تین‌نیوز | شاید جای تعجب نداشته باشد که بسیاری از رهبران، پادشاهان و افراد ثروتمند جهان با استفاده از جت ها و هواپیماهای غول پیکر شخصی سفر کنند اما نکته ی جالب این است که ناوگان هوایی شخصی برخی از این افراد بیش از ۱ میلیارد پوند قیمت دارد.

به گزارش بولتن نیوز، شرکت «Air Charter Service» که در زمینه ی کرایه کردن جت های چارتری برای سران و افراد بانفوذ و ثروتمند فعالیت دارد گزارشی با جزییات فراوان را از هواپیماهای شخصی ۱۳ چهره ی معروف بین المللی تهیه کرده است.

در این گزارش اطلاعاتی در مورد این هواپیماها، ارزش و واقعیاتی در مورد فضای داخلی و امکانات امنیتی آن ها ارائه شده که با شنیدن آن ها دهانتان از تعجب باز خواهد ماند. لازم به ذکر است که قیمت های ارائه شده تنها قیمت هواپیمای اصلی مورد استفاده ی شخص بوده و قیمت هر پوند ۴٫۸۲۵ تومان محاسبه شده است.

در ادامه ی این مطلب می توانید اطلاعات جالبیرا در مورد این موضوع بدست آورید پس با ادامه ی متن همراه باشید.

۱۳- هواپیمایملکه الیزابت دوم- ارزش:۷۸٫۶ میلیون پوند (۳۷۹٫۲۴۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان)

ملکه الیزابت، خانواده ی سلطنتی و اعضای دولت کشور بریتانیا برای سفرهای طولانی خود از اسکادران شماره ی ۳۲ نیروی هوایی این کشور استفاده می کنند. این اسکادران شامل دو هلی کوپترAW109 برای سفرهای کمتر از ۱٫۰۰۰ کیلومتر، ۶ هواپیمای BAE-125 برای مسافت های تا ۳٫۰۰۰ کیلومتر و ۴ هواپیمای سایز متوسطBAE-146 خواهد بود. ملکه الیزابت همچنین یک هلی کوپتر شخصی سیکورسکی مدل Sikorsky S-76 Spirit به عنوان بخشی از مایملک خانواده ی سلطنتی نیز در اختیار دارد. قیمت تجهیزات اسکادران شماره ی ۳۲ نیروی هوایی سلطنتی بریتانیا ۱۰۰ میلیون دلار برآورد شده است.

تا چند سال پیش خانواده ی سلطنتی از هواپیماهای اجاره ای بوئینگ ۷۴۷ یا بوئینگ ۷۷۷ متعلق به شرکت هواپیمایی سلطنتی یا ویرجین آتلانتیک ایرویز برای سفرهای طولانی استفاده می کردند اما امروزه سفرهای مهم خود را با هواپیماها و هلی کوپترهای نیروی هوایی سلطنتی انجام می دهند.

۱۲- هواپیمایحسن البلقیه سلطان برونئی- ارزش:۱۷۰ میلیون پوند (۸۲۰٫۲۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان)

حسن البلقیه، سلطان برونئی یک جت شخصی ایرباس A340-212 با لقب «قصر پرنده » (Flying Palace) دارد که برای خرید آن ۸۰میلیون پوندهزینه شده و ۹۵ میلیون پونددیگر نیز صرف مدرنیزه کردن آن گردیده است. این هزینه شامل اضافه کردن قطعات فلزی و چوبی با ارزش و جواهرات قیمتی به کابین پادشاه و جاگذاری یک باک اضافی بوده که قدرت پرواز هواپیمای سلطان را تا ۱۵٫۰۰۰ کیلومتر افزایش می دهد.

تاکنون تنها ۳ هواپیمای ایرباسA340-212 در این اندازه تولید شده است. سلطان برونئی و خانواده اش همچنین صاحب یک بوئینگ۷۴۷-۴۳۰ مدرن شده، یک بوئینگ۷۶۷-۲۷۰ و دو هلی کوپتر سیکورسکی مدلSikorsky S-70 هستند.

۱۱- هواپیمای شی جین پینگ رییس جمهور چین- ارزش:۱۹۵ میلیون پوند (۹۴۰٫۸۷۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان)

دبیر کل حزب کمونیست چین و رییس جمهور این کشور ناوگان هوایی شخصی ندارد و برای سفرهای خود از دو هواپیمای بوئینگ۷۴۷-۴۰۰ متعلق به شرکت هواپیمایی ملی چین استفاده می کند که هزینه ی ساخت هر کدام از این هواپیماها ۱۹۵ میلیون پوندبرآورد شده است. از آن جایی که هر دو هواپیما برای پرواز مسافران عادی نیز مورد استفاده قرار می گیرند، بعد از اجاره شدن برای سفرهای رییس جمهور به دقت توسط تیم امنیتی وی مورد بررسی قرار می گیرند که ممکن است هفته ها به طول بیانجامد. سپس یک کابین بزرگ همراه با یک اتاق خواب، دفتر کار در آن تعبیه شده و بعد از پایان سفر رییس جمهور به شکل اولیه بازگشته و به شرکت هواپیمایی مالک بازگردانده می شود.

۱۰- هواپیمایحمد بن عیسی آل خلیفه شاه بحرین- ارزش:۱۹۵ میلیون پوند (۹۴۰٫۸۷۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان)

شاه بحرین به عنوان یکی از ثروتمندترین مردان جهان شناخته می شود. هواپیمای رسمی مورد استفاده ی او از سرکت هواپیمایی سلطنتی بحرین بوده و در کل وی از ۶ هواپیما برای سفرهای خود استفاده می کند: یک جت بوئینگ مدل تجاریBBJ2، دو بوئینگ۷۴۷-۴۰۰، یک بوئینگ۷۶۷-۴۰۰ER، یک جت گلف استریمG-IV و یک هلی کوپتر Bell 430. هر کدام از این هواپیماها منحصراً برای مسافرت های خانواده ی سلطنتی و افراد عالی رتبه ی کشور مورد استفاده قرار می گیرند.

اخیراً نیز یک بوئینگ ۷۶۷-۴۰۰ER و یک جت بوئینگ تجاریJet BBJ2 به این ناوگان هوایی افزوده شده است. در مورد فضای داخلی این هواپیماها اطلاعات زیادی در دست نیست اما اعلام شده که در هواپیمای بوئینگ۷۶۷-۴۰۰ER دو مکان مجزا وجود دارد که بخشی از آن یک اتاق نشیمن فوق العاده مجهز و دیگر اتاقی خصوصی برای گفتگو است. در کابین خلبان ها نیز اتاق خواب و مکان استراحت مجزایی در نظر گرفته شده که از کابین خلبانی جدا خواهد بود.

۹-هواپیمای نور سلطان نظربایف رییس جمهور قزاقستان- ارزش:۱۹۵ میلیون پوند (۹۴۰٫۸۷۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان)

نورسلطان نظربایف در سال ۲۰۱۶از ۱۵ کشور به طور رسمی دیدن کرده است که ۱۴۰ ساعت پروازی و مسافتی بیش از ۹۹٫۰۰۰ کیلومتر را شامل می شود. ناوگان هوایی رییس جمهور قزاقستان شامل ۱۰ هواپیما و هلی کوپتر در انواع مختلف است که البته همه ی آن ها تنها توسط رییس جمهور مورد استفاده قرار نمی گیرند. نطربایف از یکی از هلی کوپترهای پیشرفته یMil Mi-8 برای سفر به نقاط صعب العبور یا سفرهای کوتاه و برای سفرهای بیشتر از ۲٫۵۰۰ کیلومتری نیز از هواپیماهایBombardier СRJ-200 وEmbraer-135 شرکت ملی هواپیمایی این کشور استفاده می کند.

در میان این ناوگان هوایی، نظربایف از هواپیماهایAirbus A320-214 (CJ) Prestige،Airbus A321-211 (CJ) وAirbus A330-243 Prestige برای سفرهای بسیار مهم و مهمانی های حکومتی استفاده می کند.

۸- هواپیمای ترزا می نخست وزیر بریتانیا- ارزش:۱۹۵ میلیون پوند (۹۴۰٫۸۷۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان)

اسکادران شماره ی ۳۲ نیروی هوایی سلطنتی بریتانیا اخیراً یک هواپیمای ایرباسA330 را به قیمت تقریبی ۱۹۵ میلیون پوندو برای مسافرت های ترزا می و دیگر نخست وزیران آینده ی این کشور خریداری کرده است. این هواپیما با گنجایش ۱۶۰ مسافر از تمامی هواپیماهای موجود در این لیست بزرگ تر بوده اما در مقایسه با هواپیماهای دیگر سران جهان معمولی به نظر می رسد. هزینه ی تعمیرات و آماده سازی آن ۱۵ میلیون پوند برآورد شده و دولت این کشور ادعا نموده که با خرید این هواپیما صرفه جویی زیادی در هزینه های پروازهای چارتری سران این کشور انجام داده است.

این هواپیمای ایرباس بخش وی آی پی بسیار کوچکی دارد که تنها دو صندلی راحتی در آن قرار دارد و پرده هایی نیز در آن تعبیه شده است. همچنین این هواپیما ۵۸ صندلی کلاس اقتصادی برای وزرا و معاونان نخست وزیر و ۱۰۰ صندلی نیز برای خبرنگاران دارد.

۷- هواپیمای فرانسوا اولاند رییس جمهور سابق فرانسه- ارزش:۲۱۰ میلیون پوند (۱٫۰۱۳٫۲۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان)

هواپیمای بسیار لوکس و مجهزAirbus A330-200 مورد استفاده ی فرانسوا اولاند رییس جمهور سابق فرانسه حدود ۲۱۰ میلیون پوند قیمت داشت. این هواپیما یک مرکز مدیریت اضطراری داشت که فرماندهیسران دولت و ارتش در مواقع اضطراری را ممکن می ساخت. همچنین در این هواپیمای غول پیکر یک اتاق خواب بزرگ با حمام، یک اتاق تعویض لباس، یک دفتر کار، یک اتاق گفتگو و مذاکره ی با دیواره های عایق صوتی با گنجایش ۱۲ نفر و یک اتاق فرماندهی کوچک تعبیه شده بود. همچنین فضایی برای وزرا و نمایندگان مجلس نیز در این هواپیما وجود داشت. علاوه بر این وی در دوران ریاست جمهوری از دو هلی کوپترDassault Falcons 7Xs برای سفرهای کوتاه استفاده می کرد.

۶- هواپیمای آنگلا مرکل صدراعظم آلمان- ارزش:۲۳۵ میلیون پوند (۱٫۱۳۳٫۸۷۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان)

مهم ترین هواپیمای مورد استفاده ی آنگلا مرکل یک ایرباسA340-313X VI به نام کنراد آدنور (اولین صدراعظم آلمان بعد از جنگ جهانی دوم) است. البته وی هواپیماها و هلی کوپترهای دیگری نیز در اختیار دارد که متعلق به نیروهای نظامی این کشور هستند از جمله یک هلی کوپتر مدلEurocopter AS532 که برای سفرهای داخلی و سفر به کشورهای همسایه استفاده می شود. همچنین مرکل از ۴ هواپیمای بزرگ دیگر برای سفرهای دوردست خود استفاده می کند از جمله یک هواپیمایBombardier Global 5000 به ارزش تقریبی ۵۵میلیون پوند و دو هواپیمای ایرباسA319-133X CJ که هر کدام ارزشی معادل ۱۱۵ میلیون پوند دارند.

هر دو هواپیمای ایرباسA340-313X گنجایش حدود ۱۵۰ مسافر را داشته و در داخل آن ها اتاقک هایی برای استراحت، حمام، اتاق خواب، اتاق کار و یک سالن کنفرانس و البته یک اتاق با دیوارهای عایق صوتی برای مذاکرات سیاسی تعبیه شده است. هواپیماهای صدراعظم آلمان با سیستم های دفاع ضد موشکی و باک های اضافی بنزین مجهز شده اند که امکان پرواز بدون توقف تا ۱۳٫۵۰۰ کیلومتر را فراهم می سازند و می توان با استفاده از آن ها فاصله ی شهر برلین تا شهرهای واشنگتن، پکن و ریودوژانیرو را بدون توقف پیمود.

۵- هواپیمای رومن آبراموویچ سرمایه دار روس- ارزش:۲۳۵ میلیون پوند (۱٫۱۱۳٫۸۷۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان)

این میلیاردر روسی هواپیماهای متعددی در اختیار دارد از جمله یک هواپیمای بوئینگ ۷۶۷-۳۳AER بسیار مجهز و گران قیمت. درون این هواپیما به خوبی مجهز شده و یک سالن غذاخوری با گنجایش ۳۰ نفر، یک آشپزخانه، یک دفتر کار و یک اتاق خواب دو نفره نیز در آن تعبیه گردیده است. در دکوراسیون داخلی این هواپیما از فلزات و چوب های قیمتی استفاده شده و سیستم دفاع ضد موشکی مخصوص با هزینه ای بالغ بر ۲ میلیون دلار نیز روی آن نصب گردیده که آن را به یک هواپیمای مطمئن تبدیل می کند.

۴- هواپیمای آلیشر عثمانفمیلیاردر روس- ارزش:۲۷۰ میلیون پوند (۱٫۳۰۲٫۷۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان)

آلیشر عثمانف یکی از ثروتمندترین مردان روسیه یک جت ایرباسA340-300 مدل تجاری دارد که بزرگ ترین جت تجاری موجود در کنفدراسیون روسیه به شمار می آید. ارزش هواپیمایشخصی این سرمایه دار روس ۲۳۸ میلیون دلار بوده که با هزینه های ترمیم ها و تغییرات به ۲۵۰ میلیون دلار نیز رسیده است. این هواپیمای ۴ موتوره مقدار زیادی سوخت مصرف می کند و در کل برای عثمانف بیش از ۳۵۰ میلیون دلار هزینه در بر داشته است.

۳- هواپیمای ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه- ارزش:۳۶۰ میلیون پوند (۱٫۷۳۷٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان)

هواپیمای مورد استفاده ی ولادیمیر پوتین یک هواپیمای روسی مدلIL-96-300PU است که به خاطر مسائل امنیتی در کل ۴ فروند از این هواپیما در اختیار ریاست جمهوری روسیه قرار دارد. وقتی که خبر سفر او به کشوری مخابره می شود هر چهار هواپیما آماده ی پرواز می شوندکه بعد از پرواز هواپیمای اصلی حامل پوتین، سه هواپیمای دیگر نیز به دنبال آن راه می افتند و جز مقامات رسمی کسی نمی داند که وی در کدام هواپیما حضور دارد.

در هر کدام از این هواپیماها سیستم های ارتباطی ایمنی تعبیه شده که امکان استفاده از این هواپیماها به عنوان یک مرکز فرماندهی برای مواقع ضروری را امکانپذیر می سازد. پوتین با داشتن ناوگانی بزرگ متشکل از ۶۸ هواپیما و ۶۴ هلی کوپتر بزرگ ترین ناوگان هوایی دنیا را در اختیار دارد.

طول هواپیمای IL-96-300PU سفید رنگ و بال های آن هر کدام۶۵ متر بوده و سرعت آن به ۹۰۰ کیلومتر در ساعت نیز خواهد رسید و توانایی طی مسافت های طولانی بدون توقف را نیز دارد. در کابین این هواپیما از پرده ای گران قیمت و رگه های طلا استفاده شده و دکوراسیون داخلی آن نیز نئوکلاسیک و بسیار مجلل است. در هر کدام از این هواپیماها یک دفتر کار بزرگ، یک اتاق خواب و یک باشگاه ورزشی کاملاً مجهز تعبیه شده و همچنین روکش خارجی مخصوص هواپیما آن را تقریباً نامرئی کرده و یک سیستم اختلال در رادارها و یک سیستم دفاع ضد موشکی بسیار پیشرفته نیز روی هواپیما نصب گردیده است که آن را از هر خطر حمله ی هوایی مصون نگه می دارد.

بر اساس برآوردها با تعدیلاتی که در هر یک از این هواپیماها اعم از تغییر و تجهیز کابین حضور رییس جمهور، تسلیحات امنیتی و ارتباطی و دیگر تجهیزات نظامی در آن انجام گرفته است قیمت آن به ۳۶۰ میلیون پوند خواهد رسید.

۲- هواپیمای دونالد ترامپ رییس جمهور ایالات متحده- ارزش: ۷۸۶ میلیون پوند (۳٫۷۹۲٫۴۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان)

هر هواپیمایی که رییس جمهور ایالات متحده از آن استفاده کند «Air Force One» نامیده می شود. معمولاً دونالد ترامپ از دو هواپیمای بوئینگ۷۴۷-۲۰۰B استفاده می کند که هر کدام از آن ها به مدت ۲۵ سال مورد استفاده رییس جمهورهای کشور بوده اند که بدین معنی است که دونالد ترامپ قدیمی ترین ناوگان هوایی دنیا را در این فهرست دارد.

بوئینگ ۷۴۷ اولین هواپیمای دوطبقه، دور برد و پرظرفیت در جهان بود. این هواپیمای غول پیکر ۷۰ متر طول داشته و طول هر بال آن نیز ۶۵ متر است و سرعت آن نیز به ۱٫۰۰۰ کیلومتر در ساعت می رسد. هواپیمای رییس جمهور ایالات متحده قابلیت سوختگیری در هوا را دارد و می توان از آن به عنوان یک مرکز مدیریت بحران مجهز در مواقع اضطراری استفاده کرد و همچنین خطوط ارتباطی ماهواره ای اختصاصی بسیار ایمنی نیز در آن وجود دارد.

این هواپیما در زمان ساخت بیش از ۱۰۰ میلیون دلار قیمت داشت که با توجه به تعدیلات و تغییرات انجام گرفته در آن ارزش هواپیمای رییس جمهور ایالات متحده اکنون به ۱ میلیارد دلار می رسد.

طراحی داخلی این هواپیما توسط نانسی ریگان همسر رییس جمهور رونالد ریگان انتخاب شده است. کابین این هواپیما ۳۷۰ مترمربع فضا داشته و یک اتاق خواب، یک حمام، یک باشگاه ورزشی کوچک و یک دفتر کار نیز در آن تعبیه شده است. علاوه بر این هواپیمای رییس جمهور فضای کافی برای ۷۰ مسافر و ۲۶ خدمه و همچنینهمراهان ویو خبرنگاران را نیز دارد. جالب این که یک مرکز بیمارستانی کوچک و مجهز نیز در این هواپیما تعبیه شده که می توان از آن به عنوان اتاق عمل نیز استفاده نمود.

۱- هواپیمای تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر- ارزش: ۱٫۲ میلیارد پوند (۵٫۷۹۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان)

تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر و یکی از ثروتمندترین مردان جهان به شمار می آید. ناوگان هوایی شخصی او و خانواده اش ۱٫۲ میلیارد پوند قیمت دارد. وی در هر سفر مهم بیش از ۱٫۰۰۰ نفر از جمله خانواده، اعضای دولت و خدمتکاران را به همراه خواهد داشت. حتی لیموزین های مورد علاقه اش نیز در این سفرها وی را همراهی خواهند کرد. معمولاً سفرهای او با هواپیماهای متعددی انجام می گیرد به طوری که یک بار در سفر به ژاپن ناوگان هواپیمایی حامل وی و همراهانش به ۱۰ فروند هواپیمای بزرگ می رسید.

در سفرهای کوتاه و شخصی، امیر قطر، خانواده اش و اعضای دولت معمولاً از یک آژانس هواپیمایی خصوصی به نام «Qatar Amiri Flight» استفاده می کنند که تا پایان آگوست سال ۲۰۱۶ دارای ۱۴ فروند هواپیما بود. امیر قطر همچنین یک هواپیمای ایرباسA319-100 (CJ)، سه ایرباس A320-200، دو ایرباسA330-200، دو بوئینگ۷۴۷-۸ BBJ، یک ایرباسА۳۱۰-۳۰۰، یک ایرباسА۳۴۰-۲۰۰، یک ایرباسА۳۴۰-۳۰۰ و یک ایرباسА۳۴۰-۵۰۰ نیز در اختیار دارد.

همچنین او در برخی از موارد از یک جت تجاریBombardier Global Express BD-700-1A10 و یک هواپیمایC-17 Globemaster III کلاس نظامی برای سفرهای شخصی استفاده می کند.

کلیدواژه: کدام از این هواپیماها | رییس جمهور ایالات متحده | ۹۴۰ ۸۷۵ ۰۰۰ ۰۰۰ تومان | ارزش ۱۹۵ میلیون پوند | خانواده ی سلطنتی | هواپیمای بوئینگ | مورد استفاده ی | ناوگان هوایی | یک اتاق خواب | ی رییس جمهور | یک هواپیمای | میلیون دلار | برای سفرهای | نیروی هوایی | دو هواپیمای | ۰۰۰ کیلومتر | آن تعبیه | هلی کوپتر | یک دفتر کار | دو هواپیما | ی این کشور | تعبیه شده | یک بوئینگ | نیز در آن | امیر قطر | برای سفر | یک مرکز | ی هوایی | ارزش ۱

منبع: تین نیوز

منبع این خبر، وبسایت www.tinn.ir است و سایت «رویداد ۲۴» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۴۷۰۰۶۶۱ را همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «رویداد ۲۴» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

احمدی‌نژاد خطاب به ترامپ: بی‌ادب، بی‎فرهنگ!

خلبان ایرانی که صدام دستور داد پیکرش را دو نیم کنند را بشناسید

مزاحمت‌هایی که نصیب آیت الله هاشمی می شد الان نصیب ما شده/پنج نفر از اعضای خانواده ما مممنوع الخروج هستند/فکر می کنند اسناد سری داریم که می خواهیم منتشر کنیم/حجاب را به صورت سنتی و بدون هیچ تحقیقی انتخاب کردم/ازدواج موقت همان دوست دختر پسری است

در همین زمینه

 • جدیدترین از گران قیمت ترین بازیگر زن جهان
 • صراط: فیلم سینمایی "گنجشک قرمز" به کارگردانی "فرانسیس لارنس" 2 مارس 2018 اکران بین‌المللی خود را آغاز خواهد کرد.جدیدترین تصاویر "جنیفر لاورنس" در فیلم "گنجشک قرمز" از سوی سازندگان این فیلم منتشر شد. به گزارش میزان، پیش از این حضور لاورنس در این پروژه قطعی نشده بود اما چندی بعد با انتشار چندین عکس از بازی لاورنس رونمایی شد.در این فیلم یک افسر اطلاعاتی روسیه به نام "دومینکا اگروا" برای دریافت اطلاعات از "ناتانیل نش" مامور "سی آی‌ای" وارد معامله می‌شود اما در ادامه روابط این وارد مراحل جدیدی شده و شرایط را برای دومینکا دشوار می‌سازد."جاستین هایت" فیلمنامه این اثر را برگرفته از رمانی با همین نام نوشته "جرمی متئوس" نگاشته و کارگردانی آن را "فرانسیس لارنس" کارگردان فیلم "بازی آتشین" بر عهده گرفته است.علاوه بر جنیفر لاورنس، بازیگرانی همچون جول ریچاردسون، ماری لوئیس پارکر، جوئل اردگارتون و جرمی آیرونز در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.
 • جدیدترین از گران قیمت ترین بازیگر زن جهان منتشر شد عکس
 • خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی "گنجشک قرمز" به کارگردانی "فرانسیس لارنس" 2 مارس 2018 اکران بین‌المللی خود را آغاز خواهد کرد. به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی "گنجشک قرمز" به کارگردانی "فرانسیس لارنس" 2 مارس 2018 اکران بین‌المللی خود را آغاز خواهد کرد. جدیدترین تصاویر "جنیفر لاورنس" در فیلم "گنجشک قرمز" از سوی سازندگان این فیلم منتشر شد. پیش از این حضور لاورنس در این پروژه قطعی نشده بود اما چندی بعد با انتشار چندین عکس از بازی لاورنس رونمایی شد. در این فیلم یک افسر اطلاعاتی روسیه به نام "دومینکا اگروا" برای دریافت اطلاعات از "ناتانیل نش" مامور "سی آی‌ای" وارد معامله می‌شود اما در ادامه روابط این وارد مراحل جدیدی شده و شرایط را برای دومینکا دشوار می‌سازد. "جاستین هایت" فیلمنامه این اثر را برگرفته از رمانی با همین نام نوشته "جرمی متئوس" نگاشته و کارگردانی آن را "فرانسیس لارنس" کارگردان فیلم "بازی آتشین" بر عهده گرفته است. علاوه بر جنیفر لاورنس، بازیگرانی همچون جول ریچاردسون، ماری لوئیس پارکر، جوئل اردگارتون و جرمی آیرونز در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. انتهای پیام/
 • جدیدترین از گران قیمت ترین بازیگر زن جهان منتشر شد
 • به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛فیلم سینمایی "گنجشک قرمز" به کارگردانی "فرانسیس لارنس" 2 مارس 2018 اکران بین‌المللی خود را آغاز خواهد کرد. جدیدترین تصاویر "جنیفر لاورنس" در فیلم "گنجشک قرمز" از سوی سازندگان این فیلم منتشر شد. پیش از این حضور لاورنس در این پروژه قطعی نشده بود اما چندی بعد با انتشار چندین عکس از بازی لاورنس رونمایی شد. در این فیلم یک افسر اطلاعاتی روسیه به نام "دومینکا اگروا" برای دریافت اطلاعات از "ناتانیل نش" مامور "سی آی‌ای" وارد معامله می‌شود اما در ادامه روابط این وارد مراحل جدیدی شده و شرایط را برای دومینکا دشوار می‌سازد. "جاستین هایت" فیلمنامه این اثر را برگرفته از رمانی با همین نام نوشته "جرمی متئوس" نگاشته و کارگردانی آن را "فرانسیس لارنس" کارگردان فیلم "بازی آتشین" بر عهده گرفته است. علاوه بر جنیفر لاورنس، بازیگرانی همچون جول ریچاردسون، ماری لوئیس پارکر، جوئل اردگارتون و جرمی آیرونز در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. منبع:میزان انتهای پیام/ تصاویری از گران قیمت ترین بازیگر زن جهان
 • رونمایی پورشه از گران قیمت ترین قایق تفریحی جهان با استخر اختصاصی
 • شرکت معروف ساخت اتومبیل های لوکس و گران‌قیمت یعنی پورشه این بار دست به ساخت اولین قایق تفریحی خود زده است. این قایق تفریحی غول پیکر که GTT 115 نام دارد و قیمتی بالغ بر 12 میلیون یورو (حدود 46 میلیارد تومان) دارد، اولین تجربه شرکت پورشه در ساخت قایق های تفریحی است. این قایق لوکس و گران قیمت دارای استخر اختصاصی است و مبل های آن از جنس الیاف کربن ساخته شده است. در داخل این قایق بزرگ تفریحی یک سالن بسیار زیبا برای قرارهای ملاقات طراحی شده است که خریدار اینقایق می‌تواند دورهمی های خود را در آن برگزار کند. دیواره های این سالن به صورت شیشه ای طراحی شده است که امکان استفاده از نمای بسیار زیبای دریاها و اقیانوس ها را برای مهمانان فراهم می‌کند. استخر اختصاصی این قایق تفریحی در بخش جلویی عرشه آن قرار دارد و سالن غذاخوری لوکس آن در بخش پشتی این قایق و طبقه پایین آن طراحی شده است. گفتنی است که تجهیزات داخلی GTT 115 از جمله دیواره ها و مبل های آن در Viareggio ایتالیا تولید شده است. پورشه در حال انتقال این قایق بزرگ تفریحی به موناکو است تا بتواند آن را در در جشنواره سالیانه Yacht Show سال 2017 که در طی روزهای 27 تا 30 سپتامبر ( 5 تا 8 مهر ماه ) برگزار می‌شود رونمایی کند و سپس به فروش برساند. در ادامه تصاویری از نمای خارجی و داخلی GTT 115 اولین قایق تفریحی ساخت شرکت پورشه را مشاهده ‌می‌کنید : منبع: باشگاه خبرنگاران
 • قیمت جدید انواع خودروهای گران قیمت بازار تهران جدول
 • اقتصاد آنلاین - محمد نقدی: آنچه در زیر می‌آید قیمت روز انواع خودروهای گران قیمت و وارداتی در سطح بازار پایتخت طی شهریور ماه 96 است که ممکن است تا 5 درصد در مناطق مختلف تهران دارای نوسان باشد.
 • لباس گران قیمت ملانیا ترامپ هنگام باغبانی
 • به گزارشگروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی دیلی میل؛ ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا و همسر دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور همواره با ظاهری زیبا و فریبنده در محافل عمومی ظاهر شده است. اگرچه برخی اوقات پوشش وی مورد انتقاد رسانه ها قرار گرفته، ولی او به هیچ وجه حاضر به کنار گذاشتن مُد بالای خود نشده است؛ حتی حین باغبانی! همسر 47 ساله رئیس جمهور آمریکا روز گذشته در کنار دانش آموزان باشگاه پسرها و دخترهای واشنگتن به باغبانی در باغچه کوچک کاخ سفید سرگرم شد. او در حالی که بلوزی چهارخانه از برندی بسیار معروف به ارزش 1380 دلار به تن داشت به برداشت فلفل پرداخت و سپس به کاشت گیاهان و آبیاری آنها پرداخت. اگرچه پوشش ملانیا در نظر بسیاری از طرفداران مُد، کاملا عادی به نظر می آید ولی بار دیگر توجه رسانه ها را به خود جلب کرده است. ملانیا ترامپ حدود سه هفته پیش در حالی به مناطق سیل زده تگزاس سر زد که کفش های پاشنه بلند وی به سوژه ای در رسانه ها تبدیل شد. دونالد ترامپ روز گذشته در سخنرانی خود در ایالت آلاباما با دفاع از همسرش اعلام کرد: او کفش های پاشنه دار پوشیده بود همانطور که بسیاری از شما این کار را می کنید؛ اما زمانی که در تگزاس از هواپیما پیاده شد، کفش های کتونی اش را پوشید؛ کفشهایی که با خودش آورده بود. این کار رسانه ها دغل بازی است. انتهای پیام/
 • لباس گران قیمت ملانیا ترامپ هنگام باغبانی عکس
 • همسر ۴۷ ساله رئیس‌جمهور آمریکا روز گذشته با لباسی فاخر به باغبانی رفت. باشگاه خبرنگاران جوان: پایگاه اینترنتی دیلی میل گزارش داد؛ ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا و همسر دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور همواره با ظاهری زیبا و فریبنده در محافل عمومی ظاهر شده است. اگرچه برخی اوقات پوشش وی مورد انتقاد رسانه ها قرار گرفته، ولی او به هیچ وجه حاضر به کنار گذاشتن مُد بالای خود نشده است؛ حتی حین باغبانی!همسر 47 ساله رئیس جمهور آمریکا روز گذشته در کنار دانش آموزان باشگاه پسرها و دخترهای واشنگتن به باغبانی در باغچه کوچک کاخ سفید سرگرم شد. او در حالی که بلوزی چهارخانه از برندی بسیار معروف به ارزش 1380 دلار به تن داشت به برداشت فلفل پرداخت و سپس به کاشت گیاهان و آبیاری آنها پرداخت.اگرچه پوشش ملانیا در نظر بسیاری از طرفداران مُد، کاملا عادی به نظر می آید ولی بار دیگر توجه رسانه ها را به خود جلب کرده است.ملانیا ترامپ حدود سه هفته پیش در حالی به مناطق سیل زده تگزاس سر زد که کفش های پاشنه بلند وی به سوژه ای در رسانه ها تبدیل شد.دونالد ترامپ روز گذشته در سخنرانی خود در ایالت آلاباما با دفاع از همسرش اعلام کرد: او کفش های پاشنه دار پوشیده بود همانطور که بسیاری از شما این کار را می کنید؛ اما زمانی که در تگزاس از هواپیما پیاده شد، کفش های کتونی اش را پوشید؛ کفشهایی که با خودش آورده بود. این کار رسانه ها دغل بازی است.
 • مهاجم سوئد به مدیر برنامه اش خودروی گران قیمت هدیه داد
 • به گزارش وانانیوز، امیل فورسبرگ که در تیم آر.ب لایپزیگ آلمان،‌نایب قهرمان فصل گذشته بوندس‌لیگا توپ می‌زند، کاری عجیب انجام داد. وی بابت تشکر از زحمات «حسن ستینکایا، «ایجنت»‌خود یک دستگاه فراری به وی هدیه کرد. فورسبرگ در این باره اظهارداشت:او مرا از سوندس‌وال به جایی آورد که اکنون هستم. همیشه به توانایی‌هایم ایمان داشت. وی که با خبرنگار روزنامه آفتون بلات صحبت می‌کرد، افزود:خودروی هدیه شده، چیز عجیبی نیست.چرا که او واقعا لیاقتش را داشت. ستین‌کایا برای فورسبرگ در زمستان گذشته، با رایزنی‌های که انجام داد، قراردادی تا سال ۲۰۲۲ فراهم کرد تا این گلزن ملی‌پوش سوئدی ۲۵ ساله به یکی از پردرآمدترین بازیکنان لایپزیگ مطرح شود.
 • درنده ترین قورباغه دنیا
 • خبرگزاري آريا - وبسايت جام جم آنلاين: به گزارش ديلي ميل، بزرگ ترين قورباغه تاريخ دنيا قورباغه اي به نام «بيلزبوفو» است که 68 ميليون سال پيش در ماداگاسکار زيست کرده و منقرض شده است. اکنون قورباغه اي مشابه همين قورباغه در آمريکاي جنوبي کشف شده، قورباغه اي که باعث شده تا پژوهشگران و دانشمندان به اين نتيجه برسند که «بيلزبوفو» برگشته است. اين قورباغه شاخدار است و آرواره هايي قدرتمند دارد و از اينرو قدرتمندترين قورباغه دنيا به نظر مي رسد. اين قورباغه شاخدار به اجداد ماداگاسکاري خود شباهت بسيار زيادي دارد. نوع ماقبل تاريخ اين قورباغه از جانوران گوشتي تغذيه مي کرده و قادر بوده تا پرنده ها و ديگر جانوران کوچک ماقبل تاريخ را ببلعد.اين هم تصويري از نوع ماقبل تاريخ اين قورباغه درنده:
 • ۵ محصول گروه بهمن گران شد/افزایش قیمت ۳ میلیون تومانی مزدا۳
 • خبرگزاري آريا - گروه خودروسازي بهمن قيمت 5 محصول خود را گران کرد.به گزارش خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس، در جديدترين ابلاغيه گروه خودروسازي بهمن به نمايندگي‌هاي فروش اين شرکت، قيمت 5 محصول افزايش يافت.بر اين اساس، قيمت مزدا3 با افزايش 3 ميليون و 160 هزار توماني، از 118 ميليون تومان به 121 ميليون و 160 هزار تومان افزايش يافته است.همچنين قيمت سواري B50 با رشد 2 ميليون و 700 هزار توماني، از 77 ميليون و 100 هزار تومان به 79 ميليون و 800 هزار تومان رسيده است.گروه بهمن، قيمت وانت تک کابين کارا را از 34.5 ميليون تومان به 35 ميليون و 430 هزار تومان افزايش داده که به اين ترتيب، اين خودرو افزايش قيمت يک ميليون توماني را تجربه کرده است.قيمت وانت دو کابين کارا نيز با افزايش 2 ميليون و 200 هزار تومان، از 37.5 ميليون تومان به 39 ميليون و 730 هزار تومان رسيده است.قيمت کاپرا 2 کابين نيز با افزايش 2 ميليون و 250 هزار توماني به 74 ميليون و 750 هزار تومان رسيده است.انتهاي پيام/م
 • ۵ محصول گروه بهمن گران شد افزایش قیمت ۳ میلیون تومانی مزدا ۳
 • اقتصاد>تجاری - مالی - همشهری آنلاین:گروه خودروسازی بهمن قیمت ۵ محصول خود را گران کرد. به گزارش فارس، در جدیدترین ابلاغیه گروه خودروسازی بهمن به نمایندگی‌های فروش این شرکت، قیمت 5 محصول افزایش یافت. بر این اساس، قیمت مزدا 3 با افزایش 3 میلیون و 160 هزار تومانی، از 118 میلیون تومان به 121 میلیون و 160 هزار تومان افزایش یافته است. همچنین قیمت سواری B50 با رشد 2 میلیون و 700 هزار تومانی، از 77 میلیون و 100 هزار تومان به 79 میلیون و 800 هزار تومان رسیده است. گروه بهمن، قیمت وانت تک کابین کارا را از 34.5 میلیون تومان به 35 میلیون و 430 هزار تومان افزایش داده که به این ترتیب، این خودرو افزایش قیمت یک میلیون تومانی را تجربه کرده است. قیمت وانت دو کابین کارا نیز با افزایش 2 میلیون و 200 هزار تومان، از 37.5 میلیون تومان به 39 میلیون و 730 هزار تومان رسیده است. قیمت کاپرا 2 کابین نیز با افزایش 2 میلیون و 250 هزار تومانی به 74 میلیون و 750 هزار تومان رسیده است. در همین زمینه: رصد بازار خودروهای وارداتی در شورای رقابت
 • رنگارنگ ترین مقصد های گردشگری دنیا عکس
 • پول نیوز-همه در سفرهای خود به دنبال شهرهایی می‌گردند که روحیه آن‌ها را سر جا آورد و شادشان کنند. مجموعه‌ای از رنگارنگ‌ترین شهرها را ببینید که مقصد گردشگران شده‌اند. این شهرها در همه کشورهای جهان از قاره اروپا تا آمریکای جنوبی وجود دارند.
 • طولانی ترین مسیرهای پروازی دنیا تصاویر
 • به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اگر فکر می کنید که طولانی ترین پروازهای امروزی در توان انسان است باید بدانید که باید تحمل خود را در این زمینه بالا ببرید زیرا پروازهای طولانی تری در راه هستند. با طراحی های جدید که سیستم سوختی هواپیماها را کارآمدتر و بهینه تر می کند و با توجه به افزایش تعداد مسافران هوایی و تلاش آن ها برای خرید زمان، مسابقه ی پروازهای بلندمدت تجاری برای مسافت های طولانی بیشتر نیز شده است. هواپیمایی قطر ایرویز سال گذشته اعلام کرده بود که با دریافت اولین فروند بوئینگ ۷۸۷ خود اولین پرواز لندن به بندر پرث خود را راه اندازی خواهد کرد. این سفر که مسافتی در حدود ۱۴٫۴۹۸ کیلومتر را در بر خواهد گرفت در مارس سال ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد که اولین پرواز مستقیمی خواهد بود که استرالیا را به اروپا متصل خواهد نمود. آلن جویس، مدیر عامل گروه پروازی کانتاس می گوید:” زمانی که کانتاس مسیر کانگورو را در سال ۱۹۴۷ به لندن باز کرد، این پرواز ۴ روز و ۹ توقف را در بر می گرفت. اکنون این مسیر از پرث تنها ۱۷ ساعت بدون توقف زمان خواهد برد”. خطوط هواپیمایی دیگر نیز برای راه اندازی خطوط پروازی در مسیرهای طولانی شانه به شانه ی هم به پیش می روند و رقابت سختی بین آن ها در جریان است تا بیشترین فاصله را در کمترین زمان ممکن پوشش دهند. تا همین امروز نیز طولانی ترین زمان پروازی بدون توقف در جهان به عدد ۱۷ ساعت نزدیک شده است که به شدت برای مسافران خسته کننده است. طولانی ترین مسیرهای هوایی جهان برای بدست آوردن این رکورد رقابت سختی در جریان است و خطوط هوایی امارات و قطر تلاش می کنند خط مستقیم پروازی دوبی-اوکلند و دوحه-اوکلند را راه اندازی کنند که طولانی ترین مسافت پروازی هوایی...
 • لوهو غمگین ترین گربه دنیا تصاویر
 • گربه‌ها زندگی بسیار خوبی دارند. آن‌ها همه روز می‌خوابند، هر وقت بخواهند نوازششان می‌کنند، غذای رایگان می‌خورند و محبور نیستند اجاره خانه بدهند. برترین ها: گربه‌ها زندگی بسیار خوبی دارند. آن‌ها همه روز می‌خوابند، هر وقت بخواهند نوازششان می‌کنند، غذای رایگان می‌خورند و محبور نیستند اجاره خانه بدهند. اما همانطور که در تصاویر زیر می‌بینید همه گربه‌ها از زندگی راحتی که دارند خوشحال نیستند. درحقیقت برخی گربه‌ها کاملا بدبخت هستند، مثل لوهو که احتمالا یکی از غمگین‌ترین گربه‌های دنیاست.لوهو با خواهران و برادرهایش در پکن زندگی می‌کنند، گرچه همه آن‌ها والدین مشترکی دارند و در یک خانه زندگی می‌کنند، اما فقط لوهو غمگین و افسرده است و با این چهره غمگین و دوست داشتنی خود طرفداران زیادی در اینستاگرام پیدا کرده است.
 • دانش آموزان ایرانی باهوش ترین ها در دنیا هستند
 • رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانش‌آموزارن ایرانی ثابت کردند با هوش‌ترین و‌ توانمندترین دانش‌آموزان‌ در دنیا هستند. به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، فرهاد‌‌ رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز در مراسم آغاز سال تحصیلی در مدرسه سما (2)، ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی به دانش‌آموزان، معلمان و اولیای دانش‌آموزان، اظهار داشت: همزمانی آغاز سال تحصیلی و حرکت سرور و سالار شهدا به سمت کربلا را به فال نیک می‌گیریم، چنانکه در مکتب ما، عاشورا درس‌آموز و علم‌آفرین بوده و همواره از سرور و سالار شهیدان حریت آزادگی و شجاعت آموخته‌ایم و به آن می‌بالیم.وی افزود: امیدواریم همه پیروان بزرگ‌مرد تاریخ و معلم بزرگ باشیم و در کلاس درس‌مان همواره یاد شهدا و کسانی که برای امنیت و استقلال کشور فدا کردند را زنده بداریم.رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره‌ به همزمانی آغاز هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، خاطرنشان کرد: فردای این کشور برای شماست و شما مدیران آینده کشورید. قرار است کشور به دست شما ساخته شود، لذا در مرحله اول باید خود را برای این مسیر آماده کنید.فرهاد رهبر ضمن‌ توصیه‌هایی به دانش‌آموزان گفت: مجاهدانه در عرصه علم و دانش بکوشید و با تفکر در راه اعتلای ایران بزرگ قدم‌ بردارید. تواضع، فروتنی و احترام به بزرگترها؛ پدر، مادر، معلمان و دیگران اولین قدم شماست، زیرا اخلاق‌مداری نشانه ایمان و آغاز معرفت‌ است.وی گفت: تقویت همدلی، خودباوری و باور به اینکه می‌توانید از آثار چنین دیدگاهی است. دانش‌آموزان ایرانی ثابت کردند با هوش‌ترین و‌ توانمندترین دانش‌آموزان‌ در دنیا هستند و شما نیز از همان دست هستید.رئیس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: برای گم نکردن مسیر یک‌ الگوی موفق را برای خود تعیین کنید و همواره از بزرگترها مشورت بگیرید تا راه را گم نکنید.فرهاد رهبر در پایان سخنان خود گفت: ذهن خود را مثبت کنید و به سمت هدف بزرگی که ترسیم کردید،...
 • ۱۷ ساعت بی توقف در آسمان با طولانی ترین مسیرهای پروازی دنیا آشنا شوید
 • تین‌نیوز | اگر فکر می کنید که طولانی ترین پروازهای امروزی در توان انسان است باید بدانید که باید تحمل خود را در این زمینه بالا ببرید زیرا پروازهای طولانی تری در راه هستند. با طراحی های جدید که سیستم سوختی هواپیماها را کارآمدتر و بهینه تر می کند و با توجه به افزایش تعداد مسافران هوایی و تلاش آن ها برای خرید زمان، مسابقه ی پروازهای بلندمدت تجاری برای مسافت های طولانی بیشتر نیز شده است. هواپیمایی قطر ایرویز سال گذشته اعلام کرده بود که با دریافت اولین فروند بوئینگ ۷۸۷ خود اولین پرواز لندن به بندر پرث خود را راه اندازی خواهد کرد. این سفر که مسافتی در حدود ۱۴٫۴۹۸ کیلومتر را در بر خواهد گرفت در مارس سال ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد که اولین پرواز مستقیمی خواهد بود که استرالیا را به اروپا متصل خواهد نمود. آلن جویس، مدیر عامل گروه پروازی کانتاس می گوید:” زمانی که کانتاس مسیر کانگورو را در سال ۱۹۴۷ به لندن باز کرد، این پرواز ۴ روز و ۹ توقف را در بر می گرفت. اکنون این مسیر از پرث تنها ۱۷ ساعت بدون توقف زمان خواهد برد”. خطوط هواپیمایی دیگر نیز برای راه اندازی خطوط پروازی در مسیرهای طولانی شانه به شانه ی هم به پیش می روند و رقابت سختی بین آن ها در جریان است تا بیشترین فاصله را در کمترین زمان ممکن پوشش دهند. تا همین امروز نیز طولانی ترین زمان پروازی بدون توقف در جهان به عدد ۱۷ ساعت نزدیک شده است که به شدت برای مسافران خسته کننده است. طولانی ترین مسیرهای هوایی جهان برای بدست آوردن این رکورد رقابت سختی در جریان است و خطوط هوایی امارات و قطر تلاش می کنند خط مستقیم پروازی دوبی-اوکلند و دوحه-اوکلند را راه اندازی کنند که طولانی ترین مسافت پروازی هوایی خواهند بود. در ماه مارس...
 • تازه ترین قیمت ها از بازار طلا و ارز
 • صرافی‌های تهران امروز دلار آمریکا را با قیمت ۳۸۹۴ تومان و هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی را با قیمت یک‌میلیون و ۲۳۸ هزار تومان می‌فروشند. به گزارش خبرنگار اقتصادیخبرگزاری تسنیم، صرافی‌های تهرانی امروز نرخ فروش دلار را در تابلوی خود 3894 تومان، یورو را 4707 تومان، پوند انگلیس را 5261 تومان و درهم امارات متحده عربی را 1071 تومان درج کرده‌اند.در بازار سبزه‌میدان نیز قیمت فروش سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید یک‌میلیون و 238 هزار تومان، سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم یک‌میلیون و 200هزار تومان، نیم‌سکه بهار آزادی 633 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 353 هزار تومان و سکه یک‌گرمی 247 هزار تومان است.هر گرم طلای 18عیار نیز در بازار داخلی به‌ارزش 120 هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد، همچنین هر اونس طلا در بازار جهانی 1298.1 دلار قیمت خورده است.انتهای پیام/* R1012123/P1012122/S7,77,79/CT1
 • تازه ترین وضعیت قیمت ارز و سکه
 • پول‌نیوز - در جریان معاملات بازار آزاد تهران امروز یکشنبه، قیمت انواع ارز با نوسان جزئی همراه بود و قیمت سکه طرح قدیم هم ۶۰۰۰ تومان پایین آمد.در جریان معاملات بازار آزاد تهران امروز یکشنبه، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ۲۶۰۰ تومان افزایش به یک میلیون و ۲۴۰هزار و ۳۰۰ تومان؛ هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۶۰۰۰ تومان کاهش به یک میلیون و ۱۹۷ هزار تومان؛ نیم سکه با ۱۰۰۰ تومان افزایش به ۶۳۴ هزارتومان؛ ربع سکه با ۱۰۰۰ تومان افزایش به ۳۵۴ هزار تومان و سکه یک گرمی به ۲۴۷ هزار تومان رسید.همچنین قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی به ۱۲۹۸ دلار و ۱۰ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار به ۱۲۱ هزار و ۶۶ تومان رسید.قیمت انواع ارز نیز نسبت به دیروز از نوسانات جزیی برخودار بوده و هر دلار ۳۸۹۲تومان، یورو ۴۷۰۷ تومان، درهم امارات ۱۰۷۰ تومان، پوند ۵۲۵۵ تومان و لیر ترکیه ۱۱۳۹ تومان فروخته شد.
 • جدول/قیمت پرفروش ترین تلویزیون های LED
 • آنچه در زیر می آید جدول قیمت روز انواع تلویزیون LED در سطح بازار تهران است؛
 • جدول/قیمت پرفروش ترین تلویزیون های LED در بازار
 • آنچه در زیر می آید جدول قیمت روز انواع تلویزیون LED در سطح بازار تهران است؛ ارسال به تلگرام
 • پایین بودن قیمت ارز مهم ترین مشکل ماست
 • گروه اقتصادی ایلنا با هدف شنیدن مسائل و مشکلات موجود در صنعت صنایع لوازم خانگی در کشور و تلاش در جهت رسانه ای کردن این مشکلات، میزگردی در همین راستا برگزار کرد. مهندس علیرضا محمدی دانیالی، مدیرعامل گروه صنعتی ناب استیل در این میزگرد گفت: شرکت ناب استیل در سال 1362 با استفاده از ماشین آلات و تکنولوژی Solingen آلمان در استان مازندران افتتاح گردید که به تولید قاشق و چنگال و سرویس غذا خوری با استفاده از بهترین مواد اولیه (استنلس استیل 10-18) اقدام نمود. وی افزود: تلاش همه مدیران و همکاران ارائه محصولاتی با کیفیت و قابل رقابت با تولید کنندگان اروپایی و ارائه محصولاتی در شان مردم بزرگ ایران بوده است و در این راه با استفاده از همکاران شایسته نسبت به جذب و بومی سازی دانش فنی از کشورهای آلمان، سوئیس اقدام و هم اکنون به عنوان شرکت صاحب تکنولوژی تولید در این زمینه می باشد. وی تصریح کرد: جهت توسعه سبد محصولات و کمبود کالای مرغوب و قابل رقابت با محصولات خارجی، دومین کارخانه تولید هود، گاز، فر و مایکروفر خود را در سال1392در استان مازندران تاسیس کردیم که با برند ماستر پلاس (MP, Master Plus) و با توجه به کیفیت و طراحی عالی مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است. دانیالی در پاسخ به این سوال که در بخش سرویس غذاخوری (قاشق و چنگال) چقدر تولید دارید؟ گفت: برنامه تولید امسال ما حدود شش میلیون قطعه می باشد و علیرغم شرایط رکودی بازار در حال توسعه کیفی و کمی و افزایش ظرفیت و اشتغال مولد بوده و محصولاتمان به کشورهای امارات، آذربایجان، ارمنستان و حتی اروپا صادر می گردد. وی ضمن اشاره به این موضوع که پایین بودن قیمت ارز مهم ترین مشکل ما و همه تولید کنندگان می باشد افزود: امروز 85 درصد اقتصاد مملکت دست دولت است و اندازه کیک اقتصادی کشور...
 • قیمت پرفروش ترین انواع فرش دستباف دربازار جدول
 • اقتصاد آنلاین - سمانه باقری: قیمت برخی از انواع فرش دستباف در بازار تهران به شرح جدول زیر است‎؛
 • جدول/قیمت پرفروش ترین انواع تلویزیون های LED در بازار
 • آنچه در زیر می آید جدول قیمت روز انواع تلویزیون LED در سطح بازار تهران است؛ ارسال به تلگرام
 • تازه ترین قیمت آپارتمانهای۱۰۰متری در نقاط مختلف تهران
 • اقتصاد>مسکن - روزنامه دنیای اقتصاد جدول زیر را منتشر کرد. 45302 کلید واژه‌ها : بازار مسکن تهران -
 • شنا در ترسناک ترین استخر دنیا استخر شیطان
 • جایی که هم می توانید شنا کنید و هم بر لبه یآبشارراه بروید. احتمالا بسیار کنجکاو شدید تا با اینآبشاربیشتر آشنا شوید و اطلاعات بهتری از آن به دست بیاورید. یکی از دیدنی ترین کشورهای جنوب آفریقا کشور زامبیا است که از زیباترین طبیعت ها و چشم اندازهای دنیا را هم دارد و به همین دلیل گردشگران زیادی را مجذوب خود کرده است.آبشارهای ویکتوریاکه در این کشور قرار دارند تقریبا معروف ترین جاذبه ی آن هستند و دلیل اصلی سفر به زامبیا برای خیلی از گردشگران این کشور هم دیدن این آبشار است، آبشاری که در قسمتی از آن، آن هم درست بر لبه آن می توانید شنا کنید، فقط کافیست تصور کنید که شنا بر لبه ی یکی از بزرگترین آبشارهای دنیا چه طعمی دارد… اما با دیدن این آبشار احتمالا سوال های زیادی در ذهنتان به وجود می آید مثلا اینکه استخر شیطان چقدر امن است و یا اینکه چطور ممکن است بر لبه ی آبشار شنا کرد اما زنده ماند و… اگر چه ویدئو های زیادی از آبشارهای ویکتوریا در اینترنت وجود دارد اما هیچ کدام از آن ها نمی تواند به طور کامل جواب سوالات شما را بدهد. اولین سوالی که معمولا در ذهن مخاطب به وجود می آید این است که آیا استخر شیطان در آبشار ویکتوریا امن است؟ شاید فکر کنید که بله اما جواب این است که در صورتی که ریسک های آن را قبل از رفتن ندانید، اصلا امن نیست. در استخر شیطان یک تخته سنگ بزرگ و برآمده وجود دارد که شما را از افتادن از بالای آبشار حفاظت می کد. در شرایطی که سطح آب پایین باشد شما می توانید با خیال راحت وارد این آبشار شوید و حتی با تلاش خیلی زیاد هم نمی توانید خودتان را به بالای آن تخته سنگ برسانید اما آیا ممکن است روزی...
 • قیمت پژو ۲۰۶ ۴۰۰ هزار تومان و پژو پارس سال ۷۰۰ هزار تومان گران شد
 • گروه صنعتی ایران خودرو قیمت دو محصول دیگر خود را نیز گران کرد.به گزارش صدای ایران، طبق بخشنامه ابلاغی این شرکت به نمایندگی‌های فروش قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ حدود ۴۰۰ هزار تومان و قیمت پژو پارس سال حدود ۷۰۰ هزار تومان گران شده است.قیمت جدید پژو ۲۰۶ تیپ ۲ معادل ۳۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و پژو پارس سال ۳۷ میلیون و ۳۳۱ هزار تومان اعلام شده است.این افزایش قیمت در حالی است که حدود یک ماه پیش نیز ایران خودرو قیمت برخی محصولات خود را گران کرده بود.سایپا، پارس خودرو و زامیاد نیز پیش از این محصولات خود را گران کرده بودند.