به گزارش «رویدادهای ۲۴ ساعت گذشته» و به نقل از ایسکانیوز تیر
٢۵
2017-08-23@15:37:06 GMT

شیرازی: دربی آلمان بازی جدی است نه شوخی/ برای حضور جباری یا طارمی هیچ شرطی نگذاشتیم/صداوسیما بازی را پخش نکند سراغ شبکه‌های ماهواره‌ای خواهیم رفت

متعجبم از پروتکل روحانی برای حجاب/ حجاب منحصر به چادر نیست

حاشیه سازی ها درباره پسرم یک توطئه است

به گزارش ایسکانیوز، علیرضا شیرازی نماینده اسپانسر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در نشست خبری دربی 85 اظهار داشت: از آنجا که قرار است دو تیم در آلمان بازی کنند و اخبار ضد و نقیض در رسانه‌ها پیرامون این مسابقه زیاد است، تصمیم گرفتیم نشست خبری برگزار کنیم و موارد رسمی در این نشست اعلام شود.

وی در خصوص دلایل برگزاری چنین مسابقه‌ای در آلمان گفت: همه می‌دانید تیم‌های بزرگ دنیا مثل بارسا، رئال و منچستر سال‌هاست قبل از شروع بازی‌ها تورهای پیش فصل را برگزار می‌کنند که از برگزاری چنین دیدارهایی چند هدف دارند که مورد اصلی آن درآمدزایی است.

شیرازی افزود: به طور مثال رئال در همه جای دنیا طرفدار دارد و خیلی‌ها دوست دارند بازی این تیم را از نزدیک ببینند. به همین علت آنها پیش از فصل به آمریکا یا چین می‌روند و تور پیش فصل خود را برای هواداران‌شان برگزار می‌کنند.

وی ادامه داد: ما پیش از آغاز فصل، سال گذشته، برگزاری این بازی را پیشنهاد داده بودیم اما به دلیل دیر شدن قرار شد در نیم‌فصل سال گذشته این بازی برگزار شود. البته به دلیل برگزاری اردوی تیم ملی در امارات و اینکه حدود 7 بازیکن پرسپولیس قرار بود در این اردو حاضر باشند به این نتیجه رسیدیم که این بازی با این شرایط جذابیت لازم را نخواهد داشت و به همین دلیل این بازی را به پایان فصل یا قبل از شروع فصل موکول کردیم. از طرفی هم از سوی وزارت ورزش و ارگان‌های مربوطه موافقت برای انجام این بازی اتخاذ شد اما پس از آن به دلیل بازی‌های دو تیم در مسابقات آسیایی و همچنین انتخابات ریاست جمهوری و چون همه رسانه‌ها درگیر مقوله انتخابات بودند به همین دلیل قرار شد این بازی در تاریخ 25 تیر برگزار شود.

وی ادامه داد: ما از فروردین ماه به دنبال برگزاری این بازی بودیم اما بحث‌هایی مثل تغییر هیأت مدیره و مدیران دو باشگاه این موضوع را مسکوت نگه داشت به خصوص اینکه درباره باشگاه پرسپولیس این صحبت‌ها بیشتر مطرح بود. بعد از اینکه از طریق وزارت ورزش بحث ثبات مدیریت دو باشگاه قطعی شد برای تاریخ 25 تیر این بازی برنامه‌ریزی شد و ورزشگاه‌های مختلفی هم مد نظر ما قرار گرفت. البته برخی از باشگاه‌ها به دلیل اینکه زیر کشت می‌رفتند باعث شده بود تا ما گزینه‌های محدود داشته باشیم. ورزشگاه بیله فیلد را قطعی کرده بودیم اما چون ظرفیت این ورزشگاه کمتر بود به همین دلیل تصمیم گرفتیم به دنبال ورزشگاه‌های بزرگتری باشیم. ما با ورزشگاه کلن هم توافق کردیم اما ورزشگاه کلن در اختیار شهرداری کلن بود و در نهایت ورزشگاه بیله‌فیلد را انتخاب کردیم که میزبان این بازی باشد.

اسپانسر باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال خاطرنشان کرد: به دلیل اجلاس جی 20 پلیس آلمان نگران بود که دو تیم پر طرفدار ایرانی در آلمان با هم مسابقه کنند و شاید نتواند امنیت لازم را برقرار کند و برای ما این موضوع مهم بود که امنیت این بازی و بازیکنان چه قبل از مسابقه و چه بعد از مسابقه رعایت شود. در نهایت روز چهارشنبه پلیس فدرال آلمان موافقت خود را اعلام کرد و از طریق فدراسیون فوتبال آلمان نامه‌ای برای ایران زده شد و ما چون زمان کم بود خود باشگاه‌ها تصمیم گرفتند که بازی چند روز عقب بیفتد و به همین دلیل چون بحث درآمدزایی و تبلیغات بازی مهم بود بازی چند روز عقب افتاد. در نهایت تصویب شد که در تاریخ 31 تیرماه این بازی برگزار شود.

وی در مورد اینکه قرار بود سوپرجام ایران در تاریخ 30 تیر انجام شود، افزود: موافقت اولیه برای تاریخ 30 تیر بود اما از آنجایی که باشگاه نفت تهران از نظر مدیریتی آمادگی کامل ندارد به همین دلیل قرار شد زمان این بازی تغییر کند از طرفی دربی آلمان از تاریخ 31 تیر و راس ساعت 22 در آلمان خواهد شد به این ترتیب که اعضای دو تیم روز پنجشنبه عازم آلمان می‌شوند و روز یکشنبه بعد از بازی به ایران باز می‌گردند، ترجیحاً هم دو تیم همراه با یک پرواز مشترک و چارتر در این سفر حاضر خواهند شد البته ما برای این بازی از همه دعوت عام کردیم اما بحث دعوت خاص از افراد توسط خود باشگاه‌ها صورت می‌گیرد و قرار است پیشکسوتانی هم در این سفر حضور داشته باشند اما نام‌هایی که در فضای مجازی عنوان می‌شود من در جریان نیستم. همچنین طبق توافق قرار شده هر دو تیم به جای 3 تعویض 4 تعویض انجام دهند.

شیرازی درباره اینکه گفته می‌شود این بازی فضای شادی خواهد داشت و حتی صحبت از این است که مربیان دو تیم بازی کنند، تصریح کرد: طرحی در خیلی از باشگاه‌های دنیا انجام می‌شود که در چنین بازی‌هایی هواداران ترکیب تیم‌ها را می‌چینند و ما هم از ابتدا این برنامه را داشتیم که هواداران ترکیب تیم‌ها را انتخاب کنند تا 30 دقیقه قبل از بازی هواداران دو تیم می‌توانند از طریق پیامک در چیدمان ترکیب‌ها دخالت داشته باشند و در این شرایط طبیعی است که سرمربیان تیم‌ها هم تاکتیک خود را براساس نفراتی که درون زمین هستند انتخاب می‌کنند اما باید بگویم که این بازی یک بازی جدی است و شوخی نیست. به هر حال خیلی از هواداران آرزو داشتند که روزی بتوانند در چینش ترکیب تیم‌های محبوب خود دخالت داشته باشند و حالا نظرشان دیده می‌شود. سرمربی تیم‌ها هم می‌توانند نظرات فنی جز خودش را ببیند اما اینکه گفته می‌شود ما برای مثلاً مهدی طارمی یا مجتبی جباری شرطی گذاشته‌ایم، صحت ندارد، حتی هواداران می‌توانند با پیامک تعویض تیم‌هایشان را هم انجام دهند و در دقایق 30، 50، 70 و 80 می‌توانند در تعویض‌ها نقش داشته باشند.

اسپانسر مشترک دو باشگاه پرسپولیس و استقلال درباره موضوع بلیت فروشی این بازی و اینکه گفته می‌شود سرمربی‌های دو تیم از انجام این بازی رضایت ندارند، گفت: امروز در آلمان روز تعطیل است اما از فردا روی سایت باشگاه بیله فیلد آلمان بلیت‌فروشی آغاز می‌شود و پیش‌بینی می‌کنیم بین ۵ الی ۱۰ هزار تماشاگر به ورزشگاه بیایند اما چون بازی عقب افتاده و سر و صدای این بازی در ایران و در کل دنیا پیچیده احتمال می‌دهیم که تعداد تماشاگران بیشتر باشد. در خصوص بحث سرمربیان هم باید بگویم که در برگشت تیم استقلال از امارات من در پرواز با علیرضا منصوریان سرمربی استقلال به صورت مفصل صحبت کردم حتی این موضوع در نیم‌فصل سال گذشته هم به گوش برانکو رسیده بود و او هم موافقت خود را اعلام کرد. اصلاً اینطور نیست که مربیان دو تیم با این بازی مخالف باشند. اتفاقاً باشگاه‌ها موافقت خود را با انجام این بازی اعلام کردند و اگر قرار بود موافق نباشند که اصلاً این بازی برگزار نمی‌شد. در خصوص داور بازی هم باید بگویم که در برخی رسانه‌ها صحبت از علیرضا فغانی برای قضاوت این بازی نام برده شده اما ما صحبتی با فغانی نداشتیم و داور بازی هم آلمانی خواهد بود. با توجه به اینکه ورزشگاه بیله فیلد میزبان این بازی است به همین دلیل استانداردها نظیر انتخاب داور، آمبولانس، امنیت ورزشگاه و ... توسط این باشگاه انجام می‌شود. قیمت بلیت استادیوم هم برای ورود تماشاگران ۲۰ الی ۷۰ یورو عنوان شده است.

وی درباره اینکه شنیده می‌شود علی دایی به دلیل ارتباطاتی که با باشگاه بیله‌فیلد آلمان داشته در بحث گرفتن تخفیف از این ورزشگاه نقش داشته است، خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم بحث ما فقط ورزشگاه بیله‌فیلد آلمان نبود چرا که ما گزینه‌هایی مثل ورزشگاه کلن و برلین هم داشتیم. قیمت اولیه ورزشگاه بیله‌فیلد بالا بود و ما به مسئولان این ورزشگاه اعلام کردیم با این پول می‌توانیم ورزشگاه‌های دیگری را بگیریم و اعلام کردیم که اگر توافقی صورت نگیرد سراغ استادیوم‌های دیگر می‌رویم البته در جریان مکالمات علی دایی و علی اکبر طاهری هستم، حتماً هم بیله‌فیلدی‌ها مایل بودند که این بازی آنجا انجام شود. از طرفی حضور فردی مثل علی دایی در این بین بی تاثیر نبود.

شیرازی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود اگر استقلال یا پرسپولیس در این بازی حضور پیدا نکنند جریمه خواهد شد، اظهار داشت: اصلاً و ابداً همچین چیزی نیست. ما اسپانسر این دو باشگاه نیستیم بلکه به عنوان همکار تجاری با آنها همکاری می‌کنیم همچنین از طرق مختلف مثل تبلیغات، پیامک و ... به دنبال درآمدزایی هستیم اما این موضوع را تکذیب می‌کنم که اگر تیم‌ها به این بازی نیایند جریمه می‌شوند، بلکه اگر بیایند که پول خوبی گیرشان می‌آید و اگر هم نیایند از این درآمد محروم می‌شوند اما بحث جریمه در میان نبوده است.

اسپانسر مشترک دو باشگاه پرسپولیس و استقلال درباره اینکه این بازی باعث شده تا برنامه‌های سازمان لیگ تغییر کند، اظهار داشت: از ابتدا قرار بود ۲۵ تیر این بازی برگزار شود اما بعد از اینکه بحث تغییر زمان به وجود آمد باشگاه استقلال مخالفتی نداشت اما پرسپولیسی‌ها درگیر سوپرجام بودند. پس از آن بود که طاهری با مشورت با کادر فنی پرسپولیس اعلام کرد که حاضر هستند ۳۱ تیرماه در دربی به میدان بروند. اتفاقاً باید بگویم که برنامه‌های سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال زیر سوال نرفت بلکه آنها استقبال هم کردند چرا که هواداران پرسپولیس و استقلال بیشتر هستند و می‌توانند از این طریق درآمدزایی کنند. همچنین می‌توانم بگویم که باشگاه‌های دیگر هم قادر هستند از این طریق درآمدزایی کنند. کل درآمد این بازی به پرسپولیس و استقلال می‌رسد اما باید اعلام کنم که سازمان لیگ در این قضیه به ما خیلی کمک کرد، قطعاً برگزاری سوپرجام بسیار مهم است اما به هرحال باید بدانیم که فوتبال ایران بدون پرسپولیس و استقلال معنایی ندارد. خوشبختانه برای انجام شدن این بازی همه همکاری کردند و میل و اراده آنها به انجام شدن بازی بود.

وی در مورد اینکه برگزاری این دیدار چه رقمی نصیب باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال می‌کند، گفت: اینکه چه عددی در می‌آید مشخص نیست چون به بلیت فروشی، تبلیغات و مسائل دیگر وجود دارد. با توجه به اهمیت این بازی و سر و صدایی که آن ایجاد کرده قطعاً اسپانسرهای بیشتری پای کار می‌آیند و از طرفی هم باید بگویم که بیشترین درآمد از مشارکت مردم در انتخاب ترکیب‌هاست. هر هوادار با کمک ۵ هزار تومانی می‌تواند به انتخاب ترکیب کمک کند و هر پیامک برای حق رأی جهت تعویض بازیکنان ۲ هزار تومان است. حتی در خصوص درآمدهای این باشگاه که خیلی مواقع اخبار ضد و نقیض منتشر می‌شود باید بگویم درآمد پرسپولیس و استقلال مستقیماً به مشارکت هوادارانشان ارتباط دارد. در فضای مجازی خیلی مواقع گفته می‌شود که سامانه ۳۰۹۰ پول‌ها را مساوی تقسیم می‌کند اما این موضوع غیرممکن است. همه باشگاه‌ها حساب اختصاصی دارند و امکان ندارد که یک پیامک استقلال به نام پرسپولیس ثبت شود یا برعکس. اتفاقاً باید بگویم در مدتی که این همکاری آغاز شده باشگاه پرسپولیس ۱۲ میلیارد تومان از استقلال بیشتر دریافت کرده و این هم به دلیل مشارکت بیشتر هواداران این تیم است. همین حالا می‌توانم بگویم که درآمد پرسپولیس و استقلال حدوداً ۱۰ برابر تراکتورسازی است.

وی در مورد اینکه بازیکنان ۲ باشگاه هنوز مطمئن نیستند که این دربی برگزار شود، افزود: قطعی شدن دربی از طریق باشگاه‌ها به گوش بازیکنان دو تیم رسیده است. استقلال و پرسپولیس باشگاه‌های بزرگی هستند همانطور که باشگاه‌های رئال مادرید و بارسلونا در خارج از اسپانیا به مصاف هم می روند البته موضوعی هم باید توضیح دهم و آن اینکه برخی می‌گویند انجام پرواز چارتر برای دو باشگاه شاید با توجه به نتیجه احتمالی دربی مشکل‌ساز شود اما به هر حال ما محدودیت‌های پروازی داریم. دست ما نیست که بتوانیم دو پرواز جداگانه برای دو باشگاه بگیریم. البته آژانس هواپیمایی که کارها را انجام می‌دهد در تلاش است تا هوادارانی که ویزا دارند و می‌توانند این سفر را بیایند را جذب کند که در صورت پر شدن صندلی‌های هواپیما شاید بتوانیم برای هر تیم یک پرواز جداگانه بگیریم. اینکه برخی‌ها هم از بازی در آلمان ایراد می‌گیرند و می‌گویند چرا آنجا باید به عرض آنها برسانم که گزینه اول ما آلمان بود چرا که ایرانیان زیادی در این کشور حضور دارند.

شیرازی در خصوص بحث حق پخش دربی در آلمان افزود: بخش عمده درآمد هر باشگاه در دنیا از طریق حق پخش صورت می‌گیرد. یکی از دلایلی که باعث شد تا خبر قطعیت بازی دیرتر اعلام شود همین بود که ببینیم آیا بازی از تلویزیون ایران به صورت مستقیم پخش می‌شود یا خیر و آیا شبکه‌های خارجی که در ایران فعالیت مجاز انجام می‌دهند و زیر نظر وزارت ارشاد قرار دارند می‌توانند این بازی را پخش کنند یا خیر. تقاضاهایی هم از سمت شبکه‌های خارجی به ما داده شد و حتی رقم خوبی هم اعلام می‌کردند اما ترجیح دادیم که این بازی از تلویزیون کشور خودمان پخش شود. بحث حق پخش سالهاست که پرداخت نمی‌شود و صدا و سیما ریالی به باشگاه‌ها نمی‌دهد اما به هر حال بحث تبلیغات این مسابقه و مشارکت هواداران موضوع مهمی بود، ما مذاکراتی انجام دادیم و عقد قرارداد حدود ۳ هفته به طول انجامید که این موضوع باعث شد زمان از دست برود. حدود ۲ هفته قبل بود که مدیران پرسپولیس و استقلال قراردادشان را با صدا و سیما امضاء کردند هرچند که صدا و سیما آنطور که باید و شاید همکاری نکرده است و این موضوع ما را نگران کرده است. قراردادی که منعقد شده به سود صدا و سیماست و ما بنا به مصلحت کشور و اینکه هواداران ایرانی در داخل کشور بتوانند این بازی را ببینند ترجیح دادیم که این بازی از تلویزیون ایران پخش شود اما صدا و سیما تا امروز به تعهداتی که داده عمل نکرده و اگر این قضیه ادامه پیدا کند باید فکر دیگری کنیم! به طور مثال شورای بازبینی صدا و سیما ایراد گرفته که چرا بالای لوگوی پرسپولیس ستاره دارد! این مسائل کارشکنی است و شاید می‌خواهند تا شب آخر این موضوع را طول بدهند تا بازی را رایگان پخش کنند. ما تا امروز و فردا تصمیم نهایی را در این‌باره می‌گیریم. حتی ۱۰ قسمت هم آماده کرده بودیم که می‌توانست جزء برنامه‌های پر بیننده صدا و سیما قرار بگیرد و از کنار همین برنامه‌ها صدا و سیما می‌توانست درآمد خوبی کسب کند. البته در حیطه صدا و سیما نیست که بخواهد بگوید ستاره در بالای لوگو باشد یا نباشد اما اگر در شبکه‌های داخلی این بازی را پخش نکنیم به دنبال پخش آن در شبکه‌های ماهواره‌ای خواهیم رفت که پول بیشتری هم بابت پخش این بازی می‌دهند.

602

ابعاد تازه‌ از تخلفات گسترده در موسسه اعتباری نور

برای حفظ انقلاب باید باحجاب و بی حجاب را جذب کنیم/اگر بخواهیم از القاب بی‌حجاب و باحجاب استفاده کنیم، پس چه کسی می‌ماند

روایت شگفت آور رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از رایزنی ها برای رای اعتماد به ربیعی/ توزیع کارت هدیه بین نمایندگان برای کسب رای نمایندگان

کلیدواژه: پرسپولیس و استقلال | گفته می شود | باشگاه پرسپولیس | بازی برگزار | باید بگویم | ورزشگاه بیله | همین دلیل | برنامه ها | باشگاه ها | بیله فیلد | داشته باشند | برگزار شود | صدا و سیما | دو باشگاه | تیم ها | قرار بود | قرار شد | باعث شد | دو تیم

منبع: ایسکانیوز

منبع این خبر، وبسایت www.iscanews.ir است و سایت «رویداد ۲۴» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۴۰۵۰۲۷۳ را همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «رویداد ۲۴» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

همچنین بخوانید

در همین زمینه

 • کمالوند:بازی بعد رایگان نباشد خودم بلیت ها را برای هواداران می خرم/شرایط تغییر نکند می روم/از تیر ماه تا الان ۶ کیلو وزن کم کرده ام
 • خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت گفت: از مدیریت باشگاه گله‌ دارم و اگر شرایط باشگاه تغییر نکند این آخرین بازی است که من اینجا هستم. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان فراز کمالوند در نشست خبری پس از بازی تیمش برابر ذوب‌آهن با اشاره به این مسابقه گفت: ابتدا تشکر می‌کنم از لطف خبرنگاران چرا که در هر نشست خبری ابتدا برای من دست می‌زنید و همچنین دست تک تک مردم را می‌بوسم که در جریان 90 دقیقه تیم و من را تشویق کردند، حق مسلم ما در این دیدار برد بود به خصوص بعد از اینکه پنالتی را از دست دادیم، بیشتر برای گلزنی مصمم شدیم. وی اضافه کرد: نباید فراموش کنیم روبه‌روی تیمی بازی می‌کردیم که سال گذشته در مجموع بازی رفت و برگشت به ما 9 گل زده بود، اما امروز و با تشویق هوادارانمان توانستیم بازی را به تساوی بکشیم. کمالوند با بیان اینکه از مدیریت باشگاه صنعت نفت خواسته بوده تا این دیدار رایگان شود، تصریح کرد: از مدیریت باشگاه گله‌ دارم و اگر شرایط باشگاه تغییر نکند این آخرین بازی است که من اینجا هستم. از عیسی‌زاده (مدیرعامل باشگاه صنعت نفت) خواستم که در این بازی تماشای بازی را رایگان کند چرا که عده‌ای پول ندارند بلیت تهیه کنند، اما عیسی‌زاده این کار را انجام نداد و به همین دلیل به شدت از او گله‌مندم. البته من انتقادهای دیگری هم دارم، دو ماه است به این باشگاه آمده‌ام و هیچ‌کس کارش را به درستی انجام نمی‌دهد. نمی‌دانم زمین را درست کنم یا به تدارکات تیم برسم. کسی که باید چمن را آبیاری کند این کار را نمی‌کند و حتی فیزیوتراپ را هم من باید هماهنگ کنم. سرمربی صنعت نفت گفت: اگر بازی بعد تماشای بازی رایگان نباشد و مردم پشت در بمانند خودم همه بلیت‌ها را خواهم خرید. 5 میلیون بیشتر...
 • پورموسوی:بازی مقابل پیکان سخت ترین بازی ما در ۵ هفته اخیر است/مطمئنم تیم جلالی انتحاری بازی می کند
 • گروه ورزشی: سیداکبر پورموسوی در نشست خبری پیش از دیدار فولادخوزستان و پیکان در هفته پنجم لیگ برتر اظهار داشت: بازی فردای ما مقابل پیکان سخت‌ترین بازی‌مان در این پنج هفته خواهد بود. پیکان از نظر فنی تیمی قابل احترام است و من مجید جلالی را مربی خوب و قابل احترامی می‌دانم. به نظر من نتایج اخیر پیکان از روی بدشانسی بوده و مطمئنم آنها این نتایج را جبران می‌کنند. ما هم خوشبختانه دو برد خوب کسب کردیم و اکنون شرایط‌مان خوب است و می‌خواهیم با کسب امتیاز از دیدار مقابل پیکان به ادامه لیگ هم امیدوارتر باشیم. به گزارشبولتن نیوزبه نقل از تسنیم، «نظرتان در مورد تیم پیکان چیست و آیا فولاد می‌تواند موفق به شکست این تیم شود؟»، وی در پاسخ به این پرسش نیز گفت: ما نمی‌توانیم در رابطه با کل مجموعه پیکان با کسب نتایج اخیر برداشت کنیم، چون آنها تیمی خوب و کامل هستند که به خوبی فوتبال بازی می‌کنند. پیکانی‌ها از روی بدشانسی نتایج خوبی نگرفته‌اند، با این حال ما نکات منفی و مثبت آنها را دیده‌ایم و فردا در زمین از آن استفاده خواهیم کرد. سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان همچنین تصریح کرد: پیکان فصل گذشته هم از هفته هفتم و هشتم بود که به یکباره سیر صعودی پیدا کرد و مطمئنم فردا آنها انتحاری بازی می‌کنند تا به نتیجه برسند و با شرایط خوبی به تعطیلات لیگ بروند. پیکان می‌خواهد خودش را از انتهای جدول جدا کند و امیدوارم بچه‌های ما حساسیت مسئله را درک کنند تا بتوانیم حداقل امتیاز این بازی را دشت کنیم. پورموسوی در پاسخ به این سؤال که جدول فعلی لیگ برتر را چقدر واقعی می‌داند و آیا جایگاه استقلال در رتبه چهاردهم لیگ و فولاد در رتبه چهارم جدول است، تأکید کرد: فکر می‌کنم جدول واقعی را باید در نیم‌فصل دوم ببینیم. طبیعی است که اکنون...
 • عرضه سریال بازی تاج و تخت در شبکه نمایش خانگی غیرقانونی است
 • مدیرکل شبکه نمایش خانگی سازمان امور سینمایی، سمعی و بصری در واکنش به تبلیغات یکی از شرکت‌ها در استفاده از بازیگر سریال «بازی تاج و تخت» عرضه اینگونه آثار را غیرقانونی عنوان کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، حسین پارسایی مدیرکل شبکه نمایش خانگی سازمان سینمایی درباره استفاده یکی از شرکت‌های فعال در حوزه vod از تصویر بازیگر سریال «بازی تاج و تخت» با رد اعطای مجوز برای عرضه این سریال اظهار کرد: سریال «بازی تاج و تخت» مجوز ندارد، رایت آن هم خریداری نشده است و اساسا این سریال و آثار مشابه علاوه بر محتوای نامناسب با توجه به قوانین کپی رایت نیز غیرقابل خریداری برای عرضه در ایران هستند. وی تصریح کرد: هیچ سایتی از جمله سایت فیلمیو مجاز به عرضه این اثر و یا استفاده تبلیغاتی از سریال و آثار مشابه نیست و هیچ مجوزی هم از سوی دفتر نمایش خانگی سازمان سینمایی برای این منظور صادر نشده، بنابراین بارگزاری این قبیل آثار تخلف آشکار است. مدیرکل شبکه نمایش خانگی سازمان سینمایی تاکید کرد: با توجه به توضیحات ارایه شده به استناد ماده ٢ قانون نحوه مجازات مجموعه قوانین و مقرارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مصوبه مجلس شورای اسلامی از طریق مراجع ذیربط پیگیری و برخورد خواهد شد. پارسایی در پایان اظهار کرد: کلیه سایت‌ها و موسسات vod دارای مجوز، موظف هستند همچون سایر موسسات ویدیو رسانه برای محتوای آثار برابر قوانین و مقررات از دفتر نمایش خانگی سازمان سینمایی پروانه نمایش دریافت کنند.
 • افتتاح بزرگترین نمایشگاه بازی های رایانه ای جهان در کلن آلمان
 • بازی‌های رایانه‌ای نه تنها به عنوان سرگرمی‌ جایگاه مهمی دارند، بلکه بیش از پیش به لحاظ اقتصادی مورد توجه دولت‌ها قرار گرفته‌اند. آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان در نمایشگاه Gamescom در کلن وعده داد که به این بخش کمک کند. به گزارش ایسنا و به نقل از دویچه وله، دولت آلمان قصد دارد که از بخش‌های بازی‌های رایانه‌ای حمایت مالی کند. الگو برای این سیاست اقتصادی حمایت‌های دولتی از صنعت فیلم است. دست‌اندرکاران بازی‌های کامپیوتری در آلمان می‌گویند که شرکت‌های آلمانی از همتاهای بریتانیایی، فرانسوی، آمریکایی و ژاپنی خود عقب هستند و نیاز به حمایت دولتی دارند. آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای Gamescom را در کلن افتتاح کرد. شرکت آنگلا مرکل در نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای Gamescom به دلیل اهمیت اقتصادی این بخش است. مرکل در مراسم افتتاحیه گفت: «ما هنوز امکان رشد در این بخش را داریم. به این دلیل مایلیم که امکانات بیشتری در اختیار این شاخه اقتصادی گذاشته شود.» این نمایشگاه از ۲۳ اوت تا ۲۶ اوت ۲۰۱۷ در شهر کلن آلمان برپا است. نمایشگاه Gamescom بزرگترین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای در جهان به شمار می‌آید. انتظار می‌رود که در سال ۲۰۱۷ بیش از ۳۴۵ هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کنند. بازدیدکنندگان علاقه فراوانی به بازی‌های رایانه‌ای در فضاهای خیالی با موجودات تخیلی دارند. به همین دلیل مدل‌های بزرگی از این موجودات تخیلی آذین‌بخش نمایشگاه کلن در سال ۲۰۱۷هستند. پیشتر گفته می‌شد که مردان جوان "مشتریان اصلی" بازی‌های رایانه‌ای هستند، اما آمارهای جدید نشان می‌دهند که بازی‌های رایانه‌ای برای همه اقشار سنی و جنسی جالب است. ۴۳ درصد مردان صرف نظر از تفاوت‌های سنی به بازی رایانه‌ای می‌پردازند که این میزان برای زنان ۴۲ درصد است. بیش از ۹۰۰ شرکت عرضه‌کننده بازهای رایانه‌ای در نمایشگاه Gamescom درسال ۲۰۱۷ حضور دارند و با برپایی جلسات عمومی بازی‌های جدید را بر روی پرده‌ای بزرگ به نمایش می‌گذارند. میزان شرکت...
 • بزرگترین نمایشگاه بازی های رایانه ای جهان در کلن آلمان افتتاح شد
 • به گزارش ایسکانیوز و به نقل از دویچه وله، دولت آلمان قصد دارد که از بخش‌های بازی‌های رایانه‌ای حمایت مالی کند. الگو برای این سیاست اقتصادی حمایت‌های دولتی از صنعت فیلم است. دست‌اندرکاران بازی‌های کامپیوتری در آلمان می‌گویند که شرکت‌های آلمانی از همتاهای بریتانیایی، فرانسوی، آمریکایی و ژاپنی خود عقب هستند و نیاز به حمایت دولتی دارند. آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای Gamescom را در کلن افتتاح کرد. شرکت آنگلا مرکل در نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای Gamescom به دلیل اهمیت اقتصادی این بخش است. مرکل در مراسم افتتاحیه گفت: «ما هنوز امکان رشد در این بخش را داریم. به این دلیل مایلیم که امکانات بیشتری در اختیار این شاخه اقتصادی گذاشته شود.» این نمایشگاه از ۲۳ اوت تا ۲۶ اوت ۲۰۱۷ در شهر کلن آلمان برپا است. نمایشگاه Gamescom بزرگترین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای در جهان به شمار می‌آید. انتظار می‌رود که در سال ۲۰۱۷ بیش از ۳۴۵ هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کنند. بازدیدکنندگان علاقه فراوانی به بازی‌های رایانه‌ای در فضاهای خیالی با موجودات تخیلی دارند. به همین دلیل مدل‌های بزرگی از این موجودات تخیلی آذین‌بخش نمایشگاه کلن در سال ۲۰۱۷هستند. پیشتر گفته می‌شد که مردان جوان "مشتریان اصلی" بازی‌های رایانه‌ای هستند، اما آمارهای جدید نشان می‌دهند که بازی‌های رایانه‌ای برای همه اقشار سنی و جنسی جالب است. ۴۳ درصد مردان صرف نظر از تفاوت‌های سنی به بازی رایانه‌ای می‌پردازند که این میزان برای زنان ۴۲ درصد است. بیش از ۹۰۰ شرکت عرضه‌کننده بازهای رایانه‌ای در نمایشگاه Gamescom درسال ۲۰۱۷ حضور دارند و با برپایی جلسات عمومی بازی‌های جدید را بر روی پرده‌ای بزرگ به نمایش می‌گذارند. میزان شرکت عرضه‌کنندگان در سال جاری برای این نمایشگاه یک رکورد به حساب می‌آید. جالب توجه است که شخصیت‌های داستانی بازی‌های مختلف نیز در این نمایشگاه حضور داشتند. یکی از نوآوری‌ها در نمایشگاه ۲۰۱۷ گسترش عینک‌هایی است که به بازیگر این...
 • ایجاد شبکه قرآن از دستاوردهای مهم صداوسیما
 • تولیت مسجد مقدس جمکران ایجاد شبکه قرآن و معارف سیما با هدف تبیین و ترویج مبانی قرآنی را از دستاوردهای مهم و برجسته صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران دانست. به گزارش خبرگزاری صداوسیما، حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان عصر امروز در دیدار مدیر شبکه تلویزیونی قرآن و معارف سیما، خدمت در شبکه قرآن را توفیقی ارزنده و مفید توصیف کرد و گفت: این شبکه از ابتدای شکل گیری تاکنون کاملا در خدمت انقلاب اسلامی و برنامه های قرآنی بوده است. وی حضور گسترده مردم در مناسبت های مختلف در مسجد مقدس جمکران را ظرفیتی مناسب برای تبلیغ و ترویج مبانی دینی و قرآنی دانست و از دست اندرکاران شبکه قرآن و معارف سیما خواست برنامه های تبلیغی و ترویجی این مسجد مقدس را هرچه بهتر پوشش دهند. به گفته تولیت مسجد مقدس جمکران سالانه بیش از 21 میلیون نفر از داخل و خارج کشور در مسجد مقدس جمکران حضور می یابند و در برنامه های مختلف این مسجد شرکت می کنند. در ابتدای این دیدار آقای محمدزاده مدیر شبکه قرآن و معارف سیما با ارائه گزارشی از عملکرد این شبکه در راستای آموزش قرآن و ترویج علوم قرآنی گفت: انعکاس فعالیت ها و رویدادهای مذهبی و قرآنی و پاسخ به سوالات دینی مردم و تولید فیلم، سریال و مستند در حوزه قرآن و معارف به طور جدی در دستور کار این شبکه است. وی از جمکران به عنوان قطب فرهنگی و مذهبی کشور نام برد و گفت: انعکاس مطلوب برنامه ها و سخنرانی های مسجد مقدس جمکران از اولویت های دست اندرکاران شبکه قرآن و معارف سیما است. در این دیدار از تلاش صداوسیمای مرکز قم در پوشش مناسب برنامه های مذهبی و قرآنی مسجد مقدس جمکران توسط حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان قدردانی شد.
 • آغاز نهمین نمایشگاه گیمزکام آلمان/بازی سازی ایران در ویترین جهانی
 • نهمین نمایشگاه گیمزکام توسط آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز گذشته افتتاح شد و غرفه ایران نیز با حضور ۹ شرکت بازی‌سازی میزبان بازدیدکنندگان عمومی و تجاری است. به گزارش خبرنگار مهر، این نمایشگاه در حالی آغاز به کار کرده است که شرکت‌های راسپینا، نوآگیمز، توسعه گر شبیه‌ساز، فن‌افزار، آنو، پاییزان، تپ‌سل، گربه‌های تنبل و آرنا شرکت‌های ایرانی هستند که با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در این نمایشگاه حضور یافته‌اند و جدیدترین محصولات خود را در معرض نمایش گذاشته‌اند. بخش مرکزی و اصلی غرفه ایران به رویداد TGC ۲۰۱۸ اختصاص یافته است. دوره نخست این رویداد در تیر ماه سال جاری با حضور بیش از ۲۳۰۰ شرکت‌کننده برگزار شد و تمام شرکت‌کنندگان بین‌المللی به تحسین این رویداد پرداختند. به‌دنبال معرفی صنعت گیم ایران در جهان هستیم فرزاد فتحی، قائم مقام اجرایی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای که در نمایشگاه گیمزکام آلمان حضور دارد در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: این بنیاد چندین هدف را از حضور در این نمایشگاه دنبال می‌کند. هدف اصلی معرفی صنعت بازی‌سازی کشور و تلاش برای جذب سرمایه‌گذاری و همچنین نمایشگاه و همایش بازی‌های رایانه‌ای تهران (TGC) به سایر شرکت‌های مرتبط در دنیا است تا سال آینده این رویداد را با حضور حداکثری برگزار کنیم. فتحی ادامه داد: از آنجایی که اقتصاد مقاومتی و همچنین تولید و اشتغال مورد تاکید دولت و نظام است، همانند سال‌های گذشته نیز از بازی‌سازان ایرانی حمایت کرده‌ایم تا در این نمایشگاه حضور داشته باشند و با برقراری ارتباطات بین‌المللی جهت نشر آثار خود به بازار بین‌الملل و در نهایت توسعه صنعت و تکنولوژی بازی در کشور اقدام کنند. ملاقات دوباره با مهمانان تی‌جی‌سی در آلمان مهرداد آشتیانی مشاور امور بین الملل و مدیر پروژه‌ نمایشگاه تی‌جی‌سی هم درباره حضور در این رویداد به خبرنگار مهر گفت: روز گذشته چهره‌های آشنای بسیار زیادی را دیدیم که به غرفه ایران سر زدند. آن‌ها...
 • میثاقیان:عاشق بازی درخشان بودم/بدنبال ۳ امتیاز بازی با نفت هستیم
 • اکبر میثاقیان سرمربی سیاه‌جامگان می‌گوید که تیمش در بازی با نفت تهران دنبال گرفتن ۳ امتیاز است تا موقعیت خودش را در جدول بهتر کند. به گزارش قدس آنلاین، میثاقیان در خصوص شرایط فعلی سیاه‌جامگان می‌گوید: تیم ما وضعیت خوبی دارد و تمرینات خوبی را هم بعد از بازی با پرسپولیس پشت سر گذاشتیم.آماده بازی با نفت تهران هستیم و تلاش می‌کنیم تا از این بازی هم سه امتیاز را بگیریم. البته می‌دانیم که بازی سختی در پیش داریم ولی می‌خواهیم قبل از تعطیلات برنده شویم تا موقعیت خوبی در جدول داشته باشیم. میثاقیان در مورد حرف‌های حمید درخشان که به گفته او مربی عجیب و غریبی است می‌گوید: حمید خان به من لطف دارد. خب، هر مربی سبک خاص خودش را دارد ولی من همیشه برنامه‌های تیم را بر اساس شرایط تیمی خودمان و حریفی که در پیش داریم در نظر می‌گیرم.ما سعی می‌کنیم خوب بازی کنیم و نتیجه هم بگیریم. او ادامه می‌دهد: درخشان مربی خوبی است و ما از سال‌ها قبل با هم رفیق هستیم. او تیم خوبی را جمع کرده و قطعا برای نتیجه گرفتن به مشهد می‌آید.من در گذشته و زمانی که درخشان در تیم ملی و پرسپولیس بازی می‌کرد عاشق بازی‌های او بودم و همیشه عملکردش را تحسین می‌کردم.امیدوارم که این هفته هم شاهدبازی خوبی باشیم و در نهایت ما برنده از زمین بیرون بیاییم.
 • پورموسوی:بازی مقابل پیکان سخت ترین بازی ما در ۵ هفته اخیر است
 • سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان دیدار مقابل پیکان را سخت‌ترین دیدار تیمش در هفته‌های اخیر دانست. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری خبرگزاری تسنیم، اکبر پورموسوی در نشست خبری پیش از دیدار فولادخوزستان و پیکان در هفته پنجم لیگ برتر اظهار داشت: بازی فردای ما مقابل پیکان سخت‌ترین بازی ما در این پنج هفته خواهد بود.ادامه دارد... R1015150/P1015145/S3,27/CT11
 • فیلم دقایق دیدنی بازی پرسپولیس و الاهلی برگشت به بازی با ۳ تعویض طلایی
 • چند رسانه‌ای>فیلم - پرسپولیس بازی دو بر صفر باخته خود مقابل الاهلی عربستان را با تعویض های طلایی برانکو مساوی کرد. 6161 کلید واژه‌ها : باشگاه پرسپولیس -
 • به زودی شاهد توسعه شبکه گاز توابع شهر کرمان خواهیم بود
 • به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، محمدمهدی زاهدی، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی دیروز سه‌شنبه، 31 مرداد در رابطه با توسعه‌ شبکه گازی در شهر کرمان و توابع گفت: طی نشستی که با وزیر نفت و معاون وزارتخانه برگزار کردیم درخواست توسعه‌ شبکه گاز شهر کرمان و روستاهای گلباف و شهداد را مطرح کرده و پیشنهاد کردیم این طرح برای اجرا در دستور کار وزارت نفت قرار گیرد.وی افزود: امیدواریم با پیگیری مجدانه سایر مسؤولان شهر به‌زودی شاهد توسعه شبکه گازی توابع شهر کرمان از جمله گلباف و شهداد و توابع اطراف این دو بخش باشیم.نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: زمینه‌های پیشرفت بخش گلباف با توسعه و گسترش راه‌های ارتباطی، صنایع اشتغالزای مرتبط با ظرفیت‌های منطقه، شبکه‌ گاز و همچنین توسعه‌ ارتباطات بیش از پیش فراهم می‌شود و ما خواستار جدیت و همکاری همه‌ی مسؤولان در این زمینه‌ها هستیم.منبع: دفتر نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی
 • شرطی که کره شمالی برای آمریکا گذاشت
 • جو یونگ چول دیپلمات ارشد کره شمالی در سخنانی در کنفرانس خلع سلاح سازمان ملل تاکید کرد: زرادخانه بازدارنده اتمی کره شمالی هرگز در میز مذاکره مطرح نخواهد شد. اظهارات این دیپلمات کره شمالی پس از آن بیان شده است که رابرت وود فرستاده خلع سلاح آمریکا در سخنانی تاکید کرد: اولویت مهم دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، حفاظت از آمریکا و متحدانش در برابر تهدید روزافزون کره شمالی است. این دیپلمات ارشد کره شمالی در نشست ژنو تصریح کرد: تدابیر اتخاذ شده از سوی کره شمالی برای تقویت قدرت بازدارندگی هسته‌ای و توسعه موشک های قاره پیما، منطقی و توجیه پذیر است و یک گزینه مشروع برای دفاع از خود در برابر چنین تهدیدات واقعی است. وی افزود: تا زمانی که سیاست خصمانه و تهدیدات هسته ای آمریکا تغییر نکند، کره شمالی هم زرادخانه هسته ای بازدارنده خود را در میز مذاکره قرار نخواهد داد. شورای امنیت سازمان ملل 5 اوت به اتفاق آرا تحریم های جدیدی را علیه کره شمالی وضع کرده است. این هشتمین قطعنامه شورای امنیت علیه کره شمالی از سال 2006 میلادی به شمار می رود. ولی دیپلمات ها می گویند، درآمد صادراتی 2 میلیارد دلاری کره شمالی ممکن است پس از اعمال تحریم های جدید به خطر بیفتد. کره شمالی 3 میلیارد دلار درآمد صادراتی داشته که با اعمال تحریم های شورای امنیت در ماه اوت، این رقم به 2 میلیارد دلار کاهش خواهد یافت.
 • مدیرکل نمایش خانگی:عرضه بازی تاج و تخت در شبکه نمایش خانگی مجوز ندارد
 • فرهنگ>سینما - مدیرکل نمایش خانگی سازمان امور سینمایی، سمعی و بصری در واکنش به تبلیغات یکی از شرکت‌ها در استفاده از بازیگر سریال «بازی تاج و تخت»؛ عرضه اینگونه آثار را غیرقانونی عنوان کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حسین پارسایی مدیرکل نمایش خانگی سازمان سینمایی در خصوص استفاده یکی از شرکت‌های فعال در حوزه vod از تصویر بازیگر سریال «بازی تاج و تخت» با رد اعطای مجوز برای عرضه این سریال گفت: سريال «بازی تاج و تخت» مجوز ندارد، رايت آن هم خريداری نشده و اساسا اين سريال و آثار مشابه علاوه بر محتوای نامناسب با توجه به قوانين كپی رايت نیز غير قابل خريداری برای عرضه در ايران هستند. او تصریح کرد: هيچ سايتی از جمله سایت فيلميو مجاز به عرضه این اثر و یا استفاده تبلیغاتی از سریال و آثار مشابه نيست و هيچ مجوزي هم از سوي دفتر نمايش خانگي سازمان سینمایی برای این منظور صادر نشده است. بنابراين بارگزاري اين قبيل آثار تخلف آشكار است. مدیرکل نمایش خانگی سازمان سینمایی تاکید کرد: با توجه به توضیحات ارائه شده،به استناد ماده دو قانون نحوه مجازات مجموعه قوانين و مقرارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي مصوبه مجلس شوراي اسلامي از طريق مراجع ذيربط پيگيري و برخورد خواهد شد. پارسايي در خاتمه گفت: كليه سايت‌ها و موسسات vod داراي مجوز، موظف هستند همچون ساير موسسات ويدئو رسانه براي محتواي آثار برابر قوانین و مقررات از دفتر نمايش خانگي سازمان سينمايي پروانه نمايش دريافت كنند. 58243 کلید واژه‌ها : سازمان سینمایی - سینمای ایران - شبکه نمایش خانگی -
 • تعطیلی ۳ روزه تمرین پیکان پس از بازی با فولاد/احتمال برگزاری اردو در اصفهان و برگزاری ۲ بازی تدارکاتی
 • خبرگزاری میزان- تمرینات تیم فوتبال پیکان بعد از بازی با فولاد به مدت سه روز تعطیل خواهد شد. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، پس ازبازی تیم پیکان مقابل فولاد تمرینات شاگردان جلالی به مدت سه روز تعطیل خواهد شد. به این ترتیب پیکانی‌ها بعد از این تعطیلی سه روزه دوباره تمرینات را در تهران از سر می گیرند و آخر هفته آینده راهی اردویی داخلی می‌شوند. شهر محل برگزاری اردوی پیکانی‌ها هنوز مشخص نیست اما کاروان این تیم راهی شهری خواهد شد که بتوانند در آن حریف تدارکاتی داشته باشد از این رو مذاکرات با تیم های لیگ برتری در این خصوص آغاز شده است. شنیده‌ها حاکی از آن است اصفهان یکی از اهداف پیکانی ها است چون می‌توانند با دو تیم سپاهان و ذوب آهن بازی کنند. شاگردان جلالی بعد از این اردوی چهار روزه راهی تهران شده و تمرینات را در پایتخت دنبال خواهند کرد. خبر دیگر اینکه مسئولان باشگاه پیکان بازیکنان را از مصاحبه با رسانه‌ها منع کرده و از آنها خواستند تا سرو سامان گرفتن وضعیت فعلی این تیم کمتر مصاحبه کنند. اعضای تیم پیکان تاکنون 30 درصد از مبلغ قرارداد خود را دریافت کردند و قسط بعدی آنها احتمالا حدود نیم فصل پرداخت خواهد شد. تیم پیکان تا کنون موفق به کسب برد در لیگ نشده و با توجه به جایگاه متزلزل مجید جلالی امیدوارند در بازی فردا (پنجشنبه) مقابل فولاد اولین پیروزی را بدست آورند. انتهای پیام/
 • ۱۳ بازی ۱۲ باخت تنها نماینده فوتبال ساحلی خوزستان در پرتگاه/۱۳ بازی و ۱۲ باخت
 • به گزارش سرویس ورزشی خبرگزاری فارس از آبادان، هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور با یک شکست دیگر برای تنها نماینده خوزستان همراه بود. تیم فوتبال شهید جهان‌نژادیان، بامداد سه‌شنبه در آبادان به مصاف ملوان بندر گز رفت و با نتیجه شش بر یک مغلوب میهمان رده هفتمی خود شد. نماینده آبادان در لیگ برتر فوتبال ساحلی با این شکست بیش از پیش خطر سقوط را حس کرد و می‌توان از این تیم به عنوان نخستین سقوط کننده به دسته پایین‌تر یاد کرد. این تیم تاکنون 30 گل به ثمر رسانده و 75 گل از رقبای خود دریافت کرده است، تنها پیروزی این تیم در هفته دوم و در ضربات پنالتی به دست آمد. باید منتظر ماند و دید که سرانجام این تیم که از کمترین‌ حمایت‌ها در استان خوزستان و شهرستان آبادان برخوردار ست، چه خواهد بود. انتهای پیام/ذ
 • مرحله سوم جام حذفی/بازی تکراری برای پرسپولیس و حریف کروات برای منصوریان
 • به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مراسم قرعه‌کشی مرحله سوم جام حذفی با حضور تیم‌های لیگ برتری انجام شد که بر اساس آن پرسپولیس به مصاف نفت تهران می‌رود و استقلال نیز با گل‌گهر به بازی خواهد داشت.
 • دانلود بازی Crusader Kings II v۲/۷/۲/۰ ALL DLC برای PC
 • خبرگزاري آريا - دانلود بازي Crusader Kings II v2.7.2.0 & ALL DLC براي PCبازي Crusader Kings II در سبک شبيه سازي و استراتژيک محصول کمپاني Paradox studios ميباشد که آخرين بسته الحاقي اين بازي در بيست و دوم آگوست سال جاري براي پلتفرم PC راهي بازار شد. طي قرن ها نزاع و کشمکش ميان راهبان کليسا و شر و سياهي مردمان زيادي قرباني شده اند.راهبان اروپايي ماموريت مقدسي عليه ظلم و جنايت بر دوش دارند و آن اين است که تب و تاب دانش مقدس و دين را به مناطق پر جنگ و خون انتقال دهند و ناپاکي و زشتي و هرآنچه از شيطان متولد ميشود را نابود سازند.قربانيان در شرق از شرّ فرقه اي از خداناباوران آسايش ندارند و زمزمه هاي آزادي سر ميدهند.حال زمان آن رسيده شما به عنوان يکي از حنگجويان مطرح با ايمان به جنگ برويد و پاکي سرشتي را نشر دهيد.مقتدر ظاهر شويد و قلمروهاي خدايي را گسترش دهيد تا آنکه شمارا به عنوان پادشاهي Crusader بپذيرند.مجموعه بازي هاي Crusader Kings II :Crusader Kings II: Monks and MysticsCrusader Kings II: The Reaper’s DueCrusader Kings II: The Reaper’s Due Content PackCrusader Kings II: Full Plate MetalCrusader Kings II: ConclaveCrusader Kings II: Conclave Content PackCrusader Kings II: Viking MetalCrusader Kings II: Horse LordsCrusader Kings II: Horse Lords Content PackCrusader Kings II: Orchestral House LordsCrusader Kings II: Way of LifeCrusader Kings II: Iberian PortraitsCrusader Kings II: Iberian Unit PackCrusader Kings II Ebook: Tales of TreacheryCrusader Kings II: CharlemagneCrusader Kings II: Early Western Clothing PackCrusader Kings II: Dynasty Shields CharlemagneEbook – Crusader Kings II: The Song of RolandCrusader Kings II: Rajas of IndiaCrusader Kings II: Songs of IndiaCrusader Kings II: Saxon Unit PackCrusader Kings II: Finno-Ugric Unit PackCrusader Kings II: Songs of YuletideCrusader Kings II: Sons of AbrahamCrusader Kings II: Military Orders Unit PackCrusader Kings II: Warriors of Faith Unit PackCrusader Kings II: Hymns...
 • اعلام لیست تیم ملی برای بازی با کره جنوبی
 • اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی برای دیدار برابر کره جنوبی و سوریه از سوی کارلوس کی‌روش اعلام شد. به گزارش "ورزش سه" از سایت رسمی فدراسیون، اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال از بعد از ظهر امروز یکم شهریورماه در تهران آغاز می‌شود که کارلوس کی‌روش اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی برای بازی با کره جنوبی در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ را به شرح زیر اعلام کرد: * دروازه‌بانان: علیرضا بیرانوند(پرسپولیس) و حامد لک(فولاد خوزستان) * بازیکنان: - سید جلال حسینی، محمد انصاری، وحید امیری و مهدی طارمی از پرسپولیس. - امید نورافکن، وریا غفوری و روزبه چشمی از استقلال تهران. - سعید آقایی از سپاهان. - مهدی ترابی از سایپا. لازم به ذکر است، اسامی بازیکنان لژیونر نیز روز پنجم شهریورماه از سوی سرمربی تیم ملی اعلام خواهد شد. ملی پوشان دعوت شده به اردوی تدارکاتی باید راس ساعت ۱۶ امروز یکم شهریورماه در هتل آزادی خود را به کادر فنی معرفی کنند.
 • اعلام لیست تیم ملی برای بازی با کره و سوریه
 • اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی برای دیدار برابر کره جنوبی و سوریه از سوی کارلوس کی‌روش اعلام شد. به گزارش "ورزش سه" از سایت رسمی فدراسیون، اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال از بعد از ظهر امروز یکم شهریورماه در تهران آغاز می‌شود که کارلوس کی‌روش اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی برای بازی با کره جنوبی و سوریه در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ را به شرح زیر اعلام کرد: * دروازه‌بانان: علیرضا بیرانوند(پرسپولیس) و حامد لک(فولاد خوزستان) * بازیکنان: - سید جلال حسینی، محمد انصاری، وحید امیری و مهدی طارمی از پرسپولیس. - امید نورافکن، وریا غفوری و روزبه چشمی از استقلال تهران. - سعید آقایی از سپاهان. - مهدی ترابی از سایپا. لازم به ذکر است، اسامی بازیکنان لژیونر نیز روز پنجم شهریورماه از سوی سرمربی تیم ملی اعلام خواهد شد. ملی پوشان دعوت شده به اردوی تدارکاتی باید راس ساعت ۱۶ امروز یکم شهریورماه در هتل آزادی خود را به کادر فنی معرفی کنند. تیم ملی ایران
 • حاکم مکه:برای حجاج ایرانی شرط خاصی نگذاشتیم
 • رویداد۲۴-حاکم مکه و رئیس کمیته مرکزی حج با اشاره به این‌که تعداد زائران امسال افزایش 11 درصدی دارد، گفت: مکه از تمام حجاج استقبال می‌کند و هیچ تفاوتی میان آنان قائل نیست. خالد الفیصل، حاکم مکه و رئیس کمیته مرکزی حج گفت: تعداد زائرین خانه خدا که تا دیروز به مکه رسیدند 1.207 میلیون نفر است و انتظار می‌رود که تعداد حجاج امسال 2.038 میلیون نفر برسد، یعنی افزایش 11 درصدی نسبت به سال گذشته داریم.وی تاکید کرد: ما هیچ شرط خاصی برای حجاج ایرانی نگذاشتیم و شروط ما برای برگزاری به طور عمومی و کلی برای تمام حجاج بوده است و مکه از تمام حجاج استقبال می‌کند و هیچ تفاوتی میان آنان قائل نیست.خالد الفیصل در ادامه گفت: 443 زائر قطری از طریق گذرگاه سلوی وارد مرزهای عربستان شدند و از خدمات خوبی برخوردار شدند.
 • برای حجاج ایرانی شروط خاصی نگذاشتیم
 • به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا٬به نقل از عکاظ، خالد الفیصل، حاکم مکه و رئیس کمیته مرکزی حج گفت: تعداد زائرین خانه خدا که تا دیروز به مکه رسیدند 1.207 میلیون نفر است و انتظار می‌رود که تعداد حجاج امسال 2.038 میلیون نفر برسد، یعنی افزایش 11 درصدی نسبت به سال گذشته داریم. وی تاکید کرد: ما هیچ شرط خاصی برای حجاج ایرانی نگذاشتیم و شروط ما برای برگزاری به طور عمومی و کلی برای تمام حجاج بوده است و مکه از تمام حجاج استقبال می‌کند و هیچ تفاوتی میان آنان قائل نیست. خالد الفیصل در ادامه گفت: 443 زائر قطری از طریق گذرگاه سلوی وارد مرزهای عربستان شدند و از خدمات خوبی برخوردار شدند.
 • ترکیب پرسپولیس برای بازی با الاهلی مشخص شد
 • به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، شجاع خلیل‌زاده، حسین ماهینی، صادق محرمی، محسن ربیع‌خواه، محسم مسلمان، وحید امیری، مهدی طارمی و علی علیپور 11 بازیکن تیم پرسپولیس برای بازی با الاهلی عربستان هستند. دیدار دو تیم از ساعت 20:30 دقیقه در عمان برگزار خواهد شد. 116
 • ترکیب الاهلی برای بازی با پرسپولیس مشخص شد
 • به گزارش وانانیوز، العویس، باخشوین، آل فتیل، السومة، المقهوی، محمد عبدالشافی، صالح العمری، کلاودیمیر، سعید المولد، معتز هوساوی و لیوناردو 11 بازیکن تیم الاهلی عربستان برای بازی امشب مقابل پرسپولیس هستند. دیدار تیم‌های پرسپولیس و الاهلی عربستان از ساعت 20:30 دقیقه در مسقط عمان برگزار خواهد شد.
 • دعوت از خانواده ها برای تماشای لیگ بازی های رایانه ای
 • به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حسن کریمی قدوسی گفت: محل برگزاری مسابقات به گونه‌ای طراحی شده که شرکت کنندگان روی یک سن مسابقه می‌دهند و خانواده‌ها امکان تماشای مسابقات را دارند. همچنین برای مراسم اختتامیه نیز حدود 1400 صندلی در نظر گرفته شده است. علاوه بر این، امکانات جانبی و تفریحی مانند بازی‌های واقعیت مجازی فراهم شده است تا در کنار مسابقات، شرکت کنندگان و خانواده‌ها بتوانند از اوقات خود استفاده کنند. وی درباره دلایل ورود بنیاد به بحث مسابقات بازی‌‌های رایانه‌ای گفت: در درجه اول بحث اوقات فراغت برای ما مهم است و باید تلاش کنیم این اوقات با برگزاری استاندارد مسابقه و با استفاده از بازی‌های مناسب، به درستی پر شود. علاوه بر این چنین مسابقاتی فرصت خوبی را برای فرهنگ‌سازی مهیا می‌کند. کریمی ادامه داد: نکته دیگر این که ورزش‌های الکترونیکی در آینده نزدیک، قسمت عمده‌ای از صنعت بازی‌های رایانه‌ای خواهد بود و همه دنیا در حال توجه به این رشته هستند. ما نیز به عنوان متولی حوزه بازی، به این بحث ورود کرده‌ایم تا بزرگ‌ترین مسابقات e-Sport را برگزار کنیم. مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با تاکید بر این که سیاست ما تقویت بخش خصوصی است گفت: فلسفه و ایدئولوژی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای این است که اگر کسی کاری را خوب انجام می‌دهد، نه تنها آن را تضعیف نکرده و به تقویتش کمک کنیم. به همین جهت هم لیگ بازی‌های رایانه‌ای با همکاری شرکت مکعب برپا می‌شود. وی ادامه داد: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با شرکت مکعب تفاهم کرده است که بنیاد چند سال از این رقابت‌ها حمایت کرده اما در آینده برند لیگ بازی‌های رایانه‌ای آن قدر بزرگ شود که بخش خصوصی خودش به تنهایی بتواند این مسابقات را برگزار کرده و دیگر نیازی به حضور مستقیم بنیاد نباشد. کریمی قدوسی درباره حضور خانم‌ها در رشته‌های موبایلی گفت:...
 • اعلام لیست تیم ملی برای بازی با کره جنوبی/فعلا فقط ۱۱ نفر
 • اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی برای دیدار برابر کره جنوبی و سوریه از سوی کارلوس کی‌روش اعلام شد. آفتاب‌‌نیوز : اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال از بعد از ظهر امروز یکم شهریورماه در تهران آغاز می‌شود که کارلوس کی‌روش اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی برای بازی با کره جنوبی در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ را به شرح زیر اعلام کرد: * دروازه‌بانان: علیرضا بیرانوند(پرسپولیس) و حامد لک(فولاد خوزستان) * بازیکنان: - سید جلال حسینی، محمد انصاری، وحید امیری و مهدی طارمی از پرسپولیس. - امید نورافکن، وریا غفوری و روزبه چشمی از استقلال تهران. - سعید آقایی از سپاهان. - مهدی ترابی از سایپا. لازم به ذکر است، اسامی بازیکنان لژیونر نیز روز پنجم شهریورماه از سوی سرمربی تیم ملی اعلام خواهد شد. ملی پوشان دعوت شده به اردوی تدارکاتی باید راس ساعت ۱۶ امروز یکم شهریورماه در هتل آزادی خود را به کادر فنی معرفی کنند.منبع: جام جم
 • عرضه لپ تاپ قدرتمند برای دوستداران بازی های ویدئویی
 • Omen X نام تازه ترین لپ تاپ تولیدی شرکت اچ پی است که با توانمندی های سخت افزاری و نرم افزاری خود قابلیت اجرای سنگین ترین بازی های ویدئویی را دارد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیواطلس، سازگاری با هدست های واقعیت مجازی و توانایی اجرای بازی هایی با گرافیک سنگین و پشتیبانی از تصاویر ویدئویی فوق دقیق ۴K از جمله امکانات این لپ تاپ است. طراحی صفحه کلید و دکمه های این لپ تاپ به شیوه ای صورت گرفته که کاربران به راحتی بتوانند فرامین لازم را وارد کرده و روند بازی را هدایت کنند. برای هدایت سریع گرما به خارج از این لپ تاپ و خنک نگهداشتن آن نیز سه لوله ظریف ۳.۵ میلیمتری در داخل لپ تاپ درنظر گرفته شده تا آنها گرمای ایجاد شده در پردازنده مرکزی و کارت گرافیک را به خارج از لپ تاپ هدایت کنند. پردازنده مرکزی این لپ تاپ Core i۷ اینتل و رم آن از نوع DDR۴ و ۳۲ گیگابایتی می باشد. البته کاربران در صورت تمایل می توانند رم DDR۴-۲۸۰۰ بر روی این لپ تاپ نصب کنند. پردازنده گرافیکی این لپ تاپ هم Nvidia GeForce GTX ۱۰۸۰ می باشد. نمایشگر این لپ تاپ ۱۷ اینچی است و کاربران به دلخواه خود می توانند مقادیر زیادی حافظه HDD یا SSD یا ترکیبی از هر دو را نصب نمایند. پورت های درنظر گرفته شده برای این لپ تاپ HDMI، USB ۳، USB-Type Cاست. قیمت لپ تاپ Omen X که در آبان ماه روانه بازار می شود ۲۲۹۹ دلار است.

کلیدواژه