به گزارش «رویدادهای ۲۴ ساعت گذشته» و به نقل از افکارنيوز فروردین
٣١
2017-04-26@23:10:24 GMT

مخالفت پیشکسوت پرسپولیس با تمدید قرارداد بلند مدت با برانکو!

در ستاد انتخاباتی رئیسی چه خبر است؟

ستاره سياسی احمدی نژاد غروب كرد؟

محمد پنجعلی درباره قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر اظهار داشت: پرسپولیس در فصل جاری عالی بود. همه آمارها این ادعا را ثابت می کنند. پرسپولیس همه رکوردها را شکست. بیشترین امتیاز، بیشترین برد، بیشترین اختلاف امتیاز، بیشترین تفاضل گل و... همه نشانه صلابت و اقتدار پرسپولیس در فصل جاری است. در این میان نباید از حمایت همه جانبه هواداران نیز گذشت. کادر فنی، بازیکنان و البته مدیریت نیز در این قهرمانی نقش داشتند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره مهمترین عامل قهرمانی سرخ ها در این فصل گفت: به اعتقاد من پرسپولیس در فصل جاری کمترین حاشیه را داشت و همین عامل مهمترین دلیل قهرمانی پرسپولیس بود. مجموعه بازیکنان، کادر فنی و مدیریتجملگی با هم یکدل و هماهنگ بودند و همین سبب شد تا پرسپولیس کمترین حاشیه را داشته باشد که نقش بسزایی در قهرمانی داشت.

کاپیتان سابق پرسپولیس درباره نقاط ضعف پرسپولیس در فصل جاری گفت: وقتی تیمی با این اقتدار قهرمان می شود، صحبت کردن از نقاط ضعف سخت است اما هر تیمی حتی قهرمان اروپا نیز نقطه ضعف دارد. به اعتقاد من بزرگترین نقطه ضعف پرسپولیس در فصل جاری نیمکت ضعیف و خالی این تیم بود. بازیکنان ذخیره به هیچ وجه اندازه در حد بازیکنان اصلی نبودند و پرسپولیس بابت این ضعف فشار فراوانی را محتمل شد و لطمه آن را هم در لیگ قهرمانان آسیا دید.

مدافع سابق سرخپوشان درباره لیگ قهرمانان آسیا و شانس صعود پرسپولیس نیز گفت: کار پرسپولیس در آسیا سخت شده اما معتقدم پرسپولیس هنوز هم شانس صعود دارد. فوتبال به هیچ عنوان قابل پیش بینی نیست و پرسپولیس می تواند در هر دو بازی باقی مانده پیروز شده و راه صعود خود را هموار کند. سرخ ها برای موفقیت و برد رقبا به ویژه الهلال چیزی کم ندارند. در ترکیب پرسپولیس به وفور بازیکن سرنوشت ساز و تعیین کننده و خلاق وجود دارد و همین ها می توانند سرنوشت بازی ها را تعیین کنند. به شرط اینکه عزم و اراده راسخ و قوی برای موفقیت و صعود داشته باشند و در دو بازی باقی مانده به ویژه الهلال با تمام وجود بازی کنند.

پنجعلی با اشاره به اینکه همیشه فصل بعد از قهرمانی بسیار دشوارتر است و پرسپولیس کار سختی را پیش رو دارد، گفت: پرسپولیس فصل آینده به عنوان مدافع قهرمانی وارد لیگ می شود و از همین رو کار سختی را پیش رو خواهد داشت. به اعتقاد من برای حفظ قهرمانی پرسپولیس باید در هر سه خطوط ترمیم شده و بازیکنان جدید و باکیفیتی را جذب کند تا مشکلات امسال را نداشته باشد. به ویژه اینکه پرسپولیس باید در لیگ قهرمانان آسیا هم نیز حضور داشته باشد. مهمترین نکته در جذب بازیکنان جدید، جذب خارجی های باکیفیت است. فصل گذشته پرسپولیس بیشترین لطمه خود را از بازیکنان خارجی دید و سه بازیکن این تیم هیچ کمکی به این تیم نکردند و آنقدر ضعیف بودند که خیلی زود جدا شدند. پرسپولیس اگر قصد خرید بازیکن خارجی دارد، باید بازیکن ممتاز و تاثیرگذار جذب کند.

و در پایان نظر پنجعلی درباره قرارداد ۵ ساله برانکو با پرسپولیس: به اعتقاد من مفاد قرارداد خیلی مهم است. باید قرارداد به گونه ای تنظیم شود که هر گاه باشگاه خواستار قطع همکاری با سرمربی بود، بدون مشکل و دردسر این کار انجام شود و باشگاه متضرر نشود. اگرچه شخصا خیلی موافق قرارداد بلندمدت برای سرمربی نیستم و معتقدم بهتر است قرارداد کوتاهتر و میان مدت باشد چرا که جای مانور بیشتری خواهد داشت.

«رئیسی» همان «احمدی‌نژاد» است؟

آقای قالیباف حداقل با خودتان صادق باشید!

«قالیباف» و «رئیسی» به نفع هم کنار می‎روند؟ / اصلاح‎طلبان را نیروی انقلاب نمی‎دانیم

کلیدواژه: پرسپولیس در فصل جاری | اعتقاد من

منبع: افکارنيوز

منبع این خبر، وبسایت www.afkarnews.ir است و سایت «رویداد ۲۴» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۲۹۹۵۳۰۳ را همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.

همچنین بخوانید

در همین زمینه

 • واکنش مدافع سابق پرسپولیس به احتمال تمدید قرارداد سرخپوشان با برانکو
 • یکی از به‌یاد ماندنی‌ترین قهرمانی‌های تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ برتر، قهرمانی در فصل 86-87 بود. در این فصل افشین قطبی هدایت پرسپولیس را برعهده داشت. سرخ‌پوشان پایتخت در دیدار آخر توانستند با گل دقیقه 96 سپهر حیدری به قهرمانی برسند تا نام این بازیکن برای همیشه در ذهن هواداران پرسپولیس بماند. زننده گل قهرمانی پرسپولیس در مورد قهرمانی تیم محبوبش در فصل جاری و البته اتفاقات گذشته صحبت کرد که ماحصل این گفت‌وگو در ادامه می‌آید: * در حال حاضر مشغول چه کاری هستید؟ من حدود یک سال و نیم است که با مشورت همسرم از فوتبال خداحافظی کرده‌ام. حدود یک سال است در جزیره کیش یک آکادمی کاملاً مجهز ترتیب داده‌ایم. در این یک سال هم بیش از 300 بازیکن حرفه‌ای به فوتبال می‌کنیم. هدف ما خیر بود و در آرامش این کار را انجام دادیم. آکادمی را گسترش دادیم و به تهران هم آوردیم. در ورزشگاه راه‌آهن شهرک اکباتان مشغول کار هستیم. خوشبختانه در این امر همسرم همیشه به عنوان یک دوست و یار کنار من حضور داشته که دلگرمی بزرگی برای من است. * کار مدرسه فوتبال سپهرکیش به کجا رسیده است؟ ما نام آکادمی قرمزپوشان سپهرکیش را به سپهر حیدری تغییر دادیم، حتی با چند آکادمی خارجی هم ارتباط برقرار کرده‌ایم تا تعامل خوبی برای پیشرفت فوتبال کشورمان داشته باشیم. من و همسرم برای احترام به شاگردان مدرسه فوتبال‌مان، همیشه در تمرینات آکادمی در شهر تهران و جزیره کیش حضور داریم. * وضعیت پرسپولیس و قهرمانی این تیم را چطور ارزیابی می‌کنید؟ پرسپولیس تیم محبوب من است، ما 9 سال پیش با هدایت افشین قطبی توانستیم قهرمانی لیگ برتر را کسب کنیم. در این مدت و با قهرمانی پرسپولیس در فصل جاری، هواداران مزد زحمات و صبرهایی که در این مدت داشتند را گرفتند. پرسپولیس یک تیم سرحال و خوب است و لیاقت...
 • مجتبی محرمی:تمدید ۵ ساله ی قرارداد برانکو افراطی و احساسی است
 • مجتبی محرمی، پیشکسوت فوتبال پرسپولیس متولد 6 اردیبهشت 1344 است و امروز وارد 53 سالگی شد و به این بهانه با خبرنگار ورزشی ایلنا گفت‌وگو کرد: از همه آنهایی که تبریک نگفتند ممنونم! دوستان زیادی چه تلفنی چه در فضای مجازی تولد من را تبریک گفتند که از همه آنها تشکر می‌کنم. از کسانی هم که مرا فراموش کرده و تولدم را تبریک نگفتند هم ممنونم. نه تبریک گفتن کسی من را غافلگیر کرد نه از تبریک نگفتن کسی ناراحت شدم. می‌خواهم 120 سال زندگی کنم من وارد 53 سالگی شدم و فکر می‌کنم تازه اول راه قرار داردم و اگر خدا بخواهد می‌خواهم 120 سال زندگی کنم. تصادف جواد منافی بدترین خاطره تولدم بود جشن تولد همیشه همراه با خاطرات خوب است ولی بدترین خاطره مربوط به شب تولدم تصادف جواد منافی است که مجبور شد در اوج فوتبالش خداحافظی کند. به غیر از آن همیشه جشن تولدهایم با خاطرات خوب همراه بوده است. قهرمانی پرسپولیس را تبریک می‌گویم اما... من هم مثل همه هواداران از قهرمانی پرسپولیس خوشحالم و این قهرمانی را تبریک می‌گویم ولی کاش در این مراسم از پیشکسوتان تقدیر می‌شد. از ما که دعوت نشد هیچ کاش از پیشکسوت‌هایی مثل علی پروین یا محمد پنجعلی یا مهرداد میناوند که در طول فصل خیلی از باشگاه حمایت کرد تقدیر می‌شد. آن اتفاق هم برای فرزند مرحوم هادی نوروزی افتاد و تلخی جشن را بیشتر کرد. اگر من در پرسپولیس بودم بازیکنان را نگه می‌داشتم تا هانی بیاید 2 سال است که به این بچه بنده خدا قول داده بودند در جشن قهرمانی شرکتش می‌دهند ولی به این شکل شد. الان هم به دنبال جبران هستند و همیشه نوشدارو بعد از مرگ سهراب می‌رسد. این اتفاق دیگر با هیچ چیز از ذهن این بچه پاک نمی‌شود. من اگر در پرسپولیس بودم بازیکنان...
 • برانکو:فعلا درباره تمدید قرارداد صحبت نمی کنم/هنوز به پیشنهادهایم فکر نکرده ام
 • به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، برانکو ایوانکوویچ درباره قهرمانی پرسپولیس اظهار داشت:بازیکنان هر تیمی وقتی متحد باشند نتیجه اش موفقیت است.شما ببینید.از دروازه بان ما بیرانوند تا خط حمله مان مهدی طارمی و علیپور رابطه خوبی با هم دارند.حتی وقتی تمرین تمام می شود،بیشتر اوقات و زمان استراحت هم با هم هستند.خب این رابطه خوب بین بازیکنان وجود داشت و ما فقط سعی کردیم از نظر فنی و آمادگی بدنی آنها را به یک سطح بالاتر ببریم اما بزرگ ترین اعتبار این قهرمانی به هواداران ما می رسد.هواداران ما در طول فصل حتی یک روز هم به این موضوع فکر نکردند که ما ممکن است قهرمان نشویم.همین اعتماد به نفس را به داخل زمین هم تزریق کردند.دسیمای باشگاه را فتح کردیم و آن را به هواداران تقدیم می کنیم. وی درباره مصادف شدن قهرمانی پرسپولیس با عید پاک گفت:این بهترین هدیه ای بود که در تمام عمرم در عیدپاک گرفتم.معمولا وقتی ایران هستم،یک جمع خودمانی از کروات هایی را می شناسم و در عید پاک به خانواده ام دعوت می کنم.خوشحالم در آن شب ساعات ها برای شان حرف زدم. سرمربی پرسپولیس افزود:رشد صعودی پرسپولیس در فصل گذشته خیلی زیاد بود.از انتهای جدول تا شانس اول قهرمانی.اما حتی وقتی که در جدول رتبه خوبی نداشتیم هم من و هم مدیریت باشگاه اعتماد داشتیم که به کاری که شروع کرده بودیم.دهمین قهرمانی پاسخ این اعتماد متقابل بین مدیریت،کادر فنی و بازیکنان بود.سال گذشته مبنای قهرمانی در روز آخر تفاضل گل بود اما امسال نتیجه بازی رو در رو قهرمان را در صورت امتیازهای مساوی تعیین می کرد.قانونی که اگر پارسال هم وجود داشت ما قهرمان شده بودیم. وی ادامه داد:وقتی به پرسپولیس آمدم،باشگاه در نتیجه گیری مشکل داشت.مدام بین رتبه های هشتم و نهم جا به جا می شد و تیم ثبات نداشت.مهم ترین کاری که بعد...
 • انتقاد پیشکسوت پرسپولیس از سبک بازی تیم برانکو
 • رحیم یوسفی در مورد تساوی پرسپولیس مقابل الهلال عربستان گفت: همان‌طور که قبلاً هم اشاره کردم پرسپولیس برنامه خاصی ندارد و روی اتفاقات به دنبال کسب نتیجه است. موقعیت‌هایی هم که در اختیار طارمی قرار می‌گیرد او چشم بسته توپ را به در و دیوار می‌زند. اگر طارمی گلزن بود باید 70 گل تا به الان به ثمر می‌رساند نه اینکه با 15-14 گل کارش را پیش ببرد. موقعیت‌هایی که طارمی برای خودش می‌سازد و دیگران توپ را به او می‌رسانند مثل آب خوردن می‌تواند آنها را گل تبدیل کند، اما کافی است دروازه‌بان یک دست دراز کند و او توپ را به همانجا می‌کوبد. وی در مورد اینکه پرسپولیس امروز توانایی شکست الهلال را داشت یا نه، خاطرنشان کرد: الهلال تیم نبود. اگر پرسپولیس عاقلانه بازی می‌کرد می‌توانست برنده شود. از هر طرفی نفوذ می‌کردند فقط درون محوطه جریمه طارمی حضور داشت. کجای فوتبال در زمان سانتر فقط یک بازیکن درون محوطه جریمه است؟ آنها باید 5-4 نفره حمله می‌کردند. این نوع نفوذ به درد هیچ تیمی نمی‌خورد. پیشکسوت پرسپولیس در ارتباط با تعویض‌های دیرهنگام برانکو گفت: تعویض در دقیقه 89 به چه دردی می‌خورد؟ اگر قصد تعویض دارد باید این کار را زودتر انجام دهد. پرسپولیس طوری کار را دنبال می‌کرد که انگار به دنبال کسب تساوی است. یوسفی در پایان درمورد اینکه به جز الهلال که صعودش قطعی شده، سه تیم دیگر در این گروه شانس صعود دارند، عنوان کرد: پرسپولیس اگر قهرمان لیگ برتر شد به خاطر این بود که در اوایل کار خوب امتیاز جمع کرد. این تیم در دیدارهای پایانی کمی متوسل به شانس شده بود و قدرت اولیه را نداشت. پرسپولیس صعودش دست خودش نیست و کار به اما و اگر کشیده، در این شرایط هر اتفاقی ممکن است رخ دهد و نمی‌توان چیزی را از الان قطعی دانست.
 • انتقاد پیشکسوت پرسپولیس از برانکو و طارمی
 • پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مهدی طارمی موقعیت‌هایی را که به دست می‌آورد فقط به در و دیوار می‌زند. به گزارش مشرق، رحیم یوسفی در مورد تساوی پرسپولیس مقابل الهلال عربستان گفت: همان‌طور که قبلاً هم اشاره کردم پرسپولیس برنامه خاصی ندارد و روی اتفاقات به دنبال کسب نتیجه است. موقعیت‌هایی هم که در اختیار طارمی قرار می‌گیرد او چشم بسته توپ را به در و دیوار می‌زند. اگر طارمی گلزن بود باید 70 گل تا به الان به ثمر می‌رساند نه اینکه با 15-14 گل کارش را پیش ببرد. موقعیت‌هایی که طارمی برای خودش می‌سازد و دیگران توپ را به او می‌رسانند مثل آب خوردن می‌تواند آنها را گل تبدیل کند، اما کافی است دروازه‌بان یک دست دراز کند و او توپ را به همانجا می‌کوبد. وی در مورد اینکه پرسپولیس امروز توانایی شکست الهلال را داشت یا نه، خاطرنشان کرد: الهلال تیم نبود. اگر پرسپولیس عاقلانه بازی می‌کرد می‌توانست برنده شود. از هر طرفی نفوذ می‌کردند فقط درون محوطه جریمه طارمی حضور داشت. کجای فوتبال در زمان سانتر فقط یک بازیکن درون محوطه جریمه است؟ آنها باید 5-4 نفره حمله می‌کردند. این نوع نفوذ به درد هیچ تیمی نمی‌خورد. پیشکسوت پرسپولیس در ارتباط با تعویض‌های دیرهنگام برانکو گفت: تعویض در دقیقه 89 به چه دردی می‌خورد؟ اگر قصد تعویض دارد باید این کار را زودتر انجام دهد. پرسپولیس طوری کار را دنبال می‌کرد که انگار به دنبال کسب تساوی است. یوسفی در پایان درمورد اینکه به جز الهلال که صعودش قطعی شده، سه تیم دیگر در این گروه شانس صعود دارند، عنوان کرد: پرسپولیس اگر قهرمان لیگ برتر شد به خاطر این بود که در اوایل کار خوب امتیاز جمع کرد. این تیم در دیدارهای پایانی کمی متوسل به شانس شده بود و قدرت اولیه را نداشت. پرسپولیس صعودش دست خودش نیست و کار به اما و اگر...
 • شاهرودی:پرسپولیس محکوم به برد است/قرارداد ۵ ساله با برانکو درست نیست
 • رضا شاهرودی در گفت و گو با ایسکانیوز گفت: پرسپولیس بازی بسیار سختی را در پیش رو دارد. اما، تیم پرسپولیس نشان داده که در بازی های سخت همیشه پیروز از زمین خارج شده است و من اطمینان دارم که این تیم به موفقیت خواهد رسید و به احتما 80 در صد از گروهش صعود خواهد کرد. پیشکسوت پرسپولی در خصوص نبود سروش رفیعی و سید جلال حسینی بیان کرد: سروش رفیعی یک بازیکن تکنیکی و تاکنیکی است و نبود او برای تیم سخت است که البته می توان نبود او را در خط هافبک پر کرد. اما نبود سید جلال حسینی برای تیم یک خلاء بسیار بزرگ است و باید این خلاء را با همکاری خط دفاعی پر کرد تا تیم آسیب نبیبند، پرسپولیس در این بازی محکوم به برد است. وی در خصوص نمایندگان ایران در لیگ قهرمانی آسیا اظهار داشت: به نظر من گروه های دیگر نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا بسیار آسان تر از پرسپولیس بود و امیدوارم که نمایندگان ما با پیروزی در دو بازی آینده خود از گروه خودشان صعود کنند. وی در پایان با اشاره به قرارداد بلندمدت با آقای برانکو گفت: من یک کمی حرفه ای صحبت می کنم و حرفه ای باید فکر کنیم. ببینید، پرسپولیس و استقلال بخش عمده اش هوادارانش هستند. چون می دانید که بالاخره از سرمربی بُرد می خواهند امسال هم آقای برانکو این را هدیه داد به نظر من و معقولش این است که دو ساله ببندد بهتر است. 5 ساله از لحاظ مسائل دیگر بهتر است زیرا مربی دیگر خیالش راحت است و در طول فصل که میرود میتواند بازیکنانش را در نظر بگیرد و همه فکر و ذهنش را بدهد برای تمرین و آنالیز کردن تیمش و این هم یک بحث دیگر است. خبرنگار: محمد حمید جعفری و پورعرب -...
 • شاهین ۳ سال قرارداد خود را تمدید کرد عکس
 • نوری شاهین، هافبک آلمانی دورتموند قرارداد خود را با این تیم تا سال 2019 تمدید کرد. به گزارش "ورزش سه"، نوری شاهین که در سالهای اخیر بارها مصدومیت های فراوانی را تجربه کرده، در سال 2011 دورتموند را با 10 میلیون یورو به مقصد رئال مادرید ترک کرد اما این انتقال فرجامی نداشت. نوری شاهین بعد از تمدید قرارداد خود گفت: "همه می دانند که من در این شهر، استادیوم و نسبت به هواداران احساس بسیار خوبی دارم و دورتموند در قبل من جای دارد." نوری شاهین در فصل جاری نیز روزهای زیادی را به علت آسیب دیدگی از دست داده و تنها 8 بار در ترکیب ثابت توخل قرار گرفته است. در ماه دسامبر و در جریان دیدار برابر گلادباخ، این هافبک خلاق از ناحیه زانو آسیب دید تا مقاطع زیادی از فصل جاری را نیز از دست دهد. نوری شاهین بروسیا دورتموند
 • تمدید قرارداد سرمربی مستعفی فرش آرا
 • هیات مدیره باشگاه فرش آرای مشهد در حالی با تمدید قرارداد مرتضایی موافقت کرد که این مربی از هدایت تیمش کنار کشیده بود. به گزارش ایسنا، هیات مدیره باشگاه فرش آرای مشهد تشکیل جلسه داد و پیرامون عملکرد تیم فوتسال باشگاه در سال گذشته و تیمداری در فصل جدید تصمیم گیری شد.در این جلسهغلامعلی مرتضایی(مدیر عامل باشگاه)- موسوی – جبلی – چمنیان و حیدریان(اعضای هیات مدیره) و همچنین اکبر تقوی، علی مرتضایی و رضا سالار(کادر اجرایی) حضور داشتند. در جلسه هیات مدیرهبا توجه به نتایج رو به پیشرفت نیم فصل دوم،ادامه کار مجید مرتضایی به عنوان سرمربی مورد موافقت تمامی اعضا قرار گرفت و قرارشد مجید مرتضایی برنامه خود را برای فصل جدید به باشگاه ارائه کند. این در حالی است که این مربی پس از اتمام لیگ 95، خداحافظی اش از تیم فوتسال فرش آرا را اعلام و برای این تیم در فصل جدید آرزوی موفقیت کرده بود. انتهای پیام
 • آغاز پروسه تمدید قرارداد نوری
 • به گزارش ایلنا، موضوعی که مورد تایید دو طرف قرار گرفته است. آلکساندر نوری در برنامه ورزشی و پرمخاطب ZDF sport از اینکه پروسه تمدید قراردادش با باشگاه آلمانی شروع شد. ابراز رضایت کرد و گفت: «من همیشه گفتم و باز هم تاکید می‌کنم که از کار کردن در برمن واقعا خوشحال و راضی هستم. به همین خاطر امیدوارم این مذاکرات خیلی زود به نتیجه برسد تا به یکی از آرزوهایم که حضور با این تیم در رقابت‌های اروپایی است، برسم. من و باشگاه رابطه خیلی خوبی با طرفداران داریم و فکر می‌کنم این حس خوشحالی مان دو طرفه باشد از همین رو هرچه در توان داشته باشم برای خوشحالی آنها صرف خواهم کرد.» در شرایطی که منتقدان این مربی جوان مدعی هستند اگر برمن راهی اروپا شود نیاز دارد تا مربی باتجربه‌ای بالای سر این تیم حضور داشته باشد و راجر اشمیت می‌تواند گزینه مناسب تری باشد برخی رسانه‌ها از درخواست 5/3 میلیون یورویی این مربی برای هدایت وردربرمن به‌عنوان سنگی بزرگ نام برده و مدعی شدند بعید است باشگاه چنین هزینه‌ای را متحمل شود.» از سوی دیگر سایت fussball. news آلمان در گزارشی از اردوی برمن‌ها نوشت: «بازیکنان تیم رابطه بسیار خوب و عاطفی با سرمربی جوان دارند تا جایی که حمایت خود از آلکساندر نوری را به صورت کامل به اطلاع باشگاه رسانده و از فرانک بائومن درخواست کردند که قرارداد مربی ایرانی را تمدید کند. از جمله این بازیکنان می‌توان به میلوس ویلیکوویچ و زلاتکو یونوزوویچ دو ستاره این روزهای برمن اشاره کرد که از کار کردن با آلکساندر ابراز رضایت کردند.»
 • ستاره آبی ها:عجله ای برا تمدید قرارداد ندارم
 • به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، ستاره بلژیکی باشگاه چلسی که خبرهایی درباره انتقالش به مادرید شنیده می‌شود، برای تمدید قرارداد خود با این تیم لندنی عجله ندارد. ادن آزار در این باره گفت: «در حال حاضر نشانه‌ای از تمدید قرارداد وجود ندارد. تمرکز خود را برای آخرین ماه از فصل جاری گذاشته‌ام و بعدا صحبت خواهیم کرد. تمدید قرارداد در ذهن من نیست، دو یا سه سال دیگر از قرارداد من با باشگاه مانده و می خواهم فصل را به خوبی به پایان ببرم، پس از آن خواهیم دید وضعیت چگونه است.» علیرغم قرارداد این بازیکن با آبی‌های لندن تا سال 2020، شایعاتی در خصوص تمایل رئال مادرید برای خرید آزار به گوش رسیده است. 116
 • هازارد:فعلا به تمدید قرارداد با چلسی فکر نمی کنم
 • ادن هازارد، فوق ستاره بلژیکی چلسی، فصل درخشانی را پشت سر می گذارد و با زدن 15 گل، نقش مهمی در صدرنشینی آبی ها در لیگ برتر و رسیدن این تیم به فینال جام حذفی ایفا کرده است. به گزارش "ورزش سه"، هازارد پس از یک دوره نزول، از ابتدای فصل جاری شروع به اوج گیری کرد به طوری که بار دیگر مورد علاقه رئال مادرید قرار گرفته است. این در حالی است که چلسی امیدوار به تمدید قرارداد با اوست. هازارد در همین رابطه گفت:« در حال حاضر به هیچ وجه به تمدید قرارداد با چلسی فکر نمی‌کنم و فکر می‌کنم نیازی نیست که درباره این مسائل به صحبت پرداخت. یک ماه تا پایان رقابت های این فصل باقی مانده است و من تنها به این فکر می کنم که بتوانم فصل را به خوبی به پایان برسانیم و در ادامه برای فصل بعد برنامه ریزی خواهیم کرد. من اصلا به تمدید قرارداد یا رفتن از چلسی فکر نمی کنم. قرارداد من تا 2020 با چلسی اعتبار دارد و الان تمایل دارم به ادامه فصل فکر کنم و بعد زمان کافی داریم تا بتوانیم درباره موضوعات دیگر به صحبت بپردازیم. بازی های حساس و مهمی تا پایان رقابت های لیگ باقی مانده است که باید با قدرت کارمان را پیش ببریم و فعلا زمان آن نیست درباره قرارداد صحبت کنیم.» سسک فابرگاس روز گذشته در مصاحبه ای به ادن هازارد توصیه کرد اگر می خواهد بازیکنی در سطح لیونل مسی باشد، نیاز است که بیشتر مغرور باشد. در همین رابطه هازارد گفت:« فابرگاس تنها کسی نبوده است که چنین صحبتی با من داشته است. خیلی ها چنین چیزی به من گفتند و من فکر می کنم نیاز است تا گل های بیشتری به ثمر برسانم تا بتوانم با بازیکنانی چون مسی و رونالدو...
 • تمدید قرارداد نوری شاهین با دورتموند
 • هافبک ترک تبار بوروسیادورتموند قرارداد خود را با این تیم به مدت 2 سال دیگر تمدید کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از یورواسپورت، نوری شاهین چند هفته مانده به پایان بوندسلیگا تصمیم گرفت تا قرارداد خود را با این تیم زردپوش به مدت 2 سال دیگر تمدید کند. قرارداد این بازیکن تا تابستان سال جاری اعتبار داشت که اکنون به مدت 2 سال دیگر تمدید می شود. شاهین که حضور ناموفق در رئال مادرید را نیز در کارنامه خود دارد به طور کامل از بند مصدومیت رها شده و می تواند در ادامه فصل جاری برای تیمش به میدان برود. دورتموند فردا شب در نیمه نهایی جام حذفی آلمان برابر بایرن مونیخ به میدان خواهد رفت. انتهای پیام
 • ابراهیمی:تمدید قرارداد بعد از بازی های لیگ و آسیا
 • هافبک استقلال زمان صحبت با مسؤولان این باشگاه برای تمدید قرارداد را به بعد از مسابقات لیگ و آسیایی موکول کرده است. به گزارش "ورزش سه" از میکسدزون ورزشگاه آزادی، امید ابراهیمی بعد از دیدار با الاهلی گفت: تیم‌های آسیایی بازیکنان خوبی دارند اما هواداران‌شان مثل ما نیست؛ امیدوار هستیم هواداران را خوشحال کنیم. او ادامه داد: هنوز مشخص نیست چه تیمی رقیب ما در مرحله بعد خواهد شد؛ ما به بازی خودمان فکر می‌کنیم چون هر تیمی که بالا می‌آید برنامه خاص خود را دارد؛ برای دیدار پلی‌آف آماده می‌شویم ولی می‌دانیم همه تیم‌ها در آسیا خوب هستند و امیدوار هستم از این مرحله هم صعود کنیم. هافبک استقلال اضافه کرد: بازی‌های لیگ را فراموش نکرده‌ایم و تا روز پایانی تلاش می‌کنیم تا رتبه دوم جدول را بگیریم؛ دیدار با تراکتور یک مسابقه سخت بود ولی امیدوار هستم در هفته‌های آینده بهترین نتایج را کسب کنیم. ابراهیمی درباره تمدید قرارداد با استقلال گفت: تا این لحظه نه باشگاه با ما صحبت کرده و نه ما با آنها صحبت کردیم چون هم دیدارهای آسیایی و لیگ حساس بودند و به باشگاه گفتیم که اجازه بدهند تا در این رقابت‌ها موفق شویم و بعد در این خصوص تصمیم‌گیری شود. استقلال تهران امید ابراهیمی
 • منصوریان:اولویت من تمدید قرارداد با ستاره های تیم است
 • ایران اکونومیست - به گزارش ایران اکونومیست؛ منصوریان در نشست خبری بعد از دیدار تیم های استقلال و الاهلی امارات که با تساوی یک بر یک به پایان رسید، گفت: خوشحالم که امروز شرمنده هواداران نشدیم و از تمام هواداران به نمایندگی از تمام بازیکنان و باشگاه استقلال که زیر باران شدید تیم استقلال را تشویق کردند، سپاسگذاری می کنم. وی با کسب عنوان نائب قهرمانی آسیا توسط الاهلی اشاره و این تیم را کاملا حرفه ای توصیف کرد و افزود: بخش عظیمی از موفقیت امشب استقلال مربوط به هواداران می شود و از آنها قدردانی می کنم؛ از تمام بازیکنان تیم راضی هستم که در فاصله هر 4 روز یکبار بازی خوب و یکنواختی را از آنها شاهد بوده ایم.منصوریان ادامه داد: در نیمه نخست می توانستیم با توجه به خطایی که بازیکن حریف روی کاوه رضایی در 18 قدم انجام داد به گل برسیم ولی داور ضربه پنالتی به سود ما اعلام نکرد اما خوشحالیم که شرایط خود را در جدول حفظ کردیم. هرچند هفته آخروی تاکید کرد: شرایط صعود برای تیم استقلال مهیاست اما این موضوع هنوز قطعی نیست.منصوریان ابراز امیدواری کرد تمامی تیم های ایرانی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند از مرحله مقدماتی صعود کنند تا سهمیه 3 +1 برای ایران حفظ شود.وی همچنین از فدراسیون فوتبال خواست در صورت مصاف با نماینده عربستان در مرحله حذفی، کشور ازبکستان به عنوان کشور میزبان انتخاب شود.سرمربی استقلال تهران درباره لیست ورودی و خروجی سال آینده استقلال خاطرنشان کرد: اولین اولویت برای من حفظ ستاره های تیم از جمله کاوه رضایی است؛ تمام تلاش خود را می کنم تا 22 بازیکن حاضر در استقلال تمدید شود؛ تیم ما در حال حاضر به هماهنگی و شاکله خوبی رسیده است که برای ادامه این موفقیت ها نیاز به همه آنها داریم.وی به طراحی سامانه تبلیغاتی استقلال اشاره کرد...
 • تمدید قرارداد ایسکو خداحافظی با خامس
 • تمدید قرارداد ایسکو احتمالا بدان معناست که در تابستان امسال شاهد جدایی خامس رودریگز خواهیم بود.​​​​​​​ به گزارش "ورزش سه"، بعد از شایعات فراوان، در روزهای اخیر شاهد اخبار زیادی مبنی بر تمدید قرارداد ایسکو با کهکشانی ها به مدت 5 سال هستیم و با توجه به اعتقاد زیدان به آسنسیو، احتمالا فصل حضور خامس در مادرید همین امسال به پایان خواهد رسید. نشریه مارکا ادعا می کند که یکی از این 3 بازیکن در تابستان ار رئال جدا می شود و پیشنهاد 5 ساله تمدید قرارداد به اسیکو حاکی از آن است که این ستاره خلاق تا 30 سالگی در رئال باقی خواهد ماند. ایسکو در فصل جاری نمایش درخشانی ارائه داد و در چند نوبت باعث نجات تیم زیدان شده است. البته در ال کلاسیکوی هفته جاری، زیزو تصمیم گرفت در دقایقی که به گل نیاز داشت، به جای ایسکو از خامس استفاده کند و این ستاره کلمبیایی نیز با به ثمر رساندن گل تساوی، پاسخ اعتماد او را به بهترین شکل داد. با این تفاسیر، در طول فصل بارها شاهد بی اعتنایی زیدان و حتی درگیری لفظی خامس با او بودیم و احتمالا لیگ برتر، مقصد بعدی آقای گل جام جهانی 2014 خواهد بود. خامس رودریگز ایسکو رئال مادرید زیدان (سرمربی)
 • هازارد عجله ای برای تمدید قرارداد ندارد
 • ادن هازارد عجله ای برای پایان دادن به شایعات و تمدید قرارداد خود با چلسی ندارد. به گزارش ایسنا و به نقل از سان، صحبت های زیادی از علاقه باشگاه رئال مادرید به ادن هازارد شنیده می شود، هر چند این بازیکن تاکنون واکنشی به کار کردن زیر نظر مربی محبوب خود یعنی زیدان ندارد. ادن هازارد درباره موضوع تمدید قرارداد خود با چلسی گفت: در حال حاضر به هیچ وجه به تمدید قرارداد با چلسی فکر نمی‌کنم و فکر می‌کنم نیازی نیست که درباره این مسائل به صحبت پرداخت. یک ماه تا پایان رقابت های این فصل باقی مانده است و من تنها به این فکر می کنم که بتوانم فصل را به خوبی به پایان برسانیم و در ادامه برای فصل بعد برنامه ریزی خواهیم کرد. هازارد در ادامه گفت: من اصلا به تمدید قرارداد یا رفتن از چلسی فکر نمی کنم. قرارداد من تا ۲۰۲۰ با چلسی اعتبار دارد و الان تمایل دارم به ادامه فصل فکر کنم و بعد زمان کافی داریم تا بتوانیم درباره موضوعات دیگر به صحبت بپردازیم. بازیهای حساس و مهمی تا پایان رقابت های لیگ باقی مانده است که باید با قدرت کارمان را پیش ببریم و فعلا زمان آن نیست درباره قرارداد صحبت کنیم. سسک فابرگاس اخیرا به ادن هازارد توصیه کرد اگر می خواهد بازیکنی در سطح لیونل مسی باشد، نیاز است که بیشتر مغرور باشد. در همین رابطه هازارد گفت: فابرگاس تنها کسی نبوده است که چنین صحبتی با من داشته است. خیلی ها چنین چیزی به من گفتند و من فکر می کنم نیاز است تا گلهای بیشتری به ثمر برسانم تا بتوانم با بازیکنانی چون مسی و رونالدو مقایسه شوم. وقتی در زمین مسابقه هستم بعضی مواقع دوست دارم در نقش سازنده ظاهر شوم و به هم تیمی هایم پاس بدهم. در تمرینات خیلی تلاش می کنم...
 • تمدید قرارداد سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد
 • حمیدرضا کریمویی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مذاکراتی که با سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد در هفته های اخیر داشتیم باعث شد 2 طرف به توافق کلی دست یابیم.وی ادامه داد: با توجه به رضایت کلی که از عملکرد تیم وجود داشت در جلسات برگزار شده طرفین در مورد خواسته های خود با یکدیگر به توافق رسیدیم و قرار شد مهاجری فصل بعد نیز هدایت تیم پدیده را بر عهده داشته باشد.تیم فوتبال پدیده مشهد در 2 هفته باقیمانده به پایان مسابقات لیگ برتر فوتبال با 34 امتیاز در رتبه دهم جدول 16 تیمی لیگ قرار دارد.خبرنگار: حسین عباسی **انتشاردهنده: حسین کریم زاده7495/1858
 • توافق رئال و ایسکو برای تمدید قرارداد
 • یکی از معضلات مدیران رئال مادرید تمدید قرارداد با ایسکو بود ولی به نظر می رسد که این مشکل در حال حل شدن است. به گزارش "ورزش سه"، سه ماه پیش بود که ایسکو نزد هم تیمی هایش فاش ساخت که احتمالا آخرین فصل حضورش در رئال را پشت سر می گذارد. بی اعتمادی های زیدان به این بازیکن و عدم حضورش در بازی های بزرگ، باعث ناامیدی ایسکو شده بود. او تابستان گذشته حتی با سیتی و یوونتوس وارد مذاکره نیز شد ولی در نهایت زیدان او را متقاعد به ماندن کرد. درست در روزهای یاس و ناامیدی ایسکو، گرت بیل دچار مصدومیتی سه ماه شد و این موضوع، شرایط ایسکو را دگرگون کرد. او در غیاب بیل بیشتر از سوی زیدان مورد استفاده قرار گرفت که در تغییر نگرش او بسیار موثر بوده است. ایسکو هفته گذشته پس از درخشش برابر خیخون و زدن گل پیروزی بخش رئال در دقیقه 90، به خبرنگاران گفت که توافق برای تمدید قرارداد نزدیک است و اینکه دوست دارد در بهترین تیم دنیا به فوتبالش ادامه دهد؛ این مصاحبه ایسکو همچنین پایانی بود بر شایعات علاقه اش برای پیوستن به بارسلونا. امروز نشریه مارکا تیتر یک خود را به توافق ایسکو با رئال برای تمدید قرارداد تا سال 2022 اختصاص داده است. طبق این گزارش، حقوق سالانه ایسکو دو برابر شده و او پس از رونالدو، بیل، راموس، کروس، مودریچ و بنزما، بیشترین دریافتی را در رئال خواهد داشت. ایسکو از سال 2013 تا به امروز در 82 درصد بازی های رئال حضور داشته و در 128 بازی نیز فیکس بوده است. او از حیث دقایق بازی نیز با 11411 دقیقه، یازدهمین بازیکن رئال مادرید در سال های اخیر بوده است. گفته می شود که قرارداد جدید او تابستان پیش رو نهایی خواهد شد. ایسکو...
 • از تمدید قرارداد با پاری سن ژرمن خیلی خوشحالم
 • به گزارش وانانیوز، ادینسون کاوانی بازیکن 30 ساله تیم فوتبال باشگاه پاری‌سن‌ژرمن فرانسه قرارداد خود را تا پایان سال 2020 تمدید کرده و از این بابت بسیار خوشحال است. کاوانی در مصاحبه با فرانس فوتبال گفته است: شک ندارم در تیم اول پاریس می‌درخشم و به خواسته‌های خود خواهم رسید. در این تیم احساس آرامش دارم و نمی‌خواهم به گزینه‌های دیگر فکر کنم. التبه که از چند تیم بزرگ اروپایی پیشنهاداتی دارم اما دلم می‌خواهد در پاریس بمانم و از فوتبال لذت ببرم. کاوانی که در ابتدای فصل شرط تمدید قرارداد خود را ماندگاری در لیگ قهرمانان اروپا توصیف کرده بود، گفت: طبیعی است که بلندپروازی داشته باشم، حالت ایده‌آل من همان بود اما باید واقع بین باشیم، پاریس نتوانست به جمع بزرگان اروپا ملحق شود. اما برای سال آینده تلاش خواهیم کرد.
 • ابراهیمی:هنوز صحبتی برای تمدید قرارداد نداشته ایم
 • به گزارش ایلنا،امید ابراهیمی پس از تساوی مقابل الاهلی در جمع خبرنگاران گفت: بازی خوبی را انجام دادیم. موقعیت‌های زیادی داشتیم اما هرچه زدیم به در بسته خورد.بازی در آسیا همیشه سخت است. تیم‌های عربی حرفه‌ای هستند و بازیکنان حرفه‌ای هم جذب می‌کنند اما آن‌ها هواداران ما را ندارند و ما مطمئنا با کمک این هواداران مرحله به مرحله پیش می‌رویم. ابراهیمی در مورد اینکه آیا دوست داری در مرحله بعد به العین یا ذوب‌آهن بخورید، گفت: هنوز هیچ چیز مشخص نیست و ما بازی به بازی پیش می‌رویم. هر تیمی باشد فرقی نمی‌کند و همه آنها خوب هستند. ابراهیمی همچنین در مورد تمدید قراردادش گفت:‌تا این لحظه نه باشگاه و نه من در این مورد صحبتی نکردیم. فعلا در کوران مسابقات هستیم و باید بعد از بازی‌ها بنشینم و صحبت کنیم.
 • کاوانی:از تمدید قرارداد با پاری سن ژرمن خیلی خوشحالم
 • به گزارش ایسکانیوز، ادینسون کاوانی بازیکن 30 ساله تیم فوتبال باشگاه پاری‌سن‌ژرمن فرانسه قرارداد خود را تا پایان سال 2020 تمدید کرده و از این بابت بسیار خوشحال است. کاوانی در مصاحبه با فرانس فوتبال گفته است: شک ندارم در تیم اول پاریس می‌درخشم و به خواسته‌های خود خواهم رسید. در این تیم احساس آرامش دارم و نمی‌خواهم به گزینه‌های دیگر فکر کنم. التبه که از چند تیم بزرگ اروپایی پیشنهاداتی دارم اما دلم می‌خواهد در پاریس بمانم و از فوتبال لذت ببرم. کاوانی که در ابتدای فصل شرط تمدید قرارداد خود را ماندگاری در لیگ قهرمانان اروپا توصیف کرده بود، گفت: طبیعی است که بلندپروازی داشته باشم، حالت ایده‌آل من همان بود اما باید واقع بین باشیم، پاریس نتوانست به جمع بزرگان اروپا ملحق شود. اما برای سال آینده تلاش خواهیم کرد. دریافت کننده: محمد حمید جعفری - انتشار دهنده: 604
 • شرط بزرگ ستاره استقلال برای تمدید قرارداد مشخص شد
 • به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، قرارداد یک ساله کاوه رضایی درپایان فصل جاری به اتمام می رسد و این بازیکن هنوز آن را تمدید نکرده است. گفته می شود این مهاجم مطرح برای تمدید قراردادش مبلغ 2 میلیارد تومان برای یک فصل طلب کرده است اما مشکل اینجاست که کاوه رضایی 70 درصد آن را هم پیش از شروع لیگ هفدهم می خواهد! گفته می شود کاوه رضایی یک پیشنهاد از لیگ بلژیک و همین طور پیشنهادی هم از لیگ قطر دارد و به پشتوانه همین موضوع هنوز قراردادش با استقلالی ها را تمدید نکرده است. در صورتی که به هردلیلی کاوه رضایی قراردادش را تمدید نکند، استقلالی ها با حسن بیت سعید وارد مذاکره می شوند که پایان فصل قراردادش با استقلال خوزستان به اتمام می رسد. رادنیوز 450
 • ایسکو برای تمدید قرارداد با رئال مادرید به توافق رسید
 • هافبک اسپانیایی کهکشانی‌ها که تا چندی پیش شایعه خروجش از سانتیاگو برنابئو به گوش می‌رسید، اکنون در آستانه عقد قراردادی جدید با این تیم است. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از مارکا، فصل پرفراز و نشیب ایسکو در رئال مادرید قرار است پایانی خوشحال کننده برای هواداران این تیم داشته باشد چرا که زمزمه‌هایی از توافق او با کهکشانی‌ها برای تمدید قراردادش به گوش می‌رسد.رئالی‌ها قصد دارند با ایسکو قراردادی 5 ساله ببندند که او را تا سال 2022 در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو نگه می‌دارد و حقوقش را هم به دو برابر میزان فعلی افزایش می‌دهد و آن را به 6 میلیون یورو می‌رساند تا در جدول پردرآمدترین بازیکنان تاریخ باشگاه رتبه ششم را بعد از کریستیانو رونالدو، کریم بنزما، گرث بیل، سرخیو راموس، تونی کروس و لوکا مودریچ داشته باشد.ایسکو در ابتدای فصل شرایطی نه چندان جالب داشت چرا که زیدان به او برای بازی در ترکیب اصلی اعتماد نداشت. اکنون اما مدتی است که ایسکو به یکی از مهره‌های کلیدی زیزو تبدیل شده هرچند او در ال‌کلاسیکو بر خلاف میل اکثر هواداران رئال در ترکیب قرار نگرفت و خیلی‌ها این را به عنوان یکی از دلایل شکست خانگی کهکشانی‌ها می‌دانند.هافبک پیشین مالاگا مشتریان زیادی داشته که مهمترین آنها منچسترسیتی، یوونتوس و لیورپول بودند.انتهای پیام/ R1015163/P1015135/S3,28/CT10
 • شاهرودی:برانکو قرارداد دو ساله امضا کند/الهلال از زمان ما ضعیف تر شده است
 • گروه ورزشی- رضا شاهرودی در گفت و گو با افکارنیوز گفت: باید الهلال را شکست دهیم تا به خواسته مان که موفقیت در لیگ برتر و آسی بود برسیم. وی افزود: انشالله سه امتیاز بازی را میگریم و به مرحله بعد صعود می کنیم. شاهرودی ادامه داد : پرسپولیس سال گذشته هم قهرمان بود اما با تفاضل گل اول نشد امسال هم سه هفته مانده بود به بازی ها قهرمان شد و بچه ها رفته رفته خیلی بهتر و شناورتر بازی میکردند و یک چیزی که خیلی خوب بود و از نظر فنی من میدیدم، نزدیک به هم بازی می کردند و توان بدنی شان خیلی بالا بود و میچربیدن به حریفها. رضا شاهرودی در خصوص بازی با الهلال گفت: من اعتقادم این است الهلال که از زمانی که ما بودیم خیلی ضعیفتر است و ما میتوانیم 3 امتیاز بازی را بگیریم. وی در ادامه در خصوص بازیهای تیم ملی اظهار کرد: تیم ملی مان یک تاکتیکی را داریم اول باید سعی میکنیم لایه های دفاعی را قوی کنیم و بعد ضد حمله بزنیم در این کار هم موفق بودیم. همیشه من گفتم آقای کی روش یک برنامه ای برای ضد حمله باید داشته باشد و چون در ضد حمله موقعیت بچه ها خیلی گیر هستند و آنها را هم تبدیل به گل کنند تیم ملی عالی داریم. وی در پایان با اشاره به قرارداد بلندمدت با آقای برانکو گفت: من یک کمی حرفه ای صحبت میکنم و حرفه ای باید فکر کنیم. ببینید، پرسپولیس و استقلال بخش عمده اش مردم هوادارانشان مردم هستند. چون می دانید که بالاخره از سرمربی بُرد میخواهند امسال هم بودیم آقای برانکو این را هدیه داد به بچه ها، به نظر من و معقولش این است که دو ساله ببندد بهتر است. 5 ساله از لحاظ مسائل دیگر بهتر است زیرا مربی دیگر خیالش...
 • منصوریان:از تمام بازیکنان استقلال راضی ام/اولویت من تمدید قرارداد با ستاره های تیم است
 • به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا، لعیرضا منصوریان در نشست خبری بعد از دیدار تیم های استقلال و الاهلی امارات که با تساوی یک بر یک به پایان رسید، گفت: خوشحالم که امروز شرمنده هواداران نشدیم و از تمام هواداران به نمایندگی از تمام بازیکنان و باشگاه استقلال که زیر باران شدید تیم استقلال را تشویق کردند، سپاسگذاری می کنم.وی با کسب عنوان نائب قهرمانی آسیا توسط الاهلی اشاره و این تیم را کاملا حرفه ای توصیف کرد و افزود: بخش عظیمی از موفقیت امشب استقلال مربوط به هواداران می شود و از آنها قدردانی می کنم؛ از تمام بازیکنان تیم راضی هستم که در فاصله هر 4 روز یکبار بازی خوب و یکنواختی را از آنها شاهد بوده ایم.منصوریان ادامه داد: در نیمه نخست می توانستیم با توجه به خطایی که بازیکن حریف روی کاوه رضایی در 18 قدم انجام داد به گل برسیم ولی داور ضربه پنالتی به سود ما اعلام نکرد اما خوشحالیم که شرایط خود را در جدول حفظ کردیم. هرچند هفته آخر وی تاکید کرد: شرایط صعود برای تیم استقلال مهیاست اما این موضوع هنوز قطعی نیست.منصوریان ابراز امیدواری کرد تمامی تیم های ایرانی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند از مرحله مقدماتی صعود کنند تا سهمیه 3 +1 برای ایران حفظ شود.وی همچنین از فدراسیون فوتبال خواست در صورت مصاف با نماینده عربستان در مرحله حذفی، کشور ازبکستان به عنوان کشور میزبان انتخاب شود.سرمربی استقلال تهران درباره لیست ورودی و خروجی سال آینده استقلال خاطرنشان کرد: اولین اولویت برای من حفظ ستاره های تیم از جمله کاوه رضایی است؛ تمام تلاش خود را می کنم تا 22 بازیکن حاضر در استقلال تمدید شود؛ تیم ما در حال حاضر به هماهنگی و شاکله خوبی رسیده است که برای ادامه این موفقیت ها نیاز به همه آنها داریم.وی به طراحی سامانه تبلیغاتی استقلال اشاره کرد...
 • ابراهیمی:همه تیم ها حرفه ای هستند/هنوز صحبتی برای تمدید قرارداد نداشتیم
 • به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،امید ابراهیمی درباره تساوی استقلال مقابل الاهلی امارات، گفت: شروع خوبی نداشتیم، اما در ادامه توانستیم به خودمان بیاییم و گل تساوی را هم بزنیم. می‌توانستیم به گل دوم هم دست پیدا کنیم، اما این‌طور نشد. خوشبختانه به بازی برگشتیم و حداقل شرمنده هواداران‌مان نشدیم. هنوز شانس زیادی برای صعود به مرحله حذفی داریم. وی در پاسخ به این سوال که دوست دارد استقلال در دور بعد با کدام تیم هم‌گروه شود، گفت: همه بازی‌ها سختی‌های خاص خودش را دارد. همه تیم‌ها حرفه‌ای هستند و شرایط نیز سخت است. درست است که تیم‌های حریف بازیکنان خارجی بزرگی دارند، اما هیچ‌کدام شان از نعمت این هواداران برخوردار نیستند. استقلال هوادارانی دارد که می‌تواند با کمک آنها بازی‌های خوبی ارائه کند.ابراهیمی در ادامه عنوان کرد: فقط به خودمان فکر می‌کنیم و کاری به نتایج سایر تیم‌ها نداریم. همه تلاش‌مان را به کار می‌گیریم تا به مرحله حذفی صعود کنیم،چرا که همه تیم‌ها بزرگ هستند. بازیکن تیم استقلال در مورد وضعیت استقلال در لیگ برتر، پاسخ داد: در لیگ برتر ایران تا لحظه آخر می‌جنگیم تا بتوانیم به عنوان دومی دست یابیم.با توجه به اینکه فوتبال غیر قابل پیش بینی است هنوز برای بازگشت به رده دوم شانس داریم، درست است تنها دو هفته به پایان لیگ باقی مانده اما همه تلاش مان را می کنیم تا با پیروزی در این دیدار و لغزش تیم تراکتور سازی به عنوان دومی برسیم.وی در پایان درباره تمدید قراردادش با تیم استقلال برای فصل اینده خاطر نشان کرد: تا این لحظه از طرف مسئولان باشگاه نه تماسی با من گرفته شده و نه صحبتی شده است.اکنون فقط به بازی‌ها فکر می‌کنم. هم بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا و هم بازی‌های لیگ برتر فشردگی زیادی داشتند و تا این لحظه وقت نشده که درباره تمدید قرارداد صحبتی داشته...