به گزارش «رویدادهای ۲۴ ساعت گذشته» و به نقل از فرهنگ نیوز اردیبهشت
٣٠
2017-05-30@10:54:41 GMT

بر اساس نتایج اولیه شمارش آرا به دست آمد؛ پیشتازی حجت الاسلام روحانی در شهرستان زاهدان

برخورد حذفی با مطهری هزینه سنگینی دارد/مطهری دیگر یک فرد نیست یک جریان است

آرای نامزد پیروز حلال نیست چون گفته شد نامزد مقابل قاتل است!/ آرا با صداقت به دست نیامد

به گزارش فرهنگ نیوز به نقل از یک منبع آگاه، از دقایقی پیش شمارش آرا در برخی شعب شهرستان زاهدان آغاز شده و تاکنون نتایج نهایی انتخابات ریاست‌جمهوری در برخی از این شعب مشخص شده است.

نتایج اولیه شمارش آرا بیانگر پیشتازی حجت‌الاسلام حسن روحانی در برخی شعب شهرستان زاهدان است.

بنابراین گزارش در استان سیستان و بلوچستان یک میلیون و ۵۶۲ هزار و ۷۲۴ نفر در استان واجد شرایط رای دادن بوده اند.

البته این خبر هنوز به تأیید منابع رسمی نرسیده است و نتایج تکمیلی و قطعی شمارش آرا متعاقبا اعلام می شود.

مهران مدیری مواضع جنجالی خود مقابل دولت را تکرار کرد

دفاع‌ شورای‌ ائمه‌ جمعه‌ از خطبه‌ تفرقه‌انگیز

اجرای شهرام ناظری در جشن پیروزی روحانی(تصاویر)

کلیدواژه: شمارش آرا

منبع: فرهنگ نیوز

منبع این خبر، وبسایت www.farhangnews.ir است و سایت «رویداد ۲۴» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۳۳۶۰۵۴۹ را همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.

همچنین بخوانید

در همین زمینه

 • اعلام نتایج اولیه شمارش آرای جشنواره تلویزیونی مستند
 • نتایج ابتدایی شمارش آرای مردمی جشنواره تلویزیونی مستند برای انتخاب بهترین فیلم کوتاه، نیمه بلند و بلند از نگاه تماشاگران اعلام شد. به گزارش خبرگزاری مهر، دبیرخانه جشنواره تلویزیونی مستند نتایج شمارش آرای مردمی آثاری را که تا پایان اردیبهشت نمایش داده شده‌اند منتشر کرد. بر این اساس بهترین آثار از نگاه بینندگان در بخش فیلم های کوتاه به ترتیب عبارتند از: «یک روز با شعبون»، «دویدن در اتاق بسته»، «ورشوچی»، «چشم فرنگی»، «مزرعه کروکودیل»، «بافته های جان»، «اکسیژن»، «آن عکس ها»، «شاهخون»، «دیدار برگ»، «سفیر رستگاری»، «سفید نمایی»، «از پیله تا پرواز»، «بهشت پنهان»، «صفر کیلومتر»، «رفیوجی» و «در سایبان گذر». در بخش فیلم های نیمه بلند نیز «مثبت ۵۸» بیشترین امتیاز را کسب کرده و پس از آن به ترتیب امتیاز، فیلم های «فتح بیجی»، «جنگل در تصرف ابرها»، «لکنت»، «انگوران، گنجینه حیات»، «داستان یک پایان» و «به دنبال صلح» قرار دارند. «پرندگانِ در سایه» نیز با کسب امتیاز ۴.۷ در صدر فهرست فیلم های بلند قرار دارد و پس از آن «باتلاق وان» و «هینی مینی» در رتبه های بعدی قرار دارند. شمارش آرای مردمی نخستین جشنواره تلویزیونی مستند بر اساس فرمول IMDB انجام شده است، قابلیت رتبه‌بندی در وب‌سایت IMDB به کاربران اجازه می‌دهد بر اساس علاقه خود از مقیاس یک تا ۱۰ به فیلم مورد نظر رای دهند. وب‌سایت IMDB از فرمولی پیچیده برای تصمیم‌گیری در مورد رتبه‌بندی فیلم‌ها استفاده می‌کند. رای‌ها در این فرمول وزن دارد، این سیستم باعث می‌شود اطلاعات کاملاً دقیقی از یک فیلم به دست بیاید. نخستین فصل از جشنواره تلویزیونی مستند تا پایان خرداد ادامه دارد و نتایج شمارش آرا مردمی به تدریج ارائه می شود.
 • اعلام نتایج ابتدایی شمارش آرای مردمی جشنواره تلویزیونی مستند
 • به گزارش ایلنا، دبیرخانه جشنواره تلویزیونی مستند نتایج شمارش آرای مردمی آثاری که تا پایان اردیبهشت نمایش داده شده‌اند را منتشر کرد. بر این اساس بهترین آثار از نگاه بینندگان در بخش فیلم های کوتاه به ترتیب عبارتند از: «یک روز با شعبون»، «دویدن در اتاق بسته» ، «ورشوچی»، «چشم فرنگی»، «مزرعه کروکودیل»، «بافته های جان»، «اکسیژن»، «آن عکس ها»، «شاهخون»، «دیدار برگ»، «سفیر رستگاری»، «سفید نمایی»، «از پیله تا پرواز»، «بهشت پنهان»، «صفر کیلومتر»، «رفیوجی» و «در سایبان گذر». در بخش فیلم‌های نیمه بلند نیز «مثبت 58» بیشترین امتیاز را کسب کرده و پس از آن به ترتیب امتیاز، فیلم‌های «فتح بیجی»، «جنگل در تصرف ابرها»، «لکنت»، «انگوران، گنجینه حیات»، «داستان یک پایان» و «به دنبال صلح» قرار دارند. «پرندگانِ در سایه» نیز با کسب امتیاز4.7 در صدر فهرست فیلم‌های بلند قرار دارد و پس از آن «باتلاق وان» و «هینی مینی» در رتبه‌های بعدی قرار دارند. گفتنی است که شمارش آرای مردمی نخستین جشنواره تلویزیونی مستند بر اساس فرمول IMDB انجام شده است، قابلیت رتبه‌بندی در وب‌سایت IMDB به کاربران اجازه می‌دهد بر اساس علاقه خود از مقیاس یک تا 10 به فیلم مورد نظر رای دهند. وب‌سایت IMDB از فرمولی پیچیده برای تصمیم‌گیری در مورد رتبه‌بندی فیلم‌ها استفاده می‌کند. رای‌ها در این فرمول وزن دارد، این سیستم باعث می‌شود اطلاعات کاملاً دقیقی از یک فیلم به دست بیاید. نخستین فصل از جشنواره تلویزیونی مستند تا پایان خرداد ادامه دارد و نتایج شمارش آرا مردمی به تدریج در کانال تگرامی @festmostanad و سایت جشنواره به نشانی www.festmostanad.ir ارائه می شود.
 • نتایج ابتدایی شمارش آرای مردمی جشنواره تلویزیونی مستند اعلام شد
 • به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو؛ نتایج ابتدایی شمارش آرای مردمی جشنواره تلویزیونی مستند برای انتخاب بهترین فیلم کوتاه، نیمه بلند و بلند از نگاه تماشاگران اعلام شد. در بخش مستند فیلم بلند «هینی‌مینی»، در مستند کوتاه «یک روز با شعبون» و در مستند نیمه بلند «مثبت 58» به ترتیب با آرا 725 رأی، 4678رأی و 1334رأی در جدول رقابت پیشتاز هستند. البته لیست شمارش آرای مردمی هنوز نهایی نیست و امکان تغییر آمار وجود دارد. نخستین «جشنواره تلویزیونی مستند» که قرار بود فعالیت خود را از 21 فروردین آغاز کند، با توجه به تمدید مهلت ثبت نام و ارسال آثار، از چهارشنبه 23 فروردین ساعت 20 روی آنتن رفت. این جشنواره که قرار است به صورت فصلی برگزار شود، محملی برایدیده شدن آثار مستندسازان جواناست و با هدف تعامل بیشتر با مخاطبان شبکه و شناسایی و جذب استعدادهای این حوزه پخش می شود. آثار انتخاب شده توسط هیأت انتخاب، در قالب برنامه ای تلویزیونی در طول فصل نمایش داده شده و برگزیدگان در پایان توسط مردم و کارشناسان مشخص می‌شوند. حضور برگزیدگان، ارائه آثار و اختتامیه این جشنواره در قالب برنامه ای تلویزیونی، تولید و پخش می شود و در پایان هر فصلدر اختتامیه جشنواره از برگزیدگانبخش های مختلف قدردانی به عمل می آید.
 • پیشتازی حزب مکرون در نظرسنجی انتخابات پارلمانی فرانسه
 • به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری فرانسه؛ در دو نظرسنجی به عمل آمده طی هفته گذشته و هفته جاری، حزب "امانوئل مکرون"، رئیس جمهور جدید فرانسه، دارای بخت بالایی برای تصاحب بیشترین کرسی‌های پارلمان این کشور است.انتخابات پارلمانی فرانسه روزهای 11 و 18 ژوئن (در دو نوبت) برگزار خواهد شد.نظرسنجی اخیر نشان می‌دهد حزب مستقل مکرون (جمهوری به پیش) به همراه حزب جنبش دموکراتیک 29.5 درصد آراء را به خود اختصاص خواهد داد. این دو حزب با یکدیگر ائتلاف سیاسی تشکیل داده‌اند.در این نظرسنجی، حزب محافظه‌کار و حزب راست مرکزی "اتحاد دموکرات و مستقل" 22 درصد را کسب کردند و حزب جبهه ملی با 18 درصد در جایگاه سوم قرار گرفت. همانطورکه مکرون در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه شگفتی آفرید، پیش‌بینی می‌شود حزب او نیز بتواند در انتخابات پارلمانی این کشور پرقدرت ظاهر شده و اکثریت کرسی‌های مجلس را در اختیار بگیرد.انتهای پیام/
 • تبدیل فرودگاه زاهدان به هاب منطقه عین ثروت آفرینی است
 • تین نیوز | مدیرکل فرودگاه زاهدان برنامه‎ریزی و حرکت به سوی تبدیل کردن این فرودگاه به هاب منطقه و خدمت‎رسانی به هواپیماهای عبوری را باعث ثروت‎آفرینی برای ایران دانست. به گزارش تین‌نیوز به نقل از روابط‎عمومی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران، حسن اعرابی‎مقدم با موضوع توانمندی این فرودگاه در عرصه ثروت‎آفرینی و اقتصاد مقاومتی، گفت: بیش از 100 پرواز عبوریدر شبانه‌روز از آسمان زاهدان در مسیر دوطرفه اروپا و کشورهای شرقی و جنوب شرقی آسیا، موقعیت مناسب و راهبردی این فرودگاه و داشتن سطوح پروازی مطلوب و سیستم‎های ناوبری استاندارد، موقعیت منحصر به فردی را در این منطقه به فرودگاه زاهدان بخشیده است که می‎توان با برنامه‎ریزی دقیق و اصولی آن را به مرکز خدمت‎رسانی هواپیماهای عبوری و هاب منطقه تبدیل کرد. وی با اشاره به این موضوع که برای استفاده از تمامی ظرفیت‎ها باید زیرساخت‎های لازم در فرودگاه‎های استان را تقویت کرد، گفت: ساخت باند دوم فرودگاه بین‎المللی زاهدان از جمله زیرساخت‎های بزرگی است که با رویکرد اقتصاد مقاومتی و با بیش از 90 درصد توان بومی استانی و کشوری ساخته شده است و می‎تواند به کاهش ترافیک و زمان عبور و مرور پروازهای ورودی و خروجی به کشور، میزبانی هواپیماهای عبوری و افزایش پروازهای داخلی و خارجی و در نتیجه افزایش درآمد کمک بسزایی کند. اعرابی‎مقدم در مورد ایجاد یک زیرساخت ضروری دیگر گفت: مطالعات ساخت ترمینال جدید فرودگاه بین‎المللی زاهدان و ساختمان تکنیکال بلاک آن به مساحت هفت هزار مترمربع انجام و در نقشه نیز جانمایی شده است. با ساخت این ترمینال فضای لازم برای خدمت‎رسانی مختلف مانند سرویس‎های تغذیه و استراحت فراهم می‎شود و می‎تواند درآمدهای غیرهوانوردی فرودگاه را افزایش دهد. مدیرکل فرودگاه‎های سیستان و بلوچستان در رابطه با ایجاد مزیت برای خدمت‎رسانی به هواپیماهای عبوری گفت: ما در مرز ورودی و خروجی کشور هستیم و اگر بتوانیم امکانات مناسب مانند سوختگیری...
 • برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی ره در زاهدان
 • مدیر امور اجتماعی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان گفت: مراسم بزرگداشت معمار انقلاب امسال با حضور گسترده علماء و روحانیون اهل سنت در محل سالن اجلاس ولی امر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت برگزار خواهد شد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید محمد طباطبایی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به اینکه امام خمینی‌(ره) برای نسل امروز الگو و اسوه همه فضایل اخلاقی هستند، اظهار داشت: ایشان درس عدالت‌خواهی، مبارزه با ظلم وستم و استکبار، خوب زیستن و خوب زندگی کردن را به همگان آموختند. وی با اشاره به سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در ایام مبارک ماه رمضان گفت: امسال مراسم بزرگداشت معمار انقلاب با حضور جمعی از ائمه جمعه، جماعات و امیران جماعت تبلیغ شهرستان زاهدان در محل سالن اجلاس ولی امر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت برگزار خواهد شد. این مسئول با اشاره به برگزاری این مراسم در عصر روز شنبه مصادف با سیزدهم خردادماه افزود: در این مراسم آیت الله سلیمانی نماینده مقام معظم رهبری در استان به تبیین شخصیت امام راحل خواهند پرداخت. وی در ادامه خاطر نشان کرد: همه ما مدیون امام خمینی‌(ره) هستیم و تجلیل و تکریم از امام خمینی‌(ره) وظیفه همه ما است بر همین اساس از آنجایی که امروز نسل جوان تشنه شنیدن و دانستن فضایل ایشان است امیدواریم که بتوانیم از سیره و زندگی امام راحل به عنوان الگو برای همه نسل‌ها استفاده کافی را برده و بهره مند شویم. گفتنی است در پایان نماینده مقام معظم رهبری میزبان ضیافت افطار مدعوین خواهند بود. انتهای پیام/
 • تشییع پیکر مرحوم حجت الاسلام پهلوانی
 • پیکر مرحوم حجت‌الاسلام حاج شیخ حسن پهلوانی تهرانی صبح امروز با حضور شخصیت ها از خیابان قیام تشییع و در حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) به خاک سپرده شد.
 • کلاهبرداری میلیاردی به بهانه خرید زمین در تهران/دستگیری متهمان در زاهدان
 • خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان، از انهدام باند ۴ نفره‌ای که اقدام به کلاهبرداری ۱۹ میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال از اعضاء یک شرکت تعاونی کرده بودند در زاهدان خبر داد. سردار حسین رحیمی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان،گفت: در پی شکایت اعضا یک شرکت تعاونی از هیئت مدیره این شرکت مبنی بر کلاهبرداری میلیاردی که در بهمن ماه سال ۹۵ صورت گرفته بود، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.این مقام ارشد انتظامی افزود: کارآگاهان پلیس پس از تحقیقات گسترده در خصوص موضوع این پرونده، دریافتند تعداد ۴ نفر از اعضاء اصلی هئیت مدیره این شرکت تعاونی به بهانه خرید زمین در تهران مبلغی بالغ بر ۱۹ میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال از اعضاء شرکت اخذ و متواری شده اند.سردار رحیمی تصریح کرد: با تلاش شبانه روزی و اقدامات فنی، کارآگاهان پلیس آگاهی از حضور اعضاء این باند در محدوده یکی از محله‌های شهر زاهدان مطلع و پس از شناسایی محل اختفاء آنها، با هماهنگی مراجع قضائی در عملیاتی غافلگیرانه و ضربتی این باند را دستگیر و به پلیس آگاهی دلالت دادند.فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در پایان خاطر نشان کرد: متهمان پس از روبه رو شدن با ادله و مستندات پلیس به بزه انتسابی خوذ اعتراف کردتد و پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شدند.انتهای پیام/
 • مصدومیت ۳ نفر از کارکنان مرکز خدمات جامع سلامت روستای شورو زاهدان
 • ‌صبح امروز بر اثر سانحه رانندگی 3 نفر از کارکنان مرکز خدمات جامعه سلامت روستای شورو از توابع بخش کورین شهرستان زاهدان مصدوم شدند. ‌به گزارش ایسنا، دکتر فریبرز راشدی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان این مطلب گفت: این حادثه ساعت 8:00 صبح امروز در 65 کیلومتری شهرستان زاهدان و در جاده شورو اتفاق افتاده است. وی با اشاره به اینکه پزشک، کاردان آزمایشگاه و بهیار مرکز مصدوم شدند، افزود: به محض اطلاع از وقوع حادثه 3 دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام و به بیمارستان خاتم الانبیاء زاهدان منتقل شدند. وی ادامه داد: این افراد از ناحیه پا، گردن و لگن دچار آسیب شدند. انتهای پیام
 • شمارش معکوس برای اعدام دزدان سوپرمارکت ها
 • اجتماع>اجتماعی - حکم اعدام ۲ نفر از اعضای باند سارقان مسلح که در یک شب به ۹ سوپرمارکت و رستوران و فست فود در پایتخت دستبرد زده بودند تأیید شد. 3 عضو ديگر اين باند نيز به حبس و تبعيد محكوم شدند. اعضاي اين گروه مخوف سرقت‌هايشان را از 23آذر 95شروع كردند. آنها در نخستين شب با استفاده از يك خودروي سمند به سوپرماركتي در جنوب شرق تهران دستبرد زدند. 3نفر از دزدان كه نقاب به صورت داشتند از ماشين پياده شده و وارد مغازه شدند. يكي از آنها قمه و شمشير و ديگري اسلحه و شوكر در دست داشت كه با آن صاحب سوپرماركت را تهديد به قتل كردند. در ادامه نفر سوم خودش را پشت دخل رساند و تمامي پول‌هاي موجود در آن را سرقت كرد. به‌دنبال اين سرقت دستگيري دزدان مسلح در دستور كار پليس قرار گرفت. هنوز ردي از آنها به‌دست نيامده بود كه گزارش چند سرقت مشابه ديگر هم به مأموران رسيد و اين نشان مي‌داد كه دزدان خشن به‌صورت سريالي و سازمان يافته نقشه‌هاي خود را پيش مي‌بردند. به گفته مالباخته‌ها دزدان در تمامي سرقت‌ها از خودروي سمندي سفيد رنگ استفاده مي‌كردند كه در ادامه تحقيقات مشخص شد پلاك خودرو سرقتي است. گزارش 9سرقت در يك شب جست‌وجو براي دستگيري دزدان ادامه داشت تا اينكه آنها مخوف‌ترين سرقتشان را مرتكب شدند. دزدان نقابدار در يك شب به 9رستوران و سوپرماركت از جنوب شرق تا غرب پايتخت، دستبرد زدند. آنها از ساعت 23سرقت‌هاي مسلحانه را آغاز كردند و ساعت يك بامداد همان شب و پس از آخرين سرقت گريختند. آنها در همه سرقت‌ها با اسلحه، قمه و شمشير صاحبان رستوران‌ها و سوپرماركت‌ها را تهديد به قتل كردند و موجودي دخل را به سرقت بردند. دستگيري كارآگاهان سرانجام با انجام اقدامات اطلاعاتي هر 5سارق مسلح را شناسايي كردند و آنها را در عملياتي غافلگيرانه در قرچك...
 • فردا مراسم ختم حجت الاسلام و المسلمین پهلوانی برگزار می شود
 • مراسم ختم حجت‌الاسلام و المسلمین شیخ حسن پهلوانی تهرانی فردا برگزار می‌شود. به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، حجت‌الاسلام و المسلمین شیخ حسن پهلوانی تهرانیشاگرد مرحوم آیت‌الله انصاری همدانی و برادر مرحوم پهلوانی (سعادت‌پرور) فردا چهارشنبه 10 خردادماهدر تهران برگزار می‌شود.این مراسم از ساعت 30:17 الی 19 در مسجد حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) واقع در میدان شهداء، خیابان شهید قادری (سقاباشی) برگزار می‌شود.روز گذشته نیز پیکر ایشانبا حضور حجج اسلام صدیقی و رشاد و برخی از شخصیت‌های علمی حوزوی از منزل آن مرحوم واقع در میدان قیام تهرانبه سمت مسجد هوری تشییع شد و بعد نماز میت توسط حجت‌الاسلام و المسلمینصدیقی، پیکر مطهر ایشان در بارگاه حضرت عبدالعظیم (ع) به خاک سپرده شد. همچنین روز گذشتهمراسمی جهت بزرگداشت این عالم ربانیبا حضور حضرات آیات عظام مصباح یزدی، علوی بروجردی امینی و نماینده دفتر آیت‌الله علوی گرگانی و جمعی از طلاب حوزه علمیه قم و عموم مردم درمسجد اعظم قم برگزار شد.مقام معظم رهبری نیز در پی ارتحال این عالم وارسته،پیام تسلیتی به شرح زیر صادر کردند:«بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیمبا تأسف بسیار خبر درگذشت عالم ربانی و عارف بالله مرحوم مغفور حجةالاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ حسن آقای پهلوانی تهرانی را دریافت کردم.ایشان از وارستگانی بود که عمری با سلوک در راه حق به سر برده و زلال معرفت از دست بزرگانی همچون مرحومان علامه طباطبائی و انصاری همدانی گرفته و سراسر عمر نورانی خود را به طهارت و تقوا و پارسائی گذرانیده بود.رحمت و رضوان خدا بر او باد. به همه‌ی بازماندگان گرامی و ارادتمندان ایشان تسلیت عرض می‌کنم و خود را در غم آنان شریک می‌دانم.»سیدعلی خامنه‌ای/7 خردادانتهای پیام/ R1410/P1439/S4,37/CT1
 • توافقات اولیه تراکتورسازی با شفیعی
 • خبرگزاری میزان- مسئولان باشگاه تراکتورسازی با خالد شفیعی برای تمدید قرارداد، به توافقات اولیه رسیدند. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، خالد شفیعی مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز امروز (دوشنبه) با مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه در تهران جلسه‌ای برگزار کرد.موضوع این جلسه توافق بر سر مسائل مالی و تمدید قرارداد بین باشگاه تراکتورسازی و خالد شفیعی بود.شنیده می‌شود شفیعی با تراکتورسازی به توافق اولیه رسیده است و قرار است قرارداد خود را به‌زودی تمدید کند تا در فصل هفدهم برای تراکتورسازی بازی کند.گفتنی است تیم فوتبال تراکتورسازی بدلیل محرومیت از فعالیت در فصل نقل‌وانتقالات تابستانی، نمی‌تواند بازیکنی خریداری کند و تمدید قرارداد با بازیکنان فعلی در الویت قرار دارد.انتهای پیام/
 • استفاده از دستگاه های سنجش میزان آلودگی مواد غذایی برای اولین بار در زاهدان
 • ‌رئیس مرکز بهداشت زاهدان گفت: نظارتهای بهداشت محیطی از سطح مراکز عرضه مواد غذایی و قنادی‌ها از ابتدای ماه رمضان در زاهدان و سایر شهرستان‌ها آغاز شد و برای اولین بار دستگاه‌های پرتابل تشخیص سریع میزان آلودگی سطوح ومواد غذایی مورد استفاده قرار گرفت. ‌به گزارش ایسنا‌، هادی نظری در این باره افزود: 50 نفر ازبازرسان بهداشت محیط زاهدان بر اساس برنامه زمانبندی از مراکز عرضه مواد غذایی قنادی‌ها و رستوران‌های شهر زاهدان بازدید می‌کنند و از ابتدای ماه رمضان بیش از 280 کیلوگرم مواد غذایی تاریخ گذشته از سطح مراکز عرضه مواد غذایی جمع آوری و متخلفین به تعزیرات حکومتی معرفی شدند. وی هدف از این بازدیدها را که تا پایان ماه مبارک رمضان بصورت ویژه ادامه دارد، ارائه خدمات مطلوب به مردم عنوان کرد و بیان کرد: بررسی میزان پراکسید روغن‌های استفاده شده در پخت ز‌ولبیاو بامیه با استفاده از دستگاه‌های پرتابل جدید و سنجش دمای مواد غذایی موجود در یخچال‌ها و فریزرها با دماسنج‌های نفوذی پرتابل و بررسی شرایط بهداشت محیط صنوف‌از جمله برنامه‌های بازرسان بهداشت محیط است. وی خاطرنشان کرد: سامانه شکایات مردمی سلامت محیط کار 190 بصورت شبانه روزی آماده شنیدن انتقادات وپیشنهادات مردمی است. انتهای پیام
 • تقویت بنیه علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
 • ‌مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: تقویت بنیه علمی دانشجویان این خانواده یکی از مهمترین اهداف دفتر امور شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان است و خوشبختانه موفقیت‌هایی نیز در این زمینه داشته‌ایم. ‌به گزارش ایسنا، دکتر علیرضا انصاری مقدم با بیان این مطلب افزود: ارزیابی مستمر وضعیت آموزشی دانشجویان شاهد وایثارگر در پایان نیمسال تحصیلی و برنامه ریزی در جهت تقویت بنیه علمی دانشجویان با بهره گیری از اساتید و اعضای هیئت علمی از جمله اقدامات مهمی است که انجام می شود. انصاری مقدم بیان کرد: در صورت تشخیص استاد مشاور و ستاد شاهد وایثارگر کلاس های تقویتی بنیه علمی دانشجویان برای تمامی دانشجویان شاهد و ایثارگر برگزار می‌شود. وی تصریح کرد: برگزاری ترم تابستانی برای دانشجویان شاهد و ایثارگر در سطح کلان منطقه 8 آمایشی و همچنین برنامه ریزی برای کلاس های آماده سازی آزمونهای جامع از دیگر برنامه های ستاد شاهد در جهت ارتقای سطح علمی و تقویت بنیه علمی دانشجویان شاهد وایثار گر محسوب می‌شود. وی ادامه داد: خوشبختانه در حال حاضر 8 نفردانشجوی شاهد و ایثارگر معدل بالای 18 ، 10 نفر دانشجوی معدل بالای 17 و 17 نفر دانشجوی معدل بالای 16 در این دانشگاه مشغول به تحصیلند. انتهای پیام
 • سروری:به شمارش آرای انتخابات شوراها اعتراض داریم
 • رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: اعتراض یک امر قانونی در حکومت مردم‌سالاری است، ولی اغتشاش، ساختارشکنی قواعد قانونی یک کشور است که در فتنه ۸۸ شاهد اغتشاش بودیم نه اعتراض. به گزارش مشرق، پرویز سروری در تذکرات پیش از دستور سیصد و چهل و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران درباره انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: انتقال قدرت در حکومت‌های استبدادی با خونریزی، قتل و کشتار است، ولی در حکومت‌های مردم‌سالاری این امر قانونی انجام می‌شود. وی افزود: اعتراض در حکومت مردم‌سالار در فرایند قانونی قرار دارد و اعتراض جزوی از دموکراسی است و باید اغتشاش را از بین ببریم. وی بیان داشت: اعتراض با فتنه تفاوت دارد و در فتنه 88 فرایند قانونی را نادیده گرفتند و با لشکرکشی و کشتار، اغتشاش ایجاد کردند. سروری گفت: اعتراض یک امر قانونی است و اغتشاش ساختارشکنی قواعد قانونی کشور است و نباید این موضوعات را با یکدیگر تلفیق کنیم. وی افزود: افرادی که مهر فتنه بر پیشانی‌شان خورده است عنوان می‌کنند که نباید به انتخابات اعتراض کرد، ولی خودشان اغتشاش در کشور ایجاد کردند. رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران افزود: خوشحالیم یکی از رهبران اصلاح‌طلب با تأخیر هشت ساله اعلام کرد که فتنه 88 از داعش بدتر بوده است. وی افزود: در حال حاضر مسئولین به اعتراض ما رسیدگی نمی‌کنند و ما نسبت به برگزاری انتخابات و شمارش آرا و همینطور نتیجه آن، اعتراض داریم که به این موضوعات رسیدگی نمی‌شود. سروری یادآور شد: در روند تأیید صلاحیت پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران، محکومین و افرادی که دارای پرونده‌های قضایی بودند، تأیید شدند، ولی افرادی که خدمت می‌کردند، رد صلاحیت شدند. وی افزود: با کدام احکام دموکراسی بر انتخابات نظارت صورت گرفت؟ سروری بیان داشت: در یک اقدام ضد دموکراسی، فرمانداری تهران مصوبه‌ای را گذراند...
 • جنگنده پارازیتی که فقط دو نمونه اولیه داشت عکس
 • عصرایران، مجله تصویری سلاح- مک دانل XF-85 گوبلین یک هواپیمای جنگنده است که طی جنگ جهانی دوم توسط کارخانه آمریکایی مک دانل تولید شد. نقشی که برای این جنگنده پارازیتی تعیین شده بود از طریق همکاری آن با بمب افکن استراتژیک کانویر B-36 محقق می شد. در واقع به دلیل نیازی که در زمان جنگ جهانی دوم وجود داشت، هدف اصلی به کار گیری XF-85 بر دفاع از بمب افکن های دیگر تمرکز پیدا کرد. اما پیش از توقف کامل برنامه تولید، تنها دو نمونه اولیه از جنگنده مذکور توسعه یافت. ««برای مشاهده تصاویر در اندازه بزرگ روی آنها کلیک کنید»» مک دانل XF-85 گوبلین کانویر B-36 برنامه ریزی برای تولید مک دانل XF-85 گوبلین، پاسخی به درخواست نیرو های هوایی ارتش آمریکا مبنی بر ساخت جنگنده ای بود که بتوان آن را داخل نورثروپ XB-35 و B-36 حمل کرد. از این رو XF-85 در قالب یک جت کوچک با بدنه ای به شکل تخم مرغ متولد شد. نورثروپ XB-35 در ادامه نمونه های اولیه ساخته و در سال 1948 مورد ارزیابی در تست های آزمایشی پرواز قرار گرفتند. اما عملکرد این پرنده جنگنده در مقایسه با جنگنده های جت میدان مبارزه، چندان تعریفی نداشت ضمن آن که مشکلات عمده ای نیز در اتصالات هواپیما گزارش شده بود. این گونه بود که روند تولید XF-85 به سرعت متوقف و نمونه های اولیه ساخته شده هم به موزه ها و نمایشگاه های مختلف سپرده شدند. در سال 1947 جانشین نیرو های هوایی ارتش آمریکا که نیروی هوایی آمریکا نام دارد، اقدام به بررسی طرح مفهومی جنگنده پارازیتی در پروژه های دیگری همچون پروژه MX-106 و FICON کرد. طراحی و توسعه در طول جنگ جهانی دوم بمب افکن های آمریکایی مختلف مانند بوئینگ B-17 فلایینگ فورترس، B-24 و یا بوئینگ B-29 سوپرفرترس توسط...
 • توافقات اولیه آقایی و پورقاز با سپاهان
 • خبرگزاری میزان- 2 مدافع تیم فوتبال سایپا و تراکتورسازی جزو گزینه‌های کرانچار برای فصل بعد هستند و با باشگاه سپاهان به توافقات اولیه هم رسیده‌اند. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، پیشنهادات خوب باشگاه سپاهان به عزت‌الله پورقاز و سعید آقایی آنها را برای سفر به اصفهان و عقد قرارداد با این تیم وسوسه کرده است. این دو بازیکن که جزو گزینه‌های کرانچار برای فصل بعد هستند تا کنون توافقات خوبی هم با باشگاه سپاهان داشته‌اند. گویا مبلغ پیشنهادی سپاهان به این دو بازیکن باعث شده است آنها برای رفتن به اصفهان مشتاق‌تر شوند. پیش از این ساسان انصاری هم با مبلغ خوبی از سوی سپاهانی‌ها برای همکاری با این تیم مواجه شده است.انتهای پیام/
 • بازشماری آرا شوراها در برخی مناطق سیستان و بلوچستان/خطای هیات اجرایی زاهدان در حال بررسی است
 • رئیس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای سیستان و بلوچستان از بازشماری آرای شورای شهر و روستا در برخی از مناطق استان خبر داد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛محمد باسط درازهی در گفتگو با عصرهامون و با بیان اینکه بازشماری آرای شورای شهر و روستا در سیستان و بلوچستان در حال انجام است اظهار کرد: نتیجه نهایی بررسی انتخابات شورای شهر و روستا اوایل هفته آینده اعلام خواهد شد. وی همچنین در پاسخ به سئوالی در خصوص حذف نام یکی از نامزدهای انتخابات سیستان و بلوچستان از لیست نامزده در روز رای گیری، بیان کرد: خطایی هیات اجرایی در شهر زاهدان در حال بررسی است و نتیجه آن به زودی در اختیار مردم قرار می گیرد. وی از دریافت شکایت های مختلف به هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: منتظر نتیجه نهایی گزارش ها برای اظهار نظر نهایی هستیم. انتهای پیام/
 • ۱۷ ترسناکی که بر اساس واقعیت ساخته شده اند
 • وب سایت روزیاتو: شاید فکر کنید که بسیاری از فیلم های ترسناکی که دیده اید مبنای واقعی نداشته و تنها زاییده ی تخیلات و ذهن های شرور کارگردانان و فیلم نامه نویسان باشند. اما در کمال تعجب و البته متاسفانه باید بدانید که برخی از این فیلم های ترسناک و حقیقتاً منزجر کننده بر اساس داستان ها و اتفاقات واقعی ساخته شده اند که تصور واقعی بودن آن ها نیز برای شما مشکل خواهد بود. در ادامه می خواهیم شما را با ۱۷ فیلم ترسناکی که بر اساس داستان های واقعی ساخته شده اند آشنا کنیم. با ما همراه باشید. ۱- بازی بچگانه (Child’s Play)- ساخته ی سال ۱۹۸۸ عروسک موسوم به «چاکی» (Chucky) در این فیلم بر اساس یک عروسک واقعی به نام «Robert the Doll» ساخته شده است. در اوایل دهه ی ۱۹۰۰، یک بچه اهل فلوریدا ، عروسک رابرت را به عنوان یک هدیه دریافت کرد و به سرعت متوجه شد که این عروسک راز ترسناکی در خود نهفته دارد. البته رابرت برخلاف چاکی توسط روح یک قاتل سریالی تسخیر نشده بود. این عروسک هنوز در یک قفس شیشه ای قرار دارد. ۲- سکوت بره ها (The Silence of the Lambs)- ساخته ی سال ۱۹۹۱ در سال ۲۰۱۳ فاش شد که شخصیت دکتر هانیبال لکتر بر اساس داستان واقعی یک جراح مکزیکی به نام آلفردو بالی ترِوینو ساخته شده که دوست، همسر و شاید تعدادی مسافر جاده ای دیگر را به قتل رسانده و آن ها را تکه تکه کرده بود. ۳- شهری که از غروب آفتاب بیم داشت (The Town That Dreaded Sundown)- ساخته ی سال ۱۹۷۶ این فیمل ترسناک دهه ی ۷۰ تا حدودی بر اساس قتل های موسوم به «قتل های مهتاب تگزارکانا» که در شهر کوچگ تگزاس...
 • عکس فرزند رهبر انقلاب در مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام پهلوانی
 • سیاست>رهبری - مراسم تشییع پیکر حجت السلام حاج شیخ حسن پهلوانی تهرانی صبح امروز دوشنبه با حضور حجت السلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران برگزار شد. 2929
 • فرزند رهبر انقلاب در مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام پهلوانی عکس
 • مراسم تشییع پیکر حجت السلام حاج شیخ حسن پهلوانی تهرانی صبح امروز دوشنبه با حضور حجت السلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران برگزار شد.
 • عکس/فرزند رهبر انقلاب در مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام پهلوانی
 • مراسم تشییع پیکر حجت السلام حاج شیخ حسن پهلوانی تهرانی صبح امروز دوشنبه با حضور حجت السلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران برگزار شد. آفتاب‌‌نیوز :
 • پایان یافتن شمارش مجدد آراء انتخابات شورای شهر کرمانشاه
 • فرماندار کرمانشاه از پایان یافتن کار شمارش مجدد آراء ۱۰ درصد از کل صندوق‌های اخذ رای انتخابات شورای شهر کرمانشاه خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کرمانشاه، فضل الله رنجبر گفت: کار شمارش مجدد آراء ۱۰ درصد (۴۳ صندوق) از کل صندوق‌های اخذیرأی انتخابات شورای شهر کرمانشاه که براساس فراوانی درخواست نامزدهای معترض به نتایج انتخابات، تعیین شده بود ساعت ۱۴ امروز به پایان رسید.وی با بیان اینکه در این صندوق ها، آراء ۵۰ نفر از نامزدهای معترض به نتایج انتخابات براساس مصوبه هیات اجرایی و نظارت بر انتخابات به دقت بازشماری شد، افزود: کار جمع بندی آراء بازشماری شده پس از تطبیق با آراء وارد شده در سامانه، در جلسه هیات‌های اجرایی و هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا انجام خواهد شد.فرماندار کرمانشاه خاطرنشان کرد: جلسه هیات‌های اجرایی و هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا عصر امروز تشکیل و نتیجه بازشماری مجدد آرا، اعلام می‌شود.رنجبرتصریح کرد: فرمانداری و هیات‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات مصمم به اجرای قانون هستند و تمام تلاش و توان خود را به خود کار خواهند گرفت تا حقی از کسی ضایع نشود.
 • ویژه برنامه نشانی با حضور حجت الاسلام شریفی صادقی ۱۳۹۶/۰۳/۰۸
 • دریافت
 • غیبت قطعی ابراهیمی در ترکیب اولیه استقلال
 • هافبک دفاعی استقلال به دلیل ضعف بدنی به طور قطع در بازی برگشت برابر العین در ترکیب اصلی این تیم به میدان نخواهد رفت. امید ابراهیمی در روزهای گذشته با تیم تمرین کرده بود اما با وجود تلاش پزشکان استقلال او به طور قطع در بازی امشب برابر العین در ترکیب اولیه استقلال به میدان نخواهد رفت واین احتمال وجود دارد در نیمه دوم برای استقلال بازی کند.به گزارش نامه نیوز به نقل از خبر ورزشی،با این شرایط امروز فرشید باقری و مجیدحسینی روج هافبک دفاعی آبی ها را تشکیل خواهد داد.
 • انفجار مرگبار در بغداد آمار اولیه ۸ کشته
 • بین الملل>خاورمیانه - ایرنا نوشت: انفجار بمب در مرکز بغداد پایتخت عراق، هشت کشته و 26 زخمی برجای گذاشت. یک دستگاه خودروی بمب گذاری شده شامگاه دوشنبه در منطقه «الکراده» در مرکز بغداد منفجر شد که بر اثر آن هشت نفر کشته و 26 نفر زخمی شدند. نیروهای امنیتی در پی انفجار همه خیابان های منتهی به این منطقه را بستند. انفجاری که در ژوئیه سال 2016 در منطقه الکرده رخ داد، خونین ترین انفجار بوده است، در آن حادثه یک دستگاه کامیون حامل بمب مقابل دو مجتمع تجاری منفجر شد و بیش از 320 کشته و زخمی برجای گذاشت. 5252