به گزارش «رویدادهای ۲۴ ساعت گذشته» و به نقل از تسنیم تیر
٢۵
2017-07-25@00:33:17 GMT

کارخانه تحت‌پوشش تامین اجتماعی ۸ ماه بدون مدیر است/ اجازه ورود مدیر پروازی نمی‌دهیم/ وضعیت کارخانه‌های بدون مدیر مشخص شود

قالیباف یک مدیر اصولگرا نیست/ ریخت‌وپاش‌های قالیباف در شهرداری با روح اصولگرایی جور درنمی‌آید/ قالیباف در جایگاهی نیست که اصولگرایی را ناکارآمد بداند

کدام مخدرها و افراد مشمول «موادمخدر دولتی» می‌شوند؟

استاندار آذربایجان شرقی گفت: اگر ظرف ۱۰ روز آینده وضعیت کارخانه‌ها و واحدهای صنعتی بدون مدیر یا دارای مدیر پروازی تامین اجتماعی مشخص نشود، ستاد اقتصاد مقاومتی استان وارد عمل شده و مسئولیت اداره آن‌ها را عهده‌دار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، به‌نقل از روابط‌عمومی استانداری آذربایجان‌شرقی،اسماعیل جبارزاده در دیدار مدیران سازمان تأمین اجتماعی و بهزیستی استان، با اشاره به بلاتکلیف بودن مدیریت برخی واحدهای صنعتی و تولیدی تحت پوشش تأمین اجتماعی اظهار داشت: از کسانی که در تهران نشستندو مسئولیت واحدهای تولیدی متعلق به این سازمان را عهده‌دار هستند گله‌مندم. بیش از یک سال است که با این افراد به‌صورت کتبی، حضوری و تلفنی صحبت کرده و تذکر داده‌ایم، ولی هیچ‌کدام مفید واقع نشده است.

وی گفت: چگونه می‌توانیم از تأمین اجتماعی و حمایت از مستمری‌بگیران بگوییم، ولی کارخانه تحت پوشش این سازمان هشت ماه بدون مدیرعامل باشد؛ کارخانه‌ای که مدیرعامل ندارد، یعنی به سمت فروپاشی می‌رود.

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: برای کارخانه‌ای دیگر مدیر پروازی انتخاب می‌کنند که در ماه یک بار به استان سفر می‌کند؛ در حالی که مدیر کارخانه باید دوش به دوش کارگر در خدمت تولید باشد؛ در سال تولید و اشتغال، کارخانه بدون مدیر، قابل قبول ستاد اقتصاد مقاومتی نیست.

جبارزاده گفت: از مجموعه تأمین اجتماعی استان رضایت داریم، اما مسئولیت اداره کارخانه‌های متعلق به تأمین اجتماعی با مدیران تهران‌نشین این سازمان است و متأسفانه اختیارات آن‌ها واگذار نمی‌شود.اگر فرصت و حوصله اداره این کارخانه‌ها را ندارند، مسئولیت آن را به مدیران غیرتمند، باهمت و توانمند استان واگذار کنند.

استاندار آذربایجان‌شرقی با تأکید بر اینکه این آخرین اخطار است، ادامه داد: اگر در 10 روز آینده مدیرعامل این کارخانه‌ها انتخاب نشود، ستاد اقتصاد مقاومتی استان، مسئولیت آن‌ها را بر‌عهده گرفته و اجازه ورود هیچ مدیر پروازی و خارج از استان را نخواهیم داد.

وی مجدداً گله‌مندی شدید خود را از کسانی که نسبت به حق و حقوق کارگران در کارخانه‌ها بی‌تفاوت هستند ابراز کرد و گفت: همان‌طور که به فکر درمان و معلولیت کارگران هستیم، حفظ سهام و حق و حقوق کارگران نیز وظیفه ماست.

جبارزاده با بیان اینکه از مکاتبات مختلف خسته شدیم و برای آخرین بار اخطار می‌کنیم، خاطرنشان کرد: چطور می‌شود سرم‌سازی تبریز در اوج نیاز کشور به سرم چندین ماه مدیر نداشته باشد؛ ضمن حمایت از کارخانه برای رسیدن به شرایط استاندارد، تعطیلی آن را قبول نخواهیم کرد.

استاندار آذربایجان‌شرقی اضافه کرد: درباره سیمان صوفیان، واحدی است که دربه‌در به‌دنبال فردی هستیمکه با او در مورد مسائل و مشکلات کارگری کارخانه صحبت کنیم؛ مگر می‌شود مدیر کارخانه در ماه یک بار به تبریز بیاید و حضور او در تبریز هم در هتل و دیدارها تلف شود.

وی با تأکید بر اینکه باید مدیر کارخانه سیمان لباس کار بپوشد و دوش به دوش کارگر کار کند، گفت: مدیریت ارشد استان جوابگوی مسائل و مشکلات کارگران این کارخانه شده و مدیر آن در تهران مدیریت می‌کند.این اخطار 10 روزه اگر تحقق نیابد ستاد اقتصاد مقاومتی آذربایجان شرقی تشکیل و رأساً به موضوع ورود پیدا می‌کند و تصمیمات لازم را در دفاع از حق و حقوق کارگران خواهد گرفت.

مراکز درمانی استان، قطب درمانی در شمال‌غرب کشور

استاندار آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود در این دیدار از اقدامات سازمان تأمین اجتماعی استان قدردانی کرد و گفت: در ابتدای قبول مسئولیت اداره استان با مدیران تأمین اجتماعی قرار گذاشتیم تا مراکز درمانی استان را به قطب درمانی کشور به‌ویژه شمال غرب کشور تبدیل کنیم که اقدامات بسیار خوبی در این خصوص انجام شده است.

وی افزود: امروز اکثر بیمارستان‌های استان به قطب درمانی شمال غرب کشور تبدیل شده و رضایتمندی مردم از دریافت خدمات درمانی و بیمارستانی افزایش یافته است.افزایش امکانات و تجهیزات و به‌روزرسانی تجهیزات درمانی و بیمارستانی و توسعه درمانگاه‌های تأمین اجتماعی ازجمله خدمات بزرگی است که طی چهار سال گذشته انجام گرفته است.

استاندار آذربایجان‌شرقیبا اشاره به افزایش تعداد درمانگاه‌های تأمین اجتماعی در شهرستان‌های استان، اضافه کرد: تأسیس درمانگاه تأمین اجتماعی شبانه‌روزی در شهر سهند در اولویت ویژه قرار گیرد.

وی با اشاره به سیستم نصب پی‌ای‌سی‌اس در بیمارستان عالی‌نسب تبریز گفت: با نصب این سیستم تمامی مشخصات درمانی و آزمایشگاهی بیماران به‌صورت آنلاین در دسترس تمام بخش‌ها و پزشکان بیمارستان قرار می‌گیرد که اقدام بسیار ارزشمندی است و ضروری است در دیگر بیمارستان‌های استان نیز اجرایی شود.

جبارزاده با اشاره به دیدار مدیران صنایع استان با وی، گفت: تولیدکنندگان و مدیران صنایع استان از همراهی و همکاری ادارات دارایی، محیط زیست و تأمین اجتماعی استان در رفع مشکلات این واحدها کمال تشکر و قدردانی را داشتند.

قدردانی از کمک 560 میلیارد ریالی خیران به بهزیستی

استاندار آذربایجان شرقی همچنین از کمک 560 میلیارد ریالی خیران به اداره کل بهزیستی استان قدردانی کرد و گفت: خیران استان علاوه بر بحث مدرسه‌سازی در همه حوزه‌ها در کنار مسئولان قرار دارند.

جبارزاده با تأکید بر اینکه باید فرهنگ کمک خیران به بهزیستی بسط داده شود، افزود: مردم استان مردمی خیرخواه، انسان‌دوست و علاقه‌مند کمک به همنوع هستند و اگر از نیازهای بهزیستی آگاه شوند قطعاً در کنار این سازمان قرار خواهند گرفت.

وی با اشاره به اهمیت خدماتی که از سوی بهزیستی ارائه می‌شود، گفت: مدجویان بهزیستی از نظر روحی، جسمی و یا مالی نیازمند حمایت هستند و خدمت به این افراد توفیق الهی است که نصیب کارکنان این سازمان شده است.

استاندار آذربایجان‌شرقیبا اشاره به افتتاح 11 اورژانس اجتماعی جدید در استان، اظهار کرد: اورژانس اجتماعی از جمله بخش‌های مورد نیاز جامعه است که وظیفه حمایت از افراد نیازمند و بی‌دفاع را برعهده دارد و خبر افزایش آن در سطح استان خوشحال‌کننده است.در بحث حوادث غیرمترقبه همچون سیل، زلزله و حادثه قطار که در استان به وقوع پیوست، نقش مددکاران و روان‌شناسان بهزیستی بسیار پررنگ بود.

جبارزاده همچنین با اشاره به اینکه چهار درصد جمعیت استان را معلولان تشکیل می‌دهند، ادامه داد: باید موضوع پیشگیری از معلولیت بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و آزمایش‌های قبل از ازدواج برای زوج‌هایی که ممکن است فرزند معلول به دنیا بیاورند جدی گرفته شود.

در این دیدار که به مناسبت هفته بهزیستی و تأمین اجتماعی برگزار شد، مدیران کل تأمین اجتماعی و بهزیستی و مدیر درمان تأمین اجتماعی آذربایجان‌شرقی به ارائه گزارشی از عملکرد سازمان‌های متبوع خود پرداختند.

انتهای پیام/

R7887/P41362/S6,47/CT12

زنگ خطری که «قالیباف» دیر به صدا درآورد

نگاهی دیگر به موسسات غیر مجاز

اولین واکنش علی کریمی بعد از به توافق نرسیدن با مسئولان نفت

کلیدواژه: استاندار آذربایجان شرقی | ستاد اقتصاد مقاومتی | آذربایجان شرقی | تأمین اجتماعی | کارخانه ها | مدیر پروازی | بدون مدیر

منبع: تسنیم

منبع این خبر، وبسایت tn.ai است و سایت «رویداد ۲۴» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۴۰۴۹۶۸۲ را همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «رویداد ۲۴» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

همچنین بخوانید

در همین زمینه

 • مدیر کل استاندارد یزد:مدیر کارخانه متخلف به ۱۲ سال زندان محکوم شد
 • به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی این اداره کل ، محمد حسین ماجدی اردکانی در جمع مدیران و کارشناسان حوزه نظارت بر اجرای استاندارد افزود: این مدیرعامل کارخانه به دلیل جعل علامت استاندارد ایران، استفاده از سند مجعول و فک پلمپ استاندارد ، پس از گردش کار و صدور حکم از سوی رئیس یکی از شعب دادگاه کیفری دو شهرستان مهریز متهم شناخته شده و می بایست 12 سال حبس تعزیری را تحمل کند.وی با ابراز تاسف از بروز این گونه شرایط در استان دارالعلم و دارالعباده یزد، اضافه کرد: این دادگاه با استناد به مواد 525 و 543 از کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی ، نامبرده را از جهت هر یک از بزه های جعل و استفاده از سند مجعول به تحمل 10 سال حبس تعزیری و از جهت دیگر بزه انتسابی دایر بر فک پلمپ نیز به دو سال حبس تعزیری محکوم کرده است.مدیرکل استاندارد یزد تصریح کرد: پیش از این و در سال جاری، مدیرعامل یک واحد تولیدی دیگر، بنا به حکم مراجع قضایی در شهرستان میبد به حبس تعزیری محکوم شده بوده است.ماجدی اردکانی یادآور شد: قانون اصلاح قوانین و مقررات موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران مصوب بهمن ماه 1371 و دیگر قوانین، ضوابط و دستورالعمل های مرتبط با استاندارد، به راحتی می تواند در اختیار استفاده کنندگان اعم از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان قرار گرفته و توجه به مواد 9 تا 13 این قانون برای هر ایرانی امری ضروری است.در مجموع در استان یزد سه هزار و 700واحد تولیدی فعال است و در سه سال گذشته برای بیش از 242 واحد تولیدی جدید پروانه کاربرد علامت استاندارد صادر و پروانه یکهزار و 888 واحد تولیدی نیز تمدید شده است.1968/6197 تنظیم کننده : محمودرضا رحمانی ** انتشار : فلاح irnayazdd@
 • مدیر کارخانه متخلف در یزد به ۱۲ سال زندان محکوم شد
 • یزد -مدیر کل اداره استاندارد استان یزد گفت :در سال جاری و به دنبال بازرسی ها ی صورت گرفته و اعلام جرم از سوی اداره حقوقی اداره کل، یک مدیر کارخانه متخلف از قوانین و مقررات استاندارد به ۱۲ سال زندان محکوم شد. به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره استاندارد استان ،محمد حسین ماجدی اردکانی در این خصوص اظهارداشت: مدیر عامل کارخانه مذکور به دلیل جعل علامت استاندارد ایران،استفاده از سند مجعول و فک پلمپ استاندارد ،پس از گردش کار وصدور حکم از سوی رییس یکی ازشعبات دادگاه کیفری دو شهرستان مهریز متهم شناخته شده و می بایست ۱۲ سال حبس تعزیری را تحمل نماید. وی ضمن اظهار تاسف از بروز و حدوث این گونه شرایط در استان دار العلم و دارالعباده یزد،افزود: دادگاه مذکوربا استناد به مواد ۵۲۵ و ۵۴۳ از کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی ،نامبرده را از جهت هر یک از بزه های جعل و استفاده از سند مجعول به تحمل ۱۰ سال حبس تعزیری و از جهت دیگر بزه انتسابی دایر بر فک پلمپ نیز به دو سال حبس تعزیری محکوم نموده است. این مسئول تصریح کرد: پیش از این ودر سال جاری،مدیر عامل یک واحد تولیدی دیگر،بنا به حکم مراجع قضایی در شهرستان میبد به حبس تعزیری محکوم گردیده بوده است. ماجدی اردکانی خاطرنشان ساخت: قانون اصلاح قوانین و مقررات موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران مصوب بهمن ماه ۱۳۷۱ودیگر قوانین،ضوابط و دستورالعمل های مرتبط با استاندارد،به راحتی می تواند در اختیار استفاده کنندگان اعم از تولید کنندگان و مصرف کنندگان قرار گرفته و توجه به مواد ۹ تا ۱۳ قانون مذکور برای هر ایرانی امری ضروری است.
 • هونس:مدیر ورزشی بایرن مونیخ ۶ هفته دیگر مشخص می شود
 • خبرگزاری میزان- رئیس باشگاه بایرن مونیخ گفت: به زودی مدیر ورزشی جدید باشگاه مشخص می‌شود. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، بعد از جدایی ماتیاس سامر، تیم فوتبال بایرن مونیخ به دنبال فردی است که بتواند مدیر ورزشی باشگه شود و این مسئولیت را به عهده بگیرد که به اعتقاد هونس، رئیس این باشگاه، مدیر ورزشی بایرن مونیخ تا 6 هفته دیگر انتخاب می‌شود.هونس در این خصوص گفت: به زودی مدیر ورزشی جدید را معرفی می‌کنیم. شاید تا ۶ هفته دیگر این اتفاق بیفتد. با رومنیگه سفر‌های طولانی در چین داشتیم و در مورد یکی دو گزینه برای این پست صحبت‌هایی کرده‌ایم.انتهای پیام/
 • مدیر تنظیم بازار جهاد کشاورزی استان همدان:دولت اجازه واردات پیاز را نمی دهد/مردم به افزایش قیمت این محصول دامن نزنند
 • مهدی نجفیان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه پیش بینی می‌شود تا 10 روز آینده قیمت پیاز در بازار همدان با واردات محصول استان آذربایجان غربی کاهش یابد، اظهار کرد: مردم باید از خرید زیاد پیاز خودداری کنند تا جو گرانی ایجاد نشود. وی با بیان اینکه تفاوت قیمت پیاز امسال نسبت به سال گذشته اصلا خوب نیست، ادامه داد: سال گذشته این محصول به شدت ارزان بود و به دلیل ارزانی کشاورزان اصفهانی متضرر شدند، برای امسال دیگر کشت زیادی انجام نشد، از طرف دیگر سرمازدگی محصول موجب کمبود پیاز در بازار شد. مدیر تنظیم بازار جهاد کشاورزی استان همدان با اشاره به اینکه هجوم مردم برای خرید پیاز به گرانی این محصول دامن می‌زند، بیان کرد: دولت به هیچ عنوان مجوز واردات پیاز را نمی‌دهد. توزیع گوشت گرم وارداتی تاثیری در قیمت گوشت نداشت وی در رابطه با گوشت قرمز با بیان اینکه گوشت گرم وارداتی در سه فروشگاه زنجیره‌ای در همدان توزیع می‌شود، تصریح کرد: هر فروشگاه زنجیره‌ای روزانه 200 کیلوگرم توزیع گوشت وارداتی گرم دارد که به صورت بسته‌بندی از تهران وارد می‌شود. نجفیان با اشاره به اینکه در ابتدا مردم تمایلی به استفاده از گوشت‌های گرم وارداتی نداشتند اما اکنون استقبال می‌کنند، افزود: فروشگاه جانبو، افق کوروش، تعاونی مصرف سازمان جهاد کشاورزی و فروشگاه رفاه کار توزیع گوشت وارداتی گرم را انجام می‌دهد. وی با اشاره به اینکه گوشت وارداتی گرم به قیمت 31 هزار و 500 توزیع می‌شود و سه روز تاریخ مصرف دارند، افزود: قیمت گوشت ران سردست 39 هزار و 500 تومان و گوشت سردست 38 هزار و 500 تومان است. مدیر تنظیم بازار جهاد کشاورزی استان همدان با اشاره به اینکه توزیع گوشت وارداتی گرم در کاهش قیمت گوشت تولید داخل تاثیری نداشته است، بیان کرد: دلیل گرانی گوشت قرمز مشخص نیست اما توزیع گوشت وارداتی...
 • دفع غیراصولی پسماندهای کارخانه کاغذسازی زنجان/کارت زرد محیط زیست به کارخانه کاغذسازی
 • دفع غیراصولی پسماندهای کارخانه کاغذسازی کاسپین صدای محیط زیستی‌ها را درآورد که اگر خطای آن‌ها تکرار شود موضوع از طریق مراجع قضایی پیگیری می‌شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، دفع غیراصولی زباله‌های کارخانه کاغذسازی راشا کاسپین و در مکانی خارج از ضوابط تعیین شده صدای محیط زیستی‌ها را درآورد تا این کارخانه اقدامات لازم برای جلوگیری از آلودگی محیط زیست را انجام دهد.علی اسدی، رئیس محیط‌زیست شهرستان زنجان در مورد دفع غیراصولی پسماندهای این کارخانه به تسنیم گفت: اخیراً تعدادی کامیون حامل پسماندهای عادی لجن تصفیه‌خانه کارخانه کاغذ‌سازی راشا کاسپین زباله‌های خود را در محل نخاله‌های ساختمانی تخلیه کرده‌اند.وی با بیان اینکه دو مکان محل زباله‌های شهری و محل نخاله‌های ساختمانی برای دفن زباله و پسماند در شهر زنجان تعبیه شده است، تصریح کرد: زباله‌های این کارخانه باید در محل زباله‌های شهری دفن می‌شد.رئیس اداره محیط زیست شهرستان زنجان مدیریت بازیافت پسماند شهرداری را مسئول دفن این زباله‌ها در مکان نامناسب عنوان کرد و گفت: در بازدیدهایانجام شده دفن این زباله‌ها در محل نخاله‌های ساختمانی تایید شد و با اخطار محیط زیست در حال حاضر دفن پسماند‌ها در این محل متوقف شده است.وی با اشاره به اینکه پسماندهای این کارخانه در حال حاضر در محل واحد تولیدکننده نگهداری می‌شود، ابراز کرد: مدیریت پسماندهای صنعتی بر عهده تولیدکننده است که می‌تواند با پرداخت هزینه در قرداد با شهرداری مسئولیت دفن این زباله‌ها را به شهرداری واگذار کند.اسدی در مورد وظیفه محیط زیست در پیگیری خطای انجام گرفته ابراز کرد: محیط زیست در وهله نخستبه واحد مورد نظر اخطار داده است و اگر خطا تکرار شود از طریق مقامات قضایی پیگیری موضوع انجام می‌شود.وی با اشاره به اینکه زباله‌های این واحد از نوع زباله‌های عادی هستند، گفت: با توجه به میزان بالای آب مصرفی این واحد در رابطه با مشکلات فاضلاب تولیدی جلسات متعددی با این واحد برگزار کرده و تذکرات...
 • گفتگو با مدیر نشر نو در تاریخ شفاهی کتاب
 • چهاردهمین نشست «تاریخ شفاهی کتاب»، فردا سه شنبه (سوم مردادماه) با حضور محمدرضا جعفری، مدیر نشر نو در سرای اهل قلم خانه کتاب برگزار می‌شود. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی خانه کتاب، جلسه دوم گفتگو با محمدرضا جعفری، مدیر نشر نو فردا (سه شنبه سوم مرداد ماه) در سرای اهل قلم خانه کتاب برگزار می‌شود. دوره جدید برگزاری سلسله نشست‌های «تاریخ شفاهی کتاب» با مدیریت نصرالله حدادی، نویسنده و پژوهشگر حوزه نشر کتاب از فروردین‌ماه سال ۱۳۹۶ آغاز شده و تاکنون سیزده نشست از این سلسله جلسات با حضور حاج بیت‌الله رادخواه، (مشمع‌چی) مدیر انتشارات «تهران- تبریز»، جمشید اسماعیلیان، مدیر انتشارات «پرتو»، ابوالقاسم اشرف‌الکتابی، مدیر انتشارات «اشرفی»، بیوک چیتچیان، مدیر انتشارات مرتضوی، سید جلال کتابچی، سید فرید کتابچی و سید محمد باقر کتابچی، انتشارات اسلامیه، مرتضی آخوندی مدیر انتشارات «دارالکتب اسلامیه»، خانواده مرحوم محمد زهرایی، مدیر انتشارات «کارنامه»، محمدرضاناجیان‌اصل، مدیر انتشارات رسا برگزار شده است. چهاردهمین نشست تاریخ شفاهی کتاب سه شنبه (سوم مردادماه) از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در سرای اهل قلم به نشانی خیابان انقلاب اسلامی، خیابان برادران مظفرجنوبی، کوچه خواجه نصیر، پلاک ۲، برگزار می‌شود.
 • مدیر جدید ارتباطات کاخ سفید هشدار داد
 • مدیر جدید ارتباطات کاخ سفید در مصاحبه‌ای وعده داد دست به اقدامات موثر به منظور جلوگیری از افشاگری‌ها از داخل دولت دونالد ترامپ خواهد زد و هشدار داد اگر درز اطلاعات از کاخ سفید متوقف نشود کارمندان اخراج خواهند شد. به گزارش فاکس نیوز، آنتونی اسکاراموچی، مدیر جدید ارتباطات کاخ سفید در مصاحبه‌ای با فاکس نیوز گفت که می‌خواهد دست به اصلاحات سختگیرانه در واحد ارتباطات کاخ سفید بزند و حتی از تعداد کارمندان کم کند. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، اسکاراموچی خاطر نشان کرد: من فکر می‌کنم که این وضعیت برای رئیس‌جمهور و برای آمریکا و افراد داخل دولت عادلانه نیست. وی گفت: شاید نتوانم جلوی درز اطلاعات در آژانس‌های بین دولتی و از سوی کارمندان دیگر را بگیرم چراکه آنها یک حوزه متفاوت هستند اما در کاخ سفید اتفاقی در حال رخ دادن است که رئیس‌جمهور دوست ندارد و ما می‌خواهیم آن را درست کنیم. اسکاراموچی در توضیح وعده‌اش برای کاهش تعداد کارکنان گفت: تا جایی که به من مربوط است قرار است همه در تیم ارتباطات یک شروع جدیدی را تجربه کنند. با این حال همه در این تیم می‌توانند به حضورشان ادامه دهند اگرکه از پروتکل مقابله با درز اطلاعات پیروی کنند. اسکاراموچی در یک مصاحبه دیگر با سی‌بی‌اس نیز صراحتا گفت: من به همه کارمندانم خواهم گفت که آنها ممکن است اخراج شوند. شون اسپایسر، دبیر مطبوعاتی کاخ سفید چند روز پیش در اعتراض به انتصاب اسکاراموچی به عنوان مدیر ارتباطات کاخ سفید از سمتش استعفا کرد.
 • واکنش تند مدیر دورتموند به شایعه سازی ها
 • به گزارش وانانیوز، مدیران دورتموند از این که همه روزه باید در مورد بازیکنان خود، اخبار کذب را تکذیب کنند، ناراحت هستند. بعد از آنکه چندین مرتبه مقامات رده‌بالای تیم، اخبار انتقال پیرامریک اوبامیانگ، گلزن گابنی را رد کردند، میشاییل سورک،‌مدیر ورزشی تیم از کوره در رفت و رسانه‌ها را به خاطر شایعه‌پراکنی مورد انتقاد قرارداد. وی به خبرنگار کیکر گفت:با این کارها هوادار به اشتباه می‌افتد چون به طور دائم چیزی در فکر و مغزش می‌ماند. این مقام افزود:این مدل،‌ظاهرا کیفیت جدید و شگفت‌انگیز تهیه گزارش و خبر است.وقتی ادعاهای بی‌اساس به سرعت با یک تکذیب، رد می‌شوند، دیگر جنبه مثبت ندارد. این اظهارات بعد از چندین مرتبه انتشار اخبار گوناگون در مورد انتقال اوبامیانگ گفته شد که البته آخرین آن، خبری بود که روزنامه بیلد مبنی بر توافق گلزن 28 ساله برای رفتن به فوتبال چین در زمستان انتشار یافت که روسای بورسیا، آن را کاملا رد کردند و پتر بوش، سرمربی جدید تیم نیز آن را «مسخره» خواند.
 • کنایه بازیگر قهوه تلخ به مدیر بانکی
 • بیژن بنفشه‌خواه عکسی از رییس اسبق بانک ملی در کانادا را در اینستاگرام منتشر کرد. بیژن بنفشه‌خواه با انتشار عکسی از محمودرضا خاوری مدیر اسبق بانک ملی در کازینویی در کانادا نوشت: «مدیر عامل اسبق فراری بانک ملی جناب آقای محمودرضا خاوری در کازینویی در کانادا، البته دمش گرم بازی نمیکنه فقط نگاه میکنه.»
 • مشکلات استقلال از کجاست/پای یک مدیر برنامه این وسط
 • به گزارش ایسکانیوز،دو بازیکن پیشین باشگاه استقلال در اقدامی جالب برای وصول مطالبات خود از این باشگاه شکایت خود را به کنفدراسیون آسیا برده‌اند. مطالبات تیموریان مربوط به سالهای گذشته است و این بازیکن همه مراحل شکایت خود از مراجع مربوطه در فدراسیون فوتبال ایران را طی کرده و احکام قطعی بابت دریافت مطالباتش دارد. اما کاوه رضایی بدون این که شکایت خود را در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال طرح کرده باشد و احکام مربوطه را گرفته باشد، یکراست به سراغ کنفدراسیون فوتبال آسیا رفت. ما عجیب تر از متوسل شدن این دو بازیکن به کنفدراسیون فوتبال آسیا، درخواست عجیب آنها از AFC است که خواهان ممانعت از حضور این تیم در رقابت های بین قاره‌ای و حتی لیگ برتر ایران و در نهایت ابطال مجوز حرفه‌ای باشگاه استقلال شده‌اند. مدیر برنامه رضایی مشاور تیموریان است و گفته می شود در اقدامات انجام شده مشکلات ما بین وی با استقلالی ها دخیل بوده. البته مدیران باشگاه برای تمدید قرارداد سید مجید حسینی که با همین مدیر برنامه کار می‌کرد سخت ترین چالش را داشتند تا جایی که تمدید قرارداد این بازیکن ساعت‌ها به طول انجامید و این موضوع نیز حاصل چالش‌های بزرگی بود که بین این باشگاه و مدیربرنامه وجود داشت. این مدیربرنامه که مشاور آندرانیک تیموریان هم هست و در اقدام عجیب این دو بازیکن در شکایت به AFC و درخواست عجیب بابت ابطال مجوز حرفه‌ای باشگاه استقلال تاثیر داشته و البته واضح است که پای درخواست این دو بازیکن به AFC امضای خودشان قرار دارد و مسئولیت این درخواست عجیب با خود آنها است اما مشاوره‌ در تصمیمات عجیب این دو بازیکن بی تاثیر نبوده است.
 • درخشان:رودکی مسئول پشتیبانی و سفر است اما میران مدیر فنی
 • به گزارش وانانیوز، محمد درخشان در گفت‌وگویی، در پایان مجمع سالیانه فدراسیون جودو، اظهار داشت: این مجمع قرار بود در پایان سال گذشته برگزار شود اما با توجه به تغییراتی که در معاونت ورزش و نفر اول وزارت ورزش یعنی وزیر ورزش ایجاد شد و پس از آن برگزاری ریاست جمهوری، این موضوع به خاطر همین به امروز کشیده شد. در هر صورت ما مجمع را برگزار کردیم و فکر می‌کنم جلسه خوبی برگزار شد. برخی از مسائل را که رؤسای هیأت‌ها باید می‌دانستند را برایشان توضیح دادیم. در کنار این صحبت‌ها مسئولان برخی از کمیته‌های ما مسائلی را که باید توضیح می‌دادند در جلسه در حضور همه رؤسای هیأت‌ها ارائه کردند. دوستان سؤال‌هایی را که رؤسای هیأت‌ها داشتند پاسخ دادند در مجموع کار خوبی بود.وی در ادامه افزود: ما صبح امروز یک جلسه با حضور رؤسای هیأت‌ها برگزار کردیم. بعدازظهر هم با حضور داورزنی و مسئولان جلسه برگزار شد. من فکر می‌کنم داورزنی و مابقی نفرات هم احساس کردند که یک فضای یکرنگ و با محبت ایجاد شد. فکر می‌کنم در این فضا خیلی راحت نقاط ضعف را بررسی کردیم هم اینکه نقاط قوت را ردوبدل کردیم و باعث یک جور هم‌افزایی و ایجاد انرژی مثبت در جامعه جودو شد. در هر صورت جلسه خوبی بود و من تشکر می‌کنم که وزارت ورزش این فضای تفاهم و هماهنگی را ایجاد کرد.درخشان در مورد تغییرات دبیر و نایب رئیس فدراسیون جودو، اظهار داشت: ماه‌ها بود که بحث خزانه‌دار و به خاطر بحث دوشغله بودن نایب رئیس و همچنین تغییراتی که ممکن است در دبیری فدراسیون داشته باشیم مطرح بود که من از مجمع درخواست کردم به من این اختیار را بدهند تا بر اساس شرایط به اصطلاح ضرورت‌ها این کار انجام دهیم.وی در پاسخ به این سؤال که آیا در نایب رئیسی و دبیری فدراسیون تغییراتی خواهید داشت یا خیر،...
 • انتخاب مدیر برای فشار و تضعیف برانکو
 • به گزارش وانانیوز، این روزها شرایط برای پرسپولیسی‌ها بسیار خوب است چرا که آنها علاوه بر قهرمانی مقتدرانه در لیگ برتر و کسب سوپرجام کشورمان توانسته‌اند به عنوان تنها نماینده ایران به جمع 8 تیم برتر آسیا صعود کنند. پرسپولیس ایران صعود کرده،‌اما پرسپولیس برخلاف 7 تیم صعود کرده به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا وضعیت خیلی مناسبی ندارد. از مشکلات مالی باشگاه گرفته تا ناراحتی بازیکنان از نگرفتن طلب‌هایشان از پرسپولیس همه و همه باعث شده تا سرخ‌پوشان در آستانه مهم‌ترین بازی‌های خود دچار حاشیه‌های عجیبی شوند که قطعا نمی‌تواند خبر خوبی برای نماینده کشورمان در آسیا باشد. این اتفاق در حالی رخ داده که 7 تیم دیگری که در این مرحله حضور دارند، هر روز به دنبال تقویت تیم خود هستند و به نوعی خود را تا دندان مسلح کردند تا بتوانند بهترین عملکرد را در این مسابقات معتبر داشته باشند. از جمله همین باشگاه الاهلی عربستان حریف مستقیم پرسپولیس که برای اردوی 20 روزه در اتریش به سر می‌برد و تا کنون 3 بازیکن مطرح هم به خدمت گرفته و کماکان در حال تقویت خود است اما در طرف مقابل پرسپولیسی قرار دارد که هر روز درگیر حاشیه‌های خواسته و ناخواسته می‌شود. همین موضوع است که باعث نگرانی علاقمندان به این تیم شده و نگران هستند که مبادا فرصت خوبی که امسال برای قهرمانی در آسیا وجود دارد به راحتی از دست برود. یکی از مشکلاتی که اخیرا گریبان پرسپولیسی‌ها را گرفته بحث تغییرات احتمالی در مدیریت باشگاه است. از طرفی وزارت ورزش و جوانان به عنوان متولی باشگاه پرسپولیس، تاکنون موضع قاطعی در این خصوص نگرفته و حتی رسانه‌ها هم نمی‌دانند تکلیف مدیریت باشگاه طی روزهای آینده چه خواهد شد. این اتفاق قطعا نمی‌تواند شرایط خوبی را رقم بزند چرا که بلاتکلیفی برای این باشگاه اصلا خوب نیست. بحث انتخاب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس...
 • کنایه بازیگر قهوه تلخ به مدیر فراری بانک ملی
 • فرهنگ>سینما - بیژن بنفشه‌خواه عکسی از رییس اسبق بانک ملی در کانادا را در اینستاگرام منتشر کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بیژن بنفشه‌خواه با انتشار عکسی از محمودرضا خاوری مدیر اسبق بانک ملی در کازینویی در کانادا نوشت: «مدیر عامل اسبق فراری بانک ملی جناب آقای محمودرضا خاوری در کازینویی در کانادا، البته دمش گرم بازی نمیکنه فقط نگاه میکنه.» 58243 کلید واژه‌ها : سینمای ایران - بازیگران سینما و تلویزیون ایران - چهره‌ها در اینستاگرام -
 • واکنش مدیر تئاترشهر به بلیت های نجومی اعتراف
 • مدیر مجموعه تئاترشهر در پی بازار سیاهی که برای بلیت‌های نمایش «اعتراف» به وجود آمده است، با تاکید بر اینکه همه مسؤول هستیم این پدیده را بررسی کنیم، گفت: پیگیری‌های لازم برای شناسایی و باطل شدن بلیت صندلی‌هایی که با قیمت غیرمتعارف خرید و فروش شوند، انجام می‌شود. خبرگزاری ایسنا: پیمان شریعتی درباره بلیت‌هایی که با رقم‌های نجومی به فروش می‌رسند، بیان کرد: اصولا واگذاری و تبدیل بلیت در برنامه‌های هنری و به ویژه هنگامی که و برخی خریداران به دلایل مختلف امکان حضور در برنامه را از دست می دهند و بلیت خود را دوباره در اختیار مجموعه فروش قرار می‌دهند، عرف و رایج بوده، اما آنچه الان برای نمایش «اعتراف» شاهدش هستیم اتفاق جدیدی است.وی گفت: طبیعتا در این باره همکاران من به همراه مسؤولان سایت فروش در حال پیگیری این موضوع هستند و با هماهنگی‌هایی که انجام می‌شود فروش صندلی‌ با ارقام غیرمتعارف به اطلاع خریدار اصلی می‌رسد که مشخصاتش روی سایت است و بلیت هم قفل خواهد شد تا امکان استفاده از آن وجود نداشته باشد.او تاکید کرد: همه ما مسؤول هستیم این پدیده را بررسی کنیم و بر مبنای آن تصمیمات جدی‌تری بگیریم. قطعا در آینده سعی می‌شود با این پدیده برخورد قاطعانه‌تری صورت گیرد، اما به هر حال این مساله‌ای است که سایت فروش، گروه اجرایی و مجموعه تئاترشهر در حال حاضر با آن مواجه شده و احتمال تکرارش در آینده هم وجود دارد پس بهتر است با یک تصمیم درست نسبت به چنین مساله‌ای به جمع‌بندی خوبی برسیم.شریعتی در عین حال اظهار کرد: با وجود اتفاق رخ داده نکته قابل توجه این است که به هر حال استقبال اقشار مختلف مردم از تئاتر باعث خوشحالی است و طبیعتا وقتی دایره مخاطبان گسترده می‌شود ممکن است افراد سودجو و فرصت‌طلبی هم باشند که بخواهند از این وضعیت استفاده کنند.او گفت: در جشنواره‌های مختلف تئاتر...
 • مدیر شرکت برق تهران:۱۵ سال خاموشی عمومی نداشتیم
 • مدیرکل شرکت توزیع برق تهران بزرگ از رکورد 15 ساله نداشتن خاموشی عمومی در شبکه کشور خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، صبوری در دومین نشست شورای اداری استان تهران افزود: تهران 32 هزار کیلومتر شبکه برق دارد که چهار درصد شبکه کشور و 70 درصد آن کابلی و زمینی است.وی گفت: تهران بزرگ 18 هزار پست برق دارد که سه درصد کشور است.صبوری از مصرف 20 میلیارد کیلووات ساعت برق در تهران در سال گذشته خبر داد و افزود: این میزان 10 درصد مصرف کشور را تشکیل می دهد.مدیر کل شرکت توزیع برق تهران بزرگ گفت: میزان تلفات برق در شبکه دو دهم درصد در مقایسه با سال گذشته کاهش یافته است.وی افزود: 76 درصد مشترکان برق خانگی هستند که 40 درصد برق را مصرف می کنند .صبوری گفت: شرکت های عمومی و دستگاه های دولتی 8/8 دهم درصد از مشترکان را تشکیل می دهند که 25 درصد برق تهران را مصرف می کنند سایر مصارف شامل تجاری و صنعتی و کشاورزی نیز 15 درصد مشترکان را تشکیل می دهند که 24 درصد برق تهران را مصرف می کنند.مدیر کل شرکت توزیع برق تهران بزرگ بیشترین مصرف برق سال 96 در تهران 20 تیر با 4 هزار و 533 مگاوات ثبت شد .وی افزود: به صورت میانگین سالانه 3/5 درصد مصرف پیک برق در کشور افزایش می یابد.صبوری گفت: به صورت میانگین سالانه 6 درصد مصرف برق افزایش می یابد اما امسال به سبب شرایط خاص دمایی در چهار ماه نخست 5/2 دهم درصد رشد مصرف برق در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته داشتیم.مدیر کل شرکت توزیع برق تهران بزرگ افزود: بیشترین میزان رشد مصرف در بخش اداری با 9 درصد است.وی گفت: 50 درصد برق در بخش اداری برای سیستم های گرمایشی و سرمایشی مصرف و 20 درصد روشنایی و 30 درصد صرف تجهیزات...
 • با حضور مدیر عامل بانک کشاورزی کشور
 • به گزارش خبرگزاری برنا گیلان ؛ شعبه سیروس قایقران بانک کشاورزی منطقه آزاد انزلی با حضوررییس هیات مدیره و مدیر عامل و اعضای هیات مدیره بانک کشاورزی کشور ، معاون اقتصادی، عضو هیات مدیره و مدیران و معاونت های سازمان ، فعالان اقتصادی و جمعی از خانواده های معظم شهدا منطقه ، در مجتمع تجاری ستاره شمال منطقه آزاد انزلی افتتاح شد. دکتر مرتضی شهید زاده مدیرعامل بانک کشاورزی در حاشیه مراسم افتتاحیه بانک کشاورزی در این منطقه ، منطقه آزاد انزلی را از مناطق مستعد و فعال در حوزه اقتصادی دانسته و توسعه منطقه در طی سنوات اخیر را بسیار مثبت و مشهود ارزیابی کرد. شهید زاده با اعلام تشکر و قدردانی از مسوولین منطقه آزاد انزلی به جهت همکاری در راستای ایجاد شعبه تخصصی بانک کشاورزی در این منطقه گفت : بانک کشاورزی به عنوان یک بانک تخصصی است که بیش از ۸۴ سال سابقه فعالیت داشته و در زمان فعالیت خود همواره تلاش کرده است که نمادی از خدمت رسانی به عموم مردم باشیم. وی با اشاره به فعالیت بین المللی منطقه آزاد انزلی در خصوص خدمات رسانی بانک کشاورزی در حوزه بین المللی اعلام کرد: در حال حاضر بانک کشاورزی بیشترین خدمات بین الملل را در نظام بانکی ارائه میدهد و با توجه به بالا بودن تعداد شعب این بانک در حوزه بین الملل اکثر درخواست های سایر بانک ها نیز از طریق بانک کشاورزی اعمال میشود که این امر یک فرصت مناسب را در اختیار سرمایه گذاران منطقه آزاد انزلی قرار میدهد تا به راحتی فعالیت های بانکی خود را در حوزه بین الملل نیز از طریق شعبه سیروس قایقران این منطه انجام دهند. وی به خدمات بانک کشاورزی در حوزه بانک داری الکترونیکی اشاره کرد و افزود : در این حوزه بانک کشاورزی به لحاظ بهره گیری از تکنولوژی و فناوری مناسب در جایگاه...
 • گفتگوی مهر با اولین زنی که مدیر مجموعه ورزشی شد/اهل لابی نیستم
 • سرپرست جدید مجموعه ورزشی کشوری با اشاره به برنامه‌های کلی خود برای مدیریت این مجموعه، گفت: در مورد اجاره بهای فدراسیون‌های مستقر در مجموعه باید بررسی‌های دقیقی انجام شود. به گزارش خبرنگار مهر، روز گذشته با حکم مصطفی مدبر، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، آناهیتا ‏شیرودیبه عنوان سرپرست جدید مجموعه ورزشی شهید کشوری تهران انتخاب شد‎.‎ شیرودی در واقع جایگزینکریم کاظمی شد که به دلیل بازنشستگی به ‏فعالیت خود در این مجموعه پایان داد‎. آناهیتا شیرودی فرزند شهید علی اکبر شیرودی و اولین زنی است که مدیریت یک مجموعه ورزشی را عهده دار می شود. وی با تاکید بر اینکه ویژگی ها و خصایص اخلاقی و کاری اش دقیقا مانند پدر شهیدش است، بر این تاکید دارد که در مدیریت اهل لابی و تعامل ناحق نیست و قطعا با آنچه خارج از چارچوب قانون باشد، برخورد خواهد کرد. آناهیتا شیرودی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه ۱۸-۱۷ سال است در مجموعه ورزش و ساختمان وزارتخانه مشغول به کار است، تصریح کرد: این اولین باری نیست که مسئولیت اجرایی در ورزش را عهده‌دار می‌شوم.تجربه این کار را دارم.پیش از این برای مدت چند سال مدیریت رفاهی بخش ورزش را عهده‌دار بودم و بر اساس تجربه‌ای که در این بخش دارم، پیشنهاد مطرح شده برای مجموعه ورزشی شهید کشوری را پذیرفتم. وی در این رابطه ادامه داد: البته همزمان پیشنهادهایی هم برای مدیریت ستادی داشتم اما از آنجا که شخصاً به کار اجرایی علاقه‌مند هستم، ترجیح دادم پیشنهاد مطرح شده برای مدیریت مجموعه ورزشی را بپذیرم؛ بخصوص اینکه اولین بار بود که چنین پیشنهادی به یک خانم داده می‌شد. اینکه به عنوان اولین زن، مدیریت یک مجموعه ورزشی را عهده‌دار شده‌ام را دوست دارم بخصوص اینکه این‌گونه می‌توان ثابت کرد خانم‌ها هم می‌توانند در کارهای اجرایی موفق باشند. دختر شهید شیرودی در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر...
 • استخدام مدیر تبلیغات مسلط به مفاهیم تجارت الکترونیک
 • یک شرکت معتبر در راستای تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط در ردیف شغلی زیر در تهران دعوت به همکاری می نماید. آدرس ایمیل: cv.hr1395@gmail.com
 • بازنشستگان اصلاحات در دولت یازدهم مدیر و استاندار شدند
 • نماینده مردم تفرش، فراهان و آشتیان در مجلس با انتقاد از مدیریت قدیمی بازنشستگان فرتوت در سیستم مدیریتی کشور تاکید کرد: بازنشستگان دولت اصلاحات در دولت یازدهم مدیر و استاندار شدند. به گزارش جهان نيوز، سید محمد حسینی با اشاره به تعیین کابینه دولت دوازهم اظهار داشت: در این روز‌ها با توجه به نزدیک شدن به مراسم تحلیف رئیسجمهورو شروع دولت دوازدهم یکی از مسائلی است که همه‌مسئولان و مقامات و رسانه‌های کشوری به آن می‌پردازند گمانه زنی‌ها درباره کابینه جدید است. وی افزود: امسال و آینده کشور با توجه به چشم اندازی که در برنامه‌های ششم توسعه ترسیم شده نشان از یک هدف‌گذاری بسیار خوب دارد و رسیدن به رشد 8 درصدی نیازمند یک جهش همه جانبه در تمامی حوزه‌های کشور از جمله حوزه اقتصادی است و پاسخ دادن به دغدغه‌های مقام معظم رهبری به ویژه حوزه اشتغال و تقویت سطح معیشت مردم و مباحث فرهنگی و سیاست‌های داخلی و خارجی می‌تواند نشان از یک حرکت موفق به سمت دولت دوازدهم باشد که خواسته نظام، مقام معظم رهبری و مردم کشور است. نماینده مردم تفرش، فراهان و آشتیان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رئیس جمهور باید با همراهی و پاسخ به حضور میلیونی مردم در 29 اردیبهشت دقت بیشتری در انتخاب کابینه‌ای که قرار است تشکیل شود داشته باشد تا بتوانیم کشور را بر اساس چشم انداز 20 ساله به نقطه هدف هدایت کنیم. حسینی ادامه داد: کابینه دولت یازدهم خود تجربه‌ای برای تشکیل دولت دوازدهم است، حضور افراد باتجربه و در استفاده از افردی که دارای توان مدیریتی در کشور بوده و از سن‌هایی برخوردار باشند که با پختگی، توان انجام کار را با شرایطی که رقم می‌خورد داشته باشند. وی بیان کرد: امروز وقتی رشد شاخص‌های کلان را در کشور بررسی می‌کنیم هر لحظه که توانسته‌ایم مدیران لایق و توانمند داشته باشیم،...
 • واکنش عجیب وزیر صنعت به وضعیت کارخانه نساجی قائم شهر عکس نوشت
 • وزیر صنعت، معدن و تجارت در اظهاراتی نسبت به وضعیت کارخانه نساجی قائم‌شهر واکنش نشان داد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از بلاغ، نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت در اظهاراتی نسبت به وضعیت دو کارخانه باسابقه ایرانی (ارج و آزمایش) و همچنین نساجی قائم‌شهر واکنش نشان داد. انتهای پیام/
 • هشدار مدیر جدید ارتباطات کاخ سفید به کارمندانش درباره به درز اطلاعات
 • مدیر جدید ارتباطات کاخ سفید در مصاحبه‌ای وعده داد دست به اقدامات موثر به منظور جلوگیری از افشاگری‌ها از داخل دولت دونالد ترامپ خواهد زد و هشدار داد اگر درز اطلاعات از کاخ سفید متوقف نشود کارمندان اخراج خواهند شد. به گزارش ایسنا، به نقل از فاکس نیوز، آنتونی اسکاراموچی، مدیر جدید ارتباطات کاخ سفید در مصاحبه‌ای با فاکس نیوز گفت که می‌خواهد دست به اصلاحات سختگیرانه در واحد ارتباطات کاخ سفید بزند و حتی "از تعداد کارمندان کم کند". اسکاراموچی خاطر نشان کرد: من فکر می‌کنم که این وضعیت برای رئیس‌جمهور و برای آمریکا و افراد داخل دولت عادلانه نیست. وی گفت: شاید نتوانم جلوی درز اطلاعات در آژانس‌های بین دولتی و از سوی کارمندان دیگر را بگیرم چراکه آنها یک حوزه متفاوت هستند اما در کاخ سفید اتفاقی در حال رخ دادن است که رئیس‌جمهور دوست ندارد و ما می‌خواهیم آن را درست کنیم. اسکاراموچی در توضیح وعده‌اش برای کاهش تعداد کارکنان گفت: تا جایی که به من مربوط است قرار است همه در تیم ارتباطات یک شروع جدیدی را تجربه کنند. با این حال همه در این تیم می‌توانند به حضورشان ادامه دهند اگرکه از پروتکل مقابله با درز اطلاعات پیروی کنند. اسکاراموچی در یک مصاحبه دیگر با سی‌بی‌اس نیز صراحتا گفت: من به همه کارمندانم خواهم گفت که آنها ممکن است اخراج شوند. شون اسپایسر، دبیر مطبوعاتی کاخ سفید چند روز پیش در اعتراض به انتصاب اسکاراموچی به عنوان مدیر ارتباطات کاخ سفید از سمتش استعفا کرد. انتهای پیام
 • هشدار مدیر جدید ارتباطات کاخ سفید به کارمندانش درباره درز اطلاعات
 • مدیر جدید ارتباطات کاخ سفید در مصاحبه‌ای وعده داد دست به اقدامات موثر به منظور جلوگیری از افشاگری‌ها از داخل دولت دونالد ترامپ خواهد زد و هشدار داد اگر درز اطلاعات از کاخ سفید متوقف نشود کارمندان اخراج خواهند شد. به گزارش جمارانبه نقل از فاکس نیوز، آنتونی اسکاراموچی، مدیر جدید ارتباطات کاخ سفید در مصاحبه‌ای با فاکس نیوز گفت که می‌خواهد دست به اصلاحات سختگیرانه در واحد ارتباطات کاخ سفید بزند و حتی از تعداد کارمندان کم کند. اسکاراموچی خاطر نشان کرد: من فکر می‌کنم که این وضعیت برای رئیس‌جمهور و برای آمریکا و افراد داخل دولت عادلانه نیست. وی گفت: شاید نتوانم جلوی درز اطلاعات در آژانس‌های بین دولتی و از سوی کارمندان دیگر را بگیرم چراکه آنها یک حوزه متفاوت هستند اما در کاخ سفید اتفاقی در حال رخ دادن است که رئیس‌جمهور دوست ندارد و ما می‌خواهیم آن را درست کنیم. اسکاراموچی در توضیح وعده‌اش برای کاهش تعداد کارکنان گفت: تا جایی که به من مربوط است قرار است همه در تیم ارتباطات یک شروع جدیدی را تجربه کنند. با این حال همه در این تیم می‌توانند به حضورشان ادامه دهند اگرکه از پروتکل مقابله با درز اطلاعات پیروی کنند. اسکاراموچی در یک مصاحبه دیگر با سی‌بی‌اس نیز صراحتا گفت: من به همه کارمندانم خواهم گفت که آنها ممکن است اخراج شوند. شون اسپایسر، دبیر مطبوعاتی کاخ سفید چند روز پیش در اعتراض به انتصاب اسکاراموچی به عنوان مدیر ارتباطات کاخ سفید از سمتش استعفا کرد.
 • هوینس:تا ۶ هفته دیگر مدیر ورزشی بایرن را معرفی می کنیم
 • رئیس باشگاه بایرن مونیخ خبر داد به زودی این باشگاه مدیر ورزشی خود را معرفی خواهد کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، از زمانی که ماتیاس سامر در ماه جولای سال گذشته میلادی به دلیل اختلال گردش خون در مغزش از سمت مدیر ورزشی تیم فوتبال بایرن مونیخ استعفا کرد، این پست همچنان خالی است. سران این باشگاه آلمانی فیلیپ لام را که در پایان فصل گذشته کفش‌هایش را آویخت، براین این پست در نظر داشتند، اما او این پیشنهاد را رد کرد.اولی هوینس در حاشیه تور پیش‌فصل آسیایی بایرن مونیخ در کشور سنگاپور گفت: به زودی مدیر ورزشی جدیدمان را معرفی خواهیم کرد. تا 6 هفته دیگر این کار را خواهیم کرد.از اولیور کان، دروازه‌بان پیشین باواریایی‌ها به عنوان اصلی‌ترین گزینه برای احراز این پست یاد شده است، هرچند شبکه تلویزیونی «ZDF» آلمان مدعی شد، هوینس روی اولیور کان نظر مثبتی ندارد و نمی‌خواهد این پست را تحویل او بدهد.انتهای پیام/ R1015161/P35350/S3,28/CT10
 • مدیر جهاد کشاورزی رزن خبر داد برداشت غلات در ۳۰ درصد از مزارع شهرستان رزن
 • محمود فتحی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رزن با بیان اینکه تاکنون برداشت گندم در بیش از 30 درصد از اراضی زیر کشت این محصول در شهرستان صورت گرفته است، اظهار کرد: روند برداشت گندم از مزارع دیم شهرستان رزن 20 روزی است که شروع شده و روند برداشت این محصول تا 20 روز آینده نیز ادامه خواهد داشت. وی افزود: برداشت غلات در بیش از 2 هزار و 130 هکتار از مزارع جو دیم، یک‌هزار و 655 هکتار از مزارع جو آبی، 350 هکتار از مزارع گندم آبی و 20 هزار و 500 هکتار از مزارع گندم دیم شهرستان رزن انجام شده است. مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رزن خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود در سال زراعی جاری حدود 100 هزار تن گندم از مزارع شهرستان رزن برداشت شود. وی اظهار داشت: بیش از 250 دستگاه کمباین عملیات برداشت غلات در سطح شهرستان را انجام می‌دهند و تاکنون مقدار 2 هزار صد تن جو و حدود 28 هزار تن گندم تحویل مراکز خرید شهرستان شده است. فتحی با اشاره به سطح زیر کشت غلات در شهرستان رزن گفت: در سال زراعی 96 ـ 95 بیش از 94 هزار هکتار غلات در شهرستان رزن کشت شده است. وی افزود: از این‌ میزان 75 هزار هکتار گندم دیم، 2 هزار و 800 هکتار جو دیم و 14 هزار هکتار گندم آبی و 3 هزار هکتار جو آبی است. فتحی از پیش‌بینی برداشت بیش از 110 هزار تن گندم و 15 هزار تن جو در شهرستان رزن در سال زارعی 95 و 96 خبر داد و گفت: این میزان برداشت نسبت به سال گذشته کاهش 27 درصدی را نشان می‌دهد. وی خاطرنشان کرد: در سال زارعی گذشته بیش از 150 هزار تن گندم در شهرستان رزن برداشت شده است. مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رزنمهمترین دلایل کاهش تولید گندم را کاهش نزولات آسمانی عنوان...
 • مدیر فروش سخت افزار و voip مسلط به انواع تجهیزات سخت افزاری
 • یک شرکت معتبر در راستای تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط در ردیف شغلی زیر در تهران دعوت به همکاری می نماید. آدرس ایمیل: cvm@1st.ir
 • بازداشت چندین مدیر استان گلستان به دلیل ساخت وساز غیرمجاز
 • دادستان مرکز گلستان گفت: ساخت و ساز غیرمجاز در گلستان متوقف شده و چندین مدیر استانی که در این امر دخیل بودند بازداشت شدند. حجت‌الاسلام سیدمصطفی حقی در حاشیه نخستین سمینار تخصصی پیشگیری از تصرفات غیرقانونی اراضی ملی و عمومی در گرگان اظهار کرد: اکنون شرایطی فراهم شده که کمتر کسی جرات می‌کند تا به صورت آشکار دست به زمین‌خواری بزند و یکی از اتفاقات خوبی که در حوزه مبارزه با زمین‌خواری رخ داده، تیم‌های دهگردشی بوده که موجب شده تمایل به ساخت‌و‌ساز در مناطق گردشگری استان کمتر شود.وی تصریح کرد: هم‌اکنون ساخت‌وساز غیرمجاز در استان گلستان متوقف شده و اگر کسی حتی آجری روی آجر بگذارد پس از کسب اطلاع آن را تخریب خواهیم کرد.دادستان مرکز گلستان خاطرنشان کرد: ابتدای هفته گذشته ۱۰ هکتار از اراضی منطقه توشن گرگان آزادسازی شد.حقی ادامه داد: گلستان در حوزه زمین‌خواری شرایط آرامی دارد و فاصله زیادی تا نقطه آرمانی نداریم، تخریب‌هایی هم که در حال انجام بوده مربوط به ساخت‌و‌سازهای غیرمجاز گذشته است.وی در خصوص کوتاهی برخی از مدیران در مبارزه با زمین خواری و ساخت‌و‌سازهای غیرمجاز گفت: برخی از مدیران جدا از اینکه در این موضوع کوتاهی کردند بلکه خودشان هم در این امر دخیل بودند.حقی افزود: مواردی از مدیران مشاهده شده که باید با زمین‌خواری مبارزه می‌شده اما خودش اقدام به ساخت ویلا کرده که گناهی نابخشودنی است.وی یادآور شد: سال گذشته در برخی موارد بازداشت مدیران استانی که اقدامات خلاف در حوزه ساخت‌وساز غیرمجاز انجام داده بودند را شاهد بودیم و در یکی از موارد که برخورد قضایی انجام گرفته بود، مسئولان بلندپایه استانی برای آزادی مدیر تماس می‌گرفتند که بنده مخالفت کردم و آن فرد به زندان انتقال یافت.دادستان مرکز گلستان با اشاره به مجموعه «پارادایز» که در جنگل النگدره گرگان اقدام به ساخت بنا کرده است، اظهار کرد: برخی قوانین مربوط به پیش از سال ۸۵ بوده...

کلیدواژه