی های منحصر به فردی همچون معنویت جبهه ها،شهادت طلبی رزمندگان ،شجاعت فرماندهان ،بزرگواری در حال قدرت وبه اعتنایی به دنیا راداشته است. وی گفت: صدام با قرار گرفتن مقابل دوربین ها و پاره کردن قرارداد۱۹۷۵ الجزایر قصد داشت تا در مدت یک هفته تهران را اشغال کندو این در حالی بود که کشور ما در ابتدای راه خود بود و هنوز به سازمان دهی و انسجام کافی دست نیافته بود. خطیب موقت این هفته بدره اضافه کرد: علی رغم برنامه ریزی و هماهنگی عراق با هم پیمانانش ،با فرمان امام خمینی وشهادت طلبی و آمادگی مردم ،در همان روزهای نخست ،ارتش عراق زمینگیر شده و دلهای مردم به عشق امام راحل ،حماسه ای بی نظیر به نام دفاع مقدس را رقم زد. امام جمعه موقت بدره به بیانات رهبر انقلاب اسلامی در مورد مواضع رییس جمهور آمریکا اشاره کرده و گفت:...
 • نرم افزار مسدود کردن پیامک ها و تماس های تبلیغاتی و ناخواسته برای اندروید SMS Blocker Call Blocker ۱/۱۸/۳۷۹۶/۰۱ Android
 • خبرگزاري آريا - آيا اين جديدترين نسخه است؟ بله. (مشاهده ساير نسخه هاي SMS Blocker Call Blocker) دانلود نرم افزار مسدود کردن پيامک‌ها و تماس‌هاي تبليغاتي و ناخواسته (براي اندرويد) SMS Blocker Call Blocker 1.18.3796.01 Android نرم‌افزاري که پيش روي شماست، اين قابليت را دارد تا بتواند دريافت تماس و پيامک‌هاي تبليغاتي و ناخواسته را مسدود کند. نام اين نرم‌افزار SMS Blocker Call Blocker مي‌باشد که براي سيستم‌عامل اندرويد ارائه شده است. بيشتر ما پيامک‌ها و تماس‌هاي تبليغاتي دريافت کرده‌ايم که در اغلب موارد باعث ايجاد مزاحمت و نا رضايتي مي‌شوند. اگر شما نيز از دريافت چنين پيامک‌ و تماس‌هايي کلافه شده‌ايد و مي‌خواهيد آنان را مسدود کنيد، مي‌توانيد روي اين نرم‌افزار حساب کنيد. از طرفي ديگر، مي‌توانيد براي خود ليستي ايجاد کرده و هر شماره‌اي را که خواستيد را به آن اضافه کنيد. پس از آن ديگر هيچ پيامک و يا تماسي از سوي شماره تلفن مورد نظر دريافت نخواهيد کرد. شما مي‌توانيد همين حالا با مراجعه کردن به ادامه مطلب، ضمن آشنايي با ساير ويژگي‌هاي آن و نيز مشاهده تصاويري از محيط داخلي برنامه، آن را دانلود و نصب کنيد. مهم ترين ويژگي هاي نرم افزار SMS Blocker Call Blocker : - يک نرم‌افزار اندرويدي براي مسدود کردن پيامک و تماس‌هاي ناخواسته و تبليغاتي - قابليت ايجاد بلک ليست - امکان اضافه کردن شماره تلفن‌هاي مورد نظر به بلک ليست و در نهايت عدم دريافت پيامک يا تماس از جانب آن‌ها - قابليت فيلتر کردن تماس‌ها - استفاده راحت و بدون مشکل مهم ترين تغييرات نسخه 1.18.3796.01 : - بهبود عملکرد کلي نرم افزار - رفع برخي اشکالات نسخه قبلي نرم افزار نرم افزار مسدود کردن پيامک‌ها و تماس‌هاي تبليغاتي و ناخواسته (براي اندرويد) - SMS Blocker Call Blocker 1.18.3796.01 Android را دانلود کنيد: دانلود نرم افزار (حجم 10.9 مگابايت) تاريخ انتشار: 96/06/31 سيستم عامل مورد...
 • آمادگی دانمارک برای همکاری با بانک های ایران
 • به گزارش شریان نیوز،به نقل از شادا، محمد خزاعی معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان عصر دیروز با مدیر عامل EKF دانمارک در محل سفارت کشورمان در اتریش دیدار و گفت‌وگو کرد. مدیر موسسه مذکور که برای دیدار با رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و امضای سند همکاری به وین سفر کرده بود بر آمادگی اگزیم بانک دانمارک برای گسترش همکاری‌های دو جانبه تاکید و آن را در توسعه روابط بین دو کشور مهم توصیف کرد.خزاعی با اشاره به توانمندی‌های فنی دانمارک در حوزه‌های مختلف به علاقمندی بخش‌های دولتی و خصوصی آمادگی ایران برای همکاری با دانمارک در بخش‌های گوناگون از قبیل مدیریت منابع آب، انرژی‌های‌نو، تکنولوژی‌های محیط زیستی و نظایر آن را اعلام کرد.در پایان این دیدار سند همکاری میان سازمان سرمایه گذاری کشورمان و EKF دانمارک امضا شد.بر اساس این گزارش پیش از این نیز طی همین سفر قرارداد مالی با دنسکه بانک دانمارک به امضا رسید. خبرگزاری فارس
 • آمادگی دانمارکی ها برای همکاری با بانک های ایران
 • معاون وزیر اقتصاد از اعلام آمادگی مقامات دانمارکی برای همکاری مؤسسات مالی این کشور با بانک‌های ایرانی خبر داد.به گزارش فارس به نقل از شادا، محمد خزاعی معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان عصر دیروز با مدیر عامل EKF دانمارک در محل سفارت کشورمان در اتریش دیدار و گفت‌وگو کرد.مدیر موسسه مذکور که برای دیدار با رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و امضای سند همکاری به وین سفر کرده بود بر آمادگی اگزیم بانک دانمارک برای گسترش همکاری‌های دو جانبه تاکید و آن را در توسعه روابط بین دو کشور مهم توصیف کرد.خزاعی با اشاره به توانمندی‌های فنی دانمارک در حوزه‌های مختلف به علاقمندی بخش‌های دولتی و خصوصی آمادگی ایران برای همکاری با دانمارک در بخش‌های گوناگون از قبیل مدیریت منابع آب، انرژی‌های‌نو، تکنولوژی‌های محیط زیستی و نظایر آن را اعلام کرد.در پایان این دیدار سند همکاری میان سازمان سرمایه گذاری کشورمان و EKF دانمارک امضا شد.بر اساس این گزارش پیش از این نیز طی همین سفر قرارداد مالی با دنسکه بانک دانمارک به امضا رسید.
 • زیرساخت های گردشگری خراسان جنوبی مشکل عمده پیش روی توسعه این صنعت است
 • رئیس کمیسون گردشگری، اقتصاد ورزش و اقتصاد هنر اتاق بازرگانی، صنایع معادن خراسان جنوبی گفت: زیرساخت‌ های گردشگری خراسان جنوبی مشکل و معضل عمده پیش روی توسعه این صنعت در استان است. به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، مجید مجیدی در آیین تشکیل کمیسیون گردشگری ،اقتصادورزش واقتصاد هنر اتاق بازرگانی، صنایع ومعادن خراسان جنوبی در بیرجند اظهار داشت: صنعت گردشگری بر محور بخش خصوصی باید و بخش دولتی باید ناظر و حامی و پشتیبان باشد و کار باید در دست بخش خصوصی متمرکز باشد.رئیس کمیسیون گردشگری، اقتصاد ورزش و اقتصادهنر اتاق بازرگانی، صنایع معادن خراسان جنوبی بیان کرد:استان پهناور و کم جمعیت ما ظرفیت های فراوانی دارد که مستلزم همکاری، هم اندیشی و هم افزایی ظرفیت ها است.مجیدی تصریح کرد: هر ظرفیتی که در استان در حوزه غیر دولتی وجود دارد باید به خدمت گرفته شود تا صنعت گردشگری و صنایع وابسته بتواند جایگاه خود را پیدا کند.وی با اشاره به شعار صنعت گردشگری موتور محرک اقتصاد ملی خاطرنشان کرد: در این راستا باید این شعار ترجمه میدانی و عملیاتی شود و در این راه باید نقاط ضعف، قوت، فرصت ها و چالش ها مورد بحث قرار گیرد.رئیس کمیسیون گردشگری، اقتصادورزش و اقتصاد هنر اتاق بازرگانی،صنایع معادن خراسان جنوبی با بیان اینکه ما تریبون های خوبی در کشور ایجاد کردیم اما بهره لازم نمی بریم یادآور شد: زیرساخت‌های گردشگری استان مشکل و معضل عمده پیش روی توسعه این صنعت در استان است ، همچنین عدم هماهنگی بخش های مختلف مرتبط با گردشگری و فقدان روح کار جمعی معضل دیگر است.مجیدی یادآور شد: همان‌گونه که ورود گردشگر به کشور حداقل 15 شغل ایجاد می‌کند توفیق در صنعت گردشگری نیز مستلزم پشتیبانی و آموزش همین 15 شغل است.وی با بیان اینکه استان خراسان جنوبی در گذشته و حال از آب فراوان و کشاورزی بهره مند نبوده و صنعت هم وجود نداشته، اما...
 • توضیحات طاهری درباره نحوه استقرار هواداران سپاهان و پرسپولیس
 • خبرگزاری میزان- مدیرعامل باشگاه سپاهان راجع به نحوه استقرار هواداران دو تیم سپاهان و پرسپولیس در ورزشگاه نقش جهان توضیحاتی داد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی باشگاه سپاهان اصفهان، محسن طاهری در پی ورود بیش از 10 درصد از ظرفیت تعیین‌ شده برای هواداران پرسپولیس به استادیوم نقش جهان گفت: در اولین جلسه هماهنگی برگزاری مسابقه که با حضور جانشین فرماندهی یگان ویژه, مسئولان هیئت فوتبال اصفهان و دیگرمسئولان برگزاری مسابقه به صورت میدانی در استادیوم فوتبال نقش جهان برگزار شد, قرار براین شد که طبق مقررات 10 درصد از ظرفیت حال حاضر استادیوم نقش جهان که طبقه اول آن 40 هزار نفر گنجایش دارد، در اختیار هواداران پرسپولیس قرار گیرد. وی در ادامه افزود: همچنین در جلسه شورای تأمین که با حضور رضوانی، فرماندار اصفهان برگزار شد بر این موضوع تأکید و قرار شد هر سازمان وظایف مربوط به خود را پیگیری و انجام دهد که باشگاه سپاهان اصفهان تمام حمیت خود را درباره امور محوله انجام داد. برهمین اساس نیز هواداران تیم میزبان طی دو روز قبل از مسابقه درسطح شهر بلیت تهیه کردند و روز مسابقه به استادیوم آمدند و در کمال آرامش درمحل تعیین شده مستقر شدند. طاهری با اشاره به نحوه ورود هوداران پرسپولیس به ورزشگاه تصریح کرد: باتوجه به اینکه ساعاتی قبل از شروع مسابقه تعداد زیادی از هواداران پرسپولیس به استادیوم آمدند مسئولان یگان ویژه اصفهان با نظر خود و دستور مستقیم این فرماندهی محلی را که جهت استقرار نیروهای انتظامی در اختیارشان بود، به هواداران پرسپولیس اختصاص دادند که ما با توجه به اینکه تعداد زیادی از هواداران سپاهان در بیرون از استادیوم حضور داشتند, نسبت به این عملکرد آنان اعتراض کردیم که علت آن را حفظ امنیت ورزشگاه و پیشگیری از وقایع ناگوار احتمالی بیان کردند. مدیرعامل باشگاه سپاهان ادامه داد: به‌هرحال جا...
 • استفاده از ظرفیت محرم برای رشد فرهنگی
 • به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام محمد مختاری، امام جمعه موقت بیرجند، امروز 31 شهریورماه در خطبه های نماز جمعه با تسلیت فرار رسیدن ماه محرم الحرام، اظهار کرد: امام حسین (ع) عاقل ترینِ انسان ها و به درجه ای از معرفت و عشق به خدا رسیده بود که هر چه داشت در راه خدا دریغ نکرد و در گوی قتلگاه فرمود« خدایا! راضی به رضای تو هستم». وی با اشاره به اینکه اگر کسی عاقل باشد از تقوا و بندگی خدا جدا نمی‌شود، افزود: روی گردانی از خدا سفاهت است و عاقبت آن چیزی جزء پشیمانی نیست. امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه اولیای خدا با عشقی که به پرودگار متعال داشتند بزرگترین خدمت را به خودشان کردند، گفت: هنر اهل بیت (ع) این است که عقل و عشق را با هم جمع می کنند اگر عشق پشتوانه عقلانی داشته باشد پشیمانی ندارد. مختاری تاکید کرد: عشق اولیای خدا و اهل بیت (ع) تکیه بر عقل و معرف داشت و اگر کسی عاشق خداوند باشد او را به دریای هستی وصل می کند. وی با اشاره به اینکه تقوا درسی است که قرآن و اهل بیت (ع) به ما آموختند، گفت: نباید خدا را با هیچ چیز معامله کنیم چرا که هیچ چیزی در زندگی جای خدا را نمی گیرد و ایمان به خدا اساس اصلی زندگی است. امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به آغاز ماه محرم و عزاداری سالار شهیدان، افزود: باید تمام مردم و هیات مذهبی، روحانیون و مداحان برای غنی سازی فرهنگی و رشد بیشتر فرصت ماه محرم را غنیمت بشمارند و در کوره محرم پخته شود و با گریه و عزاداری به گرم شدن اکتفا نکنند. مختاری با تاکید بر اینکه باید در معارف محرم و اباعبدالله پخته شویم و از این ظرفیت حداکثر استفاده را داشته باشیم، ادامه داد:...
 • اعلام آمادگی دانمارک برای همکاری با بانک های ایران
 • به گزارش ایلنا، مدیر موسسه مذکور که برای دیدار با رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و امضای سند همکاری با وی به وین سفر کرده بود بر آمادگی اگزیم بانک دانمارک بر گسترش همکاری های دو جانبه تاکید و آن را در توسعه روابط بین دو کشور مهم توصیف نمود‌. محمد خزاعی با اشاره به توانمندیهای فنی دانمارک در حوزه های مختلف به علاقمندی بخشهای دولتی و خصوصی ایران برای همکاری با دانمارک در بخشهای گوناگون از قبیل مدیریت منابع آب، انرژیهای نو ، تکنولوژی های محیط زیستی و نظایرآن را اعلام نمود. در پایان این دیدار سند همکاری بین سازمان سرمایه گذاری کشورمان و EKFدانمارک امضا گردید. قابل ذکر است که پیش از این نیز طی همین سفر قرارداد مالی با دنسکه بانک دانمارک به امضا رسید.