به گزارش «رویدادهای ۲۴ ساعت گذشته» و به نقل از فرارو اردیبهشت
١
2017-04-26@23:13:22 GMT

واکنش جوانفکر به رد صلاحیت احمدی‌نژاد

در ستاد انتخاباتی رئیسی چه خبر است؟

ستاره سياسی احمدی نژاد غروب كرد؟

علی اکبر جوانفکر، سخنگوی ستاد محمود احمدی نژاد، در واکنش به عدم احراز صلاحیت احمدی نژاد و بقایی گفت: "دكتر احمدى نژاد و آقای بقایی براى عمل به تكليف انقلابی، ملی و دينی خود نامزد دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهورى شدند تا اهتمام خويش را مصروف حل مشكلات معيشتی مردم و بهبود شرايط زندگى آنان و رفع تهديدهای بالقوه از سر ملت ايران نمايند. شوراى نگهبان با تصميم خود، اين تكليف را از دوش آنان برداشته است. الحمدلله رب العالمین!".

«رئیسی» همان «احمدی‌نژاد» است؟

آقای قالیباف حداقل با خودتان صادق باشید!

«قالیباف» و «رئیسی» به نفع هم کنار می‎روند؟ / اصلاح‎طلبان را نیروی انقلاب نمی‎دانیم

منبع: فرارو

منبع این خبر، وبسایت fararu.com است و سایت «رویداد ۲۴» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۳۰۰۲۰۳۹ را همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.

همچنین بخوانید

در همین زمینه

  • طنز واکنش نامزدها به بیانیه احمدی نژاد
  • ضمیمه طنز «بی قانون» امروز هم به واکنش در خصوص اخبار انتخابات اختصاص داشت.
  • واکنش علی مطهری به ادعای حمایتش از احمدی نژاد در سال ۸۴
  • سیاست>احزاب و شخصیت‌ها - انتخاب نوشت: علی مطهری ادعای پرویز کاظمی مبنی بر حمایت او از احمدی نژاد در سال 84 را رد کرد. مطهری ضمن تکذیب سخنان وزیر رفاه دولت نخست احمدی نژاد گفت: بنده در سال 84 از هیج کاندیدایی حمایت نکردم. لازم به ذکر است که پرویز کاظمی در گفتگو با «انتخاب» مدعی شده بود:«علی مطهری و احمد توکلی {در حمایت از احمدی نژاد در سال 84} وسط میدان بودند.» 29219 کلید واژه‌ها : علی مطهری - محمود احمدی‌ نژاد -
  • واکنش مطهری به ادعای حمایت از احمدی نژاد در ۸۴
  • صراط: انتخاب نوشت: علی مطهری ادعای پرویز کاظمی مبنی بر حمایت او از احمدی نژاد در سال 84 را رد کرد.مطهری ضمن تکذیب سخنان وزیر رفاه دولت نخست احمدی نژاد گفت: بنده در سال 84 از هیج کاندیدایی حمایت نکردم.لازم به ذکر است که پرویز کاظمی مدعی شده بود: «علی مطهری و احمد توکلی {literal}{{/literal}در حمایت از احمدی نژاد در سال 84{literal}}{/literal} وسط میدان بودند.»
  • واکنش مطهری به ادعای حمایت از احمدی نژاد
  • علی مطهری ادعای پرویز کاظمی مبنی بر حمایت او از احمدی نژاد در سال 84 را رد کرد.به گزارش انتخاب، مطهری ضمن تکذیب سخنان وزیر رفاه دولت نخست احمدی نژاد گفت: بنده در سال 84 از هیج کاندیدایی حمایت نکردم.لازم به ذکر است که پرویز کاظمی مدعی شده بود: «علی مطهری و احمد توکلی {در حمایت از احمدی نژاد در سال 84} وسط میدان بودند.»
  • فیلم ردصلاحیت احمدی نژاد نشانه اقتدار صلاحیت و صداقت نظام است
  • چند رسانه‌ای>فیلم - محمد عطریانفر عضو حزب کارگزاران سازندگی با حضور در کافه خبر خبرآنلاین گفت: ردصلاحیت احمدی نژاد اگرچه با ردصلاحیت آقای هاشمی قیاس مع الفارق است اما نه تنها عارضه ای برای نظام ندارد بلکه نشانه قوت، اقتدار، صلاحیت و صداقت نظام است. 6161 کلید واژه‌ها : محمد عطریانفر - محمود احمدی‌ نژاد - انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم -